September |
2023-09-23 12:00 |
Flickor Tr-matcher 2023-24 |
Dingle AIK DJ - IBF Älvstranden DJ |
|
Munkedals Idrottshall |
2023-09-23 13:30 |
Flickor Tr-matcher 2023-24 |
IBF Älvstranden DJ - IBK Vänersborg DJ |
0 - 5 |
Munkedals Bollhall |
Oktober |
2023-10-15 14:35 |
Pantamera Flick Mörkröd B Höst |
IBF Älvstranden F08 Svart - Dingle AIK DJ |
4 - 6 |
Santoshallen |
2023-10-21 18:00 |
Pantamera Flick Mörkröd B Höst |
Kärra IBK F07/08 - IBF Älvstranden F08 Svart |
4 - 2 |
Kärra Sporthall |
2023-10-25 19:45 |
Pantamera Flick Mörkröd B Höst |
IBF Älvstranden F08 Svart - Eken IBK F06/07 |
2 - 3 |
Lundbystrand 3 |
November |
2023-11-08 18:25 |
Pantamera Flick Mörkröd B Höst |
Lindås IBK F08 - IBF Älvstranden F08 Svart |
4 - 5 |
Askims Sporthall |
2023-11-22 19:45 |
Pantamera Flick Mörkröd B Höst |
IBF Älvstranden F08 Svart - Pixbo IBF F08 |
0 - 10 |
Lundbystrand 3 |
2023-11-26 12:20 |
Pantamera Flick Mörkröd B Höst |
Floda IBK / FBC Partille F08/09 - IBF Älvstranden F08 Svart |
4 - 4 |
Nova Floda Sportcenter |
2023-11-28 19:30 |
Pantamera Flick Mörkröd B Höst |
Stenungsunds IBK DJ - IBF Älvstranden F08 Svart |
7 - 3 |
Kyrkenorumskolans Idrottshall |
December |
2023-12-03 10:00 |
USM Flickor 16 Grupp 18 |
FBC Lerum - IBF Älvstranden |
13 - 2 |
Rydsbergshallen |
2023-12-03 13:15 |
USM Flickor 16 Grupp 18 |
IBF Älvstranden - Onsala IBK |
0 - 8 |
Rydsbergshallen |
2023-12-03 16:30 |
USM Flickor 16 Grupp 18 |
Varla IBK - IBF Älvstranden |
4 - 1 |
Rydsbergshallen |
2023-12-10 14:30 |
Pantamera Flick Mörkröd B Höst |
Åmåls IBK DJ17 - IBF Älvstranden F08 Svart |
13 - 1 |
Karlbergshallen Åmål |
2023-12-17 13:25 |
Pantamera Flick Mörkröd B Höst |
IBF Älvstranden F08 Svart - Varla IBK DJ Röd |
2 - 6 |
Santoshallen |
Januari |
2024-01-13 19:40 |
Pantamera Flick Mörkröd C Vår |
Lindås IBK F08 - IBF Älvstranden F08 Svart |
6 - 1 |
Lindås Waves Arena |
2024-01-21 15:40 |
Pantamera Flick Mörkröd C Vår |
IBF Älvstranden F08 Svart - Warberg IBF Junior |
2 - 10 |
Santoshallen |
2024-01-28 14:40 |
Pantamera Flick Mörkröd C Vår |
IBF Älvstranden F08 Svart - Pixbo IBF F09 Vit |
6 - 5 |
Santoshallen |
Februari |
2024-02-08 18:45 |
Pantamera Flick Mörkröd C Vår |
Dingle AIK DJ - IBF Älvstranden F08 Svart |
8 - 3 |
Munkedals Idrottshall |
2024-02-25 13:40 |
Pantamera Flick Mörkröd C Vår |
IBF Älvstranden F08 Svart - Lindås IBK F08 |
1 - 12 |
Santoshallen |
Mars |
2024-03-02 17:00 |
Pantamera Flick Mörkröd C Vår |
Warberg IBF Junior - IBF Älvstranden F08 Svart |
9 - 5 |
Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen |
2024-03-09 17:30 |
Pantamera Flick Mörkröd C Vår |
Pixbo IBF F09 Vit - IBF Älvstranden F08 Svart |
5 - 0 |
Wallenstam Arena A |
2024-03-15 20:00 |
Pantamera Flick Mörkröd C Vår |
FBC Lerum Akademi - IBF Älvstranden F08 Svart |
8 - 3 |
Rydsbergshallen |
2024-03-19 18:45 |
Pantamera Flick Mörkröd C Vår |
IBF Älvstranden F08 Svart - FBC Lerum Akademi |
0 - 7 |
Santoshallen |
2024-03-24 12:40 |
Pantamera Flick Mörkröd C Vår |
IBF Älvstranden F08 Svart - Dingle AIK DJ |
3 - 5 |
Santoshallen |
Maj |
2024-05-14 18:45 |
Flickor Tr-matcher 2023-24 |
IBF Älvstranden DJ - FBC Lerum F08/09 |
3 - 3 |
Santoshallen |