FPC P07 grupp E (Linköping IBK Ungdom Vit) |
Heléne Tedensjö |
0702865924 |
0702865924 |
FPC P07 grupp F (Linköping IBK Ungdom Svart) |
Patric Coric |
|
0736007673 |
Damer division 1 |
|
|
|
Damer division 2 S (Linköping IBK Ungdom U-lag) |
|
|
|
Damer division 2 Ö (Linköping IBK Ungdom U-lag) |
|
|
|
Herrjunior 18 (Linköping IBK Ungdom P 04 Svart) |
|
|
|
Herrar Division 2 |
Nicklas Ojakangas |
|
0731 528659 |
Herrar Division 3 (Linköping IBK Ungdom U-lag) |
Thomas Wettre |
|
073-3617166 |
Pantamera Pojkar Röd Klass A (Linköping IBK Ungdom P 04:44) |
|
|
|
Pantamera Pojkar Röd Klass B (Linköping IBK Ungdom P 05:51 Svart) |
|
|
|
Pantamera Pojkar Röd Klass C Östra (Linköping IBK Ungdom P 05:51 Vit) |
Jesper Wilhelmsson |
|
0701-788866 |
Pantamera Pojkar Röd Klass C Västra (Linköping IBK Ungdom P 05:50) |
Magnus Gårdestig |
|
0738521807 |
Pantamera Pojkar Röd Klass D (Linköping IBK Ungdom P 06:66) |
Michael Ekvall |
|
0708540623 |
Pantamera Pojkar Röd Klass E (Linköping IBK Ungdom P 07:77 Svart) |
|
|
|
Pantamera Pojkar Röd Klass F (Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit) |
|
|
|
Pantamera Pojkar Röd Klass G (Linköping IBK Ungdom P 07:71 Svart) |
Patric Coric |
|
0736007673 |
Pantamera Flickor Röd Klass A (Linköping IBK Ungdom F 05:18 Svart) |
Anki Berzelius |
0730729992 |
|
Pantamera Flickor Röd Klass B (Linköping IBK Ungdom F 05:18 Vit) |
|
|
|
Pantamera Flickor Röd Klass C (Linköping IBK Ungdom F 06:16) |
Tilda Angelöv |
|
0725-058787 |
Pantamera Flickor Röd Klass D (Linköping IBK Ungdom F 06-08:77) |
Sofia Tudegård |
|
0733148443 |
Pojkar Blå Klass A (Linköping IBK Ungdom P 08:87 Svart) |
|
|
|
Pojkar Blå Klass B (Linköping IBK Ungdom P 09:93 Svart) |
Lina Willerö |
|
|
Pojkar Blå Klass C (Linköping IBK Ungdom P 09:93 Vit) |
|
|
|
Pojkar Blå Klass D (Linköping IBK Ungdom P 10:05 Svart) |
Johan Hennings |
|
076-8336472 |
Pojkar Blå Klass E (Linköping IBK Ungdom P 10:05 Vit) |
|
|
|
Pojkar Blå Klass F (Linköping IBK Ungdom P 10:07) |
|
|
|
Flickor Blå Klass B (Linköping IBK Ungdom F 08/09:89) |
Linus Åkerblad |
|
0734-194154 |
Pojkar Grön Klass B Västra (Linköping IBK Ungdom P/F 11:11 Vit) |
Karl Schärlund |
|
0733223868 |
Pojkar Grön Klass B Östra (Linköping IBK Ungdom P 11:15 Vit) |
|
|
|
Flickor Grön Klass A (Linköping IBK Ungdom F 10/11:10 Vit) |
|
|
|
Herr DM grupp 3 (Linköping IBK Ungdom U-lag) |
Thomas Wettre |
|
073-3617166 |
Herr DM grupp 4 |
Nicklas Ojakangas |
|
0731 528659 |
Herr DM slutspel |
Nicklas Ojakangas |
|
0731 528659 |
DM Herrjunior (Linköping IBK Ungdom Röd) |
Nicklas Ojakangas |
|
0731 528659 |
DM P 16 gruppspel (Linköping IBK Ungdom P 03:30 Vit) |
Britt-Louise Karlsson |
|
|
DM P 16 3-4:e plats (Linköping IBK Ungdom P 03:30 Vit) |
Britt-Louise Karlsson |
|
|
DM P 16 final (Linköping IBK Ungdom DM P03:30 Svart) |
|
|
|
DM P 15 gruppspel (Linköping IBK Ungdom P 04:44) |
|
|
|
DM P 15 A slutspel (Linköping IBK Ungdom P 04:44) |
|
|
|
DM P 14 gruppspel (Linköping IBK Ungdom P 05:51) |
Jesper Wilhelmsson |
|
0701-788866 |
DM P 14 3-4:e plats (Linköping IBK Ungdom P 05:51) |
Jesper Wilhelmsson |
|
0701-788866 |
DM P 13 grupp 2 (Linköping IBK Ungdom P 06:66) |
Michael Ekvall |
|
0708540623 |
DM P 13 A slutspel (Linköping IBK Ungdom P 06:66) |
Michael Ekvall |
|
0708540623 |
DM P 12 gruppspel (Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit) |
|
|
|
DM P 12 3-4:e plats (Linköping IBK Ungdom P 07:77 Vit) |
|
|
|
DM P 12 final (Linköping IBK Ungdom P 07:77 Svart) |
|
|
|
DM Flickor Röd Klass A (Linköping IBK Ungdom F 05:18 Svart) |
Anki Berzelius |
0730729992 |
|
DM Flickor Röd Klass B (Linköping IBK Ungdom F 06-08:77) |
Sofia Tudegård |
|
0733148443 |
DM Flickor Röd Klass A slutspel (Linköping IBK Ungdom F 05:18 Svart) |
Anki Berzelius |
0730729992 |
|
DM Flickor Röd Klass B 3-4:e plats (Linköping IBK Ungdom F 06-08:77) |
Sofia Tudegård |
|
0733148443 |
DM Flickor Röd Klass B final (Linköping IBK Ungdom F 06:16) |
Tilda Angelöv |
|
0725-058787 |
Träningsmatch Östergötland |
|
|
|
Träningsmatch - Distriktslag (Linköping IBK Ungdom D2) |
|
|
|
USM Pojkar 16 Grupp 10 |
|
|
|
Juniorallsvenskan F HJ18 |
|
|
|