Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bro IK VIT, BLÅ, VIT
Danderyds SK IBF Fredrik Lange fredrik.lange@hhs.se Blå, Vit, Vita
Duvbo IK (B) Jörgen Åström duvboinnebandyp10@duvboik.se 0705836840 Röd/Svart/Svart
Enebybergs IF (A) Christer Törnqvist christertornqvist@hotmail.com 072-2201681 Lila, Vit, Lila
Erikslunds KF Rickard Andersson rickard.andersson@ekf.nu Grön, Svart, Grön
Hässelby SK IBK (A) Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK (D) Röd, Svart, Svart
IK Frej Täby IBK Peter Langemar peter.langemar@outlook.com Gul/Svart/Gul
Järfälla IBK (B) Pekka Mäenpää pekka@akalla.st Röd/Röd/Svart
Rotebro IS IBK (A) Peter Jangbratt Peter.jangbratt@scandichotels.com 070-9735187 MörkBlå, MörkBlå, Vit
Rotebro IS IBK (C) Mathias Brodd mathiasbrodd@hotmail.com 076-804 34 00 MörkBlå, MörkBlå, Vit
Sigtuna IF IBK Kim Kumpula kimkum1979@gmail.com 0708990163 Blå/Blå/Blå
Sollentuna IBF Daniel Fredin daniel.fredin@sollentunaibf.se Röd, Svart, Röd
Täby FC (A) Vit, Vit, Vit
Täby FC (C) Vit, Vit, Vit
Täby FC (E) Andreas Lindell perandreas.lindell@gmail.com Vit, Vit, Vit
Töjnan IBK (A) Gul, Svart, Svart
Vallentuna IBK (B) Svart, Svart, Svart
Vaxholms IBF Nino Baraka nino.baraka@gmail.com 070-7454523 Svart/Svart/Svart
Väsby AIK (A) Susanne Andersson 2susanne@telia.com Röd/Röd/Vit+Röd
Åkersberga IBF (A) Orange, Svart, Orange
Åkersberga IBF (B) Orange, Svart, Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-09-28 09:15 1 Rotebro IS IBK (A) - Vaxholms IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-09-28 10:00 1 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Riddersvik
2019-09-28 10:00 1 Väsby AIK (A) - IK Frej Täby IBK Smedsgärdshallen
2019-09-29 08:00 1 Danderyds SK IBF - Sollentuna IBF Mörbyhallen
2019-09-29 09:15 1 Duvbo IK (B) - Sigtuna IF IBK Löthallen
2019-09-29 11:00 1 Täby FC (E) - Rotebro IS IBK (C) Grindtorpshallen
2019-09-29 11:00 1 Bro IK - Töjnan IBK (A) Bro Sporthall
2019-09-29 12:00 1 Täby FC (A) - Erikslunds KF Grindtorpshallen
2019-09-29 12:00 1 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK (B) Skärgårdsstadshallen
2019-09-29 13:00 1 Täby FC (C) - Hässelby SK IBK (D) Grindtorpshallen
2019-09-29 16:15 1 Enebybergs IF (A) - Järfälla IBK (B) Danderyds Gymnasium
Omgång 2
2019-10-05 09:00 2 Hässelby SK IBK (D) - Täby FC (A) Riddersvik
2019-10-05 09:00 2 IK Frej Täby IBK - Duvbo IK (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-10-05 10:00 2 Väsby AIK (A) - Enebybergs IF (A) Väsby skolan
2019-10-05 10:15 2 Rotebro IS IBK (C) - Erikslunds KF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-10-05 11:15 2 Sollentuna IBF - Åkersberga IBF (A) Nya Edsbergshallen
2019-10-05 12:30 2 Vaxholms IBF - Täby FC (E) Innebandyhallen Vaxholm
2019-10-06 09:15 2 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (C) Åkersberga Sporthall A
2019-10-06 09:30 2 Sigtuna IF IBK - Bro IK Prästängshallen
2019-10-06 10:00 2 Järfälla IBK (B) - Danderyds SK IBF Viksjö Sporthall
2019-10-06 13:00 2 Töjnan IBK (A) - Rotebro IS IBK (A) Arena Satelliten
2019-10-26 09:00 2 Vallentuna IBK (B) - Hässelby SK IBK (A) Hammarbackens Sporthall
Omgång 3
2019-10-12 09:00 3 Täby FC (C) - Vallentuna IBK (B) Grindtorpshallen
2019-10-12 09:00 3 Duvbo IK (B) - Enebybergs IF (A) Hallonbergshallen
2019-10-12 09:30 3 Rotebro IS IBK (A) - Sigtuna IF IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-10-12 10:00 3 Hässelby SK IBK (A) - Sollentuna IBF Stora Mossen 1
2019-10-12 11:00 3 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK (C) Grindtorpshallen
2019-10-12 11:45 3 Erikslunds KF - Vaxholms IBF Erikslundshallen
2019-10-12 12:00 3 Hässelby SK IBK (D) - Åkersberga IBF (B) Stora Mossen 1
2019-10-12 13:00 3 Täby FC (E) - Töjnan IBK (A) Grindtorpshallen
2019-10-13 08:00 3 Danderyds SK IBF - Väsby AIK (A) Mörbyhallen
2019-10-13 10:15 3 Åkersberga IBF (A) - Järfälla IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2019-10-13 11:00 3 Bro IK - IK Frej Täby IBK Bro Sporthall
Omgång 4
2019-10-19 09:00 4 IK Frej Täby IBK - Rotebro IS IBK (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-10-19 10:00 4 Vallentuna IBK (B) - Hässelby SK IBK (D) Hammarbackens Sporthall
2019-10-19 11:00 4 Sollentuna IBF - Täby FC (C) Nya Edsbergshallen
2019-10-19 12:30 4 Vaxholms IBF - Rotebro IS IBK (C) Innebandyhallen Vaxholm
2019-10-19 16:30 4 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (A) Åkersberga Sporthall A
2019-10-20 09:00 4 Töjnan IBK (A) - Erikslunds KF Silverdalshallen
2019-10-20 09:00 4 Sigtuna IF IBK - Täby FC (E) Prästängshallen
2019-10-20 09:00 4 Järfälla IBK (B) - Hässelby SK IBK (A) Kallhälls sporthall
2019-10-20 09:15 4 Duvbo IK (B) - Danderyds SK IBF Löthallen
2019-10-20 11:30 4 Väsby AIK (A) - Åkersberga IBF (A) Väsby skolan
2019-10-27 12:15 4 Enebybergs IF (A) - Bro IK Mörbyhallen
Omgång 5
2019-11-09 09:00 5 Rotebro IS IBK (C) - Töjnan IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-11-09 09:00 5 Täby FC (E) - IK Frej Täby IBK Grindtorpshallen
2019-11-09 09:15 5 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2019-11-09 10:00 5 Rotebro IS IBK (A) - Enebybergs IF (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-11-09 11:15 5 Åkersberga IBF (A) - Duvbo IK (B) Åkersberga Sporthall A
2019-11-09 11:45 5 Erikslunds KF - Sigtuna IF IBK Erikslundshallen
2019-11-09 12:00 5 Täby FC (C) - Järfälla IBK (B) Grindtorpshallen
2019-11-10 09:00 5 Täby FC (A) - Vaxholms IBF Grindtorpshallen
2019-11-10 09:00 5 Hässelby SK IBK (D) - Sollentuna IBF Hässelbyhallen
2019-11-10 11:00 5 Bro IK - Danderyds SK IBF Bro Sporthall
2019-11-10 16:30 5 Hässelby SK IBK (A) - Väsby AIK (A) Hässelbyhallen
Omgång 6
2019-11-16 09:00 6 Väsby AIK (A) - Täby FC (C) Väsby skolan
2019-11-16 10:00 6 IK Frej Täby IBK - Erikslunds KF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-11-16 11:00 6 Töjnan IBK (A) - Vaxholms IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-11-16 16:30 6 Danderyds SK IBF - Rotebro IS IBK (A) Mörbyhallen
2019-11-17 08:00 6 Enebybergs IF (A) - Täby FC (E) Danderyds Gymnasium
2019-11-17 09:00 6 Sigtuna IF IBK - Rotebro IS IBK (C) Prästängshallen
2019-11-17 10:00 6 Järfälla IBK (B) - Hässelby SK IBK (D) Viksjö Sporthall
2019-11-17 10:00 6 Duvbo IK (B) - Hässelby SK IBK (A) Löthallen
2019-11-17 11:15 6 Bro IK - Åkersberga IBF (A) Bro Sporthall
2019-11-17 12:00 6 Vallentuna IBK (B) - Täby FC (A) Hammarbackens Sporthall
2019-11-17 12:00 6 Sollentuna IBF - Åkersberga IBF (B) Arena Satelliten
Omgång 7
2019-11-23 09:00 7 Vallentuna IBK (B) - Sollentuna IBF Hammarbackens Sporthall
2019-11-23 09:00 7 Vaxholms IBF - Sigtuna IF IBK Innebandyhallen Vaxholm
2019-11-23 09:00 7 Rotebro IS IBK (C) - IK Frej Täby IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-11-23 09:00 7 Hässelby SK IBK (A) - Bro IK Riddersvik
2019-11-23 10:00 7 Hässelby SK IBK (D) - Väsby AIK (A) Riddersvik
2019-11-23 10:00 7 Täby FC (E) - Danderyds SK IBF Grindtorpshallen
2019-11-23 10:00 7 Rotebro IS IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-11-23 11:00 7 Täby FC (A) - Töjnan IBK (A) Grindtorpshallen
2019-11-23 12:45 7 Erikslunds KF - Enebybergs IF (A) Erikslundshallen
2019-11-23 13:00 7 Täby FC (C) - Duvbo IK (B) Grindtorpshallen
2019-11-24 09:30 7 Åkersberga IBF (B) - Järfälla IBK (B) Åkersberga Sporthall A
Omgång 8
2019-11-30 09:00 8 IK Frej Täby IBK - Vaxholms IBF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-11-30 09:15 8 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (E) Åkersberga Sporthall A
2019-11-30 10:00 8 Väsby AIK (A) - Åkersberga IBF (B) Väsby skolan
2019-11-30 10:00 8 Rotebro IS IBK (A) - Hässelby SK IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-11-30 10:30 8 Danderyds SK IBF - Erikslunds KF Mörbyhallen
2019-11-30 11:00 8 Sollentuna IBF - Täby FC (A) Nya Edsbergshallen
2019-11-30 11:00 8 Duvbo IK (B) - Hässelby SK IBK (D) Brotorpshallen
2019-11-30 12:15 8 Järfälla IBK (B) - Vallentuna IBK (B) Kallhälls sporthall
2019-11-30 13:00 8 Rotebro IS IBK (C) - Enebybergs IF (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-12-01 09:00 8 Sigtuna IF IBK - Töjnan IBK (A) Prästängshallen
2019-12-01 11:00 8 Bro IK - Täby FC (C) Bro Sporthall
Omgång 9
2019-12-07 09:00 9 Täby FC (A) - Sigtuna IF IBK Grindtorpshallen
2019-12-07 09:00 9 Rotebro IS IBK (C) - Danderyds SK IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-12-07 11:00 9 Hässelby SK IBK (D) - Bro IK Riddersvik
2019-12-07 11:00 9 Täby FC (C) - Rotebro IS IBK (A) Grindtorpshallen
2019-12-07 12:30 9 Vaxholms IBF - Enebybergs IF (A) Innebandyhallen Vaxholm
2019-12-07 12:45 9 Erikslunds KF - Åkersberga IBF (A) Erikslundshallen
2019-12-07 13:00 9 Sollentuna IBF - Järfälla IBK (B) Nya Edsbergshallen
2019-12-07 13:00 9 Töjnan IBK (A) - IK Frej Täby IBK Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-12-07 13:00 9 Täby FC (E) - Hässelby SK IBK (A) Grindtorpshallen
2019-12-08 12:00 9 Åkersberga IBF (B) - Duvbo IK (B) Skärgårdsstadshallen
2019-12-08 14:30 9 Vallentuna IBK (B) - Väsby AIK (A) Hammarbackens Sporthall
Omgång 10
2019-12-15 09:00 10 Hässelby SK IBK (A) - Erikslunds KF Hässelbyhallen
2020-01-11 09:00 10 Väsby AIK (A) - Sollentuna IBF Väsby skolan
2020-01-11 09:00 10 Täby FC (E) - Täby FC (C) Grindtorpshallen
2020-01-11 10:00 10 IK Frej Täby IBK - Sigtuna IF IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-01-11 10:00 10 Rotebro IS IBK (A) - Hässelby SK IBK (D) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-01-12 10:00 10 Järfälla IBK (B) - Täby FC (A) Viksjö Sporthall
2020-01-12 10:15 10 Duvbo IK (B) - Vallentuna IBK (B) Löthallen
2020-01-12 11:00 10 Bro IK - Åkersberga IBF (B) Bro Sporthall
2020-01-12 12:00 10 Åkersberga IBF (A) - Rotebro IS IBK (C) Skärgårdsstadshallen
2020-01-12 14:00 10 Enebybergs IF (A) - Töjnan IBK (A) Mörbyhallen
2020-01-12 15:00 10 Danderyds SK IBF - Vaxholms IBF Mörbyhallen
Omgång 11
2020-01-18 09:00 11 Hässelby SK IBK (D) - Täby FC (E) Riddersvik
2020-01-18 10:15 11 Rotebro IS IBK (C) - Hässelby SK IBK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-01-18 11:45 11 Erikslunds KF - Täby FC (C) Erikslundshallen
2020-01-18 12:00 11 Sollentuna IBF - Duvbo IK (B) Nya Edsbergshallen
2020-01-18 12:15 11 Järfälla IBK (B) - Väsby AIK (A) Kallhälls sporthall
2020-01-18 13:30 11 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (A) Innebandyhallen Vaxholm
2020-01-19 09:15 11 Sigtuna IF IBK - Enebybergs IF (A) Prästängshallen
2020-01-19 10:00 11 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK Grindtorpshallen
2020-01-19 12:00 11 Töjnan IBK (A) - Danderyds SK IBF Arena Satelliten
2020-01-19 13:00 11 Åkersberga IBF (B) - Rotebro IS IBK (A) Skärgårdsstadshallen
2020-01-19 14:00 11 Vallentuna IBK (B) - Bro IK Hammarbackens Sporthall
Omgång 12
2020-01-25 09:00 12 Väsby AIK (A) - Täby FC (A) Smedsgärdshallen
2020-01-25 09:15 12 Åkersberga IBF (A) - Töjnan IBK (A) Åkersberga Sporthall A
2020-01-25 09:15 12 Rotebro IS IBK (A) - Vallentuna IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-01-25 10:00 12 Duvbo IK (B) - Järfälla IBK (B) Brotorpshallen
2020-01-25 11:45 12 Erikslunds KF - Hässelby SK IBK (D) Erikslundshallen
2020-01-26 09:00 12 Hässelby SK IBK (A) - Vaxholms IBF Hässelbyhallen
2020-01-26 11:00 12 Bro IK - Sollentuna IBF Bro Sporthall
2020-01-26 12:00 12 Täby FC (E) - Åkersberga IBF (B) Grindtorpshallen
2020-01-26 12:15 12 Enebybergs IF (A) - IK Frej Täby IBK Mörbyhallen
2020-01-26 13:15 12 Danderyds SK IBF - Sigtuna IF IBK Mörbyhallen
2020-01-26 14:00 12 Täby FC (C) - Rotebro IS IBK (C) Grindtorpshallen
Omgång 13
2020-02-08 09:00 13 Täby FC (A) - Enebybergs IF (A) Grindtorpshallen
2020-02-08 09:00 13 Väsby AIK (A) - Duvbo IK (B) Väsby skolan
2020-02-08 09:15 13 Rotebro IS IBK (C) - Hässelby SK IBK (D) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-02-08 10:00 13 IK Frej Täby IBK - Danderyds SK IBF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-02-08 11:00 13 Sollentuna IBF - Rotebro IS IBK (A) Nya Edsbergshallen
2020-02-08 12:30 13 Vaxholms IBF - Täby FC (C) Innebandyhallen Vaxholm
2020-02-09 08:30 13 Järfälla IBK (B) - Bro IK Viksjö Sporthall
2020-02-09 09:00 13 Sigtuna IF IBK - Åkersberga IBF (A) Prästängshallen
2020-02-09 11:15 13 Töjnan IBK (A) - Hässelby SK IBK (A) Arena Satelliten
2020-02-09 13:00 13 Åkersberga IBF (B) - Erikslunds KF Skärgårdsstadshallen
2020-02-09 14:00 13 Vallentuna IBK (B) - Täby FC (E) Hammarbackens Sporthall
Omgång 14
2020-02-15 09:00 14 Täby FC (C) - Töjnan IBK (A) Grindtorpshallen
2020-02-15 10:00 14 Duvbo IK (B) - Täby FC (A) Brotorpshallen
2020-02-15 10:00 14 Rotebro IS IBK (C) - Åkersberga IBF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-02-15 11:00 14 Rotebro IS IBK (A) - Järfälla IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-02-15 11:45 14 Erikslunds KF - Vallentuna IBK (B) Erikslundshallen
2020-02-15 12:00 14 Täby FC (E) - Sollentuna IBF Grindtorpshallen
2020-02-16 11:00 14 Bro IK - Väsby AIK (A) Bro Sporthall
2020-02-16 11:00 14 Hässelby SK IBK (A) - Sigtuna IF IBK Hässelbyhallen
2020-02-16 12:00 14 Hässelby SK IBK (D) - Vaxholms IBF Hässelbyhallen
2020-02-16 13:00 14 Danderyds SK IBF - Enebybergs IF (A) Mörbyhallen
2020-02-16 13:00 14 Åkersberga IBF (A) - IK Frej Täby IBK Skärgårdsstadshallen
Omgång 15
2020-03-07 09:00 15 Täby FC (A) - Danderyds SK IBF Skarpängskolan A
2020-03-07 09:30 15 Duvbo IK (B) - Bro IK Brotorpshallen
2020-03-07 10:00 15 Väsby AIK (A) - Rotebro IS IBK (A) Väsby skolan
2020-03-07 10:00 15 IK Frej Täby IBK - Hässelby SK IBK (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-03-07 12:00 15 Sollentuna IBF - Erikslunds KF Nya Edsbergshallen
2020-03-07 12:30 15 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (B) Innebandyhallen Vaxholm
2020-03-07 15:00 15 Töjnan IBK (A) - Hässelby SK IBK (D) Nya Edsbergshallen
2020-03-08 09:00 15 Järfälla IBK (B) - Täby FC (E) Viksjö Sporthall
2020-03-08 09:15 15 Sigtuna IF IBK - Täby FC (C) Prästängshallen
2020-03-08 14:00 15 Enebybergs IF (A) - Åkersberga IBF (A) Mörbyhallen
2020-03-08 14:00 15 Vallentuna IBK (B) - Rotebro IS IBK (C) Hammarbackens Sporthall
Omgång 16
2020-03-14 09:00 16 Täby FC (C) - IK Frej Täby IBK Grindtorpshallen
2020-03-14 09:00 16 Hässelby SK IBK (D) - Sigtuna IF IBK Riddersvik
2020-03-14 09:15 16 Rotebro IS IBK (C) - Sollentuna IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-03-14 10:00 16 Hässelby SK IBK (A) - Enebybergs IF (A) Riddersvik
2020-03-14 10:15 16 Rotebro IS IBK (A) - Duvbo IK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-03-14 11:00 16 Täby FC (E) - Väsby AIK (A) Grindtorpshallen
2020-03-14 11:45 16 Erikslunds KF - Järfälla IBK (B) Erikslundshallen
2020-03-14 12:30 16 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2020-03-15 11:15 16 Bro IK - Täby FC (A) Bro Sporthall
2020-03-15 13:00 16 Åkersberga IBF (A) - Danderyds SK IBF Skärgårdsstadshallen
2020-03-15 14:00 16 Åkersberga IBF (B) - Töjnan IBK (A) Skärgårdsstadshallen
Omgång 17
2020-03-21 09:00 17 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (A) Grindtorpshallen
2020-03-21 09:00 17 Väsby AIK (A) - Erikslunds KF Väsby skolan
2020-03-21 09:30 17 IK Frej Täby IBK - Hässelby SK IBK (D) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-03-21 13:00 17 Sollentuna IBF - Vaxholms IBF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-03-21 14:00 17 Töjnan IBK (A) - Vallentuna IBK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-03-22 09:00 17 Järfälla IBK (B) - Rotebro IS IBK (C) Viksjö Sporthall
2020-03-22 09:00 17 Sigtuna IF IBK - Åkersberga IBF (B) Prästängshallen
2020-03-22 10:15 17 Duvbo IK (B) - Täby FC (E) Löthallen
2020-03-22 11:00 17 Bro IK - Rotebro IS IBK (A) Bro Sporthall
2020-03-22 13:15 17 Enebybergs IF (A) - Täby FC (C) Mörbyhallen
2020-03-22 14:15 17 Danderyds SK IBF - Hässelby SK IBK (A) Mörbyhallen
Omgång 18
2020-03-28 09:00 18 Täby FC (C) - Danderyds SK IBF Grindtorpshallen
2020-03-28 09:15 18 Rotebro IS IBK (C) - Väsby AIK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-03-28 09:15 18 Åkersberga IBF (B) - IK Frej Täby IBK Åkersberga Sporthall A
2020-03-28 11:00 18 Täby FC (E) - Bro IK Grindtorpshallen
2020-03-28 11:15 18 Rotebro IS IBK (A) - Täby FC (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-03-28 11:45 18 Erikslunds KF - Duvbo IK (B) Erikslundshallen
2020-03-29 10:00 18 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (A) Hässelbyhallen
2020-03-29 11:00 18 Hässelby SK IBK (D) - Enebybergs IF (A) Hässelbyhallen
2020-03-29 12:00 18 Töjnan IBK (A) - Sollentuna IBF Arena Satelliten
2020-03-29 12:30 18 Vaxholms IBF - Järfälla IBK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2020-03-29 14:00 18 Vallentuna IBK (B) - Sigtuna IF IBK Hammarbackens Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis