Träningsmatcher 2023/2024 (Gantofta IBK Damer) |
Daniel Borg |
|
0732-072667 |
Pantamera Pojkar C (P09) Mellan Norra (Gantofta IBK P09/10) |
Husein Mehmedovic |
|
076-100 09 91 |
Pantamera Pojkar C (P09) Mellan Södra (Gantofta IBK P09/10) |
Husein Mehmedovic |
|
076-100 09 91 |
Pantamera Pojkar E (P11) Norra Höst (Gantofta IBK P11) |
Michael Grahn |
|
073-503 11 05 |
Pantamera Pojkar E (P11) Svår Vår (Gantofta IBK P11) |
Michael Grahn |
|
073-503 11 05 |
Damer Div 1 Skåne |
Daniel Borg |
|
0732-072667 |
Pantamera Flickor C (Gantofta IBK F09) |
Annica Zernell |
|
0709-429298 |
Pantamera Flickor D Norra (Gantofta IBK F11) |
Mattias Toft |
|
073-3017373 |
Blå Nivå Flickor A Poolspel (Gantofta IBK F11) |
Mattias Toft |
|
073-3017373 |
Blå Nivå Flickor B Poolspel (Gantofta IBK F13) |
Therese Grahn |
|
0705719876 |
Blå Nivå Flickor C Norra Poolspel (Gantofta IBK F13) |
Therese Grahn |
|
0705719876 |
Blå Nivå Flickor C Södra Poolspel (Gantofta IBK F13) |
Therese Grahn |
|
0705719876 |
Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel (Gantofta IBK P12-1) |
Camilla Torpling |
|
0707-986833 |
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel (Gantofta IBK P12-2) |
Camilla Torpling |
|
0707-986833 |
Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel (Gantofta IBK P13-2) |
Thomas Kullendorff |
|
070-597 28 30 |
Grön Nivå Flickor B Knatteligan (Gantofta IBK F15-2) |
Helene Tigerström |
|
0702-107668 |
Grön Nivå Flickor C Knatteligan (Gantofta IBK F16) |
Ted Collén |
0708901608 |
070-890 16 08 |
Grön Nivå Pojkar B Nordvästra Knatteligan (Gantofta IBK P15-2) |
Missi Hansson |
|
0768-040081 |
Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan (Gantofta IBK P16) |
Robin Svensson |
|
070-375 44 05 |
Skånemästerskapen Damer Grupp A1 |
Daniel Borg |
|
0732-072667 |
Skånemästerskapen Damer Slutspel |
Daniel Borg |
|
0732-072667 |
Träningsmatcher Ungdom (Gantofta IBK F11/12) |
Mattias Toft |
|
073-3017373 |
Träningsmatcher Damer (Gantofta IBK JAS) |
Kate Meredith |
|
076-029 68 54 |
Skånemästerskapen DJ18 Grupp A |
Kate Meredith |
|
076-029 68 54 |
Skånemästerskapen Flickor B Grupp A (Gantofta IBK F13) |
Annica Zernell |
|
0709-429298 |
Skånemästerskapen Flickor C Grupp A (Gantofta IBK F09) |
Annica Zernell |
|
0709-429298 |
Skånemästerskapen Flickor E Grupp C (Gantofta IBK F11) |
Mattias Toft |
|
073-3017373 |
Skånemästerskapen Pojkar C Grupp D (Gantofta IBK P09/10) |
Husein Mehmedovic |
|
076-100 09 91 |
Skånemästerskapen Pojkar D Grupp A (Gantofta IBK P10) |
Husein Mehmedovic |
|
076-100 09 91 |
Skånemästerskapen Pojkar E Grupp D (Gantofta IBK P11) |
Michael Grahn |
|
073-503 11 05 |
Herrar Motion Norra |
Kim Lindén |
|
0733-361681 |
Träningsmatcher SBIBF Dam (Gantofta IBK (JAS)) |
Kate Meredith |
|
076-029 68 54 |
Juniorallsvenskan H DJ18 (Gantofta IBK ) |
Kate Meredith |
|
076-029 68 54 |