Oktober |
2023-10-14 11:00 |
Pantamera Flickor Röd Klass A |
Bergs IK F 09/10 Svart - Boxholms IBK F Röd 1 |
0 - 3 |
Ljungsbro Sporthall |
2023-10-20 19:30 |
Pantamera Flickor Röd Klass A |
Solfjäderstaden IBK F RÖD A - Bergs IK F 09/10 Svart |
2 - 0 |
Radiomasten Innebandycenter |
2023-10-28 17:45 |
Pantamera Flickor Röd Klass A |
Hjulsbro IK F07/09 Vit - Bergs IK F 09/10 Svart |
3 - 2 |
Stureforshallen |
November |
2023-11-12 11:00 |
Pantamera Flickor Röd Klass A |
Bergs IK F 09/10 Svart - Onyx IBS F 09/10 |
2 - 0 |
Kärnahallen |
2023-11-18 08:45 |
Pantamera Flickor Röd Klass A |
Bergs IK F 09/10 Svart - Linköping IBK Ungdom F07/09 |
3 - 3 |
Ljungsbro Sporthall |
2023-11-24 19:30 |
Pantamera Flickor Röd Klass A |
Boxholms IBK F Röd 1 - Bergs IK F 09/10 Svart |
0 - 4 |
Boxholm Sporthall |
December |
2023-12-03 15:30 |
Pantamera Flickor Röd Klass A |
Solfjäderstaden IBK F RÖD A - Bergs IK F 09/10 Svart |
4 - 1 |
Motala Sporthall |
2023-12-09 11:00 |
Pantamera Flickor Röd Klass A |
Bergs IK F 09/10 Svart - Hjulsbro IK F07/09 Vit |
1 - 3 |
Ljungsbro Sporthall |
Januari |
2024-01-14 14:30 |
Pantamera Flickor Röd Klass A |
Onyx IBS F 09/10 - Bergs IK F 09/10 Svart |
1 - 2 |
Ramdalens Sportcenter |
2024-01-20 14:00 |
Pantamera Flickor Röd Klass A |
Linköping IBK Ungdom F07/09 - Bergs IK F 09/10 Svart |
2 - 1 |
Kärnahallen |
2024-01-27 12:30 |
Pantamera Flickor Röd Klass A |
Bergs IK F 09/10 Svart - Boxholms IBK F Röd 1 |
1 - 1 |
Ljungsbro Sporthall |
Februari |
2024-02-05 18:45 |
Pantamera Flickor Röd Klass A |
Bergs IK F 09/10 Svart - Solfjäderstaden IBK F RÖD A |
0 - 1 |
Ljungsbro Sporthall |
2024-02-10 17:30 |
Pantamera Flickor Röd Klass A |
Hjulsbro IK F07/09 Vit - Bergs IK F 09/10 Svart |
1 - 5 |
Stureforshallen |
Mars |
2024-03-02 16:00 |
Pantamera Flickor Röd Klass A |
Bergs IK F 09/10 Svart - Onyx IBS F 09/10 |
3 - 2 |
Ljungsbro Sporthall |
2024-03-08 19:30 |
Pantamera Flickor Röd Klass A |
Bergs IK F 09/10 Svart - Linköping IBK Ungdom F07/09 |
4 - 3 |
Ljungsbro Sporthall |