23/24 Flickor Röd 1/2 Gävleborg/Dalarna (Gävle GIK F10) |
|
|
|
Damer Division 2 Dalarna/Gävleborg |
Mattias Lundberg |
|
070-6198930 |
Herrar Division 3 Dalarna/Gävleborg (Gävle GIK 2) |
Therese Gustafsson |
|
0706-75 75 15 |
Herrar Division 4 Dalarna/Gävleborg (Gävle GIK 3) |
Gustav Alpe |
|
0705401430 |
Flickor 16 GUD (07-08) |
Patrik Strandell |
|
070-4793742 |
Pojkar 16 GUD (07-08) |
Iréne Lodell |
|
070-666 86 93 |
Herrjuniorer GUD (05-06) |
Therese Gustafsson |
|
0706-75 75 15 |
Herrar Division 5 Gävleborg Grupp 2 (Gävle GIK 4) |
Gustav Alpe |
|
0705401430 |
Parasport GUD Svår (Gävle GIK Svår) |
Mats Fernlund |
0728818096 |
0728818096 |
Parasport GUD Lätt (Gävle GIK Lätt) |
Mats Fernlund |
0728818096 |
0728818096 |
Träningsturnering Herrar Grupp A (Gävle GIK H3) |
Therese Gustafsson |
|
0706-75 75 15 |
Träningsturneringar Herrar Slutspel (Gävle GIK H3) |
Therese Gustafsson |
|
0706-75 75 15 |
Flickor Röd Division 4 (2011-12) Gävleborg (Gävle GIK F11) |
Peter Cargerman |
|
0705952770 |
DM Slutspel Gästrikland (Gävle GIK Allsvenskan) |
Marcus Johansson |
|
076-1158015 |
DM Gruppspel 2 Grupp 1 Gästrikland (Gävle GIK Akademi 1) |
Therese Gustafsson |
|
0706-75 75 15 |
LÄNSFINAL |
Marcus Johansson |
|
076-1158015 |
Träningsmatcher Gävleborg 23/24 Damer/Flickor (Gävle GIK P09/10 Röd) |
Andreas Zarotti |
|
0738439766 |
Godiscupen 2024 (Gävle GIK P13 Röd) |
Ahmed Sabra |
|
073-0650453 |
Grupp 2 Grön 1/2 Pojkar (Gävle GIK P15 Blå) |
Johannes Ungman |
|
076-046 35 24 |
Grupp 5 Grön 1/2 Pojkar (Gävle GIK P15 Röd) |
Johannes Ungman |
|
076-046 35 24 |
Grupp 1 grön div 3 Pojkar (Gävle GIK P16 Röd) |
Johan Kling |
|
0705176877 |
Grupp 2 grön div 3 Pojkar (Gävle GIK P16 Blå) |
Johan Kling |
|
0705176877 |
Grupp 1 grön div 2 Flickor (Gävle GIK F14/15 Röd) |
Robin Kelkkanen |
|
0727141630 |
Grupp 1 grön div 3 Flickor (Gävle GIK F16/17 Blå) |
Robin Kelkkanen |
|
0727141630 |
Grupp 2 Blå div 1 Pojkar (Gävle GIK P13 Röd) |
Ahmed Sabra |
|
073-0650453 |
Grupp 2 Blå div 2 Pojkar 2013 Gästrikland (Gävle GIK P13 Blå) |
Ahmed Sabra |
|
073-0650453 |
Grupp 1 Blå div 2 Pojkar 2014 Gästrikland (Gävle GIK P14 Röd) |
Peter Cargerman |
|
0705952770 |
Grupp 3 Blå div 2 Pojkar 2014 Gästrikland (Gävle GIK P14 Blå) |
Peter Cargerman |
|
0705952770 |
Grupp 2 Blå div 1 Flickor (Gävle GIK F12/13 Röd) |
Johan Kling |
|
0705176877 |
Grupp 1 Blå div 2 Flickor (Gävle GIK F12/13 Blå) |
Johan Kling |
|
0705176877 |
DM Slutspel (Gävle GIK Dam) |
Mattias Lundberg |
|
070-6198930 |
Pojkar Röd Division 1 (2008) (Gävle GIK P09/10) |
Frida Siljeholm |
|
|
Pojkar Röd Division 2 (2009) (Gävle GIK P09/10 Blå) |
Andreas Zarotti |
|
0738439766 |
Pojkar Röd Division 3 (2010) (Gävle GIK P11) |
Johan Hansson |
|
0707181612 |
Pojkar Röd Division 4 (2011) Gästrikland (Gävle GIK P10 Röd) |
Tobias Lundberg |
|
070-227 97 31 |
Pojkar Blå Division 2 Gästrikland 2013 (Gävle GIK P13 Blå) |
Ahmed Sabra |
|
073-0650453 |
Pojkar Blå Division 2 Gästrikland 2014 (Gävle GIK P14 Röd) |
Peter Cargerman |
|
0705952770 |
Pojkar Blå Division 1 (2011-12) Gävleborg (Gävle GIK P13 Röd) |
Ahmed Sabra |
|
073-0650453 |
Pojkar Grön Division 1/2 (2014-2015) Gävleborg (Gävle GIK P15 Röd) |
Johannes Ungman |
|
076-046 35 24 |
Pojkar Grön Division 3 (2016) Gävleborg (Gävle GIK P16 Röd) |
Johan Kling |
|
0705176877 |
Flickor Grön Division 2 (2015) Gävleborg (Gävle GIK F14/15 Röd) |
Robin Kelkkanen |
|
0727141630 |
23/24 Flickor Grön Division 3 (2016) Gävleborg (Gävle GIK F16/17 Blå) |
Robin Kelkkanen |
|
0727141630 |
Flickor Blå Division 1 (2011-12) Gävleborg (Gävle GIK F12/13 Röd) |
Johan Kling |
|
0705176877 |
Flickor Blå Division 2 (2013) Gävleborg (Gävle GIK F12/13 Blå) |
Johan Kling |
|
0705176877 |
DM pojkar röd div 1 grupp 1 (Gävle GIK P08) |
Martin Johansson |
|
079-0798941 |
DM pojkar röd div 2 grupp 1 (Gävle GIK P09/10 Blå) |
Andreas Zarotti |
|
0738439766 |
DM flickor röd div 1/2 grupp 2 (Gävle GIK F10) |
|
|
|
DM F16 |
Patrik Strandell |
|
070-4793742 |
DM pojkar röd div 1 grupp 2 (Gävle GIK P09/10) |
Frida Siljeholm |
|
|
DM pojkar röd div 4 Gästrikland Grupp 1 (Gävle GIK P10 Röd) |
Tobias Lundberg |
|
070-227 97 31 |
DM flickor röd div 4 grupp 2 (Gävle GIK F11 Röd) |
Peter Cargerman |
|
0705952770 |
DM pojkar röd div 3 grupp 2 (Gävle GIK P11) |
Johan Hansson |
|
0707181612 |
Slutspel ungdoms-DM pojkar div 1 (Gävle GIK P09/10) |
Frida Siljeholm |
|
|
Slutspel F16 |
Patrik Strandell |
|
070-4793742 |
Slutspel ungdoms-DM flickor div 4 (Gävle GIK F11 Röd) |
Peter Cargerman |
|
0705952770 |
Träningsmatcher Gävleborg 23/24 Herrar/Pojkar (Gävle GIK Parasport) |
Mats Fernlund |
0728818096 |
0728818096 |
Tränings Cup GGIK (Gävle GIK P09/10 Blå) |
Frida Siljeholm |
|
|
Träningsmatch Herr (Gävle GIK Allsvenskan) |
Marcus Johansson |
|
076-1158015 |
Pantamera Flickor röd div 1 (Gävle GIK F08/09) |
Benita Uusitalo |
|
0705425039 |
Pantamera Flickor röd div 2 (Gävle GIK F08/09) |
Benita Uusitalo |
|
0705425039 |
Träningsmatcher Uppland (Gävle GIK P09/10 Blå) |
Frida Siljeholm |
|
|
GUD-cupen 5 mot 5 svår (Gävle GIK Parasport) |
Mats Fernlund |
0728818096 |
0728818096 |
GUD-cupen 5 mot 5 lätt grupp 2 (Gävle GIK Parasport) |
Mats Fernlund |
0728818096 |
0728818096 |
Träningsmatcher Barn/ungdom (Gävle GIK F07-09) |
Benita Uusitalo |
|
0705425039 |
Herrar Allsvenskan Norra |
Marcus Johansson |
|
076-1158015 |
USM Pojkar 16 Grupp 4 |
Iréne Lodell |
|
070-666 86 93 |
USM Flickor 16 Grupp 4 |
Mattias Lundberg |
|
070-6198930 |
Juniorallsvenskan B HJ18 |
Therese Gustafsson |
|
0706-75 75 15 |
JAS Play Off 2 HJ 18 |
Therese Gustafsson |
|
0706-75 75 15 |
Juniorallsvenskan B DJ18 |
Mattias Lundberg |
|
070-6198930 |
SvC Herr Omg 2 Gävle GIK - Storvreta IBK |
Marcus Johansson |
|
076-1158015 |
HJ18 Grupp D |
Therese Gustafsson |
|
0706-75 75 15 |
HJ18 Plac 9-12 |
Therese Gustafsson |
|
0706-75 75 15 |