DM Damjunior Grupp A |
|
|
|
DM DJ Slutspel |
|
|
|
P03 Grupp A (Telge SIBK ) |
|
|
|
P03 A-slutspel (Telge SIBK ) |
|
|
|
F01 Grupp A (Telge SIBK Vit) |
|
|
|
F01 Grupp B (Telge SIBK Röd) |
|
|
|
F01 A-slutspel (Telge SIBK Vit) |
|
|
|
P02 Grupp A (Telge SIBK Vit) |
|
|
|
P02 Grupp B (Telge SIBK Röd) |
|
|
|
P02 A-slutspel (Telge SIBK Vit) |
|
|
|
Herrar Division 3 Norra |
Mikael Wikner |
|
070-727 03 70 |
Damer Division 1 (Telge SIBK U) |
Åsa Wemmer |
0708550015 |
|
DM Herrjunior Grupp A (Telge SIBK/IBS) |
Jörgen Rogstam |
|
0768581545 |
Damer Grupp A (Telge SIBK ) |
Åsa Wemmer |
0708550015 |
|
DM Damer Slutspel (Telge SIBK ) |
Åsa Wemmer |
0708550015 |
|
Onyxcupen Pojkar Röd B Gruppspel |
|
|
|
Onyxcupen Pojkar Röd B Slutspel |
|
|
|
Pantamera Pojkar Röd Klass A |
|
|
|
Pantamera Pojkar Röd Klass AB |
|
|
|
Pantamera Pojkar Röd Klass B |
|
|
|
Pantamera Pojkar Röd Klass BC |
|
|
|
Pantamera Pojkar Röd Klass C |
|
|
|
Pantamera Pojkar Röd Klass CD |
|
|
|
Pantamera Pojkar Röd Klass D |
|
|
|
Pantamera Pojkar Röd Klass DE |
|
|
|
Pantamera Pojkar Röd Klass E (Telge SIBK ) |
|
|
|
Pantamera Pojkar Röd Klass EF (Telge SIBK ) |
|
|
|
Pantamera Pojkar Röd Klass F |
|
|
|
Pantamera Pojkar Röd Klass FG |
|
|
|
Pantamera Pojkar Röd Klass G |
|
|
|
Pantamera Pojkar Röd Klass GH |
|
|
|
Pantamera Pojkar Röd Klass H (Telge SIBK ) |
|
|
|
Pantamera Pojkar Röd Klass HI (Telge SIBK ) |
|
|
|
Pantamera Flickor Röd Klass A (Telge SIBK/Järna SK) |
|
|
|
Pantamera Flickor Röd Klass AB (Telge SIBK/Järna SK) |
|
|
|
Pantamera Flickor Röd Klass D |
|
|
|
P04 Grupp B (Telge SIBK ) |
|
|
|
P04 A-slutspel (Telge SIBK ) |
|
|
|
Pojkar Grön Nivå Klass A |
Annika Forsell |
|
0702647975 |
Pojkar Grön Nivå Klass C (Telge SIBK Vit) |
Elof Hansjons |
|
0709573211 |
Flickor Grön Nivå Klass A (Telge SIBK Vit) |
|
|
|
Flickor Grön Nivå Klass C (Telge SIBK Vit) |
Camilla Lövgren |
|
0730829559 |
Pojkar Blå Klass A |
|
|
|
Pojkar Blå Klass C |
Annika Forsell |
|
0702647975 |
Flickor Blå Nivå Klass A (Telge SIBK Röd) |
|
|
|
Flickor Blå Nivå Klass A |
Anna Omberg |
|
072-083 06 18 |
Flickor Blå Nivå Klass C (Telge SIBK ) |
Anna Omberg |
|
072-083 06 18 |
Pantamera Damjunior 98-00 (Telge SIBK/Järna SK) |
|
|
|
Träningsmatcher Herr (Telge SIBK H3) |
Mikael Wikner |
|
070-727 03 70 |
Träningsmatcher Dam (Telge SIBK Dam Allsvenskan) |
Tove Brodin |
|
0765486618 |
Träningsmatcher Dam |
Åsa Wemmer |
0708550015 |
|
Träningsmatcher Pojkar (Telge SIBK USM P16) |
|
|
|
Träningsmatcher Flickor (Telge SIBK F03/05) |
|
|
|
Träningsmatcher Herr/Pojk 2017/2018 (Telge SIBK P01 (Pojkar E)) |
|
|
|
Svenska Superligan Dam |
Tove Brodin |
|
0765486618 |
USM Pojkar 16 Grupp 12 |
|
|
|
DJ17 Pool A (Telge SIBK/Järna SK) |
|
|
|
DJ17 Spel om plats 5-8 (Telge SIBK/Järna SK) |
|
|
|
DJSM Region Grupp C (Telge SIBK/Järna SK) |
|
|
|
DJSM Kval Grupp 6 (Telge SIBK/Järna SK) |
|
|
|
Juniorallsvenskan E Herr |
|
|
|
Juniorallsvenskan D DJ17 (Telge SIBK/Järna SK) |
|
|
|
JAS DJ17 Play Off (Telge SIBK/Järna SK) |
|
|
|