Föreningens matcher - Västsvenska IBF

Ändra urval
Välj sortering
Välj listning


Matcher för Landvetter IBK 2019-11-04 - 2019-12-24. Antal matcher: 61
Tid Tävling Matchnr Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid 
November
2019-11-08 19:30 Juniorallsvenskan I HJ18 580708024 Landvetter IBK - IBF Backadalen 8 - 5
2019-11-08 19:45 USM Pojkar 16 Grupp 13 580362002 Landvetter IBK - IBK Vänersborg 4 - 8
2019-11-09 08:00 Newbody Pojk Serie G 066007039 Landvetter IBK P10 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd
2019-11-09 09:00 Newbody Pojk Serie F 066006043 Landvetter IBK P10 blå - Mölndals IBF P10 Röd
2019-11-09 10:00 Newbody Flick Serie D 065005019 Landvetter IBK F09 Vår - Utbynäs SK F 09/10
2019-11-09 11:00 Pantamera Pojk Röd B 065321025 Landvetter IBK P05 Vit - IBK Göteborg P05 Vit 0 - 5
2019-11-09 12:10 Pantamera Flick Röd B 066501031 Landvetter IBK F05/06 blå - Lindome IBK F06/07 Lila 4 - 2
2019-11-09 14:00 Newbody Pojk Serie D 066004028 Landvetter IBK P09 2 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Svart
2019-11-09 15:30 Damer Div. 2 621301023 Landvetter IBK D2 - Mölndals IBF D2 3 - 3
2019-11-09 16:00 Newbody Pojk Serie B 066002035 Landvetter IBK P08 Blå - Herrestads AIF Rockets P08
2019-11-09 16:00 USM Pojkar 16 Grupp 13 580362005 Landvetter IBK - FBC Lerum Utveckling 0 - 13
2019-11-10 10:00 Pantamera Pojk Röd I FD 065328024 Landvetter IBK P07 Blå - Ale IBF P07 2 - 13
2019-11-10 10:30 NEWBODY spelen Flickor Omg 2-1 063302005 Landvetter IBK F11#2 - FBC Lerum F11 - svarta#2
2019-11-10 11:10 Pantamera Pojk Röd A 065320022 Landvetter IBK P05 Blå - Lindome IBK P05 Grön 6 - 7
2019-11-10 12:20 Pantamera Pojk Röd J FD 065329021 Landvetter IBK P07 Vit - Eken IBK P07 Lila
2019-11-10 13:30 Herrar Veteraner 609001025 Landvetter IBK HV - Pixbo Wallenstam IBK HV 4 - 7
2019-11-12 19:20 Pantamera Flick Mörkröd A 066200034 Landvetter IBK F04 - Partille IBS F04 Vit 9 - 3
2019-11-22 20:00 Juniorallsvenskan F DJ17 580735023 Landvetter IBK - Fröjereds IF 7 - 4
2019-11-23 09:00 Newbody Pojk Serie B 066002046 Landvetter IBK P08 Blå - Utbynäs SK P08
2019-11-23 10:00 Newbody Pojk Serie C 066003021 Landvetter IBK P09 1 - IK Zenith P09 Grön
2019-11-23 11:00 Newbody Pojk Serie B 066002041 Landvetter IBK P08 Röd - FBC Vinga P08
2019-11-23 12:00 Pantamera Flick Röd E FD 066504026 Landvetter IBK F07 Blå - Öckerö IBK F06
2019-11-23 13:10 Pantamera Pojk Röd B 065321030 Landvetter IBK P05 Vit - Ale IBF P05 Grön
2019-11-23 14:20 Pantamera Flick Röd A 066500027 Landvetter IBK F05/06 vit - Partille IBS F04 Röd
2019-11-23 16:00 Newbody Pojk Serie G 066007079 Landvetter IBK P10 Vit - Myggenäs IBK P-10
2019-11-24 10:20 Pantamera Flick Röd B 066501038 Landvetter IBK F05/06 blå - Lindås Rasta IBK F05 Vit
2019-11-24 13:00 Pantamera Flick Mörkröd C 066202027 Landvetter IBK mix - FBC Lerum F05
2019-11-24 15:00 Juniorallsvenskan I HJ18 580708030 Landvetter IBK - Pixbo Wallenstam IBF
2019-11-30 13:30 Newbody Pojk Serie G 066007059 Landvetter IBK P10 Vit - Stenungsunds IBK P10 svart
2019-11-30 14:30 Newbody Flick Serie C 065004019 Landvetter IBK F09 vit - FBC Lerum F09 Svart
2019-11-30 15:30 Newbody Pojk Serie D 066004040 Landvetter IBK P09 2 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit
2019-11-30 15:30 Newbody Pojk Serie F 066006063 Landvetter IBK P10 blå - Floda IBK P10 Röd
2019-11-30 16:30 Newbody Pojk Serie A 066001063 Landvetter IBK P09 blå - Lindås Rasta IBK P08 1
2019-11-30 17:30 Herrar Veteraner 609001035 Landvetter IBK HV - Partille IBS HV
2019-11-30 18:40 Damer Veteraner 621701031 Landvetter IBK DV - Lindome IBK DV
2019-11-30 19:50 Herrar Div. 5 605001054 Landvetter IBK H5 - IBK Göteborg H5
December
2019-12-01 10:10 Pantamera Pojk Röd J FD 065329031 Landvetter IBK P07 Vit - IBF Backadalen P07 Vit
2019-12-01 11:20 Newbody Flick Serie D 065005026 Landvetter IBK F09 Vår - Pixbo Wallenstam IBK F10 vit
2019-12-01 12:20 Newbody Flick Serie A 065002029 Landvetter IBK F07/08 - Dingle AIK F07-08
2019-12-01 14:15 Herrar Div. 2 602001054 Landvetter IBK H2 - Frölunda IBK H2
2019-12-06 19:15 Pantamera Flick Mörkröd A 066200022 Landvetter IBK F04 - Pixbo Wallenstam IBF F04 Röd
2019-12-07 09:00 Newbody Pojk Serie C 066003031 Landvetter IBK P09 1 - FBC Lerum P09 Röd
2019-12-07 10:00 Newbody Pojk Serie B 066002068 Landvetter IBK P08 Blå - FBC Lerum P07/08 Röd
2019-12-07 11:00 Newbody Pojk Serie B 066002061 Landvetter IBK P08 Röd - IBK Bergum P07-08
2019-12-07 12:00 Pantamera Pojk Röd I FD 065328039 Landvetter IBK P07 Blå - Pixbo Wallenstam IBF P07 Viträvar
2019-12-07 13:30 Damer Div. 2 621301036 Landvetter IBK D2 - Hindås IBK D2
2019-12-08 10:30 Pantamera Flick Röd B 066501052 Landvetter IBK F05/06 blå - IBF Älvstranden F05/06
2019-12-08 11:40 Pantamera Pojk Röd B 065321038 Landvetter IBK P05 Vit - Lindås Rasta IBK P05 Vit
2019-12-13 19:30 Juniorallsvenskan F DJ17 580735029 Landvetter IBK - Hovslätts IK/Hovslätts IBK
2019-12-14 09:00 Newbody Pojk Serie A 066001083 Landvetter IBK P09 blå - IK Zenith P08 Grön
2019-12-14 11:00 Newbody Flick Serie A 065002037 Landvetter IBK F07/08 - IBK Kungälv F07/08/09 Kastelle
2019-12-14 12:00 Herrar Div. 5 605001065 Landvetter IBK H5 - Herrestads AIF Rockets H5
2019-12-14 14:30 Herrar Div. 2 602001065 Landvetter IBK H2 - Herrestads AIF Rockets H2
2019-12-14 15:00 Newbody Pojk Serie F 066006083 Landvetter IBK P10 blå - Lindås Rasta IBK P10 svart
2019-12-14 16:00 Herrar Veteraner 609001045 Landvetter IBK HV - Ale IBF HV
2019-12-14 17:10 Damer Veteraner 621701037 Landvetter IBK DV - FBC Lerum DV
2019-12-15 09:30 Pantamera Pojk Röd J FD 065329041 Landvetter IBK P07 Vit - IBK Bergum P06-07 Svart
2019-12-15 10:40 Pantamera Flick Röd E FD 066504044 Landvetter IBK F07 Blå - FBC Lerum F07 Svart
2019-12-15 11:50 Pantamera Flick Röd A 066500043 Landvetter IBK F05/06 vit - IBK Kungälv F 04/05 Kastelle
2019-12-15 14:30 Pantamera Flick Mörkröd C 066202043 Landvetter IBK mix - IBF Backadalen F04/05
2019-12-22 13:30 Herrar Div. 2 602001069 Landvetter IBK H2 - FBC Partille H2

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis