Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Medellätt A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IK Frej Täby IBK Veronica Edvardsson veronica.edvardsson@gmail.com 072-509 80 97 Gul, Svart, Gul
Järfälla IBK Mariana Misas mariana.misas77@gmail.com 0708787200 Röd/Röd/Svart
Sigtuna IF IBK Daniel Neuman danielneuman@hotmail.com 0766201467 Blå, Blå, Blå
Silverdals IF (A) Sofia Kvarnhem sofia_kvarnhem@hotmail.com +46761388218 Vit, Vit, Vit
Täby FC Ann Gysell ann.gysell@gmail.com 0704673151 Vit, Vit, Vit
Vallentuna IBK Mikael Segerqvist msegerqvist@gmail.com Svart, Svart, Svart
Vaxholms IBF Fredrik Hedqvist fredrik.hedqvist@piab.com 076-7244458 Svart/Svart/Svart
Åkersberga IBF Gunilla Erlandsson erlandsson.gunilla@gmail.com 072-5516859 Orange, Svart, Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-09-28 10:00 1 IK Frej Täby IBK - Åkersberga IBF Lucas Edberg, Oscar Silverbratt Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-09-28 12:15 1 Järfälla IBK - Vallentuna IBK Andreas Mattsson, Annie Mattsson Kallhälls sporthall
2019-09-29 12:00 1 Sigtuna IF IBK - Silverdals IF (A) Mimma Spasic, Mario Mallengren Prästängshallen
Omgång 2
2019-10-05 11:15 2 Åkersberga IBF - Järfälla IBK , Oscar Uhlir Åkersberga Sporthall A
2019-10-05 15:30 2 Vaxholms IBF - Sigtuna IF IBK Oscar Wernborg, Lars Samuelsson Innebandyhallen Vaxholm
2019-10-06 08:45 2 Silverdals IF (A) - Täby FC Mats Järnmark, Magnus Johnsson Silverdalshallen
Omgång 3
2019-10-12 10:00 3 IK Frej Täby IBK - Silverdals IF (A) Filip Saverstam, Max Hasselrot Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-10-13 10:00 3 Täby FC - Vaxholms IBF Lars Reuterhagen, Sezgin Youmer Skarpängskolan B
2019-10-13 14:15 3 Åkersberga IBF - Vallentuna IBK Isabelle Lassfolk, Peter Lassfolk Åkersberga Sporthall A
Omgång 4
2019-10-26 11:00 4 Vallentuna IBK - Sigtuna IF IBK Ida Nedin, Niclas Andersson Hammarbackens Sporthall
2019-11-17 11:00 4 Silverdals IF (A) - Järfälla IBK Hugo Nilsson, Jonas Vedin Silverdalshallen
2019-12-08 12:30 4 Vaxholms IBF - IK Frej Täby IBK Sam Robertsson, Bjarne Hekkelstrand Innebandyhallen Vaxholm
Omgång 5
2019-11-09 13:00 5 Täby FC - Sigtuna IF IBK Lea Gergi, Filip Saverstam Grindtorpshallen
2019-11-10 09:00 5 Järfälla IBK - Vaxholms IBF Filip Lövenklint, Sezgin Youmer Viksjö Sporthall
2019-11-10 09:30 5 Åkersberga IBF - Silverdals IF (A) Max Åstrand, Niclas Andersson Åkersberga Sporthall A
Omgång 6
2019-11-23 12:00 6 Vallentuna IBK - Täby FC Jan Lingemark, Anna Mandelstam Hammarbackens Sporthall
2019-11-23 13:00 6 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF Magnus Johnsson, Lars Samuelsson Innebandyhallen Vaxholm
2019-11-24 09:00 6 Sigtuna IF IBK - IK Frej Täby IBK Hugo Nilsson, Jonas Vedin Prästängshallen
Omgång 7
2019-11-30 12:00 7 IK Frej Täby IBK - Täby FC Max Åstrand, Moa Holm Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-11-30 13:15 7 Järfälla IBK - Sigtuna IF IBK Johanna Kjebon, Annie Mattsson Kallhälls sporthall
2019-12-01 09:45 7 Silverdals IF (A) - Vallentuna IBK Ludwig Idevall, Annie Mattsson Silverdalshallen
Omgång 8
2019-12-07 11:15 8 Vallentuna IBK - IK Frej Täby IBK Peter Lassfolk, Isabelle Lassfolk Hammarbackens Sporthall
2019-12-07 14:30 8 Vaxholms IBF - Silverdals IF (A) Sezgin Youmer, Mats Järnmark Innebandyhallen Vaxholm
2019-12-08 09:15 8 Sigtuna IF IBK - Åkersberga IBF Fredrik Nensén, Lars Reuterhagen Prästängshallen
2019-12-08 16:00 8 Täby FC - Järfälla IBK Simon Fröberg, Max Hasselrot Grindtorpshallen
Omgång 9
2019-12-14 15:30 9 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK Johan Engvall, Mats Järnmark Innebandyhallen Vaxholm
2019-12-15 09:30 9 Järfälla IBK - IK Frej Täby IBK Filip Lövenklint, Håkan Taxén Viksjö Sporthall
2019-12-15 11:30 9 Åkersberga IBF - Täby FC Oscar Uhlir, Niclas Andersson Åkersberga Sporthall A
Omgång 10
2020-01-12 10:00 10 Silverdals IF (A) - Sigtuna IF IBK Filip Saverstam, Annabel Jonsson Silverdalshallen
2020-01-12 10:15 10 Åkersberga IBF - IK Frej Täby IBK Johan Nima, Oskar Mattsson Åkersberga Sporthall A
2020-01-12 14:00 10 Vallentuna IBK - Järfälla IBK Fredrik Nensén, Mats Järnmark Hammarbackens Sporthall
Omgång 11
2020-01-19 10:15 11 Sigtuna IF IBK - Vaxholms IBF Linda Forslund, Elin Carlberg-Börjes Prästängshallen
2020-01-19 10:30 11 Järfälla IBK - Åkersberga IBF Jan Lingemark, Per Sundvall Viksjö Sporthall
2020-03-15 12:00 11 Täby FC - Silverdals IF (A) Grindtorpshallen
Omgång 12
2020-01-26 12:00 12 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF Fredrik Sandgren, Andreas Sandgren Hammarbackens Sporthall
2020-01-26 13:30 12 Vaxholms IBF - Täby FC Lars Reuterhagen, Lars Samuelsson Innebandyhallen Vaxholm
2020-01-26 15:15 12 Silverdals IF (A) - IK Frej Täby IBK Thea Kaplan, Ludwig Idevall Silverdalshallen
Omgång 13
2020-02-01 11:00 13 IK Frej Täby IBK - Vaxholms IBF Jacob Appeltofft, Loke Astlin Strömberg Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-02-02 10:15 13 Sigtuna IF IBK - Vallentuna IBK Linda Forslund, Elin Carlberg-Börjes Prästängshallen
2020-02-02 11:00 13 Järfälla IBK - Silverdals IF (A) Andreas Mattsson, Mats Järnmark Kallhälls sporthall
Omgång 14
2020-02-08 17:30 14 Vaxholms IBF - Järfälla IBK Lars Samuelsson, Sezgin Youmer Innebandyhallen Vaxholm
2020-02-09 10:00 14 Sigtuna IF IBK - Täby FC Magnus Johnsson, Lars Reuterhagen Prästängshallen
2020-02-09 12:15 14 Silverdals IF (A) - Åkersberga IBF Stephanie Mobedjina, Isabelle Lassfolk Silverdalshallen
Omgång 15
2020-02-15 11:00 15 IK Frej Täby IBK - Sigtuna IF IBK Fredrik Hallenberg, Max Åstrand Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-02-15 16:00 15 Täby FC - Vallentuna IBK Lea Gergi, Andreas Theorén Grindtorpshallen
2020-02-16 09:15 15 Åkersberga IBF - Vaxholms IBF Daniel Karlsson, Ken Johansson Åkersberga Sporthall A
Omgång 16
2020-03-07 10:00 16 Vallentuna IBK - Silverdals IF (A) Hammarbackens Sporthall
2020-03-07 15:00 16 Täby FC - IK Frej Täby IBK Grindtorpshallen
2020-03-08 12:30 16 Sigtuna IF IBK - Järfälla IBK Prästängshallen
Omgång 17
2020-03-21 11:30 17 IK Frej Täby IBK - Vallentuna IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-03-22 09:30 17 Silverdals IF (A) - Vaxholms IBF Silverdalshallen
2020-03-22 11:00 17 Järfälla IBK - Täby FC Viksjö Sporthall
2020-03-22 13:15 17 Åkersberga IBF - Sigtuna IF IBK Åkersberga Sporthall A
Omgång 18
2020-03-28 10:45 18 Vallentuna IBK - Vaxholms IBF Hammarbackens Sporthall
2020-03-28 12:00 18 IK Frej Täby IBK - Järfälla IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-03-29 14:00 18 Täby FC - Åkersberga IBF Grindtorpshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis