Oktober |
2023-10-07 11:30 |
Pantamera Pojkar D (P10) Norra |
Hofterups IBF P10 - Höganäs IBF P09-11 |
3 - 4 |
Tolvåkershallen A |
2023-10-14 12:00 |
Pantamera Pojkar D (P10) Norra |
Hofterups IBF P10 - FBC Viljan P09 |
3 - 7 |
Tolvåkershallen A |
2023-10-22 14:00 |
Pantamera Pojkar D (P10) Norra |
Båstads GIF P10/11 - Hofterups IBF P10 |
9 - 5 |
Strandängsskolan |
November |
2023-11-11 10:00 |
Pantamera Pojkar D (P10) Norra |
Röke IBK P10 - Hofterups IBF P10 |
7 - 1 |
T4 Sporthall |
2023-11-18 10:00 |
Pantamera Pojkar D (P10) Norra |
Hofterups IBF P10 - FBC Engelholm P11 |
3 - 5 |
Tolvåkershallen A |
2023-11-24 19:30 |
Pantamera Pojkar D (P10) Norra |
IBK Lund P2010 Svart - Hofterups IBF P10 |
8 - 7 |
Killebäckshallen |
2023-11-25 14:30 |
Pantamera Pojkar D (P10) Norra |
Höganäs IBF P09-11 - Hofterups IBF P10 |
5 - 3 |
Höganäs Sportcenter B |
December |
2023-12-03 14:00 |
Pantamera Pojkar D (P10) Norra |
FBC Viljan P09 - Hofterups IBF P10 |
12 - 4 |
Ljungbyheds Idrottshall |
2023-12-09 12:00 |
Pantamera Pojkar D (P10) Norra |
Hofterups IBF P10 - Båstads GIF P10/11 |
4 - 3 |
Tolvåkershallen B |
Januari |
2024-01-13 16:30 |
Pantamera Pojkar D (P10) Norra |
Hofterups IBF P10 - Röke IBK P10 |
2 - 10 |
Tolvåkershallen B |
2024-01-21 12:30 |
Pantamera Pojkar D (P10) Norra |
FBC Engelholm P11 - Hofterups IBF P10 |
8 - 3 |
Ängelholms Idrottshall |
2024-01-23 18:15 |
Pantamera Pojkar D (P10) Norra |
Hofterups IBF P10 - IBK Lund P2010 Svart |
5 - 9 |
Tolvåkershallen B |
2024-01-27 12:30 |
Pantamera Pojkar D (P10) Norra |
Hofterups IBF P10 - Höganäs IBF P09-11 |
1 - 5 |
Tolvåkershallen B |
Februari |
2024-02-03 12:00 |
Pantamera Pojkar D (P10) Norra |
Hofterups IBF P10 - FBC Viljan P09 |
OW (0 - 5) |
Tolvåkershallen B |
2024-02-11 12:00 |
Pantamera Pojkar D (P10) Norra |
Båstads GIF P10/11 - Hofterups IBF P10 |
10 - 1 |
Strandängsskolan |
Mars |
2024-03-03 13:00 |
Pantamera Pojkar D (P10) Norra |
Röke IBK P10 - Hofterups IBF P10 |
8 - 3 |
Qpoolen |
2024-03-09 17:00 |
Pantamera Pojkar D (P10) Norra |
Hofterups IBF P10 - FBC Engelholm P11 |
7 - 7 |
Tolvåkershallen A |
2024-03-17 15:45 |
Pantamera Pojkar D (P10) Norra |
IBK Lund P2010 Svart - Hofterups IBF P10 |
6 - 3 |
Lerbäckshallen A |