Kontaktpersoner | ||||
Lag | Namn | E-post | Mobil | Färger |
---|---|---|---|---|
Floda IBK P15 Röd | Erik Naeslund | erik.naeslund@gmail.com | Vit, Svart, Svart | |
Floda IBK P15 Svart | Erik Naeslund | erik.naeslund@gmail.com | Vit, Svart, Svart | |
Floda IBK P15 Vit | Erik Naeslund | erik.naeslund@gmail.com | Vit, Svart, Svart | |
Lindome IBK Pgrön Lila #2 | Mikael Jeppsson | Mikael.Jeppsson@lindomeibk.se | 0734378249 | Grön, Vit, Vit |
Lindome IBK Pgrön Vit #2 | Mikael Jeppsson | Mikael.Jeppsson@lindomeibk.se | 0734378249 | Grön, Vit, Vit |
Lindås IBK P15 Blå #2 | Alexandra Baeza Isaksson | alexandrabisaksson@gmail.com | 0709698545 | Turkosblå, Svart, Turkosblå |
Lindås IBK P15 Gul #2 | Alexandra Baeza Isaksson | alexandrabisaksson@gmail.com | 0709698545 | Turkosblå, Svart, Turkosblå |
Lindås IBK P15 Vit #2 | Alexandra Baeza Isaksson | alexandrabisaksson@gmail.com | 0709698545 | Turkosblå, Svart, Turkosblå |
Utbynäs SK P15 Blå #2 | Marcus Hällsås | marcushallsas@hotmail.com | Gul, Blå, Gul | |
Utbynäs SK P15 Gul #2 | Marcus Hällsås | marcushallsas@hotmail.com | Gul, Blå, Gul |
Spelprogram | |||||
Tid | Omgång | Match | Domare | Plats | Publik |
---|---|---|---|---|---|
|
|||||
Omgång 1 | |||||
2023-11-19 12:30 | 1 | Floda IBK P15 Svart - Lindås IBK P15 Blå #2 | Almåshallen B3 | ||
2023-11-19 13:00 | 1 | Lindome IBK Pgrön Lila #2 - Utbynäs SK P15 Blå #2 | Almåshallen B2 | ||
2023-11-19 13:00 | 1 | Floda IBK P15 Vit - Lindås IBK P15 Gul #2 | Almåshallen B3 | ||
2023-11-19 13:30 | 1 | Lindome IBK Pgrön Vit #2 - Utbynäs SK P15 Gul #2 | Almåshallen B2 | ||
2023-11-19 13:30 | 1 | Floda IBK P15 Röd - Lindås IBK P15 Vit #2 | Almåshallen B3 | ||
Omgång 2 | |||||
2023-11-19 14:00 | 2 | Utbynäs SK P15 Blå #2 - Floda IBK P15 Svart | Almåshallen B2 | ||
2023-11-19 14:00 | 2 | Lindås IBK P15 Gul #2 - Lindome IBK Pgrön Lila #2 | Almåshallen B3 | ||
2023-11-19 14:30 | 2 | Utbynäs SK P15 Gul #2 - Floda IBK P15 Vit | Almåshallen B2 | ||
2023-11-19 14:30 | 2 | Lindås IBK P15 Vit #2 - Lindome IBK Pgrön Vit #2 | Almåshallen B3 | ||
2023-11-19 15:00 | 2 | Lindås IBK P15 Blå #2 - Floda IBK P15 Röd | Almåshallen B2 | ||
Omgång 3 | |||||
2023-11-19 15:00 | 3 | Floda IBK P15 Svart - Lindås IBK P15 Gul #2 | Almåshallen B3 | ||
2023-11-19 15:30 | 3 | Lindome IBK Pgrön Lila #2 - Utbynäs SK P15 Gul #2 | Almåshallen B2 | ||
2023-11-19 15:30 | 3 | Floda IBK P15 Vit - Lindås IBK P15 Vit #2 | Almåshallen B3 | ||
2023-11-19 16:00 | 3 | Lindome IBK Pgrön Vit #2 - Lindås IBK P15 Blå #2 | Almåshallen B2 | ||
2023-11-19 16:00 | 3 | Floda IBK P15 Röd - Utbynäs SK P15 Blå #2 | Almåshallen B3 |
Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis