Augusti |
2023-08-19 10:00 |
Träningsmatcher Uppland |
175555005 |
Björklinge BK H1 - Åkersberga IBF Herr |
|
September |
2023-09-01 19:00 |
Träningsmatcher Uppland |
175555068 |
Rasbo IK Dam - Stenhagens KK D2 |
|
2023-09-02 13:00 |
Träningsmatcher Uppland |
175555026 |
Rasbo IK H1 - Farsta IBK Herr A Div 1 |
|
2023-09-19 19:30 |
Träningsmatcher Uppland |
175555104 |
Rasbo IK Dam - Midas IBK Dam |
|
Oktober |
2023-10-21 11:00 |
Pantamera Flickor blå 1 |
171912007 |
Rasbo IK F10/13 - Frötuna IBF F12/13 röd |
|
2023-10-28 12:00 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 |
170913011 |
Rasbo IK P12/13 - Midas IBK P13/14 |
|
November |
2023-11-11 09:30 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712026 |
Almunge IK P15 - Rasbo IK P15 röd |
|
2023-11-11 09:30 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712028 |
Almunge IK P15 lag2 - Rasbo IK P15 vit |
|
2023-11-11 10:05 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712029 |
Rasbo IK P15 röd - Almunge IK P15 |
|
2023-11-11 10:05 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712027 |
Almunge IK P15 lag2 - Rasbo IK P15 vit |
|
2023-11-11 10:40 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712030 |
Almunge IK P15 - Rasbo IK P15 vit |
|
2023-11-11 10:40 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712025 |
Rasbo IK P15 röd - Almunge IK P15 lag2 |
|
2023-11-11 12:00 |
Pantamera Flickor blå 1 |
171912013 |
Rasbo IK F10/13 - Tierp IBK F13 |
|
2023-11-18 10:15 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 |
170913021 |
Rasbo IK P12/13 - Björklinge BK P13 röd |
|
2023-11-19 10:15 |
Pantamera Flickor blå 1 |
171912018 |
Rasbo IK F10/13 - IK Sirius IBK F11/12 |
|
December |
2023-12-09 10:15 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712079 |
Rasbo IK P15 röd - IBF Roslagsalliansen P15Ne Röd |
|
2023-12-09 10:15 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712080 |
Rasbo IK P15 vit - IBF Roslagsalliansen P15Ne Svart |
|
2023-12-09 10:50 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712081 |
Rasbo IK P15 röd - IBF Roslagsalliansen P15Ne Svart |
|
2023-12-09 10:50 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712083 |
Rasbo IK P15 vit - IBF Roslagsalliansen P15Ne Röd |
|
2023-12-09 11:25 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712084 |
IBF Roslagsalliansen P15Ne Svart - Rasbo IK P15 röd |
|
2023-12-09 11:25 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712082 |
IBF Roslagsalliansen P15Ne Röd - Rasbo IK P15 vit |
|
2023-12-10 14:30 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 |
170913031 |
Rasbo IK P12/13 - Väddö IF PF13/14 |
|
Januari |
2024-01-13 10:15 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713083 |
Vaksala SK Svart - Estuna IF P/F 16/17 |
|
2024-01-13 10:15 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713079 |
Rasbo IK Rasbo IK P16 - Estuna IF P/F 16/17 |
|
2024-01-13 10:50 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713084 |
Midas IBK 16/17 - Rasbo IK Rasbo IK P16 |
|
2024-01-13 10:50 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713082 |
Estuna IF P/F 16/17 - Midas IBK 16/17 |
|
2024-01-13 11:25 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713080 |
Midas IBK 16/17 - Vaksala SK Svart |
|
2024-01-13 11:25 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
170713081 |
Rasbo IK Rasbo IK P16 - Vaksala SK Svart |
|
2024-01-13 12:00 |
Pantamera Flickor blå 1 |
171912038 |
Rasbo IK F10/13 - Björklinge BK F12/13 |
|
2024-01-13 13:30 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 |
170913041 |
Rasbo IK P12/13 - Alunda IBF P13-14 |
|
2024-01-27 12:00 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 |
170913051 |
Rasbo IK P12/13 - IFK Dannemora/Ö P13 |
|
Februari |
2024-02-03 10:15 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712139 |
Rasbo IK P15 vit - Alunda IBF P15-16 Blå |
|
2024-02-03 10:15 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712142 |
Rasbo IK P15 vit - Alunda IBF P15-16 |
|
2024-02-03 10:50 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712143 |
Rasbo IK P15 röd - Alunda IBF P15-16 Blå |
|
2024-02-03 10:50 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712140 |
Alunda IBF P15-16 - Rasbo IK P15 röd |
|
2024-02-03 11:25 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712141 |
Alunda IBF P15-16 - Rasbo IK P15 röd |
|
2024-02-03 11:25 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 2 grupp 2 |
170712144 |
Alunda IBF P15-16 - Rasbo IK P15 vit |
|
2024-02-03 15:00 |
Pantamera Flickor blå 1 |
171912051 |
Rasbo IK F10/13 - Frötuna IBF F12/13 röd |
|
2024-02-17 10:00 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 |
170913061 |
Rasbo IK P12/13 - Vaksala SK P 2013 Gul |
|
2024-02-17 11:00 |
Pantamera Flickor blå 1 |
171912028 |
Rasbo IK F10/13 - Storvreta Ungdom IBK F13 |
|
Mars |
2024-03-09 10:00 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 |
170913071 |
Rasbo IK P12/13 - Almunge IK PF12/14 |
|
2024-03-09 11:30 |
Pantamera Flickor blå 1 |
171912063 |
Rasbo IK F10/13 - Frötuna IBF F12/13 röd |
|
2024-03-16 15:30 |
Pantamera Pojkar blå 2 grupp 1 |
170913001 |
Rasbo IK P12/13 - IFK Dannemora/Ö P13 |
|
2024-03-19 19:20 |
Träningsmatcher Uppland |
175555160 |
Rasbo IK Dam - Alunda IBF U |
|
2024-03-23 12:00 |
Pantamera Flickor blå 1 |
171912069 |
Rasbo IK F10/13 - Tierp IBK F13 |
|
2024-03-24 11:15 |
Pantamera Flickor blå 1 |
171912074 |
Rasbo IK F10/13 - Björklinge BK F12/13 |
|
April |
2024-04-06 10:00 |
Pantamera Flickor blå 1 |
171912060 |
Rasbo IK F10/13 - Hagunda IF F12 |
|