Spelprogram - Pantamera F Blå Svår A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF Tomas Jörneblad tomas.jorneblad@bredband.net 070-5091890 Svart, Svart, Svart
Huddinge IK Christer Nyzelius F06 christer.nyzelius@gmail.com 0706920680 röd, röd, röd
Nacka Wallenstam IBK Per Hammarlund per.hammarlund@seb.se 0760389605 Vit, Svart, Vit
Rosersbergs IK Pontus Larsson Pontus.larsson66@gmail.com 070-888 14 98 Röd/blå/röd
Täby FC (A) Moira Sheridan moirajsheridan@gmail.com 0767772276 vit/svart/vit
Vallentuna IBK Kristina Åstrand kristinaastrand@hotmail.com 070-6919771 Svart, Svart, Svart
Värmdö IF (B) Fredrik Alzén fredrik.alzen75@gmail.com 0704568811 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-02-10 09:30 1 Täby FC (A) - Rosersbergs IK Mimma Spasic, Hannes Hovmöller Skarpängskolan B
2019-03-09 18:15 1 Vallentuna IBK - Huddinge IK Richard Jonsson, Simon Fröberg Hammarbackens Sporthall
2019-03-17 19:00 1 Värmdö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK Jessika Forsberg, Michael Selg Värmdö sporthall
Omgång 2
2019-02-16 11:30 2 Rosersbergs IK - Bele Barkarby IF IBF Villiam Lööf, Mikael Abrahamsson Rosershallen
2019-02-16 16:15 2 Nacka Wallenstam IBK - Täby FC (A) Björn Larsson, Filippa Ekman Järla Sporthall
2019-02-17 16:15 2 Värmdö IF (B) - Vallentuna IBK Patrik Larsson, Lucas Werelius Värmdö sporthall
Omgång 3
2019-03-09 15:00 3 Täby FC (A) - Vallentuna IBK Mimma Spasic, Richard Jonsson Skarpängskolan B
2019-03-09 15:15 3 Rosersbergs IK - Nacka Wallenstam IBK Rikard Söderlund, Anders Haag Rosershallen
2019-03-10 16:15 3 Bele Barkarby IF IBF - Huddinge IK Filip Lövenklint, Ricky Bagge Björkebyhallen
Omgång 4
2019-03-16 16:15 4 Vallentuna IBK - Rosersbergs IK Johan Ståhl, Jan Lingemark Hammarbackens Sporthall
2019-03-16 18:00 4 Nacka Wallenstam IBK - Bele Barkarby IF IBF Emilia Tuomela, Elin Holm Järla Sporthall
2019-03-17 10:00 4 Värmdö IF (B) - Huddinge IK Lucas Werelius, Johan Nima Värmdö sporthall
Omgång 5
2019-03-23 13:00 5 Nacka Wallenstam IBK - Vallentuna IBK Felix Fernström, Wilmer Axén Järla Sporthall
2019-03-24 13:00 5 Huddinge IK - Täby FC (A) Leif Karlsson, Elise Lundin Kvarnbergshallen
2019-03-24 13:15 5 Bele Barkarby IF IBF - Värmdö IF (B) Roland Nester, Björn Landin Björkebyhallen
Omgång 6
2019-03-10 10:00 6 Täby FC (A) - Värmdö IF (B) Oscar Uhlir, Sezgin Youmer Skarpängskolan B
2019-03-17 16:20 6 Vallentuna IBK - Bele Barkarby IF IBF Lucas Edberg, Andreas Sandgren Hammarbackens Sporthall
2019-03-30 15:00 6 Rosersbergs IK - Huddinge IK Anders Haag, Jan Lingemark Rosershallen
Omgång 7
2019-03-16 12:30 7 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF Hannes Hovmöller, Andreas Mattsson Jakobsbergs Sporthall
2019-03-31 16:00 7 Värmdö IF (B) - Rosersbergs IK Felix Fernström, Elise Lundin Värmdö sporthall
2019-03-31 17:45 7 Nacka Wallenstam IBK - Huddinge IK Johan Ståhl, Christian Berger Järla Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis