Oktober |
2023-10-21 12:15 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
Björklinge BK P16 röd - Storvreta Ungdom IBK P16 röd |
|
Ärentunaskolan |
2023-10-21 12:50 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
Björklinge BK P16 svart - Storvreta Ungdom IBK P16 röd |
|
Ärentunaskolan |
2023-10-21 13:25 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
Björklinge BK P16 röd - Storvreta Ungdom IBK P16 röd |
|
Ärentunaskolan |
November |
2023-11-25 09:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
Storvreta Ungdom IBK P16 röd - Björklinge BK P16 röd |
|
Björklinge Sporthall |
2023-11-25 09:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
Björklinge BK P16 svart - Storvreta Ungdom IBK P16 röd |
|
Björklinge Sporthall |
2023-11-25 10:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
Storvreta Ungdom IBK P16 röd - Björklinge BK P16 svart |
|
Björklinge Sporthall |
December |
2023-12-10 10:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
Storvreta Ungdom IBK P16 röd - IFK Dannemora/Ö P-16 |
|
Ärentunaskolan |
2023-12-10 10:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
Storvreta Ungdom IBK P16 röd - IFK Dannemora/Ö P-16 |
|
Ärentunaskolan |
2023-12-10 11:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
IFK Dannemora/Ö P-15 - Storvreta Ungdom IBK P16 röd |
|
Ärentunaskolan |
Januari |
2024-01-28 12:45 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
Frötuna IBF P16 röd - Storvreta Ungdom IBK P16 röd |
|
Sävja Sporthall |
2024-01-28 13:20 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
Storvreta Ungdom IBK P16 röd - Frötuna IBF P16 blå |
|
Sävja Sporthall |
2024-01-28 13:55 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
Frötuna IBF P16 blå - Storvreta Ungdom IBK P16 röd |
|
Sävja Sporthall |
Februari |
2024-02-04 10:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
Tierp IBK P15/16 - Storvreta Ungdom IBK P16 röd |
|
Ärentunaskolan |
2024-02-04 10:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
Estuna IF P/F 16/17 - Storvreta Ungdom IBK P16 röd |
|
Ärentunaskolan |
2024-02-04 11:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
Storvreta Ungdom IBK P16 röd - Estuna IF P/F 16/17 |
|
Ärentunaskolan |
Mars |
2024-03-23 11:00 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
Storvreta Ungdom IBK P16 röd - Björklinge BK P16 röd |
|
Björklinge Sporthall |
2024-03-23 11:35 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
Björklinge BK P16 svart - Storvreta Ungdom IBK P16 röd |
|
Björklinge Sporthall |
2024-03-23 12:10 |
Knatteligan Pantamera Pojkar grön 3 grupp 2 |
Storvreta Ungdom IBK P16 röd - Björklinge BK P16 svart |
|
Björklinge Sporthall |