Oktober |
2023-10-14 11:00 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 |
170913003 |
Alunda IBF P13-14 - Midas IBK P13/14 |
|
2023-10-14 12:15 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 |
170914005 |
Alunda IBF P13-14 Blå - IBF Roslagsalliansen P14Ne Svart |
|
2023-10-21 11:00 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710001 |
Alunda IBF F15-16 Blå - Örsundsbro IF F14/15 (Grön 1) |
|
2023-10-21 11:00 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710002 |
Alunda IBF F15-16 Svart - Örsundsbro IF F-14/15 Blå |
|
2023-10-21 11:35 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710003 |
Alunda IBF F15-16 Blå - Örsundsbro IF F-14/15 Blå |
|
2023-10-21 11:35 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710004 |
Alunda IBF F15-16 Svart - Örsundsbro IF F14/15 (Grön 1) |
|
2023-10-21 12:10 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710005 |
Örsundsbro IF F-14/15 Blå - Alunda IBF F15-16 Svart |
|
2023-10-21 12:10 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710006 |
Örsundsbro IF F14/15 (Grön 1) - Alunda IBF F15-16 Blå |
|
2023-10-21 13:00 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 3 |
171711001 |
Alunda IBF F17 - Vaksala SK F 2016 Svart 2 |
|
2023-10-21 13:00 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 3 |
171711002 |
Vaksala SK F 2016 Svart - Frötuna IBF F16 |
|
2023-10-21 13:35 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 3 |
171711003 |
Alunda IBF F17 - Frötuna IBF F16 |
|
2023-10-21 13:35 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 3 |
171711004 |
Vaksala SK F 2016 Svart 2 - Vaksala SK F 2016 Svart |
|
2023-10-21 14:10 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 3 |
171711005 |
Frötuna IBF F16 - Vaksala SK F 2016 Svart 2 |
|
2023-10-21 14:10 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 3 |
171711006 |
Vaksala SK F 2016 Svart - Alunda IBF F17 |
|
2023-10-28 11:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713019 |
Alunda IBF P15-16 Svart - Björklinge BK P16 svart |
|
2023-10-28 11:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713020 |
Alunda IBF P15-16 blå - Björklinge BK P16 röd |
|
2023-10-28 11:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713021 |
Alunda IBF P15-16 Svart - Björklinge BK P16 röd |
|
2023-10-28 11:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713022 |
Björklinge BK P16 svart - Alunda IBF P15-16 blå |
|
2023-10-28 12:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713023 |
Alunda IBF P15-16 Svart - Björklinge BK P16 svart |
|
2023-10-28 12:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713024 |
Alunda IBF P15-16 blå - Björklinge BK P16 röd |
|
November |
2023-11-11 14:00 |
Pantamera Flickor blå 2 |
171916021 |
Alunda IBF F13-14 Blå - Enköpings IBK F12-14 |
|
2023-11-11 15:15 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917025 |
Alunda IBF F15-16 - Vaksala SK F 2014 Svart |
|
2023-11-11 16:30 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 |
170913020 |
Alunda IBF P13-14 - Väddö IF PF13/14 |
|
2023-11-11 17:45 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 |
170914023 |
Alunda IBF P13-14 Blå - Tobo/Örbyhus FF P13/14 |
|
2023-11-18 14:00 |
Pantamera Flickor blå 2 |
171916028 |
Alunda IBF F13-14 Blå - Bälinge IF F13 gul |
|
2023-11-25 14:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712055 |
Alunda IBF P15-16 - IBF Roslagsalliansen P15Ne Röd |
|
2023-11-25 14:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712056 |
Estuna IF P/F15 - Alunda IBF P15-16 Blå |
|
2023-11-25 14:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712057 |
Alunda IBF P15-16 Blå - IBF Roslagsalliansen P15Ne Röd |
|
2023-11-25 14:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712058 |
Alunda IBF P15-16 - Estuna IF P/F15 |
|
2023-11-25 15:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712059 |
IBF Roslagsalliansen P15Ne Röd - Alunda IBF P15-16 |
|
2023-11-25 15:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712060 |
Estuna IF P/F15 - Alunda IBF P15-16 Blå |
|
2023-11-25 16:15 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917045 |
Alunda IBF F15-16 - Frötuna IBF F2014 |
|
2023-11-25 17:30 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 |
170914033 |
Alunda IBF P13-14 Blå - Vaksala SK P 2014 Svart 1 |
|
December |
2023-12-02 12:30 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917054 |
Alunda IBF F15-16 - IFK Dannemora/Ö F-14 |
|
2023-12-02 14:00 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710079 |
Alunda IBF F15-16 Blå - IBK Östhammar F15/16 |
|
2023-12-02 14:00 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710080 |
Alunda IBF F15-16 Svart - Almunge IK F14/16 |
|
2023-12-02 14:35 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710081 |
Alunda IBF F15-16 Svart - Almunge IK F14/16 |
|
2023-12-02 14:35 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710082 |
Alunda IBF F15-16 Blå - IBK Östhammar F15/16 |
|
2023-12-02 15:10 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710083 |
Almunge IK F14/16 - Alunda IBF F15-16 Blå |
|
2023-12-02 15:10 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710084 |
IBK Östhammar F15/16 - Alunda IBF F15-16 Svart |
|
2023-12-02 16:15 |
Pantamera Flickor blå 2 |
171916040 |
Alunda IBF F13-14 Blå - Bälinge IF F13 svart |
|
2023-12-16 14:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713067 |
Alunda IBF P17 - Estuna IF P/F 16/17 |
|
2023-12-16 14:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713068 |
Tierp IBK P15/16 - Alunda IBF P15-16 Svart |
|
2023-12-16 14:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713069 |
Alunda IBF P17 - Estuna IF P/F 16/17 |
|
2023-12-16 14:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713070 |
Alunda IBF P15-16 Svart - Tierp IBK P15/16 |
|
2023-12-16 15:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713071 |
Estuna IF P/F 16/17 - Alunda IBF P15-16 Svart |
|
2023-12-16 15:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713072 |
Tierp IBK P15/16 - Alunda IBF P15-16 Svart |
|
2023-12-16 16:15 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917070 |
Alunda IBF F15-16 - Tierp IBK F14 |
|
2023-12-16 17:30 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 |
170914043 |
Alunda IBF P13-14 Blå - Björklinge BK P14 |
|
2023-12-16 18:45 |
Pantamera Flickor blå 2 |
171916052 |
Alunda IBF F13-14 Blå - Rosersberg Arlanda IBK F13/14 |
|
Januari |
2024-01-13 14:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712097 |
Alunda IBF P15-16 - Frötuna IBF P-15 blå |
|
2024-01-13 14:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712098 |
Alunda IBF P15-16 Blå - Frötuna IBF P-15 röd |
|
2024-01-13 14:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712099 |
Alunda IBF P15-16 - Frötuna IBF P-15 röd |
|
2024-01-13 14:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712100 |
Frötuna IBF P-15 blå - Alunda IBF P15-16 Blå |
|
2024-01-13 15:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712101 |
Alunda IBF P15-16 Blå - Frötuna IBF P-15 blå |
|
2024-01-13 15:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712102 |
Frötuna IBF P-15 röd - Alunda IBF P15-16 |
|
2024-01-13 16:15 |
Pantamera Flickor blå 2 |
171916063 |
Alunda IBF F13-14 - Bälinge IF F13 svart |
|
2024-01-13 17:30 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 |
170914050 |
Alunda IBF P13-14 Blå - SK Vide P14 |
|
2024-01-20 14:00 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710157 |
Alunda IBF F15-16 Blå - Björklinge BK F15 röd |
|
2024-01-20 14:00 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710158 |
Alunda IBF F15-16 Svart - Björklinge BK F15 svart |
|
2024-01-20 14:35 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710159 |
Alunda IBF F15-16 Blå - Björklinge BK F15 svart |
|
2024-01-20 14:35 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710160 |
Björklinge BK F15 röd - Alunda IBF F15-16 Svart |
|
2024-01-20 15:10 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710161 |
Alunda IBF F15-16 Svart - Björklinge BK F15 röd |
|
2024-01-20 15:10 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710162 |
Björklinge BK F15 svart - Alunda IBF F15-16 Blå |
|
2024-01-20 16:15 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917086 |
Alunda IBF F15-16 - IK Sirius IBK F14 Södra |
|
2024-01-20 17:30 |
Pantamera Flickor blå 2 |
171916070 |
Alunda IBF F13-14 - Vaksala SK F 2013 |
|
2024-01-20 18:45 |
Pantamera Flickor blå 2 |
171916064 |
Alunda IBF F13-14 Blå - Frötuna IBF F12/13 blå |
|
Februari |
2024-02-03 10:20 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710181 |
IFK Dannemora/Ö F-15 vit - Alunda IBF F15-16 Blå |
|
2024-02-03 10:20 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710182 |
IFK Dannemora/Ö F-15 blå - SK Vide Flickor (Grön 1) |
|
2024-02-03 10:50 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710185 |
IFK Dannemora/Ö F-15 blå - Alunda IBF F15-16 Blå |
|
2024-02-03 10:50 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710186 |
SK Vide Flickor (Grön 1) - IFK Dannemora/Ö F-15 vit |
|
2024-02-03 11:20 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710183 |
IFK Dannemora/Ö F-15 vit - SK Vide Flickor (Grön 1) |
|
2024-02-03 11:20 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710184 |
Alunda IBF F15-16 Blå - IFK Dannemora/Ö F-15 blå |
|
2024-02-03 12:30 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 |
170914065 |
IFK Dannemora/Ö P14 - Vaksala SK P 2014 Svart 1 |
|
2024-02-03 14:00 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917103 |
IFK Dannemora/Ö F-14 - Vaksala SK F 2014 Svart |
|
2024-02-10 14:00 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 3 |
171711043 |
Alunda IBF F17 - Frötuna IBF F16 |
|
2024-02-10 14:00 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 3 |
171711044 |
Rasbo IK F16/17 - Björklinge BK F16 röd |
|
2024-02-10 14:35 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 3 |
171711045 |
Alunda IBF F17 - Björklinge BK F16 röd |
|
2024-02-10 14:35 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 3 |
171711046 |
Frötuna IBF F16 - Rasbo IK F16/17 |
|
2024-02-10 15:10 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 3 |
171711047 |
Björklinge BK F16 röd - Frötuna IBF F16 |
|
2024-02-10 15:10 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 3 |
171711048 |
Rasbo IK F16/17 - Alunda IBF F17 |
|
Mars |
2024-03-02 11:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713115 |
Alunda IBF P15-16 Svart - Midas IBK 16/17 |
|
2024-03-02 11:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713116 |
Alunda IBF P17 - Midas IBK P16/17 röd |
|
2024-03-02 11:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713117 |
Alunda IBF P15-16 Svart - Midas IBK P16/17 röd |
|
2024-03-02 11:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713118 |
Midas IBK 16/17 - Alunda IBF P17 |
|
2024-03-02 12:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713119 |
Midas IBK P16/17 röd - Alunda IBF P15-16 Svart |
|
2024-03-02 12:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713120 |
Alunda IBF P17 - Midas IBK 16/17 |
|
2024-03-02 13:15 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917118 |
Alunda IBF F15-16 - Bälinge IF F14 svart |
|
2024-03-02 14:30 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 |
170913069 |
Alunda IBF P13-14 - IFK Dannemora/Ö P13 |
|
2024-03-02 15:45 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 |
170914078 |
Alunda IBF P13-14 Blå - IFK Dannemora/Ö P14 |
|
2024-03-09 11:30 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712169 |
Alunda IBF P15-16 Blå - Vaksala SK P 2015 Gul |
|
2024-03-09 11:30 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712170 |
Alunda IBF P15-16 - Tobo/Örbyhus FF P15 |
|
2024-03-09 12:05 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712171 |
Alunda IBF P15-16 Blå - Tobo/Örbyhus FF P15 |
|
2024-03-09 12:05 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712172 |
Vaksala SK P 2015 Gul - Alunda IBF P15-16 |
|
2024-03-09 12:40 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712173 |
Alunda IBF P15-16 - Vaksala SK P 2015 Gul |
|
2024-03-09 12:40 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712174 |
Tobo/Örbyhus FF P15 - Alunda IBF P15-16 Blå |
|
2024-03-09 13:45 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917128 |
Alunda IBF F15-16 - Björklinge BK F14 svart |
|
2024-03-09 15:00 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 |
170914084 |
Alunda IBF P13-14 Blå - IBF Roslagsalliansen P14Ne Röd |
|
2024-03-16 11:30 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710235 |
Alunda IBF F15-16 Svart - Hagunda IF 15/16 |
|
2024-03-16 11:30 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710236 |
Alunda IBF F15-16 Svart - Alunda IBF F15-16 Blå |
|
2024-03-16 12:05 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710237 |
Hagunda IF 15/16 - Alunda IBF F15-16 Blå |
|
2024-03-16 12:05 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710238 |
Hagunda IF 15/16 - Hagunda IF 15/16 blå |
|
2024-03-16 12:40 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710239 |
Alunda IBF F15-16 Blå - Hagunda IF 15/16 |
|
2024-03-16 12:40 |
Knatteligan Pantamera Flickor grön 2 |
171710240 |
Hagunda IF 15/16 blå - Alunda IBF F15-16 Svart |
|
2024-03-16 13:45 |
Pantamera Flickor blå 2 |
171916104 |
Alunda IBF F13-14 Blå - IFK Dannemora/Ö F-13 (Halv serie) |
|
2024-03-23 11:30 |
Pantamera Flickor blå 3 |
171917148 |
Alunda IBF F15-16 - Björklinge BK F14 svart |
|
2024-03-23 12:45 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 |
170913077 |
Alunda IBF P13-14 - Almunge IK PF12/14 |
|
2024-03-23 14:00 |
Pantamera Flickor blå 2 |
171916106 |
Alunda IBF F13-14 - Frötuna IBF F12/13 blå |
|
2024-03-23 15:15 |
Pantamera Pojkar blå 3 grupp 1 |
170914094 |
Alunda IBF P13-14 Blå - Storvreta Ungdom IBK P14 |
|