Spelprogram - Pantamera Ljusblå Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Endre IF F 06 Lag 1 Conny Andersson connyandersson1973@telia.com 0707475397 Gul, Svart , Gul
Endre IF F 06 Lag 2 Gul, Svart , Gul
Endre IF F 07 Ann Forsberg ann.forsberg@live.se 0707-92 03 03 Gul, Svart , Gul
IF Hansa-Hoburg Jochem Larsson mehcoj7@gmail.com Blå, Svarta, Blå
Roma IF Andreas Nygren 0722227162 Svart/Gul, Svart, Gula
Wisby City SK Ljusblå, Vit, Vit
Visby IBK P 08 Gul, Blå, Gul
Visby IBK P-09 Gul, Blå, Gul
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-01-13 12:30 1 IF Hansa-Hoburg - Visby IBK P-09 Isabel Thurgren, Emy Westergren Hemsehallen
2019-01-13 13:40 1 Visby IBK P 08 - Roma IF Albin Nordahl, Emy Westergren Hemsehallen
2019-01-13 14:50 1 Endre IF F 06 Lag 2 - Endre IF F 06 Lag 1 Albin Nordahl, Isabel Thurgren Hemsehallen
2019-01-13 16:00 1 Wisby City SK - Endre IF F 07 Albin Nordahl, Isabel Thurgren Hemsehallen
Omgång 2
2019-01-20 12:30 2 Endre IF F 07 - Endre IF F 06 Lag 2 Elsa Vestberg, Emy Westergren Klintehallen
2019-01-20 13:40 2 Endre IF F 06 Lag 1 - Visby IBK P 08 Elsa Vestberg, Emy Westergren Klintehallen
2019-01-20 14:50 2 Roma IF - IF Hansa-Hoburg Isabel Thurgren, Albin Nordahl Klintehallen
2019-01-20 16:00 2 Visby IBK P-09 - Wisby City SK Isabel Thurgren, Albin Nordahl Klintehallen
Omgång 3
2019-02-02 09:00 3 Endre IF F 06 Lag 2 - Wisby City SK Robert Lyander, Anton Edmark Södervärnshallen
2019-02-02 10:10 3 Visby IBK P 08 - Endre IF F 07 Erik Isenberg, Anton Edmark Södervärnshallen
2019-02-02 11:20 3 IF Hansa-Hoburg - Endre IF F 06 Lag 1 Anton Edmark, Robert Lyander Södervärnshallen
2019-02-02 12:30 3 Roma IF - Visby IBK P-09 Robert Lyander, Erik Isenberg Södervärnshallen
Omgång 4
2019-02-09 09:00 4 Wisby City SK - Visby IBK P 08 Alfred Jakobsson, Liz Lyander Innebandycenter
2019-02-09 10:10 4 Visby IBK P-09 - Endre IF F 06 Lag 2 Anton Edmark, Alfred Jakobsson Innebandycenter
2019-02-09 11:20 4 Endre IF F 06 Lag 1 - Roma IF Liz Lyander, Jacob Ström Innebandycenter
2019-02-09 12:30 4 Endre IF F 07 - IF Hansa-Hoburg Jacob Ström, Anton Edmark Innebandycenter
Omgång 5
2019-02-16 09:00 5 Endre IF F 06 Lag 1 - Visby IBK P-09 Mourice Åkerblom, Hugo Roos Södervärnshallen
2019-02-16 10:10 5 Visby IBK P 08 - Endre IF F 06 Lag 2 Emil Magnusson, Hugo Roos Södervärnshallen
2019-02-16 11:20 5 IF Hansa-Hoburg - Wisby City SK Hugo Roos, Mourice Åkerblom Södervärnshallen
2019-02-16 12:30 5 Roma IF - Endre IF F 07 , Emil Magnusson Södervärnshallen
Omgång 6
2019-03-09 09:00 6 Endre IF F 07 - Endre IF F 06 Lag 1 Viktor Martell, Elias Klintberg Södervärnshallen
2019-03-09 10:10 6 Wisby City SK - Roma IF Axel Wramner, Simon Andersson Södervärnshallen
2019-03-09 11:20 6 Endre IF F 06 Lag 2 - IF Hansa-Hoburg Viktor Martell, Elias Klintberg Södervärnshallen
2019-03-09 12:30 6 Visby IBK P-09 - Visby IBK P 08 Simon Andersson, Axel Wramner Södervärnshallen
Omgång 7
2019-03-23 08:30 7 Endre IF F 06 Lag 1 - Wisby City SK , Anton Thulin Södervärnshallen
2019-03-23 09:40 7 Endre IF F 07 - Visby IBK P-09 , Anton Thulin Södervärnshallen
2019-03-23 10:50 7 IF Hansa-Hoburg - Visby IBK P 08 Elias Klintberg, Anton Thulin Södervärnshallen
2019-03-23 12:00 7 Roma IF - Endre IF F 06 Lag 2 , Elias Klintberg Södervärnshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis