Träningsmatcher Gävleborg 23/24 Damer/Flickor (Örnsköldsvik IBK DJ19) |
Stefan Sundquist |
|
070-606 05 81 |
Tr.match D1 & DUtv (Örnsköldsvik IBK F08) |
Jens Sundström |
|
0703280478 |
Herrar Division 2 Mittsverige (Örnsköldsvik IBK ) |
Lennart Ulinder |
|
070-3131644 |
Playoffserie till H1 |
Lennart Ulinder |
|
070-3131644 |
Damer Division 1 Mittsverige |
Stefan Sundquist |
|
070-606 05 81 |
Damer utveckling C (Örnsköldsvik IBK F09/Örnsköldsviks IBF) |
Jessica Kjellin |
|
0702886837 |
Träningsmatcher Herrar (Örnsköldsvik IBK HJ17) |
Daniel Holma |
|
0702871439 |
Träningsmatcher Dam |
Magnus Asplund |
|
070-61222 14 |
Pantamera Flickor Division 1A (Örnsköldsvik IBK F09/Örnsköldsviks IBF) |
Jessica Kjellin |
|
0702886837 |
Pantamera Flickor Division 1B (Örnsköldsvik IBK F09/Örnsköldsviks IBF) |
Jessica Kjellin |
|
0702886837 |
Pantamera Flickor Division 4A (Örnsköldsvik IBK F11 Svart) |
Johanna Engwall |
|
0702661552 |
Pantamera Flickor Division 4B (Örnsköldsvik IBK F12-13 Röd) |
Maria Wallenius |
|
0727340819 |
Pantamera Flickor Division 6 (Örnsköldsvik IBK F12-13 Svart) |
Maria Wallenius |
|
0727340819 |
Pantamera Flickor Division 7 (Örnsköldsvik IBK F14 Svart) |
Sara Larsson |
|
|
Pantamera Flickor Division 3A (Örnsköldsvik IBK F11 Röd) |
Johanna Engwall |
|
0702661552 |
Pantamera Flickor Division 3B (Örnsköldsvik IBK F11 Svart) |
Johanna Engwall |
|
0702661552 |
Pantamera Pojkar Division 2 B (Örnsköldsviks IBK P09/ÖIBF) |
Caroline Blomström |
|
070-6686527 |
Pantamera Pojkar Division 3 A (Örnsköldsviks IBK P09/ÖIBF) |
Caroline Blomström |
|
070-6686527 |
Pantamera Pojkar Division 3 B (Örnsköldsvik IBK P10) |
Tommy Östman Robe |
|
0705555996 |
Pantamera Pojkar Division 4 A (Örnsköldsvik IBK P10) |
Tommy Östman Robe |
|
0705555996 |
Pantamera Pojkar Division 4 B (Örnsköldsvik IBK P11 Svart) |
Linda Öhlén |
|
0730519884 |
Pantamera Pojkar Division 5 A (Örnsköldsvik IBK P11 Svart) |
Linda Öhlén |
|
0730519884 |
Pantamera Pojkar Division 5 B (Örnsköldsvik IBK P11 Röd) |
Linda Öhlén |
|
0730519884 |
Pantamera Pojkar Division 6 (Örnsköldsvik IBK P12-13 Röd) |
Caroline Blomström |
|
070-6686527 |
Pantamera Pojkar Division 7 Nord (Örnsköldsvik IBK P14 Svart) |
Jonas Hannu |
|
|
Pantamera Division 8 Norr (Örnsköldsvik IBK P14 Svart) |
Jonas Hannu |
|
|
Pantamera Division 9 Norr (Örnsköldsvik IBK P15-16 Vit) |
Viktoria Lindé |
|
0730608364 |
DM Herrar Grupp 1 |
|
|
|
DM Damer Grupp 1 |
Magnus Asplund |
|
070-61222 14 |
DM Damer Slutspel |
Magnus Asplund |
|
070-61222 14 |
Damer Allsvenskan Norra |
Magnus Asplund |
|
070-61222 14 |
Damer Allsvenskan Östra |
Magnus Asplund |
|
070-61222 14 |
Veteran-SM D35+ Grupp B (Örnsköldsvik IBK Dam Veteran) |
Maria Hörnsten |
|
|
Veteran-SM D35+ A-slutspel (Örnsköldsvik IBK Dam Veteran) |
Maria Hörnsten |
|
|
Juniorallsvenskan A DJ18 (Örnsköldsvik IBK ) |
Stefan Sundquist |
|
070-606 05 81 |
JAS Play Off DJ 18 (Örnsköldsvik IBK ) |
Stefan Sundquist |
|
070-606 05 81 |
Svenska Cupen Damer Omg 2 Grupp C |
Magnus Asplund |
|
070-61222 14 |