Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Lätt Lätt Södra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBI Tullinge Orange, Svart, Svart
Huddinge IK Mattias Engberg röd/röd/röd
Nacka Wallenstam IBK Johan Hållander jhallander@hotmail.com 0733775142 Vit/Svart/Vit
Salems IF Annika Hedin annika.salemsif0910@gmail.com 0769499091 Blå-Lila/vit/vit
Sörskogens IF Glenn Frejd Glenn.frejd@hotmail.com 0736573244 Röd, Röd (A-lag Svart), Svart
Tumba GOIF Håkan Axelsson hakanaxelssons@gmail.com Röd, Svart, Röda
Värmdö IF Ulrika Hedström viff08@gmail.com Blå, Blå, Blå
Västerhaninge IBK Malin Olofsson malin78@gmail.com Blå/Svart/Svart
Älvsjö AIK IBF (A) Ingvar Eriksson ingvar.eriksson21@telia.com +46730790568 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Värmdö IF - Sörskogens IF
2019-09-28 08:45 1 Huddinge IK - Västerhaninge IBK Kvarnbergshallen 30
2019-09-28 10:00 1 FBI Tullinge - Älvsjö AIK IBF (A) Storvretens Sporthall
2019-09-28 11:30 1 Salems IF - Tumba GOIF Skogsängshallen
Omgång 2
2 Tumba GOIF - Värmdö IF Storvretens Sporthall
2 Sörskogens IF - Nacka Wallenstam IBK
2019-10-05 09:00 2 Västerhaninge IBK - FBI Tullinge Åbyhallen
Omgång 3
3 Värmdö IF - Salems IF
2019-10-20 10:00 3 Huddinge IK - Sörskogens IF Kvarnbergshallen
2019-10-20 13:00 3 Nacka Wallenstam IBK - Tumba GOIF Ormingehallen
Omgång 4
2019-10-26 09:00 4 Tumba GOIF - Huddinge IK Storvretens Sporthall
2019-10-26 09:00 4 Västerhaninge IBK - Älvsjö AIK IBF (A) Åbyhallen
2019-10-27 10:00 4 Sörskogens IF - FBI Tullinge Kvarnbergshallen
2019-10-27 11:30 4 Salems IF - Nacka Wallenstam IBK Skogsängshallen
Omgång 5
2019-11-09 14:30 5 FBI Tullinge - Tumba GOIF Rikstenshallen
2019-11-10 09:00 5 Huddinge IK - Salems IF Kvarnbergshallen
2019-11-10 15:45 5 Nacka Wallenstam IBK - Värmdö IF Myrsjöskolan
Omgång 6
2019-11-16 09:00 6 Värmdö IF - Huddinge IK Värmdö sporthall
2019-11-17 09:30 6 Sörskogens IF - Älvsjö AIK IBF (A) Kvarnbergshallen
2019-11-17 11:15 6 Salems IF - FBI Tullinge Skogsängshallen
Omgång 7
2019-11-23 08:45 7 Huddinge IK - Nacka Wallenstam IBK Kvarnbergshallen
2019-11-24 09:00 7 FBI Tullinge - Värmdö IF Storvretens Sporthall
2019-11-30 09:00 7 Västerhaninge IBK - Sörskogens IF Åbyhallen
2019-11-30 09:15 7 Älvsjö AIK IBF (A) - Tumba GOIF Sätrahallen
Omgång 8
2019-12-07 11:15 8 Salems IF - Älvsjö AIK IBF (A) Skogsängshallen
2019-12-07 12:00 8 Nacka Wallenstam IBK - FBI Tullinge Myrsjöskolan
2019-12-08 09:00 8 Tumba GOIF - Västerhaninge IBK Storvretens Sporthall
Omgång 9
2019-12-14 09:00 9 Västerhaninge IBK - Salems IF Åbyhallen 50
2019-12-14 11:30 9 Älvsjö AIK IBF (A) - Värmdö IF Sätrahallen
2019-12-14 12:15 9 FBI Tullinge - Huddinge IK Botkyrkahallen
Omgång 10
2020-01-11 09:30 10 Värmdö IF - Västerhaninge IBK Värmdö sporthall
2020-01-11 13:00 10 Nacka Wallenstam IBK - Älvsjö AIK IBF (A) Myrsjöskolan
2020-01-11 14:00 10 Tumba GOIF - Sörskogens IF Storvretens Sporthall
Omgång 11
2020-01-18 09:15 11 Älvsjö AIK IBF (A) - Huddinge IK Kämpetorpshallen 2
2020-01-18 10:00 11 Västerhaninge IBK - Nacka Wallenstam IBK Åbyhallen
2020-01-19 09:00 11 Sörskogens IF - Salems IF Glömstahallen
Omgång 12
2020-01-25 09:00 12 Västerhaninge IBK - Huddinge IK Åbyhallen
2020-01-25 13:00 12 Älvsjö AIK IBF (A) - FBI Tullinge Kämpetorpshallen 2
2020-01-26 09:15 12 Tumba GOIF - Salems IF Storvretens Sporthall
2020-01-26 12:45 12 Sörskogens IF - Värmdö IF Kvarnbergshallen
Omgång 13
2020-02-01 12:00 13 Nacka Wallenstam IBK - Sörskogens IF Myrsjöskolan
2020-02-01 13:30 13 FBI Tullinge - Västerhaninge IBK Rikstenshallen
2020-02-02 17:00 13 Värmdö IF - Tumba GOIF Värmdö sporthall
Omgång 14
2020-02-09 09:00 14 Tumba GOIF - Nacka Wallenstam IBK Storvretens Sporthall
2020-02-09 09:00 14 Sörskogens IF - Huddinge IK Kvarnbergshallen
2020-02-09 16:15 14 Salems IF - Värmdö IF Skogsängshallen
Omgång 15
2020-02-15 09:00 15 FBI Tullinge - Sörskogens IF Tullingehallen
2020-02-15 09:00 15 Älvsjö AIK IBF (A) - Västerhaninge IBK Kämpetorpshallen 2
2020-02-15 09:45 15 Huddinge IK - Tumba GOIF Kvarnbergshallen
2020-02-15 13:00 15 Nacka Wallenstam IBK - Salems IF Myrsjöskolan
Omgång 16
2020-03-07 09:00 16 Tumba GOIF - FBI Tullinge Storvretens Sporthall
2020-03-07 11:15 16 Salems IF - Huddinge IK Skogsängshallen
2020-03-14 09:00 16 Värmdö IF - Nacka Wallenstam IBK Värmdö sporthall
Omgång 17
2019-12-01 11:00 17 Huddinge IK - Värmdö IF Kvarnbergshallen
2020-03-21 13:15 17 FBI Tullinge - Salems IF Rikstenshallen
2020-03-22 10:30 17 Älvsjö AIK IBF (A) - Sörskogens IF Västertorpshallen
Omgång 18
2020-03-28 10:45 18 Värmdö IF - FBI Tullinge Värmdö sporthall
2020-03-28 13:30 18 Tumba GOIF - Älvsjö AIK IBF (A) Malmsjö Sporthall
2020-03-29 09:00 18 Nacka Wallenstam IBK - Huddinge IK Ormingehallen
2020-03-29 09:30 18 Sörskogens IF - Västerhaninge IBK Kvarnbergshallen
Omgång 20
20 Värmdö IF - Älvsjö AIK IBF (A)
Omgång 21
21 Västerhaninge IBK - Värmdö IF Åbyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis