Tabell | Totalt | Hemma | Borta | |||||||||||||||||||||
Plac. | Lag | S | V | O (SDV) | F | GM-IM | D | P | S | V | O (SDV) | F | GM-IM | D | P | S | V | O (SDV) | F | GM-IM | D | P | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
||||||||||||||||||||||||
0. | FBC Partille | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
0. | Floda IBK | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
0. | Fristads GoIF | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
0. | IBK Lockerud Mariestad | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
0. | Lindome IBK | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
8. | Gränna AIS | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
8. | IBF Backadalen | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
8. | IBK Alingsås | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
8. | IBK Kungälv | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
8. | IBK Lidköping | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
8. | Lindås IBK | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | ||
8. | Pixbo IBF | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 (0) | 0 | 0-0 | 0 | 0 |
Kommande matcher | ||
Tid | Match | Arena |
---|---|---|
|
||
2024-09-21 14:00 | Lindås IBK - Gränna AIS | Lindås Waves Arena |
2024-09-21 15:00 | Fristads GoIF - IBK Lockerud Mariestad | Nya Fristadshallen |
2024-09-21 15:00 | Floda IBK - FBC Partille | Nova Floda Sportcenter |
2024-09-22 15:00 | Pixbo IBF - IBF Backadalen | Wallenstam Arena A |
2024-09-22 16:00 | IBK Kungälv - IBK Alingsås | Mimershus A-hallen |
2024-09-25 19:00 | FBC Partille - IBK Kungälv | Partillebohallen |
2024-09-27 19:30 | Lindome IBK - Fristads GoIF | Almåshallen A |
2024-09-28 14:00 | IBK Alingsås - Pixbo IBF | Stadsskogshallen, Alingsås |
2024-09-28 17:00 | IBK Lockerud Mariestad - Lindås IBK | ICA-kvantum hallen, Mariestad |
2024-09-28 17:00 | IBF Backadalen - Floda IBK | Lundbyskolans sporthall A-hall |
2024-09-29 14:30 | Gränna AIS - IBK Lidköping | Ribbahallen A-hall |
2024-10-05 14:00 | Fristads GoIF - IBF Backadalen | Nya Fristadshallen |
Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis