Oktober |
2023-10-21 12:15 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713007 |
Storvreta Ungdom IBK P16 - Björklinge BK P16 svart |
|
2023-10-21 12:15 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713008 |
Björklinge BK P16 röd - Storvreta Ungdom IBK P16 röd |
|
2023-10-21 12:50 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713009 |
Storvreta Ungdom IBK P16 - Björklinge BK P16 röd |
|
2023-10-21 12:50 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713010 |
Björklinge BK P16 svart - Storvreta Ungdom IBK P16 röd |
|
2023-10-21 13:25 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713011 |
Storvreta Ungdom IBK P16 - Björklinge BK P16 svart |
|
2023-10-21 13:25 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713012 |
Björklinge BK P16 röd - Storvreta Ungdom IBK P16 röd |
|
2023-10-21 14:15 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 2 |
170917009 |
Storvreta Ungdom IBK P14 - Enköpings IBK P13/14 |
|
2023-10-21 15:30 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 2 |
170915010 |
Storvreta Ungdom IBK P13 - Örsundsbro IF P-13 |
|
2023-10-28 12:10 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917012 |
Storvreta Ungdom IBK F14/15 - IBK Östhammar F13/14 |
|
2023-10-28 13:30 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 |
170914014 |
Storvreta Ungdom IBK P14 - Vaksala SK P 2014 Svart 1 |
|
November |
2023-11-11 12:40 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 2 |
170917017 |
Storvreta Ungdom IBK P14 - Frötuna IBF P14 |
|
2023-11-11 14:00 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 2 |
170915018 |
Storvreta Ungdom IBK P13 - Vaksala SK P 2013 Svart 2 |
|
2023-11-12 10:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711025 |
Storvreta Ungdom IBK P17 - Bålsta FBC FP16:1 |
|
2023-11-12 10:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711026 |
Bålsta FBC FP16:2 - Storvreta Ungdom IBK P17 röd |
|
2023-11-12 10:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711027 |
Bålsta FBC FP16:1 - Storvreta Ungdom IBK P17 röd |
|
2023-11-12 10:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711028 |
Storvreta Ungdom IBK P17 - Bålsta FBC FP16:2 |
|
2023-11-12 11:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711029 |
Storvreta Ungdom IBK P17 röd - Bålsta FBC FP16:1 |
|
2023-11-12 11:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711030 |
Bålsta FBC FP16:2 - Storvreta Ungdom IBK P17 |
|
2023-11-12 12:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710025 |
Storvreta Ungdom IBK P15 röd - SK Vide P15 Blå |
|
2023-11-12 12:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710026 |
Storvreta Ungdom IBK P15 - SK Vide P15 |
|
2023-11-12 12:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710027 |
Storvreta Ungdom IBK P15 röd - SK Vide P15 |
|
2023-11-12 12:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710028 |
SK Vide P15 Blå - Storvreta Ungdom IBK P15 |
|
2023-11-12 13:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710029 |
Storvreta Ungdom IBK P15 röd - SK Vide P15 Blå |
|
2023-11-12 13:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710030 |
Storvreta Ungdom IBK P15 - SK Vide P15 |
|
2023-11-12 14:00 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710031 |
Storvreta Ungdom IBK 15 röd - IK Sirius IBK F14/16 (Grön 1) |
|
2023-11-12 14:00 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710032 |
Storvreta Ungdom IBK F15 - Vaksala SK 2015 Gul |
|
2023-11-12 14:35 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710033 |
Storvreta Ungdom IBK F15 - Vaksala SK 2015 Gul |
|
2023-11-12 14:35 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710034 |
Storvreta Ungdom IBK 15 röd - IK Sirius IBK F14/16 (Grön 1) |
|
2023-11-12 15:10 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710035 |
Vaksala SK 2015 Gul - Storvreta Ungdom IBK 15 röd |
|
2023-11-12 15:10 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710036 |
IK Sirius IBK F14/16 (Grön 1) - Storvreta Ungdom IBK F15 |
|
2023-11-19 09:20 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917028 |
Storvreta Ungdom IBK F14/15 - Bälinge IF F14 svart |
|
2023-11-19 10:40 |
Pantamera Flickor blå 1 |
171912019 |
Storvreta Ungdom IBK F13 - Frötuna IBF F12/13 röd |
|
2023-11-19 12:00 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 |
170914028 |
Storvreta Ungdom IBK P14 - Alunda IBF P13-14 Blå |
|
2023-11-19 13:20 |
Pantamera Pojkar blå 1 |
170912027 |
Storvreta Ungdom IBK P13 - Fjärdhundra SK P/F 11-13 |
|
December |
2023-12-03 09:20 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 |
170914039 |
Storvreta Ungdom IBK P14 - IBF Roslagsalliansen P14Ne Svart |
|
2023-12-03 10:40 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 2 |
170915026 |
Storvreta Ungdom IBK P13 - Björklinge BK P13 svart |
|
2023-12-09 11:20 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917058 |
Storvreta Ungdom IBK F14/15 - Vaksala SK F 2014 Gul 2 |
|
2023-12-09 12:40 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 2 |
170917033 |
Storvreta Ungdom IBK P14 - IK Sirius FBC P14 |
|
2023-12-09 14:00 |
Pantamera Pojkar blå 1 |
170912041 |
Storvreta Ungdom IBK P13 - Björklinge BK P12 svart |
|
2023-12-09 15:20 |
Pantamera Flickor blå 1 |
171912031 |
Storvreta Ungdom IBK F13 - IK Sirius IBK F11/12 |
|
2023-12-10 10:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713055 |
Storvreta Ungdom IBK P16 röd - IFK Dannemora/Ö P-16 |
|
2023-12-10 10:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713056 |
IFK Dannemora/Ö P-15 - Storvreta Ungdom IBK P16 |
|
2023-12-10 10:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713057 |
Storvreta Ungdom IBK P16 röd - IFK Dannemora/Ö P-16 |
|
2023-12-10 10:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713058 |
Storvreta Ungdom IBK P16 - IFK Dannemora/Ö P-15 |
|
2023-12-10 11:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713059 |
IFK Dannemora/Ö P-16 - Storvreta Ungdom IBK P16 |
|
2023-12-10 11:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713060 |
IFK Dannemora/Ö P-15 - Storvreta Ungdom IBK P16 röd |
|
2023-12-10 12:00 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710109 |
Storvreta Ungdom IBK 15 röd - Bälinge IF F15/16 gul |
|
2023-12-10 12:00 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710110 |
Storvreta Ungdom IBK F15 - Bälinge IF F15/16 svart |
|
2023-12-10 12:35 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710111 |
Storvreta Ungdom IBK 15 röd - Bälinge IF F15/16 svart |
|
2023-12-10 12:35 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710112 |
Bälinge IF F15/16 gul - Storvreta Ungdom IBK F15 |
|
2023-12-10 13:10 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710113 |
Storvreta Ungdom IBK F15 - Bälinge IF F15/16 gul |
|
2023-12-10 13:10 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710114 |
Bälinge IF F15/16 svart - Storvreta Ungdom IBK 15 röd |
|
2023-12-10 14:20 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 2 |
170915032 |
Storvreta Ungdom IBK P13 - SK Vide PF11/12 |
|
2023-12-17 10:30 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711079 |
Storvreta Ungdom IBK P17 röd - Bälinge IF P16 gul |
|
2023-12-17 10:30 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711080 |
Bälinge IF P16 svart - Storvreta Ungdom IBK P17 |
|
2023-12-17 11:05 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711081 |
Bälinge IF P16 gul - Storvreta Ungdom IBK P17 |
|
2023-12-17 11:05 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711082 |
Storvreta Ungdom IBK P17 röd - Bälinge IF P16 svart |
|
2023-12-17 11:40 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711083 |
Storvreta Ungdom IBK P17 - Bälinge IF P16 gul |
|
2023-12-17 11:40 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711084 |
Bälinge IF P16 svart - Storvreta Ungdom IBK P17 röd |
|
2023-12-17 12:50 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 |
170914048 |
Storvreta Ungdom IBK P14 - Tierp IBK P14 |
|
Januari |
2024-01-14 09:20 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917078 |
Storvreta Ungdom IBK F14/15 - Alunda IBF F15-16 |
|
2024-01-14 10:40 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 2 |
170917045 |
Storvreta Ungdom IBK P14 - Rosersberg Arlanda IBK P13/14 |
|
2024-01-14 12:00 |
Pantamera Flickor blå 1 |
171912037 |
Storvreta Ungdom IBK F13 - Tierp IBK F13 |
|
2024-01-14 13:20 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 |
170914053 |
Storvreta Ungdom IBK P14 - IBF Roslagsalliansen P14Ne Svart |
|
2024-01-20 12:10 |
Pantamera Pojkar blå 1 |
170912059 |
Storvreta Ungdom IBK P13 - Wåhla IBK P11-12 |
|
2024-01-20 13:30 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 |
170914058 |
Storvreta Ungdom IBK P14 - IFK Dannemora/Ö P14 |
|
2024-01-21 10:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710103 |
Storvreta Ungdom IBK P15 röd - IK Sirius FBC P15 blå |
|
2024-01-21 10:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710104 |
Storvreta Ungdom IBK P15 - Lokomotiv Grillby IBK 2015 |
|
2024-01-21 10:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710105 |
Storvreta Ungdom IBK P15 - Lokomotiv Grillby IBK 2015 |
|
2024-01-21 10:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710106 |
Storvreta Ungdom IBK P15 röd - IK Sirius FBC P15 blå |
|
2024-01-21 11:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710107 |
Lokomotiv Grillby IBK 2015 - Storvreta Ungdom IBK P15 röd |
|
2024-01-21 11:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710108 |
IK Sirius FBC P15 blå - Storvreta Ungdom IBK P15 |
|
2024-01-21 12:20 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 2 |
170917050 |
Storvreta Ungdom IBK P14 - SK Vide P14 Blå |
|
Februari |
2024-02-03 12:20 |
Pantamera Flickor blå 1 |
171912052 |
Storvreta Ungdom IBK F13 - Björklinge BK F12/13 |
|
2024-02-04 10:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713103 |
Storvreta Ungdom IBK P16 - Estuna IF P/F 16/17 |
|
2024-02-04 10:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713104 |
Tierp IBK P15/16 - Storvreta Ungdom IBK P16 röd |
|
2024-02-04 10:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713105 |
Estuna IF P/F 16/17 - Storvreta Ungdom IBK P16 röd |
|
2024-02-04 10:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713106 |
Tierp IBK P15/16 - Storvreta Ungdom IBK P16 |
|
2024-02-04 11:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713107 |
Storvreta Ungdom IBK P16 röd - Estuna IF P/F 16/17 |
|
2024-02-04 11:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713108 |
Tierp IBK P15/16 - Storvreta Ungdom IBK P16 |
|
2024-02-10 12:20 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 |
170914068 |
Storvreta Ungdom IBK P14 - Tobo/Örbyhus FF P13/14 |
|
2024-02-10 13:40 |
Pantamera Pojkar blå 1 |
170912069 |
Storvreta Ungdom IBK P13 - IK Sirius FBC P12 Södra |
|
2024-02-10 15:00 |
Pantamera Flickor blå 1 |
171912056 |
Storvreta Ungdom IBK F13 - Rasbo IK F10/13 |
|
2024-02-11 10:00 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710187 |
Storvreta Ungdom IBK 15 röd - Bälinge IF F15/16 svart |
|
2024-02-11 10:00 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710188 |
Storvreta Ungdom IBK F15 - Bälinge IF F15/16 gul |
|
2024-02-11 10:35 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710189 |
Storvreta Ungdom IBK F15 - Bälinge IF F15/16 gul |
|
2024-02-11 10:35 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710190 |
Storvreta Ungdom IBK 15 röd - Bälinge IF F15/16 svart |
|
2024-02-11 11:10 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710191 |
Bälinge IF F15/16 gul - Storvreta Ungdom IBK 15 röd |
|
2024-02-11 11:10 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710192 |
Bälinge IF F15/16 svart - Storvreta Ungdom IBK F15 |
|
2024-02-11 12:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711133 |
Storvreta Ungdom IBK P17 röd - Bälinge IF P16 svart |
|
2024-02-11 12:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711134 |
Storvreta Ungdom IBK P17 - Bälinge IF P16 gul |
|
2024-02-11 12:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711135 |
Storvreta Ungdom IBK P17 - Bälinge IF P16 gul |
|
2024-02-11 12:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711136 |
Storvreta Ungdom IBK P17 röd - Bälinge IF P16 svart |
|
2024-02-11 13:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711137 |
Bälinge IF P16 gul - Storvreta Ungdom IBK P17 röd |
|
2024-02-11 13:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 1 |
170711138 |
Bälinge IF P16 svart - Storvreta Ungdom IBK P17 |
|
2024-02-11 14:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710133 |
Storvreta Ungdom IBK P15 röd - Örsundsbro IF P-15 Röd |
|
2024-02-11 14:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710134 |
Storvreta Ungdom IBK P15 - Örsundsbro IF P-15 Blå |
|
2024-02-11 14:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710135 |
Storvreta Ungdom IBK P15 röd - Örsundsbro IF P-15 Blå |
|
2024-02-11 14:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710136 |
Örsundsbro IF P-15 Röd - Storvreta Ungdom IBK P15 |
|
2024-02-11 15:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710137 |
Storvreta Ungdom IBK P15 - Örsundsbro IF P-15 Röd |
|
2024-02-11 15:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 1 |
170710138 |
Örsundsbro IF P-15 Blå - Storvreta Ungdom IBK P15 röd |
|
Mars |
2024-03-03 09:40 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917125 |
Storvreta Ungdom IBK F14/15 - Hagunda IF F13/14 blå3 |
|
2024-03-03 11:00 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 2 |
170917066 |
Storvreta Ungdom IBK P14 - Bälinge IF P14 gul |
|
2024-03-03 12:20 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 2 |
170915067 |
Storvreta Ungdom IBK P13 - Frötuna IBF P-13 röd |
|
2024-03-10 11:00 |
Pantamera Flickor blå 1 |
171912062 |
Storvreta Ungdom IBK F13 - Frötuna IBF F12/13 röd |
|
2024-03-10 12:20 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 2 |
170917072 |
Storvreta Ungdom IBK P14 - Hagunda IF P13/14 blå3 |
|
2024-03-10 13:40 |
Pantamera Pojkar blå 1 |
170912079 |
Storvreta Ungdom IBK P13 - Björklinge BK P12 röd |
|
2024-03-17 10:20 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917141 |
Storvreta Ungdom IBK F14/15 - Bälinge IF F14 gul |
|
2024-03-17 11:40 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 |
170914087 |
Storvreta Ungdom IBK P14 - FBC Uppsala P13/14 Vit |
|
2024-03-17 13:00 |
Pantamera Pojkar blå 1 |
170912086 |
Storvreta Ungdom IBK P13 - Tobo/Örbyhus FF P11/12 |
|