Föreningens matcher - Stockholms Innebandyförbund

Ändra urval
Välj sortering
Välj listning


Matcher för Täby FC 2020-09-24 - 2020-10-08. Antal matcher: 56
Tid Tävling Matchnr Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid 
2020-09-25 19:30 Herrar division 5 Norra 150009012 Täby FC (B) - IK Stym
2020-10-04 14:15 Damer division 1 150012017 Täby FC (A) - Vendelsö IK (A)
2020-10-04 16:30 Herrar veteraner division 1 150019006 Täby FC (A) - Töjnan IBK
2020-09-26 17:30 Herrar veteraner division 2 norra 150020010 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK
2020-09-27 15:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026005 Täby FC (B) - Ekerö IK (A)
2020-09-27 20:00 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029002 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (C)
2020-09-27 17:00 Pantamera Damjuniorer division 2 södra 150035001 Täby FC (C) - FBI Tullinge (B)
2020-10-04 20:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Norra 150301013 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (A)
2020-10-04 18:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår Södra 150303012 Täby FC (B) - Högdalens AIS
2020-10-04 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308009 Täby FC - Farsta IBK
2020-09-27 17:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309005 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A)
2020-10-02 18:30 Pantamera Flickor Röd Svår 150310002 Täby FC (A) - Täby FC (B)
2020-10-04 11:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Norra 150311010 Täby FC (A) - Vaksala SK
2020-10-03 09:00 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313012 Täby FC (D) - Vallentuna IBK
2020-09-26 16:15 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314006 Täby FC (B) - Sundbybergs IK
2020-09-27 18:45 Pantamera Flickor Röd Medel Södra 150315001 Täby FC (C) - Huddinge IBS (A)
2020-10-03 10:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150316012 Täby FC (B) - FBI Tullinge (B)
2020-09-26 15:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319005 Täby FC (A) - Sundbybergs IK
2020-09-26 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320004 Täby FC (B) - Täby FC (D)
2020-10-03 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E 150320011 Täby FC (D) - Djurgårdens IF IBS
2020-09-27 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322005 Täby FC (B ) - Hässelby SK IBK
2020-09-27 16:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324003 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A)
2020-09-27 15:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325004 Täby FC (B) - Silverdals IF (B)
2020-09-27 11:30 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta 150331005 Täby FC (B) - Värmdö IF
2020-09-27 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335006 Täby FC (C) - Högalids IF
2020-10-04 11:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt B 150335010 Täby FC (E) - Djurgårdens IF IBS
2020-09-27 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338003 Täby FC (A) - Vallentuna IBK
2020-10-04 13:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338007 Täby FC (B) - Väsby AIK
2020-09-27 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339005 Täby FC (D) - Djurgårdens IF IBS
2020-10-04 12:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340007 Täby FC (A) - Kungsängens IF
2020-10-04 14:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt A 150340012 Täby FC (B) - Stäkets IF
2020-09-26 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342001 Täby FC (D) - Täby FC (F)
2020-10-04 09:15 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt C 150342012 Täby FC (F) - Farsta IBK
2020-09-27 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343008 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (B)
2020-10-03 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344019 Täby FC (C) - Vallentuna IBK (D)
2020-09-27 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347001 Täby FC (A) - Bele Barkaby IF IBF (A)
2020-09-27 09:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348002 Täby FC (C) - Bele Barkaby IF IBF (B)
2020-09-26 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356006 Täby FC (C) - Töjnan IBK
2020-10-03 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356010 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK (A)
2020-09-26 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357001 Täby FC (F) - Jakobsbergs IBF
2020-09-26 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357008 Täby FC (H) - Hässelby SK IBK (B)
2020-09-27 09:15 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357007 Täby FC (E) - Ängby IF (C )
2020-10-03 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357016 Täby FC (H) - Täby FC (E)
2020-09-26 13:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361008 Täby FC (B) - Vendelsö IK
2020-09-26 14:00 Pantamera Flickor Blå Svår 150361009 Täby FC (C) - Vallentuna IBK
2020-10-06 18:20 Pantamera Flickor Blå Svår 150361018 Täby FC (C) - Täby FC (B)
2020-09-26 11:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Norra 150364001 Täby FC (B) - Åkersberga IBF
2020-09-26 13:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Norra 150368001 Täby FC (B) - Åkersberga IBF
2020-09-25 18:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370003 Täby FC (A) - Väsby AIK
2020-09-26 17:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Mellersta 150371005 Täby FC (B) - Hammarby IF IBF
2020-10-04 12:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372016 Täby FC (C) - FBI Tullinge
2020-09-26 09:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375005 Täby FC - Vaxholms IBF
2020-10-03 14:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Mellersta 150379007 Täby FC (C) - Vendelsö IK (B)
2020-10-03 16:15 Herrar Allsvenskan Norra 580010008 Täby FC - AIK IBF
2020-09-25 19:30 Juniorallsvenskan D HJ18 580703001 Täby FC - Huddinge IBS
2020-10-02 19:30 Juniorallsvenskan C DJ17 580732005 Täby FC - Värmdö IF

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis