Spelprogram - Pantamera F Blå Svår B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ekerö IK Christian Almeby calmeby@gmail.com 0701-849595 Blå, Blå, Blå
Jakobsbergs IBF Gunnela Söderström gunnelasoderstrom@hotmail.com 0735337628 Svart/Svart/Svart
Tumba GOIF Jimmie Karlsson jimmiesiw@gmail.com 0733145175 Röd, Svart, Röda
Täby FC (B) Peter Sjöström pj.sjostrom@gmail.com 0703821180 Vit, Vit, Vit
Värmdö IF (A) Jonathan Cohen jonathan@cohen.se 070-698 26 26 Blå/Blå/Blå
Åkersberga IBF Fredrik Hellström fredrik.hellstrom@fmv.se 0709824136 Orange/Svart/Orange
Örby IS Anders Holm andersinrtp@gmail.com 0706 - 607 083 Röd/blå/röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-02-09 15:15 1 Örby IS - Tumba GOIF Mauricio Castillo, Mathias Johansson Bandhagshallen
2019-02-17 13:30 1 Värmdö IF (A) - Täby FC (B) Adam Lindell, Lucas Werelius Värmdö sporthall
2019-03-17 12:15 1 Jakobsbergs IBF - Åkersberga IBF Mats Järnmark, Kerin Maclean Mitchell Jakobsbergs Sporthall
Omgång 2
2019-02-16 10:30 2 Ekerö IK - Åkersberga IBF Mats Järnmark, Robert Milerud Mälaröhallen
2019-02-16 13:15 2 Örby IS - Värmdö IF (A) Mathias Johansson, Anders Hillebrink Farstahallen 3
2019-02-16 14:15 2 Tumba GOIF - Jakobsbergs IBF Lennart Asp, Zana Guzel Storvretens Sporthall
Omgång 3
2019-03-09 14:00 3 Täby FC (B) - Ekerö IK Mimma Spasic, William De Besche Skarpängskolan A
2019-03-10 11:00 3 Tumba GOIF - Åkersberga IBF Johan Nima, Sam Robertsson Storvretens Sporthall
2019-03-10 11:00 3 Jakobsbergs IBF - Värmdö IF (A) Mats Järnmark, Leif Karlsson Viksjö Sporthall
Omgång 4
2019-03-09 16:00 4 Örby IS - Täby FC (B) Mimma Spasic, Richard Jonsson Skarpängskolan A
2019-03-16 09:45 4 Ekerö IK - Tumba GOIF Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Mälaröhallen
2019-03-16 17:00 4 Värmdö IF (A) - Åkersberga IBF Can Asal, Lucas Werelius Värmdö sporthall
Omgång 5
2019-03-23 09:45 5 Örby IS - Ekerö IK Shabbir Ahmed, Johan Nima Högdalshallen
2019-03-23 13:15 5 Tumba GOIF - Värmdö IF (A) Kerin Maclean Mitchell, Sezgin Youmer Malmsjö Sporthall
2019-03-23 17:00 5 Täby FC (B) - Jakobsbergs IBF Villiam Lööf, William De Besche Skarpängskolan A
Omgång 6
6 Värmdö IF (A) - Ekerö IK Värmdö sporthall
2019-03-30 09:30 6 Örby IS - Jakobsbergs IBF Kerin Maclean Mitchell, Tony Verho Högdalshallen
2019-03-30 16:00 6 Täby FC (B) - Åkersberga IBF Filip Lövenklint, Andreas Beijer Skarpängskolan A
Omgång 7
2019-03-31 10:00 7 Tumba GOIF - Täby FC (B) Sezgin Youmer, Batuhan Turkmenoglu Storvretens Sporthall
2019-03-31 13:15 7 Ekerö IK - Jakobsbergs IBF Mattias Thomasson, Ricky Bagge Tappströms Bollhall
2019-03-31 15:15 7 Åkersberga IBF - Örby IS Arvid Nordin, Patrik Cullander Skärgårdsstadshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis