Matchändringar - Smålands Innebandyförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Damer Division 2 Norra
2019-10-20 15:30 Westbo IBK - Sävsjö IBK B 2019-08-18 11:13
2019-11-03 15:30 Westbo IBK - Hovslätts IBK 2019-08-18 11:14
2019-12-08 15:30 Westbo IBK - Husqvarna IK 2019-08-18 11:15
2019-12-21 13:00 Westbo IBK - Östra SK B 2019-08-18 11:26
2020-01-19 15:30 Westbo IBK - IBF Tranås 2019-08-18 11:16
2020-01-26 10:00 Hovslätts IBK - Westbo IBK 2019-08-23 09:06
2020-01-26 15:00 IBF Tranås - Östra SK B 2019-08-18 12:10
2020-02-01 13:00 Westbo IBK - Hovslätts IK B 2019-08-18 11:17
2020-02-23 13:00 Westbo IBK - Nässjö IBF/IBK Husar 2019-08-18 11:18
Damer Division 2 Östra
2019-11-17 16:00 Mörbylånga GOIF - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF B 2019-08-21 17:01
Damer Division 1
2019-10-19 14:00 Vetlanda IBF - Craftstadens IBK Oskarshamn 2019-08-16 12:10
2019-11-17 12:00 Vetlanda IBF - Östra SK 2019-08-16 12:18
2019-11-23 14:00 Vetlanda IBF - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF 2019-08-16 12:22
2019-12-07 14:00 Vetlanda IBF - Värnamo IK 2019-08-16 12:25
2019-12-14 14:00 Vetlanda IBF - Ryds SK 2019-08-16 12:27
2019-12-21 11:00 Vetlanda IBF - CL98IC 2019-08-16 12:28
2020-01-17 19:30 Vetlanda IBF - FBC Karlskrona 2019-08-16 12:32
2020-01-26 15:00 Vetlanda IBF - Vimmerby IBK 2019-08-16 12:37
2020-02-22 14:00 Vetlanda IBF - FBC Kalmarsund Ungdom 2019-08-16 12:41
2020-03-15 17:00 Ryds SK - Vetlanda IBF 2019-08-16 13:50
Damer Junior 18
2019-10-13 11:30 Vetlanda IBF DJ - Ryds SK/Väckelsångs IK DJ 2019-08-16 12:09
2019-10-27 14:00 Vetlanda IBF DJ - Växjö IBK Utveckling DJ 2019-08-21 07:31
2019-11-24 16:00 Vetlanda IBF DJ - Värnamo IK DJ 2019-08-16 12:23
2019-12-01 16:00 Hovshaga AIF DJ - Vetlanda IBF DJ 2019-08-22 07:40
2019-12-22 11:30 Vetlanda IBF DJ - Husqvarna IK DJ 2019-08-16 12:28
2020-01-10 20:00 Husqvarna IK DJ - Värnamo IK DJ 2019-08-21 08:33
2020-01-19 12:00 Vetlanda IBF DJ - CL98IC DJ 2019-08-21 07:29
2020-02-02 15:00 Vetlanda IBF DJ - Jönköpings IK Ungdom DJ 2019-08-16 12:38
2020-02-16 18:00 Vetlanda IBF DJ - Sävsjö IBK/SW 2010 DJ 2019-08-22 12:11
2020-02-29 17:00 Vetlanda IBF DJ - Hovshaga AIF DJ 2019-08-22 10:43
2020-03-08 14:00 Vetlanda IBF DJ - Skillingaryds IK DJ 2019-08-16 12:42
2020-03-15 13:00 Vetlanda IBF DJ - Gnosjö IBK DJ 2019-08-23 10:48
Pantamera F N Röd Gr 2 (-04)
2019-10-20 13:30 Westbo IBK F04-06 - Husqvarna IK F04-05/1 2019-08-18 11:28
2019-10-26 13:30 IBF Tranås F03-04 - Westbo IBK F04-06 2019-08-20 18:24
2019-11-09 08:30 Hovslätts IK F04-05/1 - Husqvarna IK F04-05/1 2019-08-19 19:09
2019-11-10 16:00 Westbo IBK F04-06 - Sävsjö IBK F03-04/2 2019-08-18 11:28
2019-11-23 10:15 Hovslätts IK F04-05/1 - Sävsjö IBK F03-04/2 2019-08-19 19:10
2019-11-24 11:45 Westbo IBK F04-06 - Nässjö IBF F04-05 2019-08-18 11:29
2019-12-07 16:00 IBF Tranås F03-04 - Nässjö IBF F04-05 2019-08-23 10:13
2019-12-08 13:30 Westbo IBK F04-06 - Skillingaryds IK F04-06 2019-08-18 11:29
2019-12-14 15:30 Hovslätts IK F04-05/1 - Westbo IBK F04-06 2019-08-19 19:14
2020-01-11 12:00 Hovslätts IK F04-05/1 - Skillingaryds IK F04-06 2019-08-19 19:15
2020-01-19 13:30 Westbo IBK F04-06 - IBF Tranås F03-04 2019-08-18 11:30
2020-01-19 13:30 Hovslätts IK F04-05/1 - Nässjö IBF F04-05 2019-08-19 19:15
2020-01-25 IBF Tranås F03-04 - Skillingaryds IK F04-06 2019-08-17 17:49
2020-02-01 15:30 Hovslätts IK F04-05/1 - IBF Tranås F03-04 2019-08-19 19:15
2020-02-02 13:30 Westbo IBK F04-06 - Värnamo IK F05-06 2019-08-18 11:31
2020-03-01 11:00 Nässjö IBF F04-05 - IBF Tranås F03-04 2019-08-23 09:06
2020-03-01 15:30 Hovslätts IK F04-05/1 - Värnamo IK F05-06 2019-08-19 19:16
2020-03-08 14:15 Westbo IBK F04-06 - Hovslätts IK F04-05/1 2019-08-18 11:31
Pantamera F Småland Röd Gr 1 (-03)
2019-10-20 18:30 Carlshamns IBK F03-04 - FBC Karlskrona F03-04 2019-08-23 10:22
2020-02-22 16:30 Carlshamns IBK F03-04 - Craftstadens IBK Oskarshamn F04 2019-08-23 10:27
Pantamera F Ö Röd Gr 2 (-04)
2019-11-24 12:00 Värnamo IK F04 - Växjö IBK Utveckling F05/2 2019-08-18 18:37
2019-12-01 12:00 Olofströms IBK F04-05 - Ljungby IB F04 2019-08-19 10:04
2020-02-02 16:30 Ljungby IB F04 - Sävsjö IBK/SW 2010 F03-04/1 2019-08-16 11:43
Pantamera F N Röd Gr 3 (-05)
2019-10-19 12:00 Vimmerby IBK F05-06 - IBF Tranås F05 2019-08-23 09:02
2019-10-26 15:00 Månsarps IBK F04-05 - Aneby SK F03-05 2019-08-23 09:19
2019-11-16 10:00 Vimmerby IBK F05-06 - Månsarps IBK F04-05 2019-08-23 09:02
2019-11-16 14:00 Aneby SK F03-05 - IBF Tranås F05 2019-08-23 08:55
2019-11-22 19:30 Månsarps IBK F04-05 - IBF Tranås F05 2019-08-23 09:01
2019-12-14 15:00 Aneby SK F03-05 - Månsarps IBK F04-05 2019-08-23 08:56
2019-12-19 20:00 Månsarps IBK F04-05 - Husqvarna IK F04-05/2 2019-08-23 09:35
2020-01-11 10:00 IBF Tranås F05 - Aneby SK F03-05 2019-08-23 08:59
2020-01-11 15:00 Månsarps IBK F04-05 - Vimmerby IBK F05-06 2019-08-23 09:25
2020-01-18 12:00 Vimmerby IBK F05-06 - Husqvarna IK F04-05/2 2019-08-23 09:03
2020-01-26 12:15 Husqvarna IK F04-05/2 - Aneby SK F03-05 2019-08-23 08:57
2020-02-07 19:30 Månsarps IBK F04-05 - Aneby SK F03-05 2019-08-23 09:29
2020-02-22 09:45 Husqvarna IK F04-05/2 - Månsarps IBK F04-05 2019-08-23 08:58
2020-02-23 14:00 Aneby SK F03-05 - Vimmerby IBK F05-06 2019-08-23 08:56
2020-03-06 19:30 Månsarps IBK F04-05 - IBF Tranås F05 2019-08-23 09:32
2020-03-07 11:45 Husqvarna IK F04-05/2 - Vimmerby IBK F05-06 2019-08-23 08:58
Pantamera F V Röd Gr 3 (-05)
2019-12-01 13:00 Alvesta IBK F05-06 - Sävsjö IBK F05-07/1 2019-08-18 11:40
Pantamera F Ö Röd Gr 4 (-06)
2019-10-19 13:00 Ljungbyholms GOIF F05 - Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 2019-08-21 21:09
2019-10-27 11:30 Ingelstad IBK F05-06 - Ljungbyholms GOIF F05 2019-08-19 21:25
2019-11-24 11:30 Ingelstad IBK F05-06 - Växjö IBK Utveckling F07/2 2019-08-19 21:26
2019-12-14 13:30 Ingelstad IBK F05-06 - Växjö IBK Utveckling F06 2019-08-19 21:26
2020-01-11 18:00 Ingelstad IBK F05-06 - Nybro IBK F04-06 2019-08-19 21:27
2020-01-25 11:30 Ingelstad IBK F05-06 - Craftstadens IBK Oskarshamn F05-06 2019-08-19 21:27
2020-01-26 10:00 Hovshaga AIF F06/2 - Nybro IBK F04-06 2019-08-18 17:10
2020-02-01 13:30 Ingelstad IBK F05-06 - CL98IC F06-07 2019-08-19 21:27
2020-02-29 14:00 Ingelstad IBK F05-06 - Hovshaga AIF F06/2 2019-08-19 21:28
Pantamera P N Röd Gr 1 (-03)
2019-10-20 Bankeryds SMK/Fagerhult Habo Ungd P03-04 - Lagan IBK P03-04 2019-08-20 14:15
2019-11-08 19:00 Bankeryds SMK/Fagerhult Habo Ungd P03-04 - Hovslätts IK P04 2019-08-18 07:55
2019-11-23 14:00 Bankeryds SMK/Fagerhult Habo Ungd P03-04 - Vetlanda IBF P03-04 2019-08-18 07:55
2019-12-06 19:00 Bankeryds SMK/Fagerhult Habo Ungd P03-04 - Ljungby IB P03-05 2019-08-18 07:56
2019-12-19 19:30 Bankeryds SMK/Fagerhult Habo Ungd P03-04 - Bankeryds Skid o MK P03 2019-08-18 07:57
2020-01-17 19:00 Bankeryds SMK/Fagerhult Habo Ungd P03-04 - Jönköpings IK Ungdom P03 2019-08-18 07:57
2020-01-25 11:30 Vetlanda IBF P03-04 - Lagan IBK P03-04 2019-08-16 12:35
2020-02-21 17:30 Bankeryds SMK/Fagerhult Habo Ungd P03-04 - Värnamo IK P03 2019-08-18 21:46
2020-03-07 14:00 Bankeryds SMK/Fagerhult Habo Ungd P03-04 - Jönköpings IK Ungdom P04/1 2019-08-18 08:11
Pantamera P N Röd Gr 2 (-04)
2019-10-19 17:00 Bankeryds Skid o MK P03-04/2 - Gränna AIS P03-05 2019-08-18 21:19
2019-10-20 11:45 Westbo IBK P04-05 - Nässjö IBF P04 2019-08-18 11:20
2019-10-27 09:45 IBF Tranås P03-04 - Bankeryds Skid o MK P03-04/2 2019-08-20 18:23
2019-11-16 09:30 Gränna AIS P03-05 - Aneby SK P03-04 2019-08-21 07:18
2019-11-16 12:30 Bankeryds Skid o MK P03-04/2 - Nässjö IBF P04 2019-08-18 21:19
2019-11-17 13:30 Westbo IBK P04-05 - Jönköpings IK Ungdom P04/2 2019-08-18 11:22
2019-11-24 13:30 Westbo IBK P04-05 - IBK Husar P03-05 2019-08-18 11:23
2019-11-30 12:30 Bankeryds Skid o MK P03-04/2 - Jönköpings IK Ungdom P04/2 2019-08-18 21:19
2019-12-08 11:45 Westbo IBK P04-05 - Gränna AIS P03-05 2019-08-18 11:23
2019-12-14 12:30 Bankeryds Skid o MK P03-04/2 - Westbo IBK P04-05 2019-08-18 21:20
2019-12-21 11:00 Westbo IBK P04-05 - Husqvarna IK P04 2019-08-18 11:26
2019-12-21 16:30 Bankeryds Skid o MK P03-04/2 - Aneby SK P03-04 2019-08-18 21:20
2020-01-10 19:00 Gränna AIS P03-05 - Bankeryds Skid o MK P03-04/2 2019-08-21 10:53
2020-01-18 14:30 Bankeryds Skid o MK P03-04/2 - IBF Tranås P03-04 2019-08-18 21:21
2020-01-19 11:45 Westbo IBK P04-05 - Aneby SK P03-04 2019-08-18 11:24
2020-01-25 12:45 IBF Tranås P03-04 - Aneby SK P03-04 2019-08-18 12:08
2020-01-25 18:30 Bankeryds Skid o MK P03-04/2 - Husqvarna IK P04 2019-08-18 21:21
2020-01-26 16:00 Westbo IBK P04-05 - Forserums IF P04-05 2019-08-18 11:25
2020-02-08 14:30 Bankeryds Skid o MK P03-04/2 - Forserums IF P04-05 2019-08-18 21:22
2020-02-23 11:00 Westbo IBK P04-05 - IBF Tranås P03-04 2019-08-18 11:25
2020-02-29 12:30 Bankeryds Skid o MK P03-04/2 - IBK Husar P03-05 2019-08-18 21:22
2020-02-29 17:00 Nässjö IBF P04 - Jönköpings IK Ungdom P04/2 2019-08-21 10:52
2020-03-08 16:00 Westbo IBK P04-05 - Bankeryds Skid o MK P03-04/2 2019-08-18 11:25
Pantamera P N Röd Gr 3 (-05)
2019-10-19 15:00 Hovslätts IK P05 - Vetlanda IBF P04-05 2019-08-22 07:35
2019-10-27 15:30 Hovslätts IK P05 - IBF Tranås P05 2019-08-19 15:36
2019-11-09 12:00 Hovslätts IK P05 - Vimmerby IBK P05 2019-08-19 15:37
2019-11-23 08:30 Hovslätts IK P05 - Tenhults IF P05 2019-08-19 15:39
2019-12-07 13:30 Hovslätts IK P05 - Hjältevad Mariannelund IS P03-04 2019-08-19 15:39
2020-01-18 11:00 Vetlanda IBF P04-05 - Hjältevad Mariannelund IS P03-04 2019-08-21 07:26
2020-02-01 12:00 Hovslätts IK P05 - Bankeryds Skid o MK P05 2019-08-19 15:41
2020-02-22 08:30 Hovslätts IK P05 - KFUM Jönköping P05 2019-08-19 15:41
2020-03-07 15:30 Hovslätts IK P05 - Sävsjö IBK P04-05 2019-08-19 15:42
2020-03-08 13:30 IBF Tranås P05 - Hjältevad Mariannelund IS P03-04 2019-08-20 18:00
Pantamera P V Röd Gr 2 (-04)
2019-10-12 10:30 Olofströms IBK P05 - Alvesta IBK P04 2019-08-19 08:42
2019-10-26 11:45 Carlshamns IBK P04 - Alvesta IBK P04 2019-08-22 12:01
2020-03-08 11:30 Växjö IBK Utveckling P05/2 - Rottne IF P03-04 2019-08-21 15:51
Pantamera P V Röd Gr 3 (-05)
2019-11-24 11:00 Vetlanda IBF P05 - Växjö IBK Utveckling P06/2 2019-08-16 12:22
2019-12-01 15:00 Alvesta IBK P05 - Nässjö IBF P05 2019-08-18 11:39
2020-01-11 14:00 Vetlanda IBF P05 - Lagan IBK P05-06 2019-08-16 12:30
2020-02-02 09:30 Växjö IBK Utveckling P05/3 - Lagan IBK P05-06 2019-08-21 18:54
2020-02-22 11:30 Vetlanda IBF P05 - Braås GoIF P04-06 2019-08-16 12:40
Pantamera P Ö Röd Gr 1 (-03)
2019-10-05 11:30 IF Ariel P03-05 - Öjaby Sport IBK P03 2019-08-21 20:42
2019-10-12 12:00 FBC Karlskrona P03 - Växjö IBK Utveckling P04/1 2019-08-21 12:08
2019-10-13 18:00 CL98IC P03-04 - Carlshamns IBK P03 2019-08-21 16:20
2019-10-19 12:30 Växjö IBK Utveckling P04/1 - IF Ariel P03-05 2019-08-21 15:26
2019-10-19 14:00 Carlshamns IBK P03 - Öjaby Sport IBK P03 2019-08-22 11:59
2019-10-20 18:30 CL98IC P03-04 - FBC Karlskrona P03 2019-08-21 16:34
2019-10-27 11:00 IF Ariel P03-05 - CL98IC P03-04 2019-08-21 20:39
2019-11-03 16:45 Carlshamns IBK P03 - Hovmantorps GOIF P03-04 2019-08-22 12:17
2019-11-15 20:00 CL98IC P03-04 - Öjaby Sport IBK P03 2019-08-21 17:09
2019-11-17 12:00 IF Ariel P03-05 - Carlshamns IBK P03 2019-08-21 20:47
2019-11-23 14:00 Carlshamns IBK P03 - Växjö IBK Utveckling P04/1 2019-08-22 12:05
2019-11-29 20:00 CL98IC P03-04 - Växjö IBK Utveckling P04/1 2019-08-21 17:13
2019-12-07 11:30 Carlshamns IBK P03 - CL98IC P03-04 2019-08-22 12:07
2019-12-07 12:30 Växjö IBK Utveckling P04/1 - FBC Karlskrona P03 2019-08-21 15:21
2019-12-08 11:00 IF Ariel P03-05 - Hovmantorps GOIF P03-04 2019-08-21 20:51
2019-12-14 11:30 IF Ariel P03-05 - Växjö IBK Utveckling P04/1 2019-08-21 20:53
2019-12-20 20:00 CL98IC P03-04 - IF Ariel P03-05 2019-08-21 17:18
2019-12-21 12:00 Carlshamns IBK P03 - FBC Karlskrona P03 2019-08-22 12:09
2020-01-11 18:00 Växjö IBK Utveckling P04/1 - Öjaby Sport IBK P03 2019-08-21 15:34
2020-01-12 11:30 IF Ariel P03-05 - FBC Karlskrona P03 2019-08-21 20:56
2020-01-18 14:00 Carlshamns IBK P03 - IF Ariel P03-05 2019-08-22 12:11
2020-01-24 20:00 CL98IC P03-04 - Hovmantorps GOIF P03-04 2019-08-21 17:18
2020-01-25 18:00 Växjö IBK Utveckling P04/1 - Carlshamns IBK P03 2019-08-21 15:41
2020-02-01 11:00 IF Ariel P03-05 - Öjaby Sport IBK P03 2019-08-21 20:59
2020-02-01 11:30 Växjö IBK Utveckling P04/1 - CL98IC P03-04 2019-08-21 15:22
2020-02-08 16:30 CL98IC P03-04 - Carlshamns IBK P03 2019-08-21 17:25
2020-02-14 20:00 CL98IC P03-04 - FBC Karlskrona P03 2019-08-21 17:27
2020-02-15 10:00 Carlshamns IBK P03 - Öjaby Sport IBK P03 2019-08-22 12:12
2020-02-15 13:30 Växjö IBK Utveckling P04/1 - IF Ariel P03-05 2019-08-21 15:43
2020-02-23 11:00 IF Ariel P03-05 - CL98IC P03-04 2019-08-21 21:01
2020-02-29 10:00 Carlshamns IBK P03 - Hovmantorps GOIF P03-04 2019-08-22 12:14
2020-03-06 20:00 CL98IC P03-04 - Öjaby Sport IBK P03 2019-08-21 17:32
2020-03-07 09:30 Växjö IBK Utveckling P04/1 - Hovmantorps GOIF P03-04 2019-08-21 15:22
2020-03-07 11:30 IF Ariel P03-05 - Carlshamns IBK P03 2019-08-21 21:02
2020-03-14 10:00 Carlshamns IBK P03 - Växjö IBK Utveckling P04/1 2019-08-22 12:15
Pantamera P Ö Röd Gr 2 (-04)
2019-11-30 11:00 KaRo IBF P03-04 - Craftstadens IBK Oskarshamn P04 2019-08-20 09:21
2019-11-30 16:00 FBC Karlskrona P04 - Craftstadens IBK Oskarshamn P04 2019-08-22 07:55
2020-02-22 13:00 Vimmerby IBK P03-04 - Växjö IBK Utveckling P05/1 2019-08-19 19:45
Pantamera F N Blå Gr 1 (-07)
2019-12-15 11:00 Månsarps IBK F06-07/2 - Tenhults IF F06-07 2019-08-21 10:48
2020-01-25 13:30 Skillingaryds IK F07-08 - Tenhults IF F06-07 2019-08-22 13:34
Pantamera F N Blå Gr 2 (-08)
2019-10-27 08:30 Hovslätts IK F08 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 2019-08-19 13:19
2019-11-17 08:30 Hovslätts IK F08 - Bankeryds Skid o MK F08 2019-08-19 13:20
2019-12-07 09:30 Hovslätts IK F08 - Jönköpings IK Ungdom F08 2019-08-19 13:20
2020-01-11 08:30 Hovslätts IK F08 - Månsarps IBK F08 2019-08-19 13:21
2020-01-25 13:45 Hovslätts IK F08 - IBF Tranås F08-09 2019-08-19 13:21
2020-02-22 10:15 Hovslätts IK F08 - Nässjö IBF F07-08 2019-08-19 13:22
2020-03-07 11:30 Hovslätts IK F08 - Värnamo IK F08-09 2019-08-19 13:22
2020-03-07 14:30 IBF Tranås F08-09 - Bankeryds Skid o MK F08 2019-08-20 17:55
2020-03-08 10:45 Nässjö IBF F07-08 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F08-09 2019-08-21 09:37
Pantamera F V Blå Gr 1 (-07)
2019-10-26 14:00 Vetlanda IBF F06-07 - Hovshaga AIF F07-08/1 2019-08-22 09:43
2019-11-10 13:45 Carlshamns IBK F06-08 - Vetlanda IBF F06-07 2019-08-22 10:59
2019-11-23 11:00 Vetlanda IBF F06-07 - Ryds SK F06-07 2019-08-22 09:44
2019-12-07 11:30 Ljungby IB F07-08 - Vetlanda IBF F06-07 2019-08-22 15:48
2019-12-14 10:00 Carlshamns IBK F06-08 - Alvesta IBK F07 2019-08-23 10:25
2019-12-14 11:30 Vetlanda IBF F06-07 - Växjö IBK Utveckling F08/1 2019-08-22 11:59
2020-01-12 11:00 Vetlanda IBF F06-07 - Alvesta IBK F07 2019-08-22 09:45
2020-01-25 13:30 Vetlanda IBF F06-07 - Carlshamns IBK F06-08 2019-08-22 09:45
2020-02-01 10:00 Vetlanda IBF F06-07 - Gransholms IF F07-08 2019-08-22 09:45
2020-02-29 11:30 Vetlanda IBF F06-07 - Ljungby IB F07-08 2019-08-22 09:45
2020-02-29 14:00 Carlshamns IBK F06-08 - Växjö IBK Utveckling F08/1 2019-08-23 10:31
2020-03-08 13:30 Växjö IBK Utveckling F08/1 - Vetlanda IBF F06-07 2019-08-21 15:51
Pantamera F V Blå Gr 2 (-08)
2019-11-24 12:00 Växjö IBK Utveckling F08/2 - Vetlanda IBF F08 2019-08-21 16:06
2019-12-07 11:30 Vetlanda IBF F08 - Sandbäckshults IBK F08-09 2019-08-16 12:25
2020-01-11 10:00 Vetlanda IBF F08 - Hjältevad Mariannelund IS F07 2019-08-16 12:31
2020-01-26 13:00 Vetlanda IBF F08 - Westerviks IBK F08 2019-08-16 12:37
2020-02-22 13:00 Vetlanda IBF F08 - Växjö IBK Utveckling F08/2 2019-08-16 12:39
Pantamera F Ö Blå Gr 1 (-07)
2019-10-26 14:00 FBC Karlskrona F07-08 - Nybro IBK F07-08 2019-08-19 06:50
2019-11-10 12:30 CL 98 IC F07-08 - Craftstadens IBK Oskarshamn F07-08 2019-08-22 20:38
Pantamera F Ö Blå Gr 2 (-08)
2019-10-26 11:30 Ingelstad IBK F08-09 - Rottne IF F07-08 2019-08-19 21:29
2019-11-16 11:30 Ingelstad IBK F08-09 - CL 98 IC F08 2019-08-19 21:29
2019-12-01 10:00 Olofströms IBK F08-09 - Hovshaga AIF F07-08/2 2019-08-19 09:57
2019-12-14 11:30 Ingelstad IBK F08-09 - Slätafly/SK IBK F08 2019-08-19 21:30
2020-01-12 11:30 Ingelstad IBK F08-09 - Hovshaga AIF F07-08/2 2019-08-19 21:30
2020-01-26 11:30 Ingelstad IBK F08-09 - Olofströms IBK F08-09 2019-08-19 21:31
2020-02-15 11:30 Ingelstad IBK F08-09 - Alvesta IBK F08 2019-08-19 21:31
Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 1
2019-11-10 Hovslätts IK F10-11/1 - Barnarps IF F09-10 2019-08-20 14:03
2019-11-10 Husqvarna IK F10/2 - Barnarps IF F09-10 2019-08-20 14:06
2019-11-10 Husqvarna IK F10/2 - Hovslätts IK F10-11/1 2019-08-20 14:05
2019-11-10 Hovslätts IK F10-11/2 - Hovslätts IK F10-11/1 2019-08-20 14:06
2019-11-10 Hovslätts IK F10-11/2 - Husqvarna IK F10/2 2019-08-20 14:05
2019-11-10 Barnarps IF F09-10 - Hovslätts IK F10-11/2 2019-08-20 14:06
2019-12-07 12:30 Barnarps IF F09-10 - Vimmerby IBK F10-11 2019-08-19 15:52
2019-12-07 12:30 Skillingaryds IK F09 - Hovslätts IK F10-11/2 2019-08-19 15:53
2019-12-07 13:20 Vimmerby IBK F10-11 - Skillingaryds IK F09 2019-08-19 15:54
2019-12-07 13:20 Hovslätts IK F10-11/2 - Barnarps IF F09-10 2019-08-19 15:54
2019-12-07 14:10 Skillingaryds IK F09 - Barnarps IF F09-10 2019-08-19 15:55
2019-12-07 14:10 Hovslätts IK F10-11/2 - Vimmerby IBK F10-11 2019-08-19 15:54
2020-01-12 Ölmstads IS F09-10 - IBF Tranås F10-11/2 2019-08-20 14:08
2020-01-12 Hovslätts IK F10-11/1 - Ölmstads IS F09-10 2019-08-20 14:09
2020-01-12 IBF Tranås F10-11/2 - Hovslätts IK F10-11/2 2019-08-20 14:09
2020-01-12 Hovslätts IK F10-11/2 - Ölmstads IS F09-10 2019-08-20 14:08
2020-01-12 IBF Tranås F10-11/2 - Hovslätts IK F10-11/1 2019-08-20 14:08
2020-01-12 Hovslätts IK F10-11/1 - Hovslätts IK F10-11/2 2019-08-20 14:08
2020-02-23 Ölmstads IS F09-10 - Skillingaryds IK F09 2019-08-20 14:11
2020-02-23 Husqvarna IK F10/1 - Ölmstads IS F09-10 2019-08-20 14:11
2020-02-23 Skillingaryds IK F09 - Hovslätts IK F10-11/1 2019-08-20 14:11
2020-02-23 Hovslätts IK F10-11/1 - Ölmstads IS F09-10 2019-08-20 14:10
2020-02-23 Skillingaryds IK F09 - Husqvarna IK F10/1 2019-08-20 14:10
2020-02-23 Husqvarna IK F10/1 - Hovslätts IK F10-11/1 2019-08-20 14:10
2020-03-07 09:00 IBF Tranås F10-11/2 - Jönköpings IK U F11/2 2019-08-20 17:55
2020-03-07 09:50 Hovslätts IK F10-11/2 - Husqvarna IK F10/2 2019-08-20 17:57
2020-03-07 10:40 Husqvarna IK F10/2 - IBF Tranås F10-11/2 2019-08-20 17:57
2020-03-07 11:30 Jönköpings IK U F11/2 - Hovslätts IK F10-11/2 2019-08-20 17:58
2020-03-07 12:20 Husqvarna IK F10/2 - Jönköpings IK U F11/2 2019-08-20 17:58
2020-03-07 13:10 Hovslätts IK F10-11/2 - IBF Tranås F10-11/2 2019-08-20 17:59
Poolspel Flickor 4-4 S Gr 1
2019-11-17 11:00 Vetlanda IBF F09-10 - Jönköpings IK U F11/1 2019-08-16 12:19
2019-11-17 12:00 Jönköpings IK U F11/1 - Hovshaga AIF F09/1 2019-08-16 12:20
2019-11-17 13:00 Hovshaga AIF F09/1 - Vetlanda IBF F09-10 2019-08-16 12:20
2020-02-02 11:00 Vetlanda IBF F09-10 - Hovshaga AIF F09/2 2019-08-16 12:05
2020-02-02 12:00 Hovshaga AIF F09/2 - Hovshaga AIF F09/1 2019-08-16 12:05
2020-02-02 13:00 Hovshaga AIF F09/1 - Vetlanda IBF F09-10 2019-08-16 12:07
Poolspel Flickor 4-4 S Gr 2
2019-10-12 14:15 Carlshamns IBK F10/1 - FBC Kalmarsund U F09-10/2 2019-08-18 01:02
2019-10-12 15:00 FBC Kalmarsund U F09-10/2 - Alvesta IBK F09-10/1 2019-08-18 01:02
2019-10-12 15:45 Alvesta IBK F09-10/1 - Carlshamns IBK F10/1 2019-08-18 01:03
2019-11-02 16:30 Carlshamns IBK F10/2 - Carlshamns IBK F10/1 2019-08-18 01:08
2019-11-02 17:15 Carlshamns IBK F10/1 - Hovshaga AIF F10/1 2019-08-18 01:09
2019-11-02 18:00 Hovshaga AIF F10/1 - Carlshamns IBK F10/2 2019-08-18 01:09
2019-12-14 14:15 Carlshamns IBK F10/1 - Alvesta IBK F09-10/2 2019-08-18 01:11
2019-12-14 15:00 Alvesta IBK F09-10/2 - FBC Kalmarsund U F09-10/2 2019-08-18 01:12
2019-12-14 15:45 FBC Kalmarsund U F09-10/2 - Carlshamns IBK F10/1 2019-08-18 01:12
2020-01-04 10:00 Carlshamns IBK F10/2 - FBC Kalmarsund U F09-10/1 2019-08-18 01:14
2020-01-04 10:45 FBC Kalmarsund U F09-10/1 - Hovshaga AIF F10/2 2019-08-18 01:14
2020-01-04 11:30 Hovshaga AIF F10/2 - Carlshamns IBK F10/2 2019-08-18 01:14
Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 2
2019-11-09 10:00 Moheda IBK F10-11 - Växjö IBK U F11/2 2019-08-16 12:15
2019-11-09 10:00 Vetlanda IBF F11 - Ingelstad IBK F10-11 2019-08-16 12:14
2019-11-09 11:00 Växjö IBK U F11/2 - Vetlanda IBF F11 2019-08-16 12:15
2019-11-09 11:00 Ingelstad IBK F10-11 - Moheda IBK F10-11 2019-08-16 12:16
2019-11-09 12:00 Växjö IBK U F11/2 - Ingelstad IBK F10-11 2019-08-16 12:16
2019-11-09 12:00 Moheda IBK F10-11 - Vetlanda IBF F11 2019-08-16 12:16
2019-11-30 11:30 Hovshaga AIF F11 - Moheda IBK F10-11 2019-08-19 22:10
2019-11-30 11:30 Ingelstad IBK F10-11 - Hovmantorps GOIF F11 2019-08-19 22:08
2019-11-30 12:25 Moheda IBK F10-11 - Ingelstad IBK F10-11 2019-08-19 22:10
2019-11-30 12:25 Hovmantorps GOIF F11 - Hovshaga AIF F11 2019-08-19 22:11
2019-11-30 13:20 Hovshaga AIF F11 - Ingelstad IBK F10-11 2019-08-19 22:12
2019-11-30 13:20 Moheda IBK F10-11 - Hovmantorps GOIF F11 2019-08-19 22:11
Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 3
2019-10-13 11:00 Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 2019-08-18 12:24
2019-10-13 11:00 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - FBC Karlskrona F09-10 2019-08-18 12:24
2019-10-13 12:00 FBC Karlskrona F09-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 2019-08-18 12:25
2019-10-13 12:00 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 2019-08-18 12:25
2019-10-13 13:00 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 2019-08-18 12:26
2019-10-13 13:00 FBC Karlskrona F09-10 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 2019-08-18 12:26
2019-12-07 11:00 Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 - Jämjö IBK F10-11 2019-08-18 12:28
2019-12-07 11:00 Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 - Sandbäckshults IBK F10-11 2019-08-18 12:27
2019-12-07 12:00 Sandbäckshults IBK F10-11 - Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 2019-08-18 12:29
2019-12-07 12:00 Jämjö IBK F10-11 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 2019-08-18 12:28
2019-12-07 13:00 Jämjö IBK F10-11 - Sandbäckshults IBK F10-11 2019-08-18 12:30
2019-12-07 13:00 Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 - Craftstadens IBK Oskarshamn F09-10 2019-08-18 12:30
2020-02-16 11:00 FBC Kalmarsund U F11 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 2019-08-18 12:36
2020-02-16 11:00 Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 - FBC Karlskrona F11 2019-08-18 12:36
2020-02-16 12:00 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 - Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 2019-08-18 12:37
2020-02-16 12:00 FBC Karlskrona F11 - FBC Kalmarsund U F11 2019-08-18 12:39
2020-02-16 13:00 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF F10 - FBC Karlskrona F11 2019-08-18 12:40
2020-02-16 13:00 FBC Kalmarsund U F11 - Craftstadens IBK Oskarshamn F10-11 2019-08-18 12:40
Poolspel Flickor 3-3 L/M Gr 4
2019-10-26 14:30 Värnamo IK F10/1 - Jönköpings IK Ungdom F11/3 2019-08-18 20:46
2019-10-26 14:30 Gnosjö IBK F11 - Bankeryds Skid o MK F10-11/2 2019-08-18 20:46
2019-10-26 15:15 Bankeryds Skid o MK F10-11/2 - Värnamo IK F10/1 2019-08-18 20:47
2019-10-26 15:15 Jönköpings IK Ungdom F11/3 - Gnosjö IBK F11 2019-08-18 20:48
2019-10-26 16:00 Gnosjö IBK F11 - Värnamo IK F10/1 2019-08-18 20:49
2019-10-26 16:00 Bankeryds Skid o MK F10-11/2 - Jönköpings IK Ungdom F11/3 2019-08-18 20:48
2019-11-24 14:30 Värnamo IK F10/2 - Månsarps IBK F10-11/1 2019-08-18 20:50
2019-11-24 14:30 Bankeryds Skid o MK F10-11/2 - Nässjö IBF F09-11 2019-08-18 20:51
2019-11-24 15:15 Månsarps IBK F10-11/1 - Bankeryds Skid o MK F10-11/2 2019-08-18 20:52
2019-11-24 15:15 Nässjö IBF F09-11 - Värnamo IK F10/2 2019-08-18 20:51
2019-11-24 16:00 Nässjö IBF F09-11 - Månsarps IBK F10-11/1 2019-08-18 20:52
2019-11-24 16:00 Bankeryds Skid o MK F10-11/2 - Värnamo IK F10/2 2019-08-18 20:53
Herrar Division 2
2019-10-11 20:00 Ingelstad IBK - Gnosjö IBK 2019-08-19 18:19
2019-10-25 20:00 Ingelstad IBK - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF 2019-08-19 20:56
2019-11-08 20:00 Ingelstad IBK - Slätafly/SK IBK 2019-08-19 20:56
2019-11-15 20:00 Ingelstad IBK - KFUM Jönköping 2019-08-19 20:56
2019-11-29 20:00 Ingelstad IBK - Nybro IBK 2019-08-19 20:57
2019-12-13 20:00 Ingelstad IBK - CL98IC 2019-08-19 20:57
2019-12-20 20:00 Ingelstad IBK - Månsarps IBK 2019-08-19 20:57
2020-01-17 20:00 Ingelstad IBK - Vimmerby IBK 2019-08-19 20:58
2020-02-07 20:00 Ingelstad IBK - Nässjö IBF 2019-08-19 20:58
2020-02-28 20:00 Ingelstad IBK - FBC Karlskrona 2019-08-19 20:58
2020-03-06 20:00 Gränna AIS - CL98IC 2019-08-21 21:37
2020-03-13 20:00 Ingelstad IBK - Gränna AIS 2019-08-19 20:58
Herrar Division 3 Norra
2019-10-11 19:30 IBF Tranås - Vimmerby IBK B 2019-08-17 17:19
2019-11-24 13:15 Vetlanda IBF B - Bankeryds Skid o MK 2019-08-16 12:23
2020-01-10 19:30 IBF Tranås - Westerviks IBK 2019-08-17 17:39
2020-01-19 15:00 Vetlanda IBF B - Fliseryds IBK 2019-08-21 07:25
2020-01-24 19:30 IBF Tranås - Bankeryds Skid o MK 2019-08-18 11:56
2020-03-06 19:30 IBF Tranås - Husqvarna IK 2019-08-17 17:57
Herrar Division 3 Södra
2019-10-04 19:25 Väckelsångs IK - Jämjö IBK 2019-08-16 12:25
2019-10-04 19:30 Carlshamns IBK - Hovshaga AIF B 2019-08-18 00:35
2019-10-18 19:25 Väckelsångs IK - Hovmantorps GOIF 2019-08-16 12:26
2019-11-01 19:25 Väckelsångs IK - Rottne IF 2019-08-16 12:27
2019-11-08 19:25 Väckelsångs IK - Hovshaga AIF B 2019-08-16 12:31
2019-11-23 14:30 Väckelsångs IK - Gransholms IF 2019-08-16 12:32
2019-12-13 19:25 Väckelsångs IK - Moheda IBK 2019-08-16 12:32
2020-01-03 19:25 Väckelsångs IK - Växjö IBK Utveckling B 2019-08-16 12:35
2020-01-18 14:30 Väckelsångs IK - KaRo IBF 2019-08-16 12:36
2020-02-14 19:25 Väckelsångs IK - Carlshamns IBK 2019-08-16 12:36
2020-02-29 14:30 Väckelsångs IK - Värnamo IK 2019-08-16 12:38
2020-03-05 19:25 Väckelsångs IK - Lagan IBK B 2019-08-16 12:39
Herrar Division 4 Norra
2019-10-13 14:30 IBF Tranås B - Södra Wätterns IF 2019-08-17 17:20
2019-11-16 11:30 Gränna AIS B - Skillingaryds IK 2019-08-21 07:20
2020-01-12 14:30 IBF Tranås B - Husqvarna IK B 2019-08-17 17:40
2020-01-25 14:30 IBF Tranås B - Hovslätts IK B 2019-08-18 12:09
2020-02-09 11:30 Hovslätts IK B - Forserums IF B 2019-08-20 15:14
2020-03-08 15:30 IBF Tranås B - Gränna AIS B 2019-08-20 18:00
Herrar Division 4 Södra
2019-10-04 19:30 Sillhövda AIK - Slätafly/SK IBK B 2019-08-20 16:34
2019-10-12 12:00 Ljungbyholms GOIF - CL98IC B 2019-08-19 18:20
2019-10-18 19:30 Sillhövda AIK - Ljungbyholms GOIF 2019-08-20 16:36
2019-10-26 12:00 Ljungbyholms GOIF - Gantesbo IBK 2019-08-19 18:21
2019-11-01 19:30 Sillhövda AIK - Nybro IBK B 2019-08-20 16:39
2019-11-09 12:00 Ljungbyholms GOIF - FBC Karlskrona B 2019-08-19 18:21
2019-11-16 14:00 FBC Karlskrona B - Gantesbo IBK 2019-08-19 06:46
2019-11-22 19:30 Sillhövda AIK - FBC Karlskrona B 2019-08-20 16:41
2019-11-23 12:00 Ljungbyholms GOIF - Mörbylånga GOIF 2019-08-19 18:22
2019-12-01 17:00 Ljungbyholms GOIF - Lessebo GoIF 2019-08-20 22:15
2019-12-08 12:00 Sillhövda AIK - Sandbäckshults IBK 2019-08-20 16:44
2019-12-21 12:00 Ljungbyholms GOIF - Sandbäckshults IBK 2019-08-19 18:23
2020-01-03 19:30 Sillhövda AIK - Mörbylånga GOIF 2019-08-20 16:47
2020-01-11 12:00 Ljungbyholms GOIF - Sillhövda AIK 2019-08-19 18:23
2020-01-25 12:00 Ljungbyholms GOIF - FBC Kalmarsund Ungdom B 2019-08-19 18:23
2020-01-31 19:30 Sillhövda AIK - Lessebo GoIF 2019-08-20 16:47
2020-02-07 19:30 Sillhövda AIK - FBC Kalmarsund Ungdom B 2019-08-20 16:48
2020-02-08 12:00 Ljungbyholms GOIF - Nybro IBK B 2019-08-19 18:24
2020-02-08 14:00 Gantesbo IBK - FBC Karlskrona B 2019-08-20 09:22
2020-02-28 19:30 Sillhövda AIK - CL98IC B 2019-08-20 16:49
2020-03-07 12:00 Ljungbyholms GOIF - Slätafly/SK IBK B 2019-08-19 18:24
Herrar Division 4 Västra
2019-10-04 19:00 KF Ljungby - Hestra Skid O SK 2019-08-21 20:06
2019-10-11 19:45 Alvesta IBK - Markaryd/Strömsnäsbruks IBK 2019-08-18 11:14
2019-10-11 19:45 Westbo IBK - Ljungby IB 2019-08-18 11:00
2019-10-19 11:30 KF Ljungby - Ryds SK 2019-08-21 20:10
2019-10-25 19:45 Westbo IBK - Markaryd/Strömsnäsbruks IBK 2019-08-18 11:00
2019-11-02 11:30 KF Ljungby - Westbo IBK 2019-08-21 20:10
2019-11-08 19:45 Westbo IBK - Öjaby Sport IBK 2019-08-18 11:01
2019-11-16 11:30 KF Ljungby - Älmhults IBK 2019-08-21 20:12
2019-11-22 19:45 Westbo IBK - Ryds SK 2019-08-18 11:01
2019-11-29 19:45 Alvesta IBK - Westbo IBK 2019-08-18 11:30
2019-12-01 13:30 KF Ljungby - Gransholms IF B 2019-08-21 20:13
2019-12-07 11:30 KF Ljungby - Markaryd/Strömsnäsbruks IBK 2019-08-21 20:14
2019-12-13 19:45 Westbo IBK - Värnamo IK B 2019-08-18 11:01
2019-12-20 19:45 Westbo IBK - Älmhults IBK 2019-08-18 11:02
2020-01-04 10:30 KF Ljungby - Värnamo IK B 2019-08-21 20:18
2020-01-10 19:45 Westbo IBK - Gransholms IF B 2019-08-18 11:02
2020-01-24 19:45 Westbo IBK - KF Ljungby 2019-08-18 11:03
2020-01-31 19:30 KF Ljungby - Alvesta IBK 2019-08-21 20:02
2020-02-07 19:45 Westbo IBK - Hestra Skid O SK 2019-08-18 11:03
2020-02-09 17:00 Öjaby Sport IBK - Gransholms IF B 2019-08-17 11:06
2020-02-11 19:30 KF Ljungby - Öjaby Sport IBK 2019-08-21 20:00
2020-02-28 19:45 Westbo IBK - Alvesta IBK 2019-08-18 11:04
Herrar Utveckling Västra
2019-10-05 14:00 Ingelstad IBK U - Öjaby Sport IBK U 2019-08-19 21:11
2019-10-13 15:30 Westbo IBK U - Ingelstad IBK U 2019-08-18 11:06
2019-10-19 18:00 Ingelstad IBK U - FBC Karlskrona U 2019-08-19 21:13
2019-10-27 15:30 Westbo IBK U - Älmhults IBK U 2019-08-18 11:06
2019-11-10 13:00 Ingelstad IBK U - Moheda IBK U 2019-08-19 21:13
2019-11-16 16:30 FBC Karlskrona U - Öjaby Sport IBK U 2019-08-19 06:46
2019-11-17 13:00 Ingelstad IBK U - Lagan IBK U 2019-08-19 21:18
2019-11-24 15:30 Westbo IBK U - FBC Karlskrona U 2019-08-18 11:07
2019-12-01 13:30 Älmhults IBK U - Lagan IBK U 2019-08-18 00:21
2019-12-08 13:00 Ingelstad IBK U - Westbo IBK U 2019-08-19 21:19
2019-12-15 15:30 Westbo IBK U - Lagan IBK U 2019-08-18 11:07
2020-01-05 15:30 Westbo IBK U - Öjaby Sport IBK U 2019-08-18 11:08
2020-01-12 15:30 Westbo IBK U - Moheda IBK U 2019-08-18 11:08
2020-01-19 13:00 Ingelstad IBK U - Älmhults IBK U 2019-08-19 21:19
2020-01-24 19:00 Öjaby Sport IBK U - Ingelstad IBK U 2019-08-17 11:03
2020-02-02 15:30 Westbo IBK U - Ingelstad IBK U 2019-08-18 11:10
2020-02-15 18:00 Ingelstad IBK U - FBC Karlskrona U 2019-08-19 21:47
2020-02-23 15:30 Westbo IBK U - Älmhults IBK U 2019-08-18 11:10
2020-03-01 13:00 Ingelstad IBK U - Moheda IBK U 2019-08-19 21:20
2020-03-07 18:00 Ingelstad IBK U - Lagan IBK U 2019-08-19 21:21
2020-03-15 15:30 Westbo IBK U - FBC Karlskrona U 2019-08-18 11:10
Herrar Utveckling Östra
2020-02-23 15:00 Rottne IF U - Westerviks IBK U 2019-08-21 19:51
Herrar Junior Södra
2019-10-26 18:00 Ingelstad IBK HJ - CL98IC HJ 2019-08-19 21:02
2019-11-09 18:00 Ingelstad IBK HJ - Ryds SK HJ 2019-08-19 21:02
2019-11-30 18:00 Ingelstad IBK HJ - Carlshamns IBK HJ 2019-08-19 21:03
2020-01-18 14:00 Ingelstad IBK HJ - Olofströms IBK HJ 2019-08-19 21:03
2020-01-25 14:00 Ingelstad IBK HJ - Nybro IBK HJ 2019-08-19 21:04
2020-02-14 20:00 Ingelstad IBK HJ - CL98IC HJ 2019-08-19 21:46
2020-02-29 18:00 Ingelstad IBK HJ - Ryds SK HJ 2019-08-19 21:22
Pantamera P N Röd Gr 4 (-05)
2019-10-18 18:00 Forsheda IF P04-05 - Bankeryds Skid o MK P05-06 2019-08-18 20:24
2019-11-08 18:00 Forsheda IF P04-05 - Husqvarna IK P05 2019-08-18 20:26
2019-11-15 18:00 Forsheda IF P04-05 - Jönköpings IK Ungdom P05 2019-08-18 20:27
2019-12-06 18:00 Forsheda IF P04-05 - Månsarps IBK P06/1 2019-08-18 20:29
2020-01-17 18:00 Forsheda IF P04-05 - S/W 2010 IBK P04-07 2019-08-18 20:31
2020-02-21 18:00 Forsheda IF P04-05 - Gnosjö IBK P04-05 2019-08-18 20:33
2020-03-06 18:00 Forsheda IF P04-05 - KFUM Jönköping P06/1 2019-08-18 20:33
Pantamera P N Röd Gr 5 (-06)
2019-10-26 08:30 Hovslätts IK P06 - Månsarps IBK P06/2 2019-08-19 12:34
2019-11-17 13:45 Hovslätts IK P06 - Gnosjö IBK P06 2019-08-19 12:35
2019-12-01 13:30 Hovslätts IK P06 - Aneby SK P05 2019-08-19 12:36
2019-12-14 12:00 Hovslätts IK P06 - Värnamo IK P06 2019-08-19 12:36
2019-12-21 15:30 Hovslätts IK P06 - KFUM Jönköping P06/2 2019-08-19 12:38
2020-01-25 10:15 Hovslätts IK P06 - Bankeryds Skid o MK P06 2019-08-19 12:39
2020-02-08 09:00 Hovslätts IK P06 - Jönköpings IK Ungdom P06/1 2019-08-19 12:39
2020-02-29 13:00 Hovslätts IK P06 - IBF Tranås P06 2019-08-19 12:40
2020-03-08 11:45 IBF Tranås P06 - Jönköpings IK Ungdom P06/1 2019-08-20 18:00
Pantamera P V Röd Gr 4 (-06)
2019-10-05 12:00 Ingelstad IBK P05-06 - Hovmantorps GOIF P06 2019-08-19 21:32
2019-10-19 13:30 Ingelstad IBK P05-06 - Växjö IBK Utveckling P07/1 2019-08-19 21:33
2019-10-27 18:15 Carlshamns IBK P06-07/1 - Älmhults IBK P05-06 2019-08-22 11:06
2019-11-03 18:30 Carlshamns IBK P06-07/1 - Ingelstad IBK P05-06 2019-08-22 12:18
2019-11-16 18:00 Ingelstad IBK P05-06 - Älmhults IBK P05-06 2019-08-19 21:33
2019-12-07 13:30 Ingelstad IBK P05-06 - Växjö IBK Utveckling P06/3 2019-08-19 21:33
2020-01-12 13:00 Hovmantorps GOIF P06 - Älmhults IBK P05-06 2019-08-22 13:23
2020-01-12 13:30 Ingelstad IBK P05-06 - Carlshamns IBK P06-07/1 2019-08-19 21:34
2020-01-25 18:00 Ingelstad IBK P05-06 - Hovshaga AIF P06 2019-08-19 21:34
2020-02-01 11:30 Ingelstad IBK P05-06 - Hovmantorps GOIF P06 2019-08-19 21:35
2020-02-15 13:30 Ingelstad IBK P05-06 - Växjö IBK Utveckling P07/1 2019-08-19 21:46
2020-03-07 14:00 Ingelstad IBK P05-06 - Älmhults IBK P05-06 2019-08-19 21:48
2020-03-14 12:00 Carlshamns IBK P06-07/1 - Växjö IBK Utveckling P06/3 2019-08-22 11:08
Pantamera P Ö Röd Gr 3(-05)
2019-11-17 16:30 KaRo IBF P05-06 - Craftstadens IBK Oskarshamn P05 2019-08-21 07:33
Pantamera P Ö Röd Gr 4 (-05)
2019-10-19 12:30 Craftstadens IBK Oskarshamn P06 - FBC Karlskrona P06/2 2019-08-21 10:44
2019-10-19 15:30 Ljungbyholms GOIF P05-06 - Sandbäckshults IBK P05 2019-08-21 21:07
2019-11-23 16:00 FBC Karlskrona P06/2 - CL98IC P06 2019-08-19 06:55
Pantamera P Ö Röd Gr 5 (-06)
2019-10-12 14:00 FBC Karlskrona P06/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07 2019-08-21 12:08
2019-10-12 15:30 FBC Kalmarsund P06-07/1 - Vimmerby IBK P07 2019-08-22 20:48
2019-10-24 19:00 FBC Kalmarsund P06-07/1 - FBC Karlskrona P06-07/1 2019-08-22 21:25
2019-10-27 10:00 FBC Karlskrona P06/1 - Nybro IBK P06 2019-08-19 06:51
2019-11-09 17:30 FBC Kalmarsund P06-07/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P07 2019-08-22 20:58
2019-11-10 14:30 CL 98 IC P07/2 - Vimmerby IBK P07 2019-08-22 20:38
2019-11-16 10:00 FBC Karlskrona P06/1 - FBC Kalmarsund P06-07/1 2019-08-19 06:45
2019-11-16 12:00 FBC Karlskrona P06-07/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P06/2 2019-08-19 06:45
2019-11-23 16:30 CL 98 IC P07/2 - FBC Kalmarsund P06-07/1 2019-08-22 20:42
2019-11-30 16:30 FBC Kalmarsund P06-07/1 - Fliseryds IBK P06-07 2019-08-22 21:02
2019-12-14 18:00 FBC Kalmarsund P06-07/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P06/2 2019-08-22 21:05
2020-01-11 16:00 FBC Kalmarsund P06-07/1 - Nybro IBK P06 2019-08-22 21:10
2020-02-01 19:00 FBC Kalmarsund P06-07/1 - FBC Karlskrona P06/1 2019-08-22 21:12
2020-02-08 16:00 FBC Kalmarsund P06-07/1 - CL 98 IC P07/2 2019-08-22 21:14
Pantamera P N Blå Gr 1 (-07)
2019-10-13 10:30 Hovslätts IK P07 - Bodafors IBS P06-07 2019-08-19 14:15
2019-10-26 10:15 Hovslätts IK P07 - IBK Husar P06-07 2019-08-19 14:15
2019-11-17 15:30 Hovslätts IK P07 - Husqvarna IK P06-07 2019-08-19 14:16
2019-12-01 15:30 Hovslätts IK P07 - Sävsjö IBK P07 2019-08-19 14:16
2020-01-12 10:15 Hovslätts IK P07 - Bankeryds Skid o MK P06-07 2019-08-19 14:17
2020-01-25 15:30 Hovslätts IK P07 - Aneby SK P06 2019-08-19 14:17
2020-02-07 19:30 Bodafors IBS P06-07 - Aneby SK P06 2019-08-16 15:04
2020-02-08 10:15 Hovslätts IK P07 - Jönköpings IK Ungdom P07/2 2019-08-19 14:18
2020-02-29 11:00 Hovslätts IK P07 - Gränna AIS P07/1 2019-08-19 14:18
Pantamera P N Blå Gr 2 (-07)
2019-11-10 11:00 Westbo IBK P07-08 - Husqvarna IK P07 2019-08-19 15:37
2019-11-24 11:00 Westbo IBK P07-08 - Bankeryds Skid o MK P08/1 2019-08-19 15:38
2019-12-14 11:00 Westbo IBK P07-08 - KFUM Jönköping P07 2019-08-19 15:40
2020-01-11 11:00 Westbo IBK P07-08 - Tenhults IF P07 2019-08-19 15:40
2020-01-18 11:00 Westbo IBK P07-08 - Månsarps IBK P07 2019-08-19 15:41
2020-02-01 11:00 Westbo IBK P07-08 - Hestra Skid O SK P06-08 2019-08-19 15:39
2020-02-29 11:00 Westbo IBK P07-08 - Gnosjö IBK P07-08 2019-08-19 15:41
Pantamera P V Blå Gr 1 (-07)
2019-10-10 19:00 Öjaby Sport IBK P06-07/2 - Braås GoIF P06-08 2019-08-20 17:22
2019-10-26 14:30 Väckelsångs IK P05-06 - Forsheda IF P06 2019-08-16 12:40
2019-11-16 14:30 Väckelsångs IK P05-06 - Älmhults IBK P07 2019-08-16 12:41
2019-11-24 15:00 Växjö IBK Utveckling P07/2 - Älmhults IBK P07 2019-08-21 16:07
2019-11-30 14:30 Väckelsångs IK P05-06 - Växjö IBK Utveckling P07/2 2019-08-16 12:41
2019-12-01 09:00 Alvesta IBK P06-07 - Öjaby Sport IBK P06-07/2 2019-08-18 11:44
2019-12-01 11:00 Älmhults IBK P07 - Ljungby IB P06-07 2019-08-18 00:20
2019-12-14 14:30 Väckelsångs IK P05-06 - Braås GoIF P06-08 2019-08-16 12:43
2020-01-11 14:30 Väckelsångs IK P05-06 - Alvesta IBK P06-07 2019-08-16 12:44
2020-01-11 16:00 Växjö IBK Utveckling P07/2 - Braås GoIF P06-08 2019-08-21 15:32
2020-01-25 14:30 Väckelsångs IK P05-06 - Ljungby IB P06-07 2019-08-16 12:45
2020-02-08 14:30 Väckelsångs IK P05-06 - Öjaby Sport IBK P06-07/2 2019-08-16 12:45
2020-02-28 19:25 Väckelsångs IK P05-06 - Carlshamns IBK P06-07/2 2019-08-16 12:45
Pantamera P V Blå Gr 2 (-07)
2019-10-19 11:30 Ingelstad IBK P07 - Vetlanda IBF P06 2019-08-19 21:50
2019-10-26 13:30 Ingelstad IBK P07 - Växjö IBK Utveckling P07/4 2019-08-19 21:50
2019-11-16 13:30 Ingelstad IBK P07 - Hovshaga AIF P07/1 2019-08-20 10:14
2019-12-01 11:30 Ingelstad IBK P07 - Lessebo GoIF P07 2019-08-20 10:26
2019-12-07 16:30 Vetlanda IBF P06 - Växjö IBK Utveckling P07/3 2019-08-16 12:25
2019-12-15 13:00 Ingelstad IBK P07 - Sandbäckshults IBK P06-08 2019-08-19 21:51
2020-01-11 16:00 Vetlanda IBF P06 - Ingelstad IBK P07 2019-08-16 12:31
2020-01-26 13:30 Ingelstad IBK P07 - Rottne IF P06-07 2019-08-19 21:52
2020-02-08 14:00 Ingelstad IBK P07 - Växjö IBK Utveckling P07/3 2019-08-19 21:52
2020-02-22 09:30 Vetlanda IBF P06 - Växjö IBK Utveckling P07/4 2019-08-16 12:40
2020-02-29 12:00 Ingelstad IBK P07 - IFK Lammhult P06-07 2019-08-19 21:53
Pantamera P Ö Blå Gr 1 (-07)
2019-10-19 17:30 FBC Kalmarsund P06-07/2 - Nybro IBK P07-08 2019-08-22 21:18
2019-10-26 18:30 FBC Kalmarsund P06-07/2 - KaRo IBF P07-08 2019-08-22 21:26
2019-11-16 18:00 FBC Kalmarsund P06-07/2 - CL 98 IC P07/1 2019-08-22 21:28
2019-11-23 18:30 FBC Kalmarsund P06-07/2 - FBC Karlskrona P06-07/2 2019-08-22 21:29
2019-12-21 12:00 FBC Kalmarsund P06-07/2 - IF Ariel P06-08 2019-08-22 21:31
2020-01-26 10:00 FBC Kalmarsund P06-07/2 - Nybro IBK P07-08 2019-08-22 21:33
2020-02-08 17:45 FBC Kalmarsund P06-07/2 - KaRo IBF P07-08 2019-08-22 21:34
2020-03-01 10:00 FBC Kalmarsund P06-07/2 - CL 98 IC P07/1 2019-08-22 21:36
2020-03-08 10:00 FBC Kalmarsund P06-07/2 - FBC Karlskrona P06-07/2 2019-08-22 21:37
Pantamera P N Blå Gr 3 (-07)
2019-10-12 15:30 Hovslätts IK P08/1 - Vimmerby IBK P08 2019-08-20 21:40
2019-10-19 11:30 Vetlanda IBF P07-08 - Nässjö IBF P07 2019-08-21 15:24
2019-11-09 13:45 Hovslätts IK P08/1 - Vetlanda IBF P07-08 2019-08-20 21:36
2019-11-17 13:45 Nässjö IBF P07 - Sävsjö IBK P07-08 2019-08-21 09:23
2019-11-23 13:45 Hovslätts IK P08/1 - Sävsjö IBK P07-08 2019-08-20 21:36
2019-12-07 15:30 Hovslätts IK P08/1 - Jönköpings IK Ungdom P08/1 2019-08-20 21:37
2019-12-14 09:30 Vetlanda IBF P07-08 - Vimmerby IBK P08 2019-08-16 12:26
2020-01-11 15:30 Hovslätts IK P08/1 - IBF Tranås P07 2019-08-20 21:37
2020-01-18 13:00 Vetlanda IBF P07-08 - Jönköpings IK Ungdom P08/1 2019-08-21 15:20
2020-01-26 11:00 Vetlanda IBF P07-08 - Hovslätts IK P08/1 2019-08-16 12:37
2020-02-01 11:45 IBF Tranås P07 - Jönköpings IK Ungdom P08/1 2019-08-20 18:08
2020-02-01 13:45 Hovslätts IK P08/1 - Hjältevad Mariannelund IS P06-07 2019-08-20 21:38
2020-02-22 12:00 Hovslätts IK P08/1 - Nässjö IBF P07 2019-08-20 21:39
2020-03-07 09:30 Hovslätts IK P08/1 - KFUM Jönköping P08 2019-08-20 21:39
2020-03-08 10:00 IBF Tranås P07 - Nässjö IBF P07 2019-08-20 17:59
Pantamera P N Blå Gr 4 (-08)
2019-10-13 08:30 Hovslätts IK P08/2 - Månsarps IBK P08 2019-08-20 21:42
2019-10-26 11:45 IBF Tranås P08 - Månsarps IBK P08 2019-08-20 18:24
2019-10-26 12:00 Hovslätts IK P08/2 - Aneby SK P07-08 2019-08-20 21:42
2019-11-09 15:30 Hovslätts IK P08/2 - IBF Tranås P08 2019-08-20 21:43
2019-11-09 17:00 Nässjö IBF P08 - Sävsjö IBK P08 2019-08-21 08:55
2019-11-23 15:30 Hovslätts IK P08/2 - Sävsjö IBK P08 2019-08-20 21:43
2019-12-14 08:30 Hovslätts IK P08/2 - Jönköpings IK Ungdom P08/2 2019-08-20 21:44
2020-01-11 09:15 Nässjö IBF P08 - Månsarps IBK P08 2019-08-21 09:00
2020-01-12 12:00 Hovslätts IK P08/2 - Gränna AIS P07/2 2019-08-20 21:44
2020-01-25 11:00 IBF Tranås P08 - Hovslätts IK P08/2 2019-08-17 17:48
2020-02-22 13:45 Hovslätts IK P08/2 - Nässjö IBF P08 2019-08-20 21:45
2020-02-29 09:00 Hovslätts IK P08/2 - Tenhults IF P08/1 2019-08-20 21:46
2020-03-08 10:30 Tenhults IF P08/1 - Nässjö IBF P08 2019-08-16 16:49
Pantamera P V Blå Gr 3 (-07)
2019-11-09 11:00 Växjö IBK Utveckling P08/1 - Gransholms IF P07-08 2019-08-21 16:14
Pantamera P V Blå Gr 4 (-08)
2019-10-19 12:00 Väckelsångs IK P08 - Hovshaga AIF P08 2019-08-16 12:46
2019-11-16 12:00 Väckelsångs IK P08 - Vetlanda IBF P09 2019-08-16 12:47
2019-11-17 12:00 Alvesta IBK P09 - S/W 2010 IBK P08/1 2019-08-18 11:35
2019-11-23 11:30 Vetlanda IBF P09 - Vislanda IF P08-09 2019-08-16 12:21
2019-11-23 12:00 Väckelsångs IK P08 - Alvesta IBK P09 2019-08-16 12:47
2019-12-01 11:00 Alvesta IBK P09 - Älmhults IBK P08 2019-08-18 11:42
2019-12-07 09:30 Vetlanda IBF P09 - Hovshaga AIF P08 2019-08-16 12:24
2019-12-07 12:00 Väckelsångs IK P08 - Vislanda IF P08-09 2019-08-16 12:47
2019-12-07 12:00 Alvesta IBK P09 - Öjaby Sport IBK P08 2019-08-18 11:35
2019-12-21 12:00 Väckelsångs IK P08 - S/W 2010 IBK P08/1 2019-08-16 12:48
2019-12-22 10:00 Alvesta IBK P09 - Hovshaga AIF P08 2019-08-18 11:35
2020-01-11 12:00 Vetlanda IBF P09 - Växjö IBK Utveckling P09 2019-08-16 12:31
2020-01-18 12:00 Alvesta IBK P09 - Vislanda IF P08-09 2019-08-18 11:35
2020-01-18 12:00 Väckelsångs IK P08 - Ljungby IB P08-09 2019-08-16 12:48
2020-01-25 12:00 Väckelsångs IK P08 - Älmhults IBK P08 2019-08-16 12:48
2020-01-25 14:00 Alvesta IBK P09 - Vetlanda IBF P09 2019-08-18 11:35
2020-02-09 12:00 Alvesta IBK P09 - Väckelsångs IK P08 2019-08-18 11:35
2020-02-15 12:00 Väckelsångs IK P08 - Växjö IBK Utveckling P09 2019-08-16 12:49
2020-02-22 15:00 Vetlanda IBF P09 - Öjaby Sport IBK P08 2019-08-16 12:40
2020-03-07 10:00 Alvesta IBK P09 - Växjö IBK Utveckling P09 2019-08-18 11:36
2020-03-07 12:00 Väckelsångs IK P08 - Öjaby Sport IBK P08 2019-08-16 12:49
Pantamera P Ö Blå Gr 3 (-08)
2019-10-19 10:30 Ljungbyholms GOIF P07-08 - FBC Kalmarsund Ungdom P08 2019-08-21 21:04
2019-10-26 09:30 Ljungbyholms GOIF P07-08 - FBC Drag P08-09 2019-08-21 21:15
2019-11-24 13:00 FBC Karlskrona P08/1 - FBC Drag P08-09 2019-08-19 06:56
Pantamera P Ö Blå Gr 4 (-08)
2019-10-20 12:00 Ingelstad IBK P08-09 - CL 98 IC P09/2 2019-08-19 22:36
2019-10-20 14:30 Väckelsångs IK P09 - FBC Karlskrona P08/3 2019-08-16 12:50
2019-11-09 14:30 Ingelstad IBK P08-09 - Nybro IBK P09 2019-08-19 21:57
2019-11-10 14:30 Väckelsångs IK P09 - CL 98 IC P09/2 2019-08-16 12:50
2019-11-17 11:00 Ingelstad IBK P08-09 - Olofströms IBK P08 2019-08-19 22:03
2019-11-24 14:30 Väckelsångs IK P09 - Ingelstad IBK P08-09 2019-08-16 12:50
2019-12-07 11:30 Ingelstad IBK P08-09 - FBC Karlskrona P08/3 2019-08-19 22:04
2019-12-15 14:30 Väckelsångs IK P09 - Nybro IBK P09 2019-08-16 12:50
2020-01-18 11:30 Ingelstad IBK P08-09 - Carlshamns IBK P08 2019-08-19 22:05
2020-02-16 11:30 Ingelstad IBK P08-09 - Väckelsångs IK P09 2019-08-19 22:05
2020-02-22 11:45 Carlshamns IBK P08 - FBC Karlskrona P08/3 2019-08-23 10:27
Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 1
2019-10-19 14:00 Fagerhult Habo IBK U P11/1 - Ölmstads IS P10-11/1 2019-08-20 10:13
2019-10-19 14:00 Hovslätts IK P10 Vit - Bankeryds Skid o MK P11/1 2019-08-20 10:12
2019-10-19 14:45 Ölmstads IS P10-11/1 - Hovslätts IK P10 Vit 2019-08-20 10:13
2019-10-19 14:45 Bankeryds Skid o MK P11/1 - Fagerhult Habo IBK U P11/1 2019-08-20 10:14
2019-10-19 15:30 Fagerhult Habo IBK U P11/1 - Hovslätts IK P10 Vit 2019-08-20 10:14
2019-10-19 15:30 Ölmstads IS P10-11/1 - Bankeryds Skid o MK P11/1 2019-08-20 10:14
2019-11-09 14:00 Bankeryds Skid o MK P11/3 - Sävsjö IBK P10/1 2019-08-21 17:07
2019-11-09 14:00 Fagerhult Habo IBK U P11/1 - Forserums IF P10 2019-08-21 17:05
2019-11-09 14:45 Forserums IF P10 - Bankeryds Skid o MK P11/3 2019-08-21 17:08
2019-11-09 14:45 Sävsjö IBK P10/1 - Fagerhult Habo IBK U P11/1 2019-08-21 17:08
2019-11-09 15:30 Sävsjö IBK P10/1 - Forserums IF P10 2019-08-21 17:09
2019-11-09 15:30 Bankeryds Skid o MK P11/3 - Fagerhult Habo IBK U P11/1 2019-08-21 17:10
2019-11-30 14:00 Hovslätts IK P10 Röd - Fagerhult Habo IBK U P10/1 2019-08-20 10:18
2019-11-30 14:00 IBK Husar P10-11/2 - Sävsjö IBK P10/1 2019-08-20 10:18
2019-11-30 14:45 Sävsjö IBK P10/1 - Hovslätts IK P10 Röd 2019-08-20 10:19
2019-11-30 14:45 Fagerhult Habo IBK U P10/1 - IBK Husar P10-11/2 2019-08-20 10:19
2019-11-30 15:30 IBK Husar P10-11/2 - Hovslätts IK P10 Röd 2019-08-20 10:19
2019-11-30 15:30 Sävsjö IBK P10/1 - Fagerhult Habo IBK U P10/1 2019-08-20 10:19
2019-12-07 14:00 Forserums IF P10 - Nässjö IBF P10 2019-08-21 17:20
2019-12-07 14:00 Fagerhult Habo IBK U P10/1 - Bankeryds Skid o MK P11/1 2019-08-21 17:20
2019-12-07 14:45 Bankeryds Skid o MK P11/1 - Forserums IF P10 2019-08-21 17:22
2019-12-07 14:45 Nässjö IBF P10 - Fagerhult Habo IBK U P10/1 2019-08-21 17:21
2019-12-07 15:30 Nässjö IBF P10 - Bankeryds Skid o MK P11/1 2019-08-21 17:22
2019-12-07 15:30 Forserums IF P10 - Fagerhult Habo IBK U P10/1 2019-08-21 17:22
2020-01-26 14:00 Bankeryds Skid o MK P11/3 - IBF Tranås P10 2019-08-20 10:21
2020-01-26 14:00 Hovslätts IK P10 Vit - Fagerhult Habo IBK U P10/1 2019-08-20 10:21
2020-01-26 14:45 IBF Tranås P10 - Hovslätts IK P10 Vit 2019-08-20 10:21
2020-01-26 14:45 Fagerhult Habo IBK U P10/1 - Bankeryds Skid o MK P11/3 2019-08-20 10:21
2020-01-26 15:30 IBF Tranås P10 - Fagerhult Habo IBK U P10/1 2019-08-20 10:22
2020-01-26 15:30 Bankeryds Skid o MK P11/3 - Hovslätts IK P10 Vit 2019-08-20 10:22
2020-02-08 14:00 Fagerhult Habo IBK U P11/1 - Nässjö IBF P10 2019-08-21 17:26
2020-02-08 14:00 Bankeryds Skid o MK P11/3 - Fagerhult Habo IBK U P10/1 2019-08-21 17:27
2020-02-08 14:45 Fagerhult Habo IBK U P10/1 - Fagerhult Habo IBK U P11/1 2019-08-21 17:26
2020-02-08 14:45 Nässjö IBF P10 - Bankeryds Skid o MK P11/3 2019-08-21 17:28
2020-02-08 15:30 Fagerhult Habo IBK U P10/1 - Nässjö IBF P10 2019-08-22 18:04
2020-02-08 15:30 Bankeryds Skid o MK P11/3 - Fagerhult Habo IBK U P11/1 2019-08-21 17:28
2020-03-01 10:30 Fagerhult Habo IBK U P10/1 - Ölmstads IS P10-11/1 2019-08-20 10:28
2020-03-01 10:30 Hovslätts IK P10 Röd - Jönköpings IK U P10/2 2019-08-20 10:28
2020-03-01 11:15 Jönköpings IK U P10/2 - Fagerhult Habo IBK U P10/1 2019-08-20 10:29
2020-03-01 11:15 Ölmstads IS P10-11/1 - Hovslätts IK P10 Röd 2019-08-20 10:28
2020-03-01 12:00 Fagerhult Habo IBK U P10/1 - Hovslätts IK P10 Röd 2019-08-20 10:29
2020-03-01 12:00 Ölmstads IS P10-11/1 - Jönköpings IK U P10/2 2019-08-20 10:29
Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 1
2019-10-20 09:00 Hovslätts IK P09 - Fagerhult Habo IBK U P09/1 2019-08-19 20:36
2019-10-20 10:00 Fagerhult Habo IBK U P09/1 - Månsarps IBK P09/1 2019-08-19 20:37
2019-10-20 11:00 Månsarps IBK P09/1 - Hovslätts IK P09 2019-08-19 20:38
2019-11-16 09:45 Nässjö IBF P09 - Bankeryds Skid o MK P09/2 2019-08-21 09:30
2019-11-16 10:45 Bankeryds Skid o MK P09/2 - KFUM Jönköping P09/2 2019-08-21 09:31
2019-11-16 11:45 KFUM Jönköping P09/2 - Nässjö IBF P09 2019-08-21 09:31
2019-11-16 13:00 Fagerhult Habo IBK U P09/3 - Fagerhult Habo IBK U P09/2 2019-08-21 17:58
2019-11-16 14:00 Fagerhult Habo IBK U P09/2 - Östra SK Jönköping P09 2019-08-21 17:58
2019-11-16 15:00 Östra SK Jönköping P09 - Fagerhult Habo IBK U P09/3 2019-08-21 17:59
2019-11-30 13:00 Fagerhult Habo IBK U P09/1 - IBK Husar P09/2 2019-08-22 18:07
2019-11-30 14:00 IBK Husar P09/2 - Fagerhult Habo IBK U P09/3 2019-08-22 18:07
2019-11-30 15:00 Fagerhult Habo IBK U P09/3 - Fagerhult Habo IBK U P09/1 2019-08-22 18:07
2019-12-15 12:00 Fagerhult Habo IBK U P09/2 - Månsarps IBK P09/2 2019-08-21 18:01
2019-12-15 13:00 Månsarps IBK P09/2 - Bankeryds Skid o MK P09/2 2019-08-21 18:01
2019-12-15 14:00 Bankeryds Skid o MK P09/2 - Fagerhult Habo IBK U P09/2 2019-08-21 18:02
2020-01-18 10:30 Hovslätts IK P09 - Jönköpings IK Ungdom P09/3 2019-08-19 20:44
2020-01-18 11:30 Jönköpings IK Ungdom P09/3 - Östra SK Jönköping P09 2019-08-19 20:45
2020-01-18 12:30 Östra SK Jönköping P09 - Hovslätts IK P09 2019-08-19 20:47
2020-02-01 13:00 Fagerhult Habo IBK U P09/3 - Husqvarna IK P09/1 2019-08-22 18:10
2020-02-01 14:00 Husqvarna IK P09/1 - Månsarps IBK P09/2 2019-08-22 18:11
2020-02-01 15:00 Månsarps IBK P09/2 - Fagerhult Habo IBK U P09/3 2019-08-22 18:11
2020-02-16 13:45 Nässjö IBF P09 - Jönköpings IK Ungdom P09/1 2019-08-21 09:06
2020-02-16 14:45 Jönköpings IK Ungdom P09/1 - Hovslätts IK P09 2019-08-21 09:06
2020-02-16 15:45 Hovslätts IK P09 - Nässjö IBF P09 2019-08-21 09:06
2020-02-22 13:00 Fagerhult Habo IBK U P09/1 - KFUM Jönköping P09/1 2019-08-22 18:13
2020-02-22 14:00 KFUM Jönköping P09/1 - IBK Husar P09/2 2019-08-22 18:13
2020-02-22 15:00 IBK Husar P09/2 - Fagerhult Habo IBK U P09/1 2019-08-22 18:13
2020-02-23 12:00 Fagerhult Habo IBK U P09/2 - Jönköpings IK Ungdom P09/1 2019-08-21 18:05
2020-02-23 13:00 Jönköpings IK Ungdom P09/1 - Bankeryds Skid o MK P09/1 2019-08-21 18:05
2020-02-23 14:00 Bankeryds Skid o MK P09/1 - Fagerhult Habo IBK U P09/2 2019-08-21 18:05
Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 2
2019-10-19 12:00 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P09 2019-08-18 11:38
2019-10-19 13:00 Craftstadens IBK Oskarshamn P09 - Hjältevad Mariannelund IS P09-10 2019-08-18 11:42
2019-10-19 14:00 Hjältevad Mariannelund IS P09-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 2019-08-18 11:44
2019-11-24 11:00 Craftstadens IBK Oskarshamn P09 - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 2019-08-18 11:46
2019-11-24 12:00 Stenåsa-Sandby-Gårdby IF P09 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 2019-08-18 11:46
2019-11-24 13:00 FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P09 2019-08-18 11:47
2020-01-26 11:00 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 - Westerviks IBK P09 2019-08-18 12:00
2020-01-26 12:00 Westerviks IBK P09 - Ljungbyholms GOIF P09-10 2019-08-18 12:01
2020-01-26 13:00 Ljungbyholms GOIF P09-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 2019-08-18 12:01
2020-02-16 11:00 Craftstadens IBK Oskarshamn P09 - FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 2019-08-18 11:50
2020-02-16 12:00 FBC Kalmarsund Ungdom P09/2 - Fliseryds IBK P09-11 2019-08-18 11:50
2020-02-16 13:00 Fliseryds IBK P09-11 - Craftstadens IBK Oskarshamn P09 2019-08-18 11:51
Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 3
2019-11-30 16:15 Växjö IBK Utveckling P10/1 Blå - Växjö IBK Utveckling P09/2 2019-08-21 15:07
2019-11-30 17:00 Växjö IBK Utveckling P09/2 - Älmhults IBK P09 2019-08-21 15:07
2019-11-30 17:45 Älmhults IBK P09 - Växjö IBK Utveckling P10/1 Blå 2019-08-21 15:07
2020-02-01 13:00 KaRo IBF P09 - Hovshaga AIF P09 2019-08-20 10:42
2020-02-01 14:00 Hovshaga AIF P09 - Olofströms IBK P09 2019-08-20 10:42
2020-02-01 15:00 Olofströms IBK P09 - KaRo IBF P09 2019-08-20 10:43
2020-02-16 11:45 Växjö IBK Utveckling P09/1 - Växjö IBK Utveckling P10/1 Blå 2019-08-21 15:13
2020-02-16 12:30 Växjö IBK Utveckling P10/1 Blå - Växjö IBK Utveckling P09/2 2019-08-21 15:14
2020-02-22 14:15 Växjö IBK Utveckling P10/1 Blå - Öjaby Sport IBK P09/1 2019-08-21 15:10
2020-02-22 15:00 Öjaby Sport IBK P09/1 - KaRo IBF P09 2019-08-21 15:11
2020-02-22 15:45 KaRo IBF P09 - Växjö IBK Utveckling P10/1 Blå 2019-08-21 15:11
Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 5
2019-10-27 12:00 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Värnamo IK P09/1 2019-08-21 18:08
2019-10-27 13:00 Värnamo IK P09/1 - Jönköpings IK Ungdom P10/1 2019-08-21 18:09
2019-10-27 14:00 Jönköpings IK Ungdom P10/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 2019-08-21 18:09
2019-11-23 13:00 Värnamo IK P09/1 - Bankeryds Skid o MK P10/2 2019-08-18 21:26
2019-11-23 14:00 Bankeryds Skid o MK P10/2 - KFUM Jönköping P10/2 2019-08-18 21:27
2019-11-23 15:00 KFUM Jönköping P10/2 - Värnamo IK P09/1 2019-08-18 21:27
2019-12-14 15:00 Värnamo IK P09/2 - Bankeryds Skid o MK P10/2 2019-08-18 20:30
2019-12-14 16:00 Bankeryds Skid o MK P10/2 - Bankeryds Skid o MK P10/3 2019-08-18 20:31
2019-12-14 17:00 Bankeryds Skid o MK P10/3 - Värnamo IK P09/2 2019-08-18 20:31
2020-01-19 12:00 Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 - Månsarps IBK P10/2 2019-08-21 18:11
2020-01-19 13:00 Månsarps IBK P10/2 - Lagan IBK P09 2019-08-21 18:11
2020-01-19 14:00 Lagan IBK P09 - Fagerhult Habo IBK Ungdom P10/2 2019-08-21 18:11
2020-02-15 11:00 Värnamo IK P09/1 - Värnamo IK P09/2 2019-08-18 20:05
2020-02-15 12:00 Värnamo IK P09/2 - Gnosjö IBK P09-10 2019-08-18 20:06
2020-02-15 13:00 Gnosjö IBK P09-10 - Värnamo IK P09/1 2019-08-18 20:06
2020-03-07 13:00 Värnamo IK P09/2 - Jönköpings IK Ungdom P10/1 2019-08-18 20:03
2020-03-07 14:00 Jönköpings IK Ungdom P10/1 - Månsarps IBK P10/2 2019-08-18 20:03
2020-03-07 15:00 Månsarps IBK P10/2 - Värnamo IK P09/2 2019-08-18 20:04
Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 6
2019-11-02 14:15 Carlshamns IBK P09-10/1 - Växjö IBK Utveckling P10/4 2019-08-18 01:22
2019-11-02 15:00 Växjö IBK Utveckling P10/4 - Älmhults IBK P10 2019-08-18 01:22
2019-11-02 15:45 Älmhults IBK P10 - Carlshamns IBK P09-10/1 2019-08-18 01:22
2020-01-04 12:15 Carlshamns IBK P09-10/1 - Olofströms IBK P09-10 2019-08-18 01:24
2020-01-04 13:00 Olofströms IBK P09-10 - Gransholms IF P09-10 2019-08-18 01:24
2020-01-04 13:45 Gransholms IF P09-10 - Carlshamns IBK P09-10/1 2019-08-18 01:24
Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 7
2020-02-09 15:00 FBC Karlskrona P10/2 - KaRo IBF P10-11 2019-08-20 10:45
Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 2
2019-10-27 11:00 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 - Sandbäckshults IBK P09-10 2019-08-18 12:03
2019-10-27 11:00 Nybro IBK P11-12/1 - Vimmerby IBK P11/1 2019-08-18 12:04
2019-10-27 12:00 Vimmerby IBK P11/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 2019-08-18 11:54
2019-10-27 12:00 Sandbäckshults IBK P09-10 - Nybro IBK P11-12/1 2019-08-18 12:05
2019-10-27 13:00 Nybro IBK P11-12/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 2019-08-18 11:54
2019-10-27 13:00 Vimmerby IBK P11/1 - Sandbäckshults IBK P09-10 2019-08-18 12:05
2019-12-15 11:00 Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/2 - Sandbäckshults IBK P09-10 2019-08-18 12:14
2019-12-15 11:00 Westerviks IBK P10 - Nybro IBK P11-12/1 2019-08-18 12:15
2019-12-15 12:00 Sandbäckshults IBK P09-10 - Westerviks IBK P10 2019-08-18 12:16
2019-12-15 12:00 Nybro IBK P11-12/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/2 2019-08-18 12:16
2019-12-15 13:00 Westerviks IBK P10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/2 2019-08-18 12:17
2019-12-15 13:00 Nybro IBK P11-12/1 - Sandbäckshults IBK P09-10 2019-08-18 12:17
2020-01-19 10:00 Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/1 - Nybro IBK P11-12/1 2019-08-18 12:19
2020-01-19 10:00 Vimmerby IBK P11/1 - Westerviks IBK P10 2019-08-18 12:19
2020-01-19 11:00 Nybro IBK P11-12/1 - Vimmerby IBK P11/1 2019-08-18 12:20
2020-01-19 11:00 Westerviks IBK P10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/1 2019-08-18 12:20
2020-01-19 12:00 Westerviks IBK P10 - Nybro IBK P11-12/1 2019-08-18 12:21
2020-01-19 12:00 Vimmerby IBK P11/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P11-12/1 2019-08-18 12:22
2020-02-02 11:00 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 - Ljungbyholms GOIF P10-11 2019-08-18 12:07
2020-02-02 11:00 Sandbäckshults IBK P09-10 - Nybro IBK P11-12/1 2019-08-18 12:06
2020-02-02 12:00 Ljungbyholms GOIF P10-11 - Sandbäckshults IBK P09-10 2019-08-18 12:08
2020-02-02 12:00 Nybro IBK P11-12/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 2019-08-18 12:08
2020-02-02 13:00 Sandbäckshults IBK P09-10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 2019-08-18 12:09
2020-02-02 13:00 Nybro IBK P11-12/1 - Ljungbyholms GOIF P10-11 2019-08-18 12:09
Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 3
2019-10-19 10:30 Rottne IF P09-10/1 - FBC Karlskrona P10/1 2019-08-16 12:55
2019-10-19 10:30 Väckelsångs IK P10 - IFK Lammhult P09-10 2019-08-16 12:54
2019-10-19 11:15 FBC Karlskrona P10/1 - Väckelsångs IK P10 2019-08-16 12:56
2019-10-19 11:15 IFK Lammhult P09-10 - Rottne IF P09-10/1 2019-08-16 12:56
2019-10-19 12:00 FBC Karlskrona P10/1 - IFK Lammhult P09-10 2019-08-16 12:56
2019-10-19 12:00 Rottne IF P09-10/1 - Väckelsångs IK P10 2019-08-16 12:57
2019-11-17 10:00 Rottne IF P09-10/1 - Växjö IBK U P10/3 2019-08-22 00:00
2019-11-17 10:00 FBC Karlskrona P10/1 - FBC Karlskrona P10/3 2019-08-22 00:00
2019-11-17 10:45 FBC Karlskrona P10/3 - Rottne IF P09-10/1 2019-08-22 00:00
2019-11-17 10:45 Växjö IBK U P10/3 - FBC Karlskrona P10/1 2019-08-22 00:01
2019-11-17 11:30 FBC Karlskrona P10/3 - Växjö IBK U P10/3 2019-08-22 00:01
2019-11-17 11:30 FBC Karlskrona P10/1 - Rottne IF P09-10/1 2019-08-22 00:01
2019-11-23 10:00 FBC Karlskrona P10/1 - Växjö IBK U P10/5 2019-08-21 00:00
2019-11-23 10:00 Rottne IF P09-10/1 - Rottne IF P09-10/2 2019-08-21 00:00
2019-11-23 11:00 Rottne IF P09-10/2 - FBC Karlskrona P10/1 2019-08-21 00:00
2019-11-23 11:00 Växjö IBK U P10/5 - Rottne IF P09-10/1 2019-08-21 00:00
2019-11-23 12:00 Rottne IF P09-10/1 - FBC Karlskrona P10/1 2019-08-21 00:01
2019-11-23 12:00 Rottne IF P09-10/2 - Växjö IBK U P10/5 2019-08-21 00:00
2019-12-08 10:00 Rottne IF P09-10/2 - IFK Lammhult P09-10 2019-08-22 00:08
2019-12-08 10:00 Växjö IBK U P10/3 - Växjö IBK U P10/5 2019-08-22 00:08
2019-12-08 10:45 IFK Lammhult P09-10 - Växjö IBK U P10/3 2019-08-22 00:09
2019-12-08 10:45 Växjö IBK U P10/5 - Rottne IF P09-10/2 2019-08-22 00:08
2019-12-08 11:30 Växjö IBK U P10/3 - Rottne IF P09-10/2 2019-08-22 00:09
2019-12-08 11:30 Växjö IBK U P10/5 - IFK Lammhult P09-10 2019-08-22 00:09
2020-01-25 10:30 Väckelsångs IK P10 - Växjö IBK U P10/3 2019-08-16 12:58
2020-01-25 10:30 Öjaby Sport IBK P10/2 - FBC Karlskrona P10/1 2019-08-16 12:58
2020-01-25 11:15 FBC Karlskrona P10/1 - Väckelsångs IK P10 2019-08-16 12:59
2020-01-25 11:15 Växjö IBK U P10/3 - Öjaby Sport IBK P10/2 2019-08-16 12:59
2020-01-25 12:00 FBC Karlskrona P10/1 - Växjö IBK U P10/3 2019-08-16 12:59
2020-01-25 12:00 Öjaby Sport IBK P10/2 - Väckelsångs IK P10 2019-08-16 13:00
2020-02-09 10:00 Växjö IBK U P10/5 - Växjö IBK U P10/3 2019-08-17 11:18
2020-02-09 10:00 Öjaby Sport IBK P10/2 - Rottne IF P09-10/1 2019-08-17 11:18
2020-02-09 11:00 Växjö IBK U P10/3 - Öjaby Sport IBK P10/2 2019-08-17 11:19
2020-02-09 11:00 Rottne IF P09-10/1 - Växjö IBK U P10/5 2019-08-17 11:19
2020-02-09 12:00 Växjö IBK U P10/3 - Rottne IF P09-10/1 2019-08-17 11:20
2020-02-09 12:00 Växjö IBK U P10/5 - Öjaby Sport IBK P10/2 2019-08-17 11:20
Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 4
2019-12-14 14:00 Fagerhult Habo IBK U P10/3 - KFUM Jönköping P11/1 2019-08-21 17:47
2019-12-14 14:00 Månsarps IBK P10/3 - Husqvarna IK P10/2 2019-08-21 17:47
2019-12-14 14:45 KFUM Jönköping P11/1 - Månsarps IBK P10/3 2019-08-21 17:48
2019-12-14 14:45 Husqvarna IK P10/2 - Fagerhult Habo IBK U P10/3 2019-08-21 17:48
2019-12-14 15:30 Månsarps IBK P10/3 - Fagerhult Habo IBK U P10/3 2019-08-21 17:49
2019-12-14 15:30 Husqvarna IK P10/2 - KFUM Jönköping P11/1 2019-08-21 17:49
2020-01-11 14:00 Fagerhult Habo IBK U P11/2 - Hestra Skid O SK P10 2019-08-21 17:52
2020-01-11 14:00 Hovslätts IK P11/1 - KFUM Jönköping P11/1 2019-08-21 17:52
2020-01-11 14:45 Hestra Skid O SK P10 - Hovslätts IK P11/1 2019-08-21 17:54
2020-01-11 14:45 KFUM Jönköping P11/1 - Fagerhult Habo IBK U P11/2 2019-08-21 17:53
2020-01-11 15:30 Hovslätts IK P11/1 - Fagerhult Habo IBK U P11/2 2019-08-21 17:55
2020-01-11 15:30 KFUM Jönköping P11/1 - Hestra Skid O SK P10 2019-08-21 17:55
2020-01-19 11:00 Bankeryds Skid o MK P11/2 - Månsarps IBK P10/3 2019-08-18 20:19
2020-01-19 11:00 Värnamo IK P10/1 - Husqvarna IK P10/2 2019-08-18 20:19
2020-01-19 11:45 Husqvarna IK P10/2 - Bankeryds Skid o MK P11/2 2019-08-18 20:21
2020-01-19 11:45 Månsarps IBK P10/3 - Värnamo IK P10/1 2019-08-18 20:20
2020-01-19 12:30 Bankeryds Skid o MK P11/2 - Värnamo IK P10/1 2019-08-18 20:22
2020-01-19 12:30 Månsarps IBK P10/3 - Husqvarna IK P10/2 2019-08-18 20:22
Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 5
2019-12-08 12:00 Fagerhult Habo IBK U P11/3 - Bodafors IBS P09 2019-08-22 17:54
2019-12-08 12:00 Jönköpings IK U P11/1 - Husqvarna IK P10/3 2019-08-22 17:54
2019-12-08 12:45 Husqvarna IK P10/3 - Fagerhult Habo IBK U P11/3 2019-08-22 18:01
2019-12-08 12:45 Bodafors IBS P09 - Jönköpings IK U P11/1 2019-08-22 18:01
2019-12-08 13:30 Jönköpings IK U P11/1 - Fagerhult Habo IBK U P11/3 2019-08-22 18:02
2019-12-08 13:30 Husqvarna IK P10/3 - Bodafors IBS P09 2019-08-22 18:02
Poolspel Pojkar 3-3 M Gr 6
2019-10-27 11:00 Värnamo IK P10/2 - Växjö IBK U P10/6 2019-08-18 19:55
2019-10-27 11:00 Sävsjö IBK P10/2 - Vetlanda IBF P10 2019-08-18 19:56
2019-10-27 11:45 Vetlanda IBF P10 - Värnamo IK P10/2 2019-08-18 20:16
2019-10-27 11:45 Växjö IBK U P10/6 - Sävsjö IBK P10/2 2019-08-18 20:16
2019-10-27 12:30 Vetlanda IBF P10 - Växjö IBK U P10/6 2019-08-18 20:17
2019-10-27 12:30 Sävsjö IBK P10/2 - Värnamo IK P10/2 2019-08-18 20:17
2019-12-15 10:30 Lagan IBK P10 - Gransholms IF P11-12/1 2019-08-16 13:01
2019-12-15 10:30 Väckelsångs IK P11 - Växjö IBK U P10/6 2019-08-21 18:53
2019-12-15 11:15 Gransholms IF P11-12/1 - Väckelsångs IK P11 2019-08-16 13:02
2019-12-15 12:00 Gransholms IF P11-12/1 - Växjö IBK U P10/6 2019-08-16 13:03
2019-12-15 12:00 Växjö IBK U P10/6 - Lagan IBK P10 2019-08-16 13:02
2019-12-15 12:45 Lagan IBK P10 - Väckelsångs IK P11 2019-08-16 13:03
2020-01-26 11:00 Moheda IBK P11 - Vetlanda IBF P10 2019-08-18 20:25
2020-01-26 11:00 Värnamo IK P10/2 - Lagan IBK P10 2019-08-18 20:24
2020-01-26 11:45 Vetlanda IBF P10 - Värnamo IK P10/2 2019-08-18 20:25
2020-01-26 11:45 Lagan IBK P10 - Moheda IBK P11 2019-08-18 20:26
2020-01-26 12:30 Vetlanda IBF P10 - Lagan IBK P10 2019-08-18 20:27
2020-01-26 12:30 Moheda IBK P11 - Värnamo IK P10/2 2019-08-18 20:27
Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 2
2019-10-19 10:00 Vislanda IF P10-11 - Hovmantorps GOIF P11 2019-08-16 12:16
2019-10-19 10:00 Växjö IBK U P12/1 - Forsheda IF P10-11 2019-08-16 12:18
2019-10-19 11:00 Hovmantorps GOIF P11 - Växjö IBK U P12/1 2019-08-16 12:18
2019-10-19 11:00 Forsheda IF P10-11 - Vislanda IF P10-11 2019-08-16 12:16
2019-10-19 12:00 Forsheda IF P10-11 - Hovmantorps GOIF P11 2019-08-16 12:19
2019-10-19 12:00 Växjö IBK U P12/1 - Vislanda IF P10-11 2019-08-16 12:17
2019-11-23 11:30 Ingelstad IBK P10-11 - Vislanda IF P10-11 2019-08-19 22:13
2019-11-23 11:30 Alvesta IBK P10-11/1 - Ryds SK P10-12 2019-08-19 22:13
2019-11-23 12:25 Vislanda IF P10-11 - Alvesta IBK P10-11/1 2019-08-19 22:15
2019-11-23 12:25 Ryds SK P10-12 - Ingelstad IBK P10-11 2019-08-19 22:13
2019-11-23 13:20 Ryds SK P10-12 - Vislanda IF P10-11 2019-08-19 22:15
2019-11-23 13:20 Alvesta IBK P10-11/1 - Ingelstad IBK P10-11 2019-08-19 22:15
2020-02-08 10:00 Vislanda IF P10-11 - Älmhults IBK P11 2019-08-16 12:20
2020-02-08 10:00 Hovmantorps GOIF P11 - Öjaby Sport IBK P11 2019-08-16 12:20
2020-02-08 11:00 Älmhults IBK P11 - Hovmantorps GOIF P11 2019-08-16 12:21
2020-02-08 11:00 Öjaby Sport IBK P11 - Vislanda IF P10-11 2019-08-16 12:21
2020-02-08 12:00 Öjaby Sport IBK P11 - Älmhults IBK P11 2019-08-16 12:22
2020-02-08 12:00 Hovmantorps GOIF P11 - Vislanda IF P10-11 2019-08-16 12:22
2020-03-07 10:30 Växjö IBK U P12/1 - Ryds SK P10-12 2019-08-19 22:17
2020-03-07 10:30 Ingelstad IBK P10-11 - Hovmantorps GOIF P11 2019-08-19 22:17
2020-03-07 11:25 Hovmantorps GOIF P11 - Växjö IBK U P12/1 2019-08-19 22:18
2020-03-07 11:25 Ryds SK P10-12 - Ingelstad IBK P10-11 2019-08-19 22:18
2020-03-07 12:20 Ryds SK P10-12 - Hovmantorps GOIF P11 2019-08-19 22:18
2020-03-07 12:20 Växjö IBK U P12/1 - Ingelstad IBK P10-11 2019-08-19 22:19
Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 4
2019-10-26 11:00 Månsarps IBK P11/3 - Hovslätts IK P12 2019-08-18 20:42
2019-10-26 11:00 Värnamo IK P11/1 - Westbo IBK P10-11 2019-08-18 20:42
2019-10-26 11:45 Hovslätts IK P12 - Värnamo IK P11/1 2019-08-18 20:43
2019-10-26 11:45 Westbo IBK P10-11 - Månsarps IBK P11/3 2019-08-18 20:43
2019-10-26 12:30 Hovslätts IK P12 - Westbo IBK P10-11 2019-08-18 20:44
2019-10-26 12:30 Månsarps IBK P11/3 - Värnamo IK P11/1 2019-08-18 20:44
2019-12-15 11:00 Månsarps IBK P11/2 - Tenhults IF P11 2019-08-18 20:38
2019-12-15 11:00 Värnamo IK P11/2 - Värnamo IK P11/1 2019-08-18 20:38
2019-12-15 11:45 Värnamo IK P11/1 - Månsarps IBK P11/2 2019-08-18 20:39
2019-12-15 11:45 Tenhults IF P11 - Värnamo IK P11/2 2019-08-18 20:39
2019-12-15 12:30 Månsarps IBK P11/2 - Värnamo IK P11/2 2019-08-18 20:40
2019-12-15 12:30 Tenhults IF P11 - Värnamo IK P11/1 2019-08-18 20:40
2020-02-15 15:00 Värnamo IK P11/1 - Gnosjö IBK P11 2019-08-18 20:09
2020-02-15 15:00 Hestra Skid O SK P11 - Månsarps IBK P11/1 2019-08-18 20:11
2020-02-15 15:45 Månsarps IBK P11/1 - Värnamo IK P11/1 2019-08-18 20:12
2020-02-15 15:45 Gnosjö IBK P11 - Hestra Skid O SK P11 2019-08-18 20:12
2020-02-15 16:30 Hestra Skid O SK P11 - Värnamo IK P11/1 2019-08-18 20:14
2020-02-15 16:30 Månsarps IBK P11/1 - Gnosjö IBK P11 2019-08-18 20:13
Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 5
2019-10-27 10:00 Öjaby Sport IBK P12/2 - Gransholms IF P11-12/2 2019-08-21 20:48
2019-10-27 10:00 Rottne IF P11-12/1 - Hovshaga AIF P12/2 2019-08-21 20:47
2019-10-27 10:45 Hovshaga AIF P12/2 - Öjaby Sport IBK P12/2 2019-08-21 20:50
2019-10-27 10:45 Gransholms IF P11-12/2 - Rottne IF P11-12/1 2019-08-21 20:49
2019-10-27 11:30 Gransholms IF P11-12/2 - Hovshaga AIF P12/2 2019-08-21 20:50
2019-10-27 11:30 Öjaby Sport IBK P12/2 - Rottne IF P11-12/1 2019-08-21 20:50
2020-01-11 11:30 Ingelstad IBK P12/1 - Växjö IBK U P11/4 2019-08-19 22:25
2020-01-11 11:30 Gransholms IF P11-12/2 - Öjaby Sport IBK P12/2 2019-08-19 22:25
2020-01-11 12:25 Växjö IBK U P11/4 - Gransholms IF P11-12/2 2019-08-19 22:26
2020-01-11 12:25 Öjaby Sport IBK P12/2 - Ingelstad IBK P12/1 2019-08-19 22:26
2020-01-11 13:20 Gransholms IF P11-12/2 - Ingelstad IBK P12/1 2019-08-19 22:27
2020-01-11 13:20 Öjaby Sport IBK P12/2 - Växjö IBK U P11/4 2019-08-19 22:26
2020-01-19 10:00 Öjaby Sport IBK P12/1 - Hovshaga AIF P12/1 2019-08-22 00:18
2020-01-19 10:00 Rottne IF P11-12/2 - Rottne IF P11-12/1 2019-08-22 00:18
2020-01-19 10:45 Hovshaga AIF P12/1 - Rottne IF P11-12/2 2019-08-22 00:18
2020-01-19 10:45 Rottne IF P11-12/1 - Öjaby Sport IBK P12/1 2019-08-22 00:19
2020-01-19 11:30 Hovshaga AIF P12/1 - Rottne IF P11-12/1 2019-08-22 00:19
2020-01-19 11:30 Öjaby Sport IBK P12/1 - Rottne IF P11-12/2 2019-08-22 00:19
Poolspel Pojkar 3-3 L Gr 6
2019-11-09 11:30 Ingelstad IBK P12/2 - Växjö IBK U P12/4 2019-08-19 22:22
2019-11-09 11:30 FBC Karlskrona P11/1 - FBC Kalmarsund P11/3 2019-08-19 22:22
2019-11-09 12:25 Växjö IBK U P12/4 - FBC Karlskrona P11/1 2019-08-19 22:23
2019-11-09 12:25 FBC Kalmarsund P11/3 - Ingelstad IBK P12/2 2019-08-19 22:23
2019-11-09 13:20 FBC Kalmarsund P11/3 - Växjö IBK U P12/4 2019-08-19 22:24
2019-11-09 13:20 FBC Karlskrona P11/1 - Ingelstad IBK P12/2 2019-08-19 22:24
2020-03-08 10:30 FBC Kalmarsund U P11/2 - Växjö IBK U P12/3 2019-08-19 22:28
2020-03-08 10:30 Ingelstad IBK P12/2 - FBC Kalmarsund P11/3 2019-08-19 22:28
2020-03-08 11:25 FBC Kalmarsund P11/3 - FBC Kalmarsund U P11/2 2019-08-19 22:29
2020-03-08 11:25 Växjö IBK U P12/3 - Ingelstad IBK P12/2 2019-08-19 22:29
2020-03-08 12:20 FBC Kalmarsund U P11/2 - Ingelstad IBK P12/2 2019-08-19 22:30
2020-03-08 12:20 Växjö IBK U P12/3 - FBC Kalmarsund P11/3 2019-08-19 22:30
Träningsmatcher Herrar
2019-08-25 17:00 Gränna AIS (H2) - Jönköping IBK Ung. (H1) 2019-08-21 07:27
2019-09-29 14:00 IBK Husar (H4) - Sävsjö IBK B (H4) 2019-08-22 07:39

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis