Spelprogram - JAS DJ17 Play Off

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Björklinge BK Jens Andersson jens.andersson@afconsult.com 0705-462160 Svart, Svart, Svart
FBC Kalmarsund Ungdom Lars Lind siamla68@gmail.com 073-1415309 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
GS 86/Fagerås BK Rosa, Svart, Svart
Hovslätts IK Anders Knutsson anders.knutsson@mail.com 076-1491006 Röd, Vit, Vit
Huddinge IBS Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd, Röd, Vita
IBK Lockerud Mariestad Malcolm Schäfer malcolmschafer@outlook.com 073-6197576 Röd, Röd, Röd
IBK Lund/Elit Daniel Heander daniel.heander@lund.se 0707-785210 Svart-grön, Svart-grön, Svart
IKSU /IKSU Ungdom Andre Jernberg andre.jernberg@umea.se 0702386118 Orange/vit, Orange/vit, Orange/vit
Kais Mora UIF Andreas Hägglund andreas.hagglund@schneider-electric.com 070 - 368 53 61 Röd, Svart, Svart
Lindome IBK Joakim Wahlström joakim_wahlstrom@hotmail.com 072-7076824 Grön, Vit, Vit
Nacka Wallenstam IBK Fredrik Olsson figge@nackaibk.se 0707-185010 Vit, Svart, Vit
Pixbo Wallenstam IBF Daniel Svartling innebandydaniel@outlook.com 0705-171135 Röd/vit, Röd, Röda
RIG Umeå IBF Peter Hörnsten peter.svensson.hornsten@innebandy.se 070-5762522 Blå, Blå, Gul/Blå randiga
Rönnby Västerås IBK Ungdom Evalena Eklund evalena.eklund@gmail.com 070-747 28 69 Orange, Svart, Svart
Warberg IBF Niklas Johansson niklas.johansson@siemens.com 0708-719 391 Blå, Blå, Blå
Åkersberga IBF Andreas Berglind ante71@hotmail.com 0768093085 Orange, Svart, Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-03-30 13:00 1 Lindome IBK - Warberg IBF 5 - 2 Joakim Amri Nilsson, Aldin Hadziselmovic Almåshallen A
2019-03-30 13:30 1 Åkersberga IBF - IKSU /IKSU Ungdom 0 - 4 Christian Högberg, Tobias Ekmark Åkersberga Sporthall A
2019-03-30 14:00 1 IBK Lund/Elit - Hovslätts IK 6 - 5 e.förl. Tony Olsson, Erik Hindemith ISLK 140
2019-03-30 15:00 1 RIG Umeå IBF - Björklinge BK 11 - 2 Thomas Jonsson, Mats Erelund Musköten 2
2019-03-30 16:00 1 Nacka Wallenstam IBK - Rönnby Västerås IBK Ungdom 5 - 4 Johannes Ekenberg, Stefano Bianque Ormingehallen
2019-03-30 16:00 1 FBC Kalmarsund Ungdom - IBK Lockerud Mariestad 9 - 0 Gerhardt Borkowski, Viktor Bringstam Färjehallen 231
2019-03-30 18:00 1 Kais Mora UIF - Huddinge IBS 4 - 5 Joacim Svensson, Viktor Snöborgs Idre Fjäll Arena 148
2019-03-30 18:00 1 GS 86/Fagerås BK - Pixbo Wallenstam IBF 5 - 2 Lars Larsson, Roger Nilsson Forshaga Sporthall 150

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis