Mars |
2024-03-23 08:15 |
Knattespelen Flickor Grön Division 3 Grupp A |
039034004 |
Sundborns GOIF - IBF Falun UoB Rosa |
|
2024-03-23 08:55 |
Knattespelen Flickor Grön Division 3 Grupp A |
039034005 |
IBF Falun UoB Vit - Söderbärke Goif |
|
2024-03-23 09:35 |
Knattespelen Flickor Grön Division 3 Grupp A |
039034006 |
IBF Falun UoB Svart - Envikens IF |
|
2024-03-23 10:15 |
Knattespelen Flickor Grön Division 3 Grupp A |
039034009 |
Söderbärke Goif - IBF Falun UoB Rosa |
|
2024-03-23 11:15 |
Knattespelen Flickor Grön Division 3 Grupp A |
039034015 |
IBF Falun UoB Vit - Sundborns GOIF |
|
2024-03-23 11:55 |
Knattespelen Flickor Grön Division 3 Grupp A |
039034013 |
Envikens IF - IBF Falun UoB Rosa |
|
2024-03-23 12:35 |
Knattespelen Flickor Grön Division 3 Grupp A |
039034014 |
IBF Falun UoB Svart - Söderbärke Goif |
|
2024-03-23 13:15 |
Knattespelen Flickor Grön Division 3 Grupp A |
039034007 |
Envikens IF - IBF Falun UoB Vit |
|
2024-03-23 14:15 |
Knattespelen Flickor Grön Division 3 Grupp A |
039034008 |
Sundborns GOIF - IBF Falun UoB Svart |
|
2024-03-23 14:55 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 1 Grupp D |
039013002 |
IBF Ludvika 1 - KFUM Falun Svart |
|
2024-03-23 15:35 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 1 Grupp E |
039014002 |
IBF Ludvika 2 - Nås IF |
|
2024-03-23 16:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 1 Grupp D |
039013004 |
IBF Ludvika 1 - Smedjebackens IBK 1 |
|
2024-03-23 16:55 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 1 Grupp E |
039014004 |
IBF Ludvika 2 - Vakant |
|
2024-03-23 17:35 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 1 Grupp D |
039013006 |
KFUM Falun Svart - Smedjebackens IBK 1 |
|
2024-03-23 18:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 1 Grupp E |
039014006 |
Nås IF - Vakant |
|
2024-03-24 08:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp A |
039019002 |
Hälsinggårdens AIK1 - IBF Borlänge Gul |
|
2024-03-24 08:55 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp B |
039020002 |
IBF Borlänge Vit - IBF Hedemora 1 |
|
2024-03-24 09:35 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp C |
039021002 |
IBF Hedemora 2 - IBF Ludvika 1 |
|
2024-03-24 10:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp A |
039019004 |
Hälsinggårdens AIK1 - LI20 IBF Blå |
|
2024-03-24 11:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp B |
039020004 |
IBF Borlänge Vit - LI20 IBF Grön |
|
2024-03-24 11:55 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp C |
039021004 |
IBF Hedemora 2 - Nås IF |
|
2024-03-24 12:35 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp A |
039019006 |
IBF Borlänge Gul - LI20 IBF Blå |
|
2024-03-24 13:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp D |
039022002 |
IBF Säter 1 - Samuelsdals IF 1 |
|
2024-03-24 14:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp E |
039023002 |
KAIS Mora UIF Röd - Krylbo AIS 1 |
|
2024-03-24 14:55 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp D |
039022004 |
IBF Säter 1 - IBF Borlänge Röd |
|
2024-03-24 15:35 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp E |
039023004 |
KAIS Mora UIF Röd - LI20 IBF Röd |
|
2024-03-24 16:15 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp D |
039022006 |
Samuelsdals IF 1 - IBF Borlänge Röd |
|
2024-03-24 16:55 |
Knattespelen Pojkar Grön Division 2 Grupp E |
039023006 |
Krylbo AIS 1 - LI20 IBF Röd |
|