Föreningens matcher - Stockholms Innebandyförbund

Ändra urval
Välj sortering
Välj listning


Matcher för Täby FC 2019-09-22 - 2019-10-06. Antal matcher: 59
Tid Tävling Matchnr Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid 
2019-10-06 18:30 Damer division 1 150012017 Täby FC - Råsunda IS
2019-09-29 16:00 Damer division 2 Norra 150013006 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (B)
2019-09-22 17:00 Herrar veteraner division 2 norra 150020004 Täby FC (B) - Centralvägens IBK
2019-10-06 13:15 Pantamera Herrjuniorer division 1 150025007 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A)
2019-10-06 10:15 Pantamera Herrjuniorer division 3 A 150029014 Täby FC (B) - Sigtuna IF IBK
2019-10-06 11:45 Pantamera Damjuniorer division 1 150033007 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK (A)
2019-10-06 17:30 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034015 Täby FC (B) - IK Frej Täby IBK
2019-09-28 17:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150301004 Täby FC (A) - Vendelsö IK
2019-10-05 16:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medelsvår 150301011 Täby FC (B) - Arlanda IBK
2019-09-28 16:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Svår 150308003 Täby FC (A) - Väsby IBK
2019-09-28 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309002 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (A)
2019-10-05 17:45 Pantamera Flickor Röd Svår 150310009 Täby FC - Åkersberga IBF (A)
2019-09-28 12:45 Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra 150312003 Täby FC (B) - Tyresö Trollbäcken IBK
2019-10-06 09:00 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313007 Täby FC (A) - Vaxholms IBF
2019-10-06 15:00 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314001 Täby FC (B) - Ingarö IF
2019-09-28 09:00 Pantamera Flickor Röd Medellätt Mellersta 150316001 Täby FC (B) - Hammarby IF IBF
2019-09-28 10:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Södra 150317005 Täby FC (C) - Tyresö Trollbäcken IBK
2019-10-06 16:15 Pantamera Flickor Röd Medellätt Norra 150319011 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF
2019-10-05 15:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Södra 150321010 Täby FC (C) - Farsta IBK
2019-10-05 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Mellersta 150322007 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (B)
2019-09-29 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324004 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK
2019-10-05 12:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325007 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (C)
2019-10-05 11:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel D 150327009 Täby FC (D) - Älvsjö AIK IBF
2019-09-28 14:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328005 Täby FC (B) - Danderyds SK IBF
2019-10-05 10:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Mellersta 150329010 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK (B)
2019-09-29 16:00 Pantamera F Blå Svår Norra 150333004 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (B)
2019-10-05 17:00 Pantamera F Blå Svår Norra 150333009 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A)
2019-10-05 09:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Lätt Norra 150334006 Täby FC - Rotebro IS IBK
2019-10-06 14:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Södra 150335023 Täby FC (C) - Farsta IBK
2019-10-06 13:00 Pantamera F Blå Svår Södra 150337009 Täby FC (B) - Älta IF
2019-09-28 09:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Norra 150338002 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF
2019-10-05 18:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Svår Södra 150339009 Täby FC (B) - Värmdö IF (A)
2019-09-28 11:00 Pantamera Pojkar Blå Svår Lätt Norra 150340007 Täby FC (B) - Väsby AIK (B)
2019-09-28 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343011 Täby FC (A) - Vaxholms IBF
2019-09-29 17:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343006 Täby FC (E) - Ekerö IK (D)
2019-10-05 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343020 Täby FC (B) - Enebybergs IF
2019-10-05 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Norra 150343017 Täby FC (D) - Ängby IF (A)
2019-10-05 16:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Svår Mellersta 150344021 Täby FC (C) - Kärrtorps IBK
2019-09-28 14:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347007 Täby FC (B) - Vallentuna IBK
2019-09-28 18:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347010 Täby FC (F) - Rotebro IS IBK
2019-10-05 12:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347017 Täby FC (G) - Bele Barkaby IF IBF (A)
2019-10-05 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A 150347020 Täby FC (F) - Hässelby SK IBK (B)
2019-09-28 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348003 Täby FC (D) - Silverdals IF
2019-09-28 16:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348002 Täby FC (E) - Åkersberga IBF (C)
2019-09-28 17:00 Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B 150348001 Täby FC (H) - Täby FC (C)
2019-09-29 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356003 Täby FC (E) - Rotebro IS IBK (C)
2019-09-29 12:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356001 Täby FC (A) - Erikslunds KF
2019-09-29 13:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A 150356002 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (D)
2019-09-29 14:00 Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt B 150357003 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (C)
2019-10-06 12:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Norra 150364010 Täby FC (A) - Väsby AIK (B)
2019-10-05 14:00 Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Södra 150365009 Täby FC (B) - Ängby IF (A)
2019-09-29 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Södra 150366003 Täby FC (C) - Ekerö IK
2019-10-06 10:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Norra 150367010 Täby FC (B) - Silverdals IF
2019-10-06 11:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Svår Norra 150367007 Täby FC (A) - Enebybergs IF
2019-09-29 10:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Norra 150368004 Täby FC (A) - Vaxholms IBF (A)
2019-10-06 09:00 Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Mellersta 150369007 Täby FC (B) - Silverdals IF
2019-09-29 15:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt A 150375003 Täby FC - Bro IK
2019-10-06 16:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032009 Täby FC - Farsta IBK
2019-09-26 19:15 Juniorallsvenskan D HJ18 580703010 Täby FC - Rotebro IS IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis