Spelprogram - Herrar Div 4 Västmanland

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBK Hallsta H4 Daniel Erik Engman Vit, svart, vit
IBK Sala H4 Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
Knäppmora AIK H4 RÖD, SVART, SVART
Kungsörs IBK H4 Svart, Svart , Svart
Köpings IS Ung H4 Svart, Svart, Svart
Per-Ols IBF H4 Thomas Liljeqvist thomas.liljeqvist@outlook.com 072 - 227 72 07 Rött/Svart/Svart
Surahammars IBF H4 Kim Näslund Kim.naslund@hotmail.se 072-278 47 67 Gul, Svart, Svart
Tillberga IK Ung Roosters H4 Grön, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-04 19:00 211002003 IBK Hallsta H4 - Per-Ols IBF H4 6 - 5 Nibblehallen
2019-10-05 13:00 211002004 Tillberga IK Ung Roosters H4 - IBK Sala H4 13 - 7 Tillberga Sporthall
2019-10-06 16:00 211002002 Kungsörs IBK H4 - Surahammars IBF H4 6 - 10 Sporthallen Kungsör A
Omgång 2
2019-10-13 15:00 211002009 Köpings IS Ung H4 - IBK Hallsta H4 6 - 7 Karlbergshallen (KB-Hallen)
2019-10-13 15:30 211002008 IBK Sala H4 - Kungsörs IBK H4 4 - 18 Sporthallen Lärkan
2019-10-13 16:30 211002012 Surahammars IBF H4 - Knäppmora AIK H4 9 - 0 Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 3
2019-10-18 19:00 211002015 IBK Hallsta H4 - IBK Sala H4 5 - 4 Nibblehallen
2019-10-19 14:30 211002018 Knäppmora AIK H4 - Köpings IS Ung H4 6 - 9 Skinnskattebergs Sporthall
2019-10-19 18:30 211002016 Tillberga IK Ung Roosters H4 - Per-Ols IBF H4 4 - 8 Tillberga Sporthall
Omgång 4
2019-10-25 19:30 211002022 Surahammars IBF H4 - Tillberga IK Ung Roosters H4 Mälarenergi Arena Surahammar
2019-10-27 14:00 211002024 IBK Sala H4 - Knäppmora AIK H4 Sporthallen Lärkan
Omgång 5
2019-11-01 19:00 211002027 IBK Hallsta H4 - Surahammars IBF H4 Nibblehallen
2019-11-02 12:00 211002030 Knäppmora AIK H4 - Per-Ols IBF H4 Skinnskattebergs Sporthall
2019-11-03 16:00 211002026 Kungsörs IBK H4 - Köpings IS Ung H4 Sporthallen Kungsör A
Omgång 6
2019-11-04 19:00 211002031 Per-Ols IBF H4 - Kungsörs IBK H4 Fagerstahallen
2019-11-10 15:00 211002034 Köpings IS Ung H4 - Tillberga IK Ung Roosters H4 Karlbergshallen (KB-Hallen) 15
Omgång 7
2019-11-16 14:30 211002039 Knäppmora AIK H4 - Tillberga IK Ung Roosters H4 Skinnskattebergs Sporthall
2019-11-17 16:30 211002041 Surahammars IBF H4 - Köpings IS Ung H4 Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 8
2019-11-22 19:00 211002045 IBK Hallsta H4 - Knäppmora AIK H4 Nibblehallen
2019-11-23 17:00 211002047 Surahammars IBF H4 - IBK Sala H4 Mälarenergi Arena Surahammar
2019-11-23 19:30 211002043 Tillberga IK Ung Roosters H4 - Kungsörs IBK H4 Tillberga Sporthall
Omgång 9
2019-11-25 19:00 211002053 Per-Ols IBF H4 - Köpings IS Ung H4 Fagerstahallen
2019-12-01 16:00 211002051 Kungsörs IBK H4 - Knäppmora AIK H4 Sporthallen Kungsör A
Omgång 10
2019-12-07 17:30 211002056 Tillberga IK Ung Roosters H4 - IBK Hallsta H4 Tillberga Sporthall
2019-12-08 19:30 211002059 IBK Sala H4 - Per-Ols IBF H4 Sporthallen Lärkan
Omgång 11
2019-12-09 19:00 211002065 Per-Ols IBF H4 - Surahammars IBF H4 Fagerstahallen
2019-12-13 19:00 211002062 IBK Hallsta H4 - Kungsörs IBK H4 Nibblehallen
2019-12-15 13:00 211002066 Köpings IS Ung H4 - IBK Sala H4 Karlbergshallen (KB-Hallen) 15
Omgång 12
2020-01-06 19:00 211002069 Per-Ols IBF H4 - IBK Hallsta H4 Fagerstahallen
2020-01-10 19:00 211002068 Surahammars IBF H4 - Kungsörs IBK H4 Mälarenergi Arena Surahammar
2020-01-11 13:30 211002070 IBK Sala H4 - Tillberga IK Ung Roosters H4 Sporthallen Lärkan
Omgång 13
2020-01-17 19:00 211002075 IBK Hallsta H4 - Köpings IS Ung H4 Nibblehallen
2020-01-18 12:00 211002078 Knäppmora AIK H4 - Surahammars IBF H4 Skinnskattebergs Sporthall
2020-01-18 16:00 211002074 Kungsörs IBK H4 - IBK Sala H4 Sporthallen Kungsör A
Omgång 14
2020-01-20 19:00 211002082 Per-Ols IBF H4 - Tillberga IK Ung Roosters H4 Fagerstahallen
2020-01-25 12:30 211002081 IBK Sala H4 - IBK Hallsta H4 Sporthallen Lärkan
2020-01-25 14:00 211002084 Köpings IS Ung H4 - Knäppmora AIK H4 Karlbergshallen (KB-Hallen) 15
Omgång 15
2020-02-01 14:30 211002090 Knäppmora AIK H4 - IBK Sala H4 Skinnskattebergs Sporthall
2020-02-01 19:30 211002088 Tillberga IK Ung Roosters H4 - Surahammars IBF H4 Tillberga Sporthall
Omgång 16
2020-02-03 19:00 211002096 Per-Ols IBF H4 - Knäppmora AIK H4 Fagerstahallen
2020-02-08 12:00 211002092 Köpings IS Ung H4 - Kungsörs IBK H4 Karlbergshallen (KB-Hallen) 15
2020-02-08 17:00 211002093 Surahammars IBF H4 - IBK Hallsta H4 Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 17
2020-02-22 13:00 211002100 Tillberga IK Ung Roosters H4 - Köpings IS Ung H4 Tillberga Sporthall
2020-02-23 20:00 211002097 Kungsörs IBK H4 - Per-Ols IBF H4 Sporthallen Kungsör A
Omgång 18
2020-02-29 15:30 211002105 Tillberga IK Ung Roosters H4 - Knäppmora AIK H4 Tillberga Sporthall
2020-03-01 13:00 211002107 Köpings IS Ung H4 - Surahammars IBF H4 Karlbergshallen (KB-Hallen) 15
Omgång 19
2020-03-07 11:30 211002113 IBK Sala H4 - Surahammars IBF H4 Sporthallen Lärkan
2020-03-07 14:30 211002111 Knäppmora AIK H4 - IBK Hallsta H4 Skinnskattebergs Sporthall
2020-03-07 16:00 211002109 Kungsörs IBK H4 - Tillberga IK Ung Roosters H4 Sporthallen Kungsör A
Omgång 20
2020-03-14 12:00 211002117 Knäppmora AIK H4 - Kungsörs IBK H4 Skinnskattebergs Sporthall
2020-03-14 12:00 211002119 Köpings IS Ung H4 - Per-Ols IBF H4 Karlbergshallen (KB-Hallen) 15
Omgång 21
2020-03-16 19:00 211002125 Per-Ols IBF H4 - IBK Sala H4 Fagerstahallen
2020-03-20 19:00 211002122 IBK Hallsta H4 - Tillberga IK Ung Roosters H4 Nibblehallen
Omgång 22
2020-03-28 14:00 211002131 Surahammars IBF H4 - Per-Ols IBF H4 Mälarenergi Arena Surahammar
2020-03-29 12:30 211002132 IBK Sala H4 - Köpings IS Ung H4 Sporthallen Lärkan
2020-03-29 18:00 211002128 Kungsörs IBK H4 - IBK Hallsta H4 Sporthallen Kungsör A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis