Pojkar träningsmatcher 2022 (Bjärreds IBK P07) |
Christoffer Ousbäck |
|
073-3913893 |
Herrar Div 2 Skåne |
Oskar Odenstorp |
0735056477 |
073-505 64 77 |
Pantamera Pojkar B (P07) Svår (Bjärreds IBK P07-2) |
Christoffer Ousbäck |
|
073-3913893 |
Pantamera Pojkar B (P07) Mellan (Bjärreds IBK P07-2) |
Christoffer Ousbäck |
|
073-3913893 |
Pantamera Pojkar B (P07) Norra (Bjärreds IBK P07-1) |
Christoffer Ousbäck |
|
073-3913893 |
Pantamera Pojkar B (P07) Södra (Bjärreds IBK P07-1) |
Christoffer Ousbäck |
|
073-3913893 |
Pantamera Pojkar D (P09) Södra (Bjärreds IBK P09) |
|
|
|
Pantamera Pojkar E (P10) Södra Höst (Bjärreds IBK P10) |
Eric Rehn |
|
070-2580429 |
Pantamera Pojkar E (P10) Svår Vår (Bjärreds IBK P10) |
Eric Rehn |
|
070-2580429 |
Pantamera Flickor A (Bjärreds IBK F06/08-1) |
Johan Nordgren |
|
0733-365305 |
Pantamera Flickor B (Bjärreds IBK F06/08-2) |
Johan Nordgren |
|
0733-365305 |
Pantamera Flickor E Södra Höst (Bjärreds IBK F09/10) |
Erik Arheden |
|
072398 27 33 |
Pantamera Flickor E Svår Vår (Bjärreds IBK F09/10) |
Erik Arheden |
|
072398 27 33 |
Blå Nivå Flickor B Poolspel (Bjärreds IBK F11/12) |
Eddie Thordarson |
|
0708-749902 |
Blå Nivå Pojkar B Västra Poolspel (Bjärreds IBK P11) |
Peter Lindell |
|
073-0513288 |
Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel (Bjärreds IBK P12-2) |
Henrik Stackebo |
|
072-5633300 |
Blå Nivå Pojkar C Västra Poolspel (Bjärreds IBK P12-1) |
Henrik Stackebo |
|
072-5633300 |
Grön Nivå Flickor B Knatteligan (Bjärreds IBK F13/14) |
Andreas Ling |
|
073-435 06 02 |
Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan (Bjärreds IBK P13-2) |
Daniel Lantz |
|
0703249651 |
Grön Nivå Pojkar A Västra Knatteligan (Bjärreds IBK P14:3) |
Magnus Bornmark |
|
0703453699 |
Skånemästerskapen Herrar Grupp 1 |
Oskar Odenstorp |
0735056477 |
073-505 64 77 |
Skånemästerskapen Herrar Slutspel |
Oskar Odenstorp |
0735056477 |
073-505 64 77 |
Träningsmatcher Ungdom (Bjärreds IBK P07) |
Christoffer Ousbäck |
|
073-3913893 |
Skånemästerskapen DJ18 Grupp A (Bjärreds IBK/Lomma FBC) |
|
|
|
Skånemästerskapen Flickor A Grupp A (Bjärreds IBK F06/08) |
Johan Nordgren |
|
0733-365305 |
Skånemästerskapen Flickor A Slutspel B (Bjärreds IBK F06/08) |
Johan Nordgren |
|
0733-365305 |
Skånemästerskapen Flickor B Grupp B (Bjärreds IBK F07) |
Johan Nordgren |
|
0733-365305 |
Skånemästerskapen Flickor B Slutspel B (Bjärreds IBK F07) |
Johan Nordgren |
|
0733-365305 |
Skånemästerskapen Flickor E Grupp B (Bjärreds IBK F09/10) |
Erik Arheden |
|
072398 27 33 |
Skånemästerskapen Flickor E Slutspel B (Bjärreds IBK F09/10) |
Erik Arheden |
|
072398 27 33 |
Skånemästerskapen Pojkar B Grupp B (Bjärreds IBK P07) |
Christoffer Ousbäck |
|
073-3913893 |
Skånemästerskapen Pojkar B Slutspel B (Bjärreds IBK P07) |
Christoffer Ousbäck |
|
073-3913893 |
Skånemästerskapen Pojkar E Grupp B (Bjärreds IBK P10) |
Eric Rehn |
|
070-2580429 |
Skånemästerskapen Pojkar E Slutspel A (Bjärreds IBK P10) |
Eric Rehn |
|
070-2580429 |
USM Flickor 16 Grupp 16 |
Johan Nordgren |
|
0733-365305 |
Juniorallsvenskan H DJ18 (Bjärreds IBK/Lomma FBC) |
|
|
|