FPC P16 A |
|
|
|
FPC P16 A-slutspel |
|
|
|
FPC P14 A-slutspel (Vallentuna IBK ) |
|
|
|
FPC P14 D (Vallentuna IBK ) |
|
|
|
Herrar division 3 norra (Vallentuna IBK (A)) |
Robert Östlund |
|
076-336 51 17 |
Herrar division 4 norra (Vallentuna IBK (B)) |
Andreas Åström |
|
070-872 56 06 |
Damer division 2 Norra |
Fredrik Lundén |
0702-183618 |
070-2183618 |
Pantamera Herrjuniorer division 3 A |
|
|
|
Pantamera Damjuniorer division 2 norra |
Albin Samuelsson |
|
072-5441983 |
DM Herrar Grupp 12 (Vallentuna IBK (Div 3)) |
Robert Östlund |
|
076-336 51 17 |
DM Herrjuniorer Grupp 6 |
|
|
|
DM Damer Grupp 3 (Vallentuna IBK (Div 2)) |
Fredrik Lundén |
0702-183618 |
070-2183618 |
DM Herrar Grupp 4 (Vallentuna IBK (Div 3)) |
Robert Östlund |
|
076-336 51 17 |
DM Damjuniorer Grupp 2 |
Albin Samuelsson |
|
072-5441983 |
Damveteran |
Cecilia Scherdin-Jansson |
0704223218 |
|
Herrjuniorer förkval 1 |
|
|
|
Kvalserie H2 (Vallentuna IBK (A)) |
Robert Östlund |
|
076-336 51 17 |
Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Norra |
|
|
|
Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Norra |
|
|
|
Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra (Vallentuna IBK (B)) |
|
|
|
Pantamera Flickor Röd Lätt |
Kristina Åstrand |
|
070-6919771 |
Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra |
|
|
|
Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta (Vallentuna IBK (A)) |
|
|
|
Pantamera F Blå Svår A |
|
|
|
Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra (Vallentuna IBK ) |
|
|
|
Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra (Vallentuna IBK ) |
Mathias Åberg |
|
0725300802 |
Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A (Vallentuna IBK ) |
|
|
|
Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A (Vallentuna IBK (B)) |
Johan Filander |
|
070-4258225 |
Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B (Vallentuna IBK (B)) |
Johan Filander |
|
070-4258225 |
Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår A (Vallentuna IBK (C)) |
|
|
|
Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A (Vallentuna IBK (A)) |
Hannah Brygt |
|
0736122768 |
Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B (Vallentuna IBK (D)) |
|
|
|
Pantamera Flickor Blå Svår |
|
|
|
Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Norra |
Per Jernberg |
|
|
Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra |
|
|
|
Pantamera Flickor Blå Medellätt A (Vallentuna IBK (A)) |
Kristina Åstrand |
|
070-6919771 |
Pantamera Flickor Blå Medellätt B (Vallentuna IBK (B)) |
Maria Sognefors |
|
0733565571 |
B-Slutspel Flickor Medel (Vallentuna IBK (A)) |
|
|
|
Flickor Medel 2 (Vallentuna IBK (A)) |
|
|
|
Onyxcupen Pojkar Röd C Grupp B |
Mathias Åberg |
|
0725300802 |
Onyxcupen Pojkar Röd C B-slutspel |
Mathias Åberg |
|
0725300802 |
Onyxcupen Flickor Röd B Grupp A |
|
|
|
Onyxcupen Flickor Röd B A-slutspel |
|
|
|
Träningsmatcher Uppland HT-2018 (Vallentuna IBK H3) |
Robert Östlund |
|
076-336 51 17 |
USM Pojkar 16 Grupp 5 |
|
|
|