Matchändringar - Smålands Innebandyförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
SmålandsCupen Dam Omg 2, Gr 2
2020-09-24 20:00 Craftstadens IBK Oskarshamn - Sävsjö IBK 2020-09-21 15:38
SmålandsCupen Herr Omg 2, Gr 1
2020-09-25 19:30 Sävsjö IBK - Östra SK Jönköping 2020-09-16 12:38
SmålandsCupen Herr Omg 2, Gr 3
2020-09-26 13:30 Slätafly/SK IBK - Moheda IBK 2020-09-17 09:17
SmålandsCupen Herr Omg 2, Gr 5
2020-09-26 14:00 Tenhults IF - FBC Karlskrona 2020-09-17 13:46
Träningsmatcher Herrar
2020-09-27 15:30 Sävsjö IBK B (H3) - Södra Wätterns IF (H3) 2020-09-16 13:50
2020-10-02 19:30 IF Ariel (H4) - IBK Svala (H4) 2020-09-22 10:57
Pantamera PÖRöd Gr2(-05)
2020-10-03 12:00 Nybro IBK P04-05/2 - FBC Karlskrona P06/1 2020-09-21 11:00
Pantamera PÖRöd Gr3(-06)
2020-10-03 13:00 Craftstadens IBK Oskarshamn P06 - FBC Karlskrona P06/2 2020-09-21 16:35
Pantamera PÖRöd Gr2(-05)
2020-10-03 15:30 FBC Kalmarsund Ungdom P05 - CL98IC P05/2 2020-09-21 18:42
Pantamera PÖRöd Gr1(-04)
2020-10-03 17:30 FBC Kalmarsund Ungdom P04 - Hovshaga AIF P04 2020-09-21 18:39
Pantamera PNRöd Gr1(-04)
2020-10-04 14:00 Gnosjö IBK P04-05 - Jönköpings IK Ungdom P04 2020-09-16 14:08
2020-10-08 19:00 Värnamo IK P03-04 - Gnosjö IBK P04-05 2020-09-21 07:59
Pantamera FNRöd Gr1(-04)
2020-10-10 09:30 Husqvarna IK F04-05 - Jönköpings IK Ungdom F03-04 2020-09-15 21:50
Pantamera PÖRöd Gr3(-06)
2020-10-10 13:00 Craftstadens IBK Oskarshamn P06 - Växjö IBK Utveckling P06/2 2020-09-21 16:38
Herrar Division 3 Norra
2020-10-10 14:00 IBF Tranås - Westbo IBK 2020-09-21 15:10
Herrar Utveckling
2020-10-10 16:00 Ryds SK U - Ljungbyholms GOIF U 2020-09-21 10:42
Pantamera PÖRöd Gr1(-04)
2020-10-10 18:00 Hovshaga AIF P04 - Olofströms IBK P05 2020-09-22 10:17
Pantamera FÖBlå Gr1(-08)
2020-10-11 14:00 CL98IC F08/1 - FBC Kalmarsund Ungdom F09/1 2020-09-18 13:32
Herrjunior 18 Södra
2020-10-11 15:00 Gantesbo IBK HJ - Hovshaga AIF HJ 2020-09-21 08:46
Pantamera FVBlå Gr2(-09)
2020-10-17 14:00 Gnosjö IBK F06-08 - Ingelstad IBK F08-09 2020-09-16 14:07
Pantamera PÖBlå Gr2(-09)
2020-10-17 15:00 Nybro IBK P09 - FBC Drag P09 2020-09-17 20:29
Herrar Division 3 Norra
2020-10-17 15:00 IBF Tranås - Tenhults IF 2020-09-21 12:51
Pantamera PNRöd Gr4(-06)
2020-10-18 14:00 Gnosjö IBK P06 - Skillingaryds IK P05-07/2 2020-09-16 14:04
Pantamera PNRöd Gr1(-04)
2020-10-23 19:00 Värnamo IK P03-04 - Vetlanda IBF P04-05/1 2020-09-21 07:58
Pantamera PÖRöd Gr6(-07)
2020-10-24 16:00 FBC Karlskrona P06-07 - Växjö IBK Utveckling P07/3 2020-09-16 15:17
Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3
2020-10-25 10:00 Hovshaga AIF P13/1 - Växjö IBK Utveckling P12/1 2020-09-16 21:03
2020-10-25 10:00 Rottne IF/Braås GoIF P11 - Ingelstad IBK P12/1 2020-09-16 21:02
2020-10-25 10:45 Ingelstad IBK P12/1 - Hovshaga AIF P13/1 2020-09-16 21:04
2020-10-25 10:45 Rottne IF/Braås GoIF P11 - Växjö IBK Utveckling P12/1 2020-09-16 21:04
2020-10-25 11:30 Hovshaga AIF P13/1 - Rottne IF/Braås GoIF P11 2020-09-16 21:07
2020-10-25 11:30 Växjö IBK Utveckling P12/1 - Ingelstad IBK P12/1 2020-09-16 21:06
Pantamera PÖRöd Gr1(-04)
2020-10-25 12:00 Olofströms IBK P05 - FBC Karlskrona P03-05 2020-09-21 21:44
Pantamera FÖBlå Gr1(-08)
2020-10-25 12:00 CL98IC F08/1 - FBC Kalmarsund Ungdom F09/2 2020-09-18 13:24
Pantamera PÖRöd Gr1(-04)
2020-10-25 16:00 Hovshaga AIF P04 - Carlshamns IBK P03-04 2020-09-22 10:17
Herrar Division 4 Sydvästra
2020-10-31 15:00 Älmhults IBK B - Ljungby IB 2020-09-18 15:07
Pantamera FÖRöd Gr1(-04)
2020-11-01 11:00 Växjö IBK Utveckling F05 - CL98IC F04-06 2020-09-22 08:22
Pantamera PÖRöd Gr3(-06)
2020-11-01 13:00 Växjö IBK Utveckling P06/2 - CL98IC P06/2 2020-09-18 13:46
Pantamera PNRöd Gr1(-04)
2020-11-05 19:00 Värnamo IK P03-04 - Husqvarna IK P04 2020-09-21 08:00
Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1
2020-11-07 10:00 Gnosjö IBK P10 - Hestra Skid O SK P10 2020-09-21 12:55
2020-11-07 11:00 Hestra Skid O SK P10 - Månsarps IBK P10/1 2020-09-21 12:56
2020-11-07 12:00 Månsarps IBK P10/1 - Gnosjö IBK P10 2020-09-21 12:56
Pantamera PÖRöd Gr7(-07)
2020-11-08 11:00 FBC Karlskrona P07 - Slätafly/SK IBK P07-08 2020-09-16 07:09
Pantamera PNRöd Gr1(-04)
2020-11-08 13:15 Jönköpings IK Ungdom P04 - Hovslätts IK P03-04 2020-09-16 13:55
Pantamera FÖBlå Gr1(-08)
2020-11-08 13:30 CL98IC F09 - FBC Kalmarsund Ungdom F09/1 2020-09-18 13:17
Pantamera PNRöd Gr4(-06)
2020-11-08 16:00 Gnosjö IBK P06 - KFUM Jönköping P06/1 2020-09-16 14:04
Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 7
2020-11-15 10:00 Rottne IF/Braås GoIF P11-12 - Ingelstad IBK P13 2020-09-16 21:22
2020-11-15 10:00 Växjö IBK Utveckling P13/5 - Carlshamns IBK P13/1 2020-09-16 21:23
2020-11-15 10:45 Rottne IF/Braås GoIF P11-12 - Carlshamns IBK P13/1 2020-09-16 21:23
2020-11-15 10:45 Ingelstad IBK P13 - Växjö IBK Utveckling P13/5 2020-09-16 21:23
2020-11-15 11:30 Växjö IBK Utveckling P13/5 - Rottne IF/Braås GoIF P11-12 2020-09-16 21:24
2020-11-15 11:30 Carlshamns IBK P13/1 - Ingelstad IBK P13 2020-09-16 21:24
Damjunior 20
2020-11-19 18:30 Ryds SK DJ20 - Olofströms IBK DJ20 2020-09-17 12:47
Pantamera FÖBlå Gr1(-08)
2020-11-20 16:00 CL98IC F08/1 - CL98IC F09 2020-09-18 12:49
Pantamera PNRöd Gr1(-04)
2020-11-21 14:00 Värnamo IK P03-04 - Hovslätts IK P03-04 2020-09-21 07:59
Herrar Utveckling
2020-11-21 16:00 Ryds SK U - Moheda IBK U 2020-09-21 10:42
Pantamera PNRöd Gr4(-06)
2020-11-22 16:00 Gnosjö IBK P06 - Aneby SK P05-06 2020-09-16 14:05
Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 6
2020-11-29 10:30 Tenhults IF P12-13 - Östra SK Jönköping P12-13 2020-09-21 10:24
2020-11-29 10:30 Värnamo IK P12/1 - Sävsjö IBK P12 2020-09-21 10:25
2020-11-29 11:20 Tenhults IF P12-13 - Sävsjö IBK P12 2020-09-21 10:26
2020-11-29 11:20 Östra SK Jönköping P12-13 - Värnamo IK P12/1 2020-09-21 10:26
Pantamera FÖBlå Gr1(-08)
2020-11-29 11:30 CL98IC F09 - Växjö IBK Utveckling F08-09/2 2020-09-18 13:20
Pantamera PÖRöd Gr1(-04)
2020-11-29 12:00 Hovshaga AIF P04 - FBC Kalmarsund Ungdom P04 2020-09-22 10:18
Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 6
2020-11-29 12:10 Sävsjö IBK P12 - Östra SK Jönköping P12-13 2020-09-21 10:27
2020-11-29 12:10 Värnamo IK P12/1 - Tenhults IF P12-13 2020-09-21 10:28
Pantamera PNRöd Gr1(-04)
2020-11-29 13:00 Värnamo IK P03-04 - KFUM Jönköping P05 2020-09-21 08:00
Pantamera FÖBlå Gr1(-08)
2020-11-29 13:30 CL98IC F08/1 - Slätafly/SK IBK F08-09 2020-09-18 13:27
Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 1
2020-12-05 10:00 Gnosjö IBK P11 - Bankeryds Skid o MK P12/2 2020-09-20 08:02
2020-12-05 10:00 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 - Forsheda IF P10-11/1 2020-09-20 08:02
2020-12-05 10:45 Forsheda IF P10-11/1 - Bankeryds Skid o MK P12/2 2020-09-20 08:10
2020-12-05 10:45 Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 - Gnosjö IBK P11 2020-09-20 08:06
2020-12-05 11:30 Gnosjö IBK P11 - Forsheda IF P10-11/1 2020-09-20 08:06
2020-12-05 11:30 Bankeryds Skid o MK P12/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P12/1 2020-09-20 08:09
Pantamera PNRöd Gr1(-04)
2020-12-05 14:00 Gnosjö IBK P04-05 - Värnamo IK P03-04 2020-09-22 14:35
2020-12-05 17:00 Vetlanda IBF P04-05/1 - Jönköpings IK Ungdom P04 2020-09-16 09:11
Pantamera FSöRöd Gr3(-06)
2020-12-06 14:00 Hovshaga AIF F06/2 - FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 2020-09-16 10:30
Pantamera PÖRöd Gr1(-04)
2020-12-11 19:45 Hovshaga AIF P04 - FBC Karlskrona P03-05 2020-09-22 10:18
Pantamera PNRöd Gr4(-06)
2020-12-13 12:00 Gnosjö IBK P06 - Vimmerby IBK P06 2020-09-16 14:06
Pantamera PNRöd Gr1(-04)
2020-12-13 13:00 Värnamo IK P03-04 - Jönköpings IK Ungdom P04 2020-09-21 08:22
Pantamera FMRöd Gr2(-05)
2020-12-19 13:30 Sävsjö IBK F05-06 - Westerviks IBK F03-05 2020-09-21 20:42
Pantamera PÖRöd Gr3(-06)
2020-12-20 11:00 Nybro IBK P06-07 - FBC Karlskrona P06/2 2020-09-22 16:11
Pantamera PNRöd Gr4(-06)
2021-01-09 12:00 Gnosjö IBK P06 - Jönköpings IK P06/2 2020-09-16 14:06
Pantamera PNRöd Gr1(-04)
2021-01-09 14:00 Gnosjö IBK P04-05 - Hovslätts IK P03-04 2020-09-16 14:11
Pantamera PÖRöd Gr7(-07)
2021-01-10 13:00 FBC Karlskrona P07 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07-08 2020-09-16 07:16
Herrjunior 18 Norra
2021-01-14 19:30 Alvesta IBK HJ - Forserums IF HJ 2020-09-18 10:36
Pantamera PNRöd Gr2(-05)
2021-01-15 19:30 Bankeryds Skid o MK P05/1 - Jönköpings IK P05 2020-09-16 07:40
Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 1
2021-01-16 10:00 Bankeryds Skid o MK F11/2 - Jönköpings IK F11/1 2020-09-21 09:23
2021-01-16 10:00 Gnosjö IBK F10-11 - Östra SK Jönköping F10-11 2020-09-21 09:22
2021-01-16 10:45 Gnosjö IBK F10-11 - Jönköpings IK F11/1 2020-09-21 09:23
2021-01-16 10:45 Östra SK Jönköping F10-11 - Bankeryds Skid o MK F11/2 2020-09-21 09:23
2021-01-16 11:30 Jönköpings IK F11/1 - Östra SK Jönköping F10-11 2020-09-21 09:24
2021-01-16 11:30 Bankeryds Skid o MK F11/2 - Gnosjö IBK F10-11 2020-09-21 09:24
Pantamera PNRöd Gr1(-04)
2021-01-16 12:30 Vetlanda IBF P04-05/1 - Husqvarna IK P04 2020-09-16 09:22
Pantamera PÖRöd Gr3(-06)
2021-01-16 16:30 Craftstadens IBK Oskarshamn P06 - FBC Kalmarsund Ungdom P06/2 2020-09-21 16:42
Pantamera FÖBlå Gr1(-08)
2021-01-22 16:00 CL98IC F09 - CL98IC F08/1 2020-09-18 13:02
Pantamera PÖRöd Gr1(-04)
2021-01-22 19:30 FBC Karlskrona P03-05 - FBC Kalmarsund Ungdom P04 2020-09-18 15:57
Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 3
2021-01-23 09:30 Vimmerby IBK F10-11 - Hjältevad Mariannelund IS F11 2020-09-20 12:48
2021-01-23 09:30 Sandbäckshults IBK F11-12 - CL98IC F12-13/1 2020-09-20 12:47
2021-01-23 10:15 CL98IC F12-13/1 - Vimmerby IBK F10-11 2020-09-20 12:49
2021-01-23 10:15 Sandbäckshults IBK F11-12 - Hjältevad Mariannelund IS F11 2020-09-20 12:49
2021-01-23 11:00 Hjältevad Mariannelund IS F11 - CL98IC F12-13/1 2020-09-20 12:50
2021-01-23 11:00 Vimmerby IBK F10-11 - Sandbäckshults IBK F11-12 2020-09-20 12:50
Pantamera PÖBlå Gr2(-09)
2021-01-23 13:00 Sandbäckshults IBK P09 - FBC Drag P09 2020-09-18 08:50
Herrar Division 2
2021-01-23 14:30 FBC Karlskrona - Vetlanda IBF 2020-09-16 07:52
Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3
2021-01-24 10:00 Öjaby Sport IBK P12/1 - Växjö IBK Utveckling P13/1 2020-09-16 21:14
2021-01-24 10:00 Rottne IF/Braås GoIF P11 - Hovshaga AIF P12/1 2020-09-16 21:14
Pantamera PNRöd Gr4(-06)
2021-01-24 10:00 Gnosjö IBK P06 - Skillingaryds IK P05-07/2 2020-09-16 14:07
Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 3
2021-01-24 10:45 Rottne IF/Braås GoIF P11 - Växjö IBK Utveckling P13/1 2020-09-16 21:14
2021-01-24 10:45 Hovshaga AIF P12/1 - Öjaby Sport IBK P12/1 2020-09-16 21:14
2021-01-24 11:30 Växjö IBK Utveckling P13/1 - Hovshaga AIF P12/1 2020-09-16 21:15
2021-01-24 11:30 Öjaby Sport IBK P12/1 - Rottne IF/Braås GoIF P11 2020-09-16 21:15
Pantamera PNRöd Gr1(-04)
2021-01-24 14:00 Gnosjö IBK P04-05 - Vetlanda IBF P04-05/1 2020-09-16 14:12
Pantamera FNRöd Gr1(-04)
2021-01-29 18:45 Husqvarna IK F04-05 - IBF Tranås F04-05 2020-09-21 14:25
Pantamera PÖRöd Gr3(-06)
2021-01-30 13:30 Craftstadens IBK Oskarshamn P06 - FBC Karlskrona P06/2 2020-09-21 16:45
Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4
2021-01-31 10:00 Rottne IF/Braås GoIF P12 - FBC Karlskrona P12/1 2020-09-16 21:37
Pantamera PNRöd Gr1(-04)
2021-01-31 12:00 Gnosjö IBK P04-05 - Jönköpings IK Ungdom P04 2020-09-16 14:12
Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1
2021-02-06 10:00 Gnosjö IBK P10 - Månsarps IBK P11/1 2020-09-21 12:56
Pantamera PNRöd Gr4(-06)
2021-02-06 10:30 Jönköpings IK P06/2 - Aneby SK P05-06 2020-09-18 14:04
Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1
2021-02-06 11:00 Månsarps IBK P11/1 - IBF Tranås P10 2020-09-21 12:57
Pantamera PNRöd Gr1(-04)
2021-02-06 11:00 Värnamo IK P03-04 - Gnosjö IBK P04-05 2020-09-21 08:22
Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1
2021-02-06 12:00 IBF Tranås P10 - Gnosjö IBK P10 2020-09-21 12:57
Pantamera FÖBlå Gr1(-08)
2021-02-06 18:00 CL98IC F08/1 - FBC Kalmarsund Ungdom F09/1 2020-09-18 13:38
Pantamera PÖRöd Gr1(-04)
2021-02-07 13:00 FBC Karlskrona P03-05 - Carlshamns IBK P03-04 2020-09-22 15:46
Herrar Utveckling
2021-02-07 14:00 Ryds SK U - Rottne IF U 2020-09-21 10:43
Pantamera PÖRöd Gr3(-06)
2021-02-07 15:00 Craftstadens IBK Oskarshamn P06 - Växjö IBK Utveckling P06/2 2020-09-22 11:04
Pantamera PÖRöd Gr1(-04)
2021-02-07 18:00 Hovshaga AIF P04 - Olofströms IBK P05 2020-09-22 10:19
Pantamera FSöRöd Gr3(-06)
2021-02-13 14:00 Hovshaga AIF F06/2 - Carlshamns IBK F06-08 2020-09-16 08:47
Pantamera PNRöd Gr1(-04)
2021-02-14 14:00 Gnosjö IBK P04-05 - Husqvarna IK P04 2020-09-16 14:12
Pantamera FÖBlå Gr1(-08)
2021-02-20 14:00 CL98IC F08/1 - FBC Kalmarsund Ungdom F09/2 2020-09-18 13:41
Pantamera PÖRöd Gr3(-06)
2021-02-20 17:00 Craftstadens IBK Oskarshamn P06 - CL98IC P06/2 2020-09-21 16:54
Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 7
2021-02-21 10:00 Ingelstad IBK P13 - Carlshamns IBK P13/2 2020-09-16 21:30
2021-02-21 10:00 Rottne IF/Braås GoIF P11-12 - Öjaby Sport IBK P12/2 2020-09-16 21:30
2021-02-21 10:45 Rottne IF/Braås GoIF P11-12 - Carlshamns IBK P13/2 2020-09-16 21:30
2021-02-21 10:45 Öjaby Sport IBK P12/2 - Ingelstad IBK P13 2020-09-16 21:30
2021-02-21 11:30 Ingelstad IBK P13 - Rottne IF/Braås GoIF P11-12 2020-09-16 21:31
2021-02-21 11:30 Carlshamns IBK P13/2 - Öjaby Sport IBK P12/2 2020-09-16 21:31
Pantamera PÖRöd Gr1(-04)
2021-02-21 14:00 Hovshaga AIF P04 - Carlshamns IBK P03-04 2020-09-22 10:19
Pantamera PNRöd Gr1(-04)
2021-02-26 19:30 Husqvarna IK P04 - Jönköpings IK Ungdom P04 2020-09-18 10:38
2021-02-27 11:00 Värnamo IK P03-04 - Husqvarna IK P04 2020-09-21 08:23
2021-02-27 11:00 Vetlanda IBF P04-05/1 - KFUM Jönköping P05 2020-09-16 13:52
Pantamera PNRöd Gr4(-06)
2021-02-27 13:30 Jönköpings IK P06/2 - Gnosjö IBK P06 2020-09-18 14:06
Pantamera FÖBlå Gr1(-08)
2021-02-28 15:00 CL98IC F08/1 - Växjö IBK Utveckling F08-09/2 2020-09-18 13:44
Pantamera FSöRöd Gr3(-06)
2021-03-06 12:30 FBC Kalmarsund Ungdom F05-06 - Hovshaga AIF F06/2 2020-09-17 19:12
Pantamera PNRöd Gr1(-04)
2021-03-07 10:00 Gnosjö IBK P04-05 - KFUM Jönköping P05 2020-09-16 14:13
Pantamera FÖBlå Gr1(-08)
2021-03-12 16:00 CL98IC F09 - CL98IC F08/1 2020-09-18 13:10
Pantamera PÖRöd Gr3(-06)
2021-03-13 14:00 Craftstadens IBK Oskarshamn P06 - Hovmantorps GOIF P06 2020-09-21 16:55
Herrar Utveckling
2021-03-14 16:00 Ryds SK U - Öjaby Sport IBK U 2020-09-21 10:43
Pantamera PNRöd Gr1(-04)
2021-03-20 15:00 KFUM Jönköping P05 - Jönköpings IK Ungdom P04 2020-09-16 08:19

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis