Matchändringar - Stockholms Innebandyförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Herrar veteraner division 2 södra
2020-03-22 17:30 Segeltorps IF - Sörskogens IF 2019-12-04 12:32
Pantamera Herrjuniorer division 1
2020-02-04 19:15 Huddinge IBS (A) - Åkersberga IBF (A) 2019-12-05 09:36
Pantamera Herrjuniorer division 2 södra
2020-01-29 19:15 Huddinge IBS (B) - Nacka Wallenstam IBK (A) 2019-12-03 16:22
Pantamera Herrjuniorer division 3 A
2019-12-19 20:05 Sigtuna IF IBK - Arlanda IBK 2019-12-04 15:03
2020-01-18 16:30 Vaxholms IBF - Sigtuna IF IBK 2019-12-03 10:19
Pantamera Damjuniorer division 1
2019-12-09 20:30 AIK IBF (A) - Rotebro IS IBK (A) 2019-12-04 12:29
Damer division 2 Södra
2020-02-22 12:15 Ingarö IF (A) - Älta IF 2019-12-03 16:22
DM DJ Slutspel
2019-12-19 19:45 Huddinge IBS (A) - Täby FC (A) 2019-12-04 06:39
Damveteran
2020-02-09 13:00 Skogås/Trångsunds IBK - Vallentuna IBK 2019-12-04 12:19
Pantamera Pojkar Mörkröd Svår
2019-12-10 19:45 Bele Barkarby IF IBF - Väsby AIK (A) 2019-12-02 10:36
2020-02-02 13:00 Väsby AIK (A) - FBI Tullinge 2019-12-02 10:35
Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår
2019-12-08 11:00 Arlanda IBK - Örby IS 2019-12-02 10:41
Pantamera Pojkar Mörkröd Medellätt Norra
2020-01-25 18:00 Bele Barkarby IF IBF - Bro IK 2019-11-29 11:40
2020-01-31 18:30 Bele Barkarby IF IBF - IBF Offensiv Lidingö 2019-12-04 15:33
Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra
2020-01-25 16:45 Bele Barkarby IF IBF - IK Frej Täby IBK 2019-11-29 11:40
Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra
2020-01-25 19:15 Bele Barkarby IF IBF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 2019-11-29 11:39
2020-03-29 15:15 Bele Barkarby IF IBF (B) - Åkersberga IBF 2019-12-02 10:25
Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra
2020-01-17 19:00 Huddinge IK (C) - FBI Tullinge (A) 2019-12-02 10:25
2020-02-15 18:00 Västerhaninge IBK / Tungelsta IF - FBI Tullinge (A) 2019-12-03 10:52
Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta
2020-01-18 18:30 Ängby IF (B) - Älvsjö AIK IBF (B) 2019-11-29 09:54
2020-02-16 18:00 Hammarby IF IBF - Älvsjö AIK IBF (B) 2019-11-29 07:17
2020-03-21 14:45 Åkersberga IBF (A) - Värmdö IF (A) 2019-12-02 10:39
Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra
2019-12-08 15:45 Djurö-Vindö IF - Tyresö Trollbäcken IBK 2019-12-02 14:45
2020-01-25 18:00 Värmdö IF (B) - Täby FC (C) 2019-12-03 10:20
Pantamera Flickor Röd Lätt
2019-12-11 19:00 Töjnan IBK - Sigtuna IF IBK 2019-12-02 09:13
Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra
2020-03-07 12:30 Åkersberga IBF (B) - Jakobsbergs IBF 2019-12-02 10:37
Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta
2020-01-26 19:15 Sigtuna IF IBK (B) - Hässelby SK IBK (B) 2019-12-04 12:26
Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta
2020-03-21 16:00 Ekerö IK (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) 2019-12-04 12:32
Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra
2020-01-12 15:00 Bro IK - IK Frej Täby IBK 2019-12-02 08:32
Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Norra
2020-03-07 15:00 Järfälla IBK - Rotebro IS IBK 2019-12-02 10:37
Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra
2020-02-15 14:00 Sigtuna IF IBK - Silverdals IF 2019-12-04 12:27
2020-03-22 18:00 Silverdals IF - Ängby IF (A) 2019-12-04 12:28
Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B
2020-01-12 13:00 Åkersberga IBF (A) - Jakobsbergs IBF 2019-11-29 13:34
2020-02-15 09:00 Rotebro IS IBK (B) - Jakobsbergs IBF 2019-11-29 12:33
Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår C
2020-03-29 16:15 Vendelsö IK (B) - Farsta IBK (A) 2019-11-29 08:26
Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt D
2019-12-14 11:00 Västerhaninge IBK - Örby IS 2019-12-03 16:26
Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Norra
2020-02-02 15:15 Silverdals IF - Åkersberga IBF 2019-12-02 10:40
2020-03-07 16:00 Väsby AIK - Silverdals IF 2019-12-03 10:18
Pantamera Flickor Blå Medellätt A
2020-01-26 15:15 Silverdals IF (A) - IK Frej Täby IBK 2019-12-02 10:39

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis