Spelprogram - Pantamera Pojkar Klass 1 VIBF/ÖLIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBK Hallsta PK1 Vit, Svart, Vit
IBK Köping Ung PK1 Svart, Svart, Svart
IBK Sala PK1 Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
IFK Arboga PK1 Blå, Svart, Svart
Kumla IBK 1 PK1 Blå, blå, Blå
Lillån IBK 2 PK1 Grön, Vit (dam=svart), Vit
Lillån IBK PK1 Grön, Vit (dam=svart), Vit
Silvergruvans IBF PK1 Röd, Vit, Röd
Skogsgymnastikens IBS PK1 Blå, Blå, Blå
SMÅ IF 1 PK1 röd, svart, Röd
WSK Lindesberg PK1 Per Nyberg per@lindesbergsgk.se 076-3190850 Marinblå, Marinblå, Marinblå
Västerås IBS Ung 1 PK1 Vit, Svart, Vit
Västerås IBS Ung 2 PK1 Vit, Svart, Vit
Örebro SK Ung 1 PK1 Vit, svart, vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2018-10-01 19:00 211020006 Västerås IBS Ung 2 PK1 - Lillån IBK 2 PK1 8 - 2 Klövernhallen Plan 1
2018-10-05 19:00 211020004 Skogsgymnastikens IBS PK1 - Silvergruvans IBF PK1 9 - 4 Frida Hansdotter Arena
2018-10-07 10:30 211020003 IBK Sala PK1 - SMÅ IF 1 PK1 2 - 7 Sala Idrottshall
2018-10-07 12:30 211020007 IFK Arboga PK1 - Kumla IBK 1 PK1 2 - 3 Vasahallen
2018-10-07 14:45 211020002 IBK Köping Ung PK1 - WSK Lindesberg PK1 3 - 2 Ullvihallen
2018-10-07 15:00 211020001 IBK Hallsta PK1 - Örebro SK Ung 1 PK1 3 - 7 Sporthallen Hallstahammar
2018-10-08 18:15 211020005 Västerås IBS Ung 1 PK1 - Lillån IBK PK1 4 - 4 Klövernhallen Plan 1
Omgång 2
2018-10-12 19:30 211020008 WSK Lindesberg PK1 - IBK Hallsta PK1 3 - 7 Stadsskogsskolan
2018-10-12 19:30 211020014 IFK Arboga PK1 - Västerås IBS Ung 2 PK1 5 - 7 Vasahallen
2018-10-13 16:00 211020010 Silvergruvans IBF PK1 - IBK Köping Ung PK1 7 - 6 Sporthallen, Hällefors
2018-10-13 17:00 211020013 Kumla IBK 1 PK1 - Västerås IBS Ung 1 PK1 2 - 11 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2018-10-14 13:00 211020009 SMÅ IF 1 PK1 - Örebro SK Ung 1 PK1 4 - 8 Odenskolans Sporthall
2018-10-14 15:00 211020012 Lillån IBK 2 PK1 - Skogsgymnastikens IBS PK1 6 - 10 Birgittaskolan
2019-01-11 18:15 211020011 Lillån IBK PK1 - IBK Sala PK1 4 - 7 Lillåns skola
Omgång 3
2018-10-17 19:00 211020020 Skogsgymnastikens IBS PK1 - IFK Arboga PK1 5 - 4 Frida Hansdotter Arena
2018-10-20 11:30 211020016 WSK Lindesberg PK1 - Silvergruvans IBF PK1 5 - 6 Stadsskogsskolan
2018-10-20 12:00 211020015 IBK Hallsta PK1 - SMÅ IF 1 PK1 5 - 8 Nibblehallen
2018-10-20 13:00 211020019 IBK Sala PK1 - Kumla IBK 1 PK1 3 - 4 Sala Idrottshall
2018-10-21 14:00 211020017 Örebro SK Ung 1 PK1 - Lillån IBK PK1 5 - 0 Tybblelundsskolan
2018-10-21 14:15 211020018 IBK Köping Ung PK1 - Lillån IBK 2 PK1 5 - 7 Ullvihallen
2019-01-17 19:30 211020021 Västerås IBS Ung 1 PK1 - Västerås IBS Ung 2 PK1 9 - 9 Klövernhallen Plan 1
Omgång 4
2018-10-25 18:30 211020022 Silvergruvans IBF PK1 - IBK Hallsta PK1 5 - 5 Sporthallen, Hällefors
2018-10-27 12:15 211020025 Kumla IBK 1 PK1 - Örebro SK Ung 1 PK1 2 - 10 Skogstorpskolan
2018-10-27 14:00 211020023 Lillån IBK PK1 - SMÅ IF 1 PK1 2 - 5 Lillåns skola
2018-10-27 14:30 211020027 Västerås IBS Ung 2 PK1 - IBK Sala PK1 2 - 6 Klövernhallen Plan 1
2018-10-27 15:45 211020024 Lillån IBK 2 PK1 - WSK Lindesberg PK1 8 - 3 Lillåns skola
2018-10-27 16:00 211020026 IFK Arboga PK1 - IBK Köping Ung PK1 1 - 2 Vasahallen
2018-10-28 14:30 211020028 Västerås IBS Ung 1 PK1 - Skogsgymnastikens IBS PK1 4 - 3 Klövernhallen Plan 1
Omgång 5
2018-11-10 10:30 211020035 IBK Sala PK1 - Skogsgymnastikens IBS PK1 5 - 8 Sala Idrottshall
2018-11-10 13:30 211020032 WSK Lindesberg PK1 - IFK Arboga PK1 3 - 8 Stadsskogsskolan
2018-11-10 16:00 211020030 Silvergruvans IBF PK1 - Lillån IBK 2 PK1 4 - 5 Sporthallen, Hällefors
2018-11-10 17:00 211020029 IBK Hallsta PK1 - Lillån IBK PK1 3 - 9 Nibblehallen
2018-11-11 13:00 211020031 SMÅ IF 1 PK1 - Kumla IBK 1 PK1 11 - 3 Odenskolans Sporthall
2018-11-11 14:15 211020034 IBK Köping Ung PK1 - Västerås IBS Ung 1 PK1 4 - 2 Ullvihallen
2018-11-11 16:00 211020033 Örebro SK Ung 1 PK1 - Västerås IBS Ung 2 PK1 5 - 6 Tybblelundsskolan
Omgång 6
2018-11-17 12:30 211020036 Lillån IBK 2 PK1 - IBK Hallsta PK1 5 - 5 Lillåns skola
2018-11-17 13:00 211020039 Västerås IBS Ung 2 PK1 - SMÅ IF 1 PK1 6 - 5 Klövernhallen Plan 1
2018-11-18 13:00 211020037 Kumla IBK 1 PK1 - Lillån IBK PK1 5 - 10 Skogstorpskolan
2018-11-18 15:00 211020041 Skogsgymnastikens IBS PK1 - Örebro SK Ung 1 PK1 10 - 8 Frida Hansdotter Arena
2018-11-18 15:15 211020038 IFK Arboga PK1 - Silvergruvans IBF PK1 10 - 3 Vasahallen
2019-01-07 18:15 211020040 Västerås IBS Ung 1 PK1 - WSK Lindesberg PK1 8 - 5 Klövernhallen Plan 1
2019-01-18 18:30 211020042 IBK Sala PK1 - IBK Köping Ung PK1 2 - 5 Ransta Skola (Sala)
Omgång 7
2018-11-24 10:15 211020045 Lillån IBK PK1 - Västerås IBS Ung 2 PK1 6 - 3 Mellringehallen - Örebro
2018-11-24 13:30 211020048 WSK Lindesberg PK1 - IBK Sala PK1 7 - 11 Stadsskogsskolan
2018-11-24 16:00 211020046 Silvergruvans IBF PK1 - Västerås IBS Ung 1 PK1 6 - 6 Sporthallen, Hällefors
2018-11-24 17:00 211020043 IBK Hallsta PK1 - Kumla IBK 1 PK1 9 - 5 Nibblehallen
2018-11-25 13:00 211020047 SMÅ IF 1 PK1 - Skogsgymnastikens IBS PK1 8 - 6 Odenskolans Sporthall
2018-11-25 15:15 211020044 Lillån IBK 2 PK1 - IFK Arboga PK1 7 - 3 Birgittaskolan
2018-11-25 18:00 211020049 Örebro SK Ung 1 PK1 - IBK Köping Ung PK1 5 - 4 Tybblelundsskolan
Omgång 8
2018-11-17 13:00 211020054 IBK Sala PK1 - Silvergruvans IBF PK1 3 - 5 Sala Idrottshall
2018-12-01 15:00 211020051 Västerås IBS Ung 2 PK1 - Kumla IBK 1 PK1 8 - 4 Klövernhallen Plan 1
2018-12-01 15:45 211020055 IBK Köping Ung PK1 - SMÅ IF 1 PK1 3 - 4 Ullvihallen
2018-12-01 17:15 211020050 IFK Arboga PK1 - IBK Hallsta PK1 10 - 3 Vasahallen
2018-12-02 10:00 211020052 Västerås IBS Ung 1 PK1 - Lillån IBK 2 PK1 8 - 3 Klövernhallen Plan 1
2018-12-02 15:00 211020053 Skogsgymnastikens IBS PK1 - Lillån IBK PK1 6 - 6 Frida Hansdotter Arena
2018-12-12 19:00 211020056 Örebro SK Ung 1 PK1 - WSK Lindesberg PK1 8 - 2 Mellringehallen - Örebro
Omgång 9
2018-12-06 19:00 211020062 Silvergruvans IBF PK1 - Örebro SK Ung 1 PK1 4 - 10 Sporthallen, Hällefors
2018-12-08 12:15 211020058 IFK Arboga PK1 - Västerås IBS Ung 1 PK1 5 - 6 Vasahallen
2018-12-08 12:30 211020061 Lillån IBK PK1 - IBK Köping Ung PK1 10 - 4 Lillåns skola
2018-12-08 16:30 211020057 IBK Hallsta PK1 - Västerås IBS Ung 2 PK1 5 - 12 Nibblehallen
2018-12-09 12:30 211020059 Kumla IBK 1 PK1 - Skogsgymnastikens IBS PK1 4 - 13 Skogstorpskolan
2018-12-09 12:30 211020060 Lillån IBK 2 PK1 - IBK Sala PK1 6 - 4 Lillåns skola
2018-12-09 13:00 211020063 SMÅ IF 1 PK1 - WSK Lindesberg PK1 14 - 2 Odenskolans Sporthall
Omgång 10
2018-12-15 13:00 211020066 IBK Sala PK1 - IFK Arboga PK1 5 - 9 Sala Idrottshall
2018-12-15 14:00 211020069 WSK Lindesberg PK1 - Lillån IBK PK1 4 - 3 Stadsskogsskolan
2018-12-16 11:00 211020068 Örebro SK Ung 1 PK1 - Lillån IBK 2 PK1 3 - 5 Idrottshuset Örebro
2018-12-16 14:15 211020067 IBK Köping Ung PK1 - Kumla IBK 1 PK1 OW (0 - 5) Ullvihallen
2018-12-16 15:00 211020065 Skogsgymnastikens IBS PK1 - Västerås IBS Ung 2 PK1 6 - 6 Frida Hansdotter Arena
2018-12-16 15:30 211020064 Västerås IBS Ung 1 PK1 - IBK Hallsta PK1 9 - 6 Klövernhallen Plan 1
2018-12-19 20:00 211020070 SMÅ IF 1 PK1 - Silvergruvans IBF PK1 6 - 4 Odenskolans Sporthall
Omgång 11
2018-12-19 19:30 211020072 Västerås IBS Ung 1 PK1 - IBK Sala PK1 5 - 4 Klövernhallen Plan 1
2018-12-20 19:30 211020073 Västerås IBS Ung 2 PK1 - IBK Köping Ung PK1 10 - 5 Klövernhallen Plan 1
2018-12-21 19:30 211020076 Lillån IBK 2 PK1 - SMÅ IF 1 PK1 9 - 3 Lillåns skola
2018-12-22 11:00 211020071 IBK Hallsta PK1 - Skogsgymnastikens IBS PK1 5 - 14 Nibblehallen
2018-12-22 12:30 211020074 IFK Arboga PK1 - Örebro SK Ung 1 PK1 3 - 3 Vasahallen
2018-12-22 12:30 211020077 Lillån IBK PK1 - Silvergruvans IBF PK1 9 - 2 Lillåns skola
2019-01-16 18:30 211020075 Kumla IBK 1 PK1 - WSK Lindesberg PK1 5 - 0 Skogstorpskolan
Omgång 12
2019-01-12 11:30 211020081 WSK Lindesberg PK1 - Västerås IBS Ung 2 PK1 3 - 7 Stadsskogsskolan
2019-01-12 12:45 211020079 IBK Köping Ung PK1 - Skogsgymnastikens IBS PK1 6 - 8 Ullvihallen
2019-01-12 14:00 211020084 Lillån IBK PK1 - Lillån IBK 2 PK1 13 - 4 Lillåns skola
2019-01-12 16:00 211020083 Silvergruvans IBF PK1 - Kumla IBK 1 PK1 7 - 2 Sporthallen, Hällefors
2019-01-12 17:30 211020078 IBK Sala PK1 - IBK Hallsta PK1 8 - 5 Sala Idrottshall
2019-01-12 17:30 211020080 Örebro SK Ung 1 PK1 - Västerås IBS Ung 1 PK1 3 - 2 Tybblelundsskolan
2019-01-13 13:00 211020082 SMÅ IF 1 PK1 - IFK Arboga PK1 7 - 7 Odenskolans Sporthall
Omgång 13
2019-01-19 11:30 211020091 Kumla IBK 1 PK1 - Lillån IBK 2 PK1 2 - 7 Skogstorpskolan
2019-01-19 13:45 211020090 IFK Arboga PK1 - Lillån IBK PK1 5 - 5 Vasahallen
2019-01-19 15:00 211020089 Västerås IBS Ung 2 PK1 - Silvergruvans IBF PK1 7 - 5 Klövernhallen Plan 1
2019-01-19 16:30 211020088 Västerås IBS Ung 1 PK1 - SMÅ IF 1 PK1 13 - 4 Klövernhallen Plan 1
2019-01-19 17:00 211020085 IBK Hallsta PK1 - IBK Köping Ung PK1 4 - 13 Nibblehallen
2019-01-20 11:30 211020086 IBK Sala PK1 - Örebro SK Ung 1 PK1 WO (5 - 0) Sala Idrottshall
2019-01-20 15:00 211020087 Skogsgymnastikens IBS PK1 - WSK Lindesberg PK1 WO (5 - 0) Frida Hansdotter Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis