Föreningens matcher - Stockholms IBF

Ändra urval
Välj sortering
Välj listning


Matcher för Vallentuna IBK 2021-08-16 - 2022-05-30. Antal matcher: 218
Tid Tävling Matchnr Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid 
September
2021-09-04 17:00 B.I.S. HJ-19 Grupp 2 150077005 Vallentuna IBK - Ekerö IK (A) 0 - 4
2021-09-05 13:00 B.I.S. HJ-19 Grupp 2 150077004 Vallentuna IBK - Väsby AIK (A) 2 - 7
2021-09-11 17:00 B.I.S. Herr Grupp 12 150075005 Vallentuna IBK (Div 1) - Salems IF (B) (Div 3) 3 - 2
2021-09-12 13:00 B.I.S. Herr Grupp 12 150075004 Vallentuna IBK (Div 1) - Väsby AIK (Div 2) 3 - 5
2021-09-12 17:00 B.I.S. Dam Grupp 4 150063006 Vallentuna IBK (Div 2) - Hässelby SK IBK (Div 1) 2 - 3
2021-09-17 20:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032005 Vallentuna IBK - Hammarby IF IBF 2 - 6
2021-09-25 12:00 B.I.S. F15-16 Gr 2 150103002 Vallentuna IBK / IK Frej - Vendelsö IK
2021-09-26 12:00 B.I.S. P15-16 Gr 1 150097006 Vallentuna IBK - IBF Offensiv Lidingö
2021-09-26 14:30 Herrar division 4 norra 150005004 Vallentuna IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF (B)
Oktober
2021-10-01 18:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324004 Vallentuna IBK (A) - Töjnan IBK
2021-10-01 19:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370005 Vallentuna IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF
2021-10-01 19:15 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034008 Vallentuna IBK / IK Frej - Sigtuna IF IBK/RA 19 IBK
2021-10-01 20:30 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026006 Vallentuna IBK - Järfälla IBK (A)
2021-10-02 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt A 150356001 Vallentuna IBK - Vaxholms IBF
2021-10-02 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Norra 150352006 Vallentuna IBK (A) - Töjnan IBK (A)
2021-10-02 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Mellersta 150353006 Vallentuna IBK (B) - Vendelsö IK (B)
2021-10-02 12:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt Norra 150375001 Vallentuna IBK (A) - Hässelby SK IBK
2021-10-02 13:15 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt C 150342005 Vallentuna IBK (D) - Hässelby SK IBK (C)
2021-10-02 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328005 Vallentuna IBK - Ängby IF (B)
2021-10-02 16:15 Pantamera Flickor Röd Svår 150310005 Vallentuna IBK / IK Frej - Åkersberga IBF
2021-10-02 16:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309002 Vallentuna IBK - Ekerö IK
2021-10-03 12:30 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Norra 150352004 Vallentuna IBK (C) - Enebybergs IF
2021-10-03 15:30 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt B 150335006 Vallentuna IBK (A) - Vaxholms IBF (A)
2021-10-03 16:30 Damer division 2 Norra 150013007 Vallentuna IBK - Kungsängens IF (A)
2021-10-03 18:00 Damveteran 150191009 Vallentuna IBK - Skogås/Trångsunds IBK
2021-10-08 20:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032019 Vallentuna IBK - Älvsjö AIK IBF
2021-10-09 10:30 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Norra 150352009 Vallentuna IBK (C) - Jakobsbergs IBF
2021-10-09 11:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325007 Vallentuna IBK (B) - Sigtuna IF IBK (B)
2021-10-09 13:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372012 Vallentuna IBK (B) - Vendelsö IK
2021-10-10 13:30 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348013 Vallentuna IBK (B) - Ängby IF (A)
2021-10-10 14:30 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343010 Vallentuna IBK (B) - Vallentuna IBK (A)
2021-10-10 15:30 Herrar division 4 norra 150005014 Vallentuna IBK (B) - Sigtuna IF IBK
2021-10-10 17:00 Damveteran 150191015 Vallentuna IBK - Järfälla IBK
2021-10-16 09:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Norra 150367013 Vallentuna IBK - Täby FC (B)
2021-10-16 10:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Mellersta 150353013 Vallentuna IBK (B) - Hässelby SK IBK (B)
2021-10-16 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Norra 150352013 Vallentuna IBK (A) - Enebybergs IF
2021-10-16 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328017 Vallentuna IBK - Hässelby SK IBK
2021-10-16 13:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324014 Vallentuna IBK (A) - Kungsängens IF
2021-10-16 16:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370017 Vallentuna IBK (A) - Hässelby SK IBK
2021-10-17 12:30 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343020 Vallentuna IBK (B) - Danderyds SK IBF
2021-10-17 13:30 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt C 150342017 Vallentuna IBK (D) - Vaxholms IBF (B)
2021-10-17 14:30 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313013 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (A)
2021-10-17 15:45 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034021 Vallentuna IBK / IK Frej - Vaxholms IBF
2021-10-17 18:30 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343019 Vallentuna IBK (A) - Råsunda IS
2021-10-22 20:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032028 Vallentuna IBK - Värmdö IF
2021-10-23 10:15 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348031 Vallentuna IBK (B) - Täby FC (D)
2021-10-23 12:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt Norra 150375021 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (B)
2021-10-23 14:15 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314022 Vallentuna IBK (B) - Täby FC (B)
2021-10-23 15:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325018 Vallentuna IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF (B)
2021-10-24 13:30 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Norra 150367001 Vallentuna IBK - Järfälla IBK
2021-10-24 14:45 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt D 150381019 Vallentuna IBK (C) - Sköndals IK
2021-10-24 15:45 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt B 150335019 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (A)
2021-10-24 18:00 Damer division 2 Norra 150013018 Vallentuna IBK - Duvbo IK (A)
2021-10-30 12:45 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343037 Vallentuna IBK (A) - Väsby AIK (A)
2021-10-30 13:45 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034034 Vallentuna IBK / IK Frej - Hässelby SK IBK
2021-10-30 13:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309034 Vallentuna IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (C)
2021-10-31 13:30 Pantamera Flickor Blå Lättlätt A 150368018 Vallentuna IBK - Vaxholms IBF (B)
2021-10-31 14:30 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Mellersta 150353019 Vallentuna IBK (B) - Töjnan IBK (B)
2021-10-31 15:30 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Norra 150352019 Vallentuna IBK (A) - Jakobsbergs IBF
2021-10-31 16:30 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Norra 150352022 Vallentuna IBK (C) - Ängby IF (B)
2021-10-31 17:45 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343038 Vallentuna IBK (B) - Ängby IF (D)
November
2021-11-04 20:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032041 Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK
2021-11-07 15:00 Damveteran 150191025 Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK
2021-11-07 16:30 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313001 Vallentuna IBK (A) - Töjnan IBK
2021-11-13 10:15 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt A 150356025 Vallentuna IBK - IK Frej Täby IBK
2021-11-13 11:15 Pantamera Flickor Blå Lättlätt A 150368022 Vallentuna IBK - Täby FC (A)
2021-11-13 12:30 Pantamera Flickor Röd Svår 150310027 Vallentuna IBK / IK Frej - Vaksala SK
2021-11-13 14:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370031 Vallentuna IBK (A) - Danderyds SK IBF (A)
2021-11-13 16:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372036 Vallentuna IBK (B) - Farsta IBK
2021-11-14 12:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt Norra 150375041 Vallentuna IBK (A) - Töjnan IBK (A)
2021-11-14 15:30 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt C 150342031 Vallentuna IBK (D) - Ekerö IK (A)
2021-11-14 16:30 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt B 150335032 Vallentuna IBK (A) - Enebybergs IF
2021-11-14 17:30 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt D 150381032 Vallentuna IBK (C) - Töjnan IBK (B)
2021-11-19 19:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026028 Vallentuna IBK - Bele Barkarby IF IBF (B)
2021-11-20 09:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Norra 150352035 Vallentuna IBK (A) - Ängby IF (B)
2021-11-20 10:00 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Norra 150367025 Vallentuna IBK - Vaxholms IBF
2021-11-20 11:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Norra 150352031 Vallentuna IBK (C) - Väsby AIK
2021-11-20 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324026 Vallentuna IBK (A) - Åkersberga IBF
2021-11-20 14:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325029 Vallentuna IBK (B) - Duvbo IK
2021-11-20 15:45 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314040 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (A)
2021-11-20 17:00 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Mellersta 150353035 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (C)
2021-11-21 12:30 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343056 Vallentuna IBK (B) - Vaxholms IBF
2021-11-21 13:30 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348064 Vallentuna IBK (B) - Ekerö IK (A)
2021-11-21 14:45 Herrar division 4 norra 150005026 Vallentuna IBK (B) - IK Frej Täby IBK (A)
2021-11-21 18:00 Damer division 2 Norra 150013029 Vallentuna IBK - Vaxholms IBF
2021-11-26 20:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032064 Vallentuna IBK - Järfälla IBK
2021-11-27 09:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328044 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF (A)
2021-11-27 10:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325033 Vallentuna IBK (B) - Silverdals IF
2021-11-27 11:10 USM Pojkar 16 Grupp 9 580358002 Vallentuna IBK - Huddinge IBS
2021-11-27 13:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372048 Vallentuna IBK (B) - Tungelsta IF
2021-11-27 14:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370044 Vallentuna IBK (A) - Åkersberga IBF (A)
2021-11-27 15:30 Pantamera Flickor Röd Svår 150310038 Vallentuna IBK / IK Frej - Värmdö IF
2021-11-27 16:40 USM Pojkar 16 Grupp 9 580358005 Vallentuna IBK - Älvsjö AIK IBF
2021-11-28 12:30 Pantamera Flickor Blå Lättlätt A 150368026 Vallentuna IBK - Bele Barkarby IF IBF (A)
2021-11-28 13:30 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Norra 150352038 Vallentuna IBK (C) - IK Frej Täby IBK
2021-11-28 14:30 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt D 150381045 Vallentuna IBK (C) - Täby FC (B)
2021-11-28 16:30 Damer division 2 Norra 150013033 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF (B)
2021-11-28 18:00 Pantamera Flickor Röd Svår 150310016 Vallentuna IBK / IK Frej - Täby FC
December
2021-12-04 09:30 Pantamera Flickor Blå Lättsvår Norra 150367037 Vallentuna IBK - Silverdals IF
2021-12-04 10:30 Pantamera Pojkar Blå Lättlätt A 150356039 Vallentuna IBK - Töjnan IBK (C)
2021-12-04 11:30 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Mellersta 150353045 Vallentuna IBK (B) - Hammarby IF IBF (B)
2021-12-04 12:30 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Norra 150352045 Vallentuna IBK (A) - Vallentuna IBK (C)
2021-12-04 14:30 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034051 Vallentuna IBK / IK Frej - Järfälla IBK
2021-12-04 14:45 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314052 Vallentuna IBK (B) - Hässelby SK IBK
2021-12-04 16:00 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313049 Vallentuna IBK (A) - Rotebro IS IBK
2021-12-05 12:45 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343074 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (A)
2021-12-05 13:45 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343073 Vallentuna IBK (A) - Ekerö IK (A)
2021-12-05 14:45 Damveteran 150191035 Vallentuna IBK - Duvbo IK
2021-12-11 09:15 Pantamera Pojkar Blå Lättsvår Norra 150352052 Vallentuna IBK (C) - Åkersberga IBF (B)
2021-12-11 10:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328057 Vallentuna IBK - Täby FC (A)
2021-12-11 11:45 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324037 Vallentuna IBK (A) - Väsby AIK (A)
2021-12-11 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309067 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF
2021-12-11 14:15 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372060 Vallentuna IBK (B) - Nynäshamns IBK
2021-12-11 15:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370057 Vallentuna IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B)
2021-12-12 12:30 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348086 Vallentuna IBK (B) - Silverdals IF (A)
2021-12-12 13:30 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt C 150342057 Vallentuna IBK (D) - Djurgårdens IF IBS
2021-12-12 14:30 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt B 150335058 Vallentuna IBK (A) - Åkersberga IBF (A)
2021-12-12 15:30 Herrar division 4 norra 150005037 Vallentuna IBK (B) - Jakobsbergs IBF (B)
2021-12-12 17:00 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026039 Vallentuna IBK - AIK IBF (A)
2021-12-18 13:30 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343092 Vallentuna IBK (B) - Enebybergs IF
2021-12-18 14:30 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343091 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (A)
2021-12-18 15:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325043 Vallentuna IBK (B) - Hässelby SK IBK (A)
2021-12-18 16:45 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314064 Vallentuna IBK (B) - Ekerö IK
2021-12-19 13:00 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313061 Vallentuna IBK (A) - Åkersberga IBF (B)
2021-12-19 14:15 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034063 Vallentuna IBK / IK Frej - Huddinge IBS (C)
2021-12-19 16:00 Damer division 2 Norra 150013043 Vallentuna IBK - Sigtuna IF IBK
2021-12-19 17:30 Damveteran 150191045 Vallentuna IBK - Sigtuna IF IBK
Januari
2022-01-08 12:30 Damveteran 150191049 Vallentuna IBK - Rosersberg Arlanda IBK
2022-01-09 13:30 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032077 Vallentuna IBK - Balrog Botkyrka IK
2022-01-09 15:45 Damer division 2 Norra 150013047 Vallentuna IBK - Järfälla IBK (A)
2022-01-09 17:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026046 Vallentuna IBK - IBF Offensiv Lidingö
2022-01-14 20:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032084 Vallentuna IBK - Tyresö Trollbäcken IBK
2022-01-15 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328077 Vallentuna IBK - Hammarby IF IBF (B)
2022-01-15 13:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medelsvår Norra 150309079 Vallentuna IBK - Djurgårdens IF IBS (A)
2022-01-15 14:45 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313073 Vallentuna IBK (A) - Väsby AIK
2022-01-15 16:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372072 Vallentuna IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK
2022-01-16 12:15 Pantamera Flickor Röd Svår 150310055 Vallentuna IBK / IK Frej - Bele Barkarby IF IBF (A)
2022-01-16 13:30 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348108 Vallentuna IBK (B) - Rotebro IS IBK (B)
2022-01-16 14:30 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt C 150342077 Vallentuna IBK (D) - Åkersberga IBF (B)
2022-01-16 15:30 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt D 150381078 Vallentuna IBK (C) - Hässelby SK IBK (B)
2022-01-16 16:30 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343102 Vallentuna IBK (A) - Danderyds SK IBF
2022-01-21 19:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370077 Vallentuna IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö
2022-01-22 11:15 Pantamera Flickor Blå Medellätt Norra 150375101 Vallentuna IBK (A) - Silverdals IF
2022-01-22 12:15 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt B 150335079 Vallentuna IBK (A) - Töjnan IBK (A)
2022-01-22 13:15 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt D 150381079 Vallentuna IBK (C) - Hammarby IF IBF
2022-01-22 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325047 Vallentuna IBK (B) - Väsby AIK (B)
2022-01-22 15:00 Pantamera Flickor Röd Svår 150310056 Vallentuna IBK / IK Frej - FBI Tullinge
2022-01-22 15:30 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314082 Vallentuna IBK (B) - IK Tomtberga (B)
2022-01-23 12:45 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034081 Vallentuna IBK / IK Frej - Ekerö IK / Ängby IF
2022-01-23 14:30 Damer division 2 Norra 150013058 Vallentuna IBK - Hässelby SK IBK (B)
2022-01-23 16:00 Herrar division 4 norra 150005054 Vallentuna IBK (B) - Vaxholms IBF (B)
2022-01-29 12:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328089 Vallentuna IBK - Töjnan IBK
2022-01-29 13:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324054 Vallentuna IBK (A) - Sigtuna IF IBK (A)
2022-01-29 15:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372084 Vallentuna IBK (B) - Nacka Wallenstam IBK (A)
2022-01-30 14:30 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348130 Vallentuna IBK (B) - Duvbo IK (A)
2022-01-30 15:30 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313085 Vallentuna IBK (A) - Sigtuna IF IBK
Februari
2022-02-05 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343124 Vallentuna IBK (A) - Ängby IF (D)
2022-02-05 11:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Norra 150375121 Vallentuna IBK (A) - Enebybergs IF
2022-02-05 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt B 150335092 Vallentuna IBK (A) - Rotebro IS IBK
2022-02-05 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328091 Vallentuna IBK - Järfälla IBK
2022-02-05 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325058 Vallentuna IBK (B) - Danderyds SK IBF (A)
2022-02-06 12:30 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343123 Vallentuna IBK (B) - Silverdals IF
2022-02-06 13:30 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt C 150342091 Vallentuna IBK (D) - Täby FC (C)
2022-02-06 14:30 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt D 150381092 Vallentuna IBK (C) - Nacka IBK (C)
2022-02-06 15:30 Herrar division 4 norra 150005064 Vallentuna IBK (B) - Duvbo IK
2022-02-06 17:00 Damveteran 150191065 Vallentuna IBK - Sundbybergs IK
2022-02-06 18:30 USM Flickor 16 Grupp 6 580365006 Vallentuna IBK - Hässelby SK IBK
2022-02-11 20:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032102 Vallentuna IBK - Farsta IBK
2022-02-12 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324064 Vallentuna IBK (A) - Danderyds SK IBF (B)
2022-02-12 13:30 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313097 Vallentuna IBK (A) - Vaxholms IBF (A)
2022-02-12 14:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370091 Vallentuna IBK (A) - AIK IBF
2022-02-12 16:00 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372096 Vallentuna IBK (B) - Visby IBK
2022-02-13 13:30 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348140 Vallentuna IBK (B) - Järfälla IBK (A)
2022-02-13 16:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026068 Vallentuna IBK - Täby FC (B)
2022-02-13 17:45 Herrar division 4 norra 150005066 Vallentuna IBK (B) - Töjnan IBK
2022-02-19 09:00 Pantamera Flickor Röd Svår 150310067 Vallentuna IBK / IK Frej - Huddinge IBS
2022-02-19 11:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328104 Vallentuna IBK - Vaxholms IBF
2022-02-19 12:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324066 Vallentuna IBK (A) - IK Frej Täby IBK
2022-02-19 13:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel B 150325069 Vallentuna IBK (B) - Täby FC (B)
2022-02-19 14:45 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034107 Vallentuna IBK / IK Frej - Täby FC (B)
2022-02-20 12:30 Pantamera Flickor Blå Medellätt Norra 150375141 Vallentuna IBK (A) - Väsby AIK
2022-02-20 14:30 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343145 Vallentuna IBK (B) - Ängby IF (B)
2022-02-20 15:30 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt B 150335105 Vallentuna IBK (A) - Danderyds SK IBF (B)
2022-02-20 16:30 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt C 150342104 Vallentuna IBK (D) - Danderyds SK IBF (A)
2022-02-20 17:30 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt D 150381105 Vallentuna IBK (C) - Älvsjö AIK IBF (B)
2022-02-20 18:30 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343146 Vallentuna IBK (A) - Vaxholms IBF
2022-02-25 20:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032118 Vallentuna IBK - Björklinge BK
Mars
2022-03-04 20:00 Herrar Div 1 Östra Svealand 580032125 Vallentuna IBK - IBK Uppsala Teknologer
2022-03-06 14:15 Herrar division 4 norra 150005077 Vallentuna IBK (B) - Väsby AIK (B)
2022-03-13 13:45 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348158 Vallentuna IBK (B) - Åkersberga IBF (D)
2022-03-13 14:45 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314112 Vallentuna IBK (B) - Hammarby IF IBF
2022-03-13 16:00 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313109 Vallentuna IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF
2022-03-13 17:15 Pantamera Herrjuniorer division 2 norra 150026079 Vallentuna IBK - Hässelby SK IBK (A)
2022-03-19 11:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343168 Vallentuna IBK (A) - Åkersberga IBF (A)
2022-03-19 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt B 150335118 Vallentuna IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö (B)
2022-03-19 13:00 Pantamera Pojkar Ljusröd Medellätt Norra 150328117 Vallentuna IBK - IK Frej Täby IBK
2022-03-19 14:15 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324077 Vallentuna IBK (A) - Rotebro IS IBK
2022-03-19 15:30 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370117 Vallentuna IBK (A) - Väsby AIK
2022-03-19 16:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Södra 150372120 Vallentuna IBK (B) - Danderyds SK IBF (B)
2022-03-19 17:30 Pantamera Flickor Röd Svår 150310078 Vallentuna IBK / IK Frej - Rosersberg Arlanda IBK/ Sigtuna IF IBK
2022-03-20 13:00 Pantamera Flickor Blå Medellätt Norra 150375161 Vallentuna IBK (A) - Bele Barkarby IF IBF (A)
2022-03-20 15:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343167 Vallentuna IBK (B) - Duvbo IK (B)
2022-03-20 16:15 Damer division 2 Norra 150013083 Vallentuna IBK - Täby FC (B)
2022-03-26 14:00 Pantamera Flickor Röd Medel Mellersta 150314124 Vallentuna IBK (B) - Huddinge IBS (B)
2022-03-26 14:45 Pantamera Damjuniorer division 2 norra 150034123 Vallentuna IBK / IK Frej - IBF Offensiv Lidingö
2022-03-26 15:15 Pantamera Flickor Röd Medel Norra 150313121 Vallentuna IBK (A) - Enebybergs IF
2022-03-27 12:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt D 150381124 Vallentuna IBK (C) - Duvbo IK (A)
2022-03-27 13:00 Pantamera Pojkar Blå Medellätt B 150348176 Vallentuna IBK (B) - IK Frej Täby IBK (B)
2022-03-27 14:00 Damveteran 150191085 Vallentuna IBK - Älta IF
April
2022-04-02 10:00 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343190 Vallentuna IBK (A) - Enebybergs IF
2022-04-02 11:00 Pantamera Flickor Röd Svår 150310089 Vallentuna IBK / IK Frej - Salems IF
2022-04-02 13:00 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt B 150335131 Vallentuna IBK (A) - Väsby AIK
2022-04-02 15:30 Pantamera Pojkar Ljusröd Medel A 150324088 Vallentuna IBK (A) - Täby FC (A)
2022-04-03 12:45 Pantamera Pojkar Blå Medelsvår Norra 150343189 Vallentuna IBK (B) - Töjnan IBK (A)
2022-04-03 13:45 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt C 150342130 Vallentuna IBK (D) - Mariebergs SK (A)
2022-04-03 14:45 Pantamera Pojkar Blå Svårlätt D 150381131 Vallentuna IBK (C) - IBF Offensiv Lidingö (A)
2022-04-03 15:45 Pantamera Pojkar Mörkröd Medel Norra 150370130 Vallentuna IBK (A) - Vaxholms IBF
2022-04-03 17:00 Herrar division 4 norra 150005088 Vallentuna IBK (B) - IBF Täby

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis