Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Lätt Svår B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF (B) Johnn Wahlgren johnn@spelinfo.se 0730244233 Svart, Svart, Svart
Danderyds SK IBF (B) Fredrik Lange fredrik.lange@hhs.se Blå/Vit/Vita
Duvbo IK (B) Linda Joutsen Karlsson lindajoutsen@hotmail.com Röd, Röd, Svart
Ekerö IK (A) Daniel Ihlis daniel.ihlis@midroc.se 076-109 87 00 Blå, Blå, Blå
FBI Tullinge (B) Orange, Svart, Svart
Hässelby SK IBK (B) Peter Hultman phultman@kth.se 0768-932704 Röd/Svart/Svart
Hässelby SK IBK (C) Mikael Lundfors mikael.lundfors@valmet.com 070 216 25 88 Röd/Svart/Svart
Mariebergs SK (B) Joakim Grunander brommabandy@hotmail.com 0761743558 tröja röd, byxa blå, strumpor röda
Nacka Wallenstam IBK (B) Björn Pasternak bjorn.pasternak@gmail.com 0704262966 VIT/SVART/VIT
Rotebro IS IBK (B) Mathias Brodd mathiasbrodd@hotmail.com 076-804 34 00 MörkBlå, MörkBlå, Vit
Silverdals IF Stefan Albinsson stefan.albinsson@almaproperty.se 0709786881 Vit/Vit/Vit
Täby FC (B) Ida Svensson Idasvensson80@gmail.com 0707420215 Vit, Vit, Vit
Täby FC (D) Ida Svensson Idasvensson80@gmail.com 0707420215 Vit, Vit, Vit
Vallentuna IBK (C) Peter Ågren haglf186@gmail.com Svart, Svart, Svart
Vaxholms IBF (B) Sven Skarlöv sven.skarlov@hemkop.se 070-6626670 Svart/Svart/Svart
Väsby AIK (A) Mikael Lindström mikael.lindstrom@vibrida.com 0707742278 Röd/Röd/Vit
Åkersberga IBF (A) Pia Lindholm pialindholm@hotmail.com Orange, Svart, Orange
Ängby IF Grön, Vit, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
1 Rotebro IS IBK (B) - Bele Barkarby IF IBF (B)
1 Täby FC (D) - Vallentuna IBK (C)
2019-09-28 09:15 1 Ekerö IK (A) - Mariebergs SK (B) Mälaröhallen
2019-09-28 12:00 1 Hässelby SK IBK (B) - Silverdals IF Riddersvik
2019-09-28 12:00 1 Väsby AIK (A) - Duvbo IK (B) Smedsgärdshallen
2019-09-28 13:00 1 Hässelby SK IBK (C) - Vaxholms IBF (B) Riddersvik
2019-09-28 18:00 1 Nacka Wallenstam IBK (B) - Åkersberga IBF (A) Myrsjöskolan
2020-01-26 17:45 1 Ängby IF - Danderyds SK IBF (B) Mörbyhallen
Omgång 2
2 Silverdals IF - Täby FC (B) Arena Satelliten
2 Ängby IF - Täby FC (D) Grimstahallen
2019-10-05 10:30 2 Vallentuna IBK (C) - Ekerö IK (A) Hammarbackens Sporthall
2019-10-05 13:15 2 FBI Tullinge (B) - Hässelby SK IBK (B) Rikstenshallen
2019-10-05 15:15 2 Mariebergs SK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Engelbrektshallen
2019-10-06 12:15 2 Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK (C) Åkersberga Sporthall A
2019-10-06 17:00 2 Danderyds SK IBF (B) - Rotebro IS IBK (B) Mörbyhallen
2019-11-30 16:30 2 Bele Barkarby IF IBF (B) - Väsby AIK (A) Kallhälls sporthall
Omgång 3
3 Täby FC (B) - Vaxholms IBF (B)
3 Rotebro IS IBK (B) - Täby FC (D)
2019-10-12 09:00 3 Väsby AIK (A) - Danderyds SK IBF (B) Väsby skolan
2019-10-12 09:00 3 Ekerö IK (A) - Ängby IF Tappströms Bollhall
2019-10-13 09:00 3 Hässelby SK IBK (C) - Mariebergs SK (B) Hässelbyhallen
2019-10-13 09:15 3 Silverdals IF - FBI Tullinge (B) Silverdalshallen
2019-10-13 11:00 3 Hässelby SK IBK (B) - Duvbo IK (B) Hässelbyhallen
2019-12-14 16:00 3 Nacka Wallenstam IBK (B) - Vallentuna IBK (C) Myrsjöskolan
Omgång 4
4 FBI Tullinge (B) - Täby FC (B) Malmsjö Sporthall
4 Täby FC (D) - Väsby AIK (A)
2019-10-19 11:00 4 Vallentuna IBK (C) - Hässelby SK IBK (C) Hammarbackens Sporthall
2019-10-19 11:30 4 Rotebro IS IBK (B) - Ekerö IK (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-10-19 12:00 4 Ängby IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Stora Mossen 1
2019-10-19 15:30 4 Åkersberga IBF (A) - Vaxholms IBF (B) Åkersberga Sporthall A
2019-10-20 10:00 4 Bele Barkarby IF IBF (B) - Hässelby SK IBK (B) Björkebyhallen
2019-10-20 10:15 4 Duvbo IK (B) - Silverdals IF Löthallen
Omgång 5
2019-10-26 10:00 5 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A) Grindtorpshallen
2019-10-26 10:00 5 Väsby AIK (A) - Ekerö IK (A) Väsby skolan
2019-10-26 15:15 5 FBI Tullinge (B) - Duvbo IK (B) Rikstenshallen
2019-10-26 15:45 5 Vaxholms IBF (B) - Mariebergs SK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2019-10-27 09:00 5 Hässelby SK IBK (C) - Ängby IF Hässelbyhallen
2019-10-27 11:00 5 Silverdals IF - Bele Barkarby IF IBF (B) Arena Satelliten
2019-11-17 12:30 5 Nacka Wallenstam IBK (B) - Rotebro IS IBK (B) Ormingehallen
2019-11-24 13:00 5 Hässelby SK IBK (B) - Danderyds SK IBF (B) Hässelbyhallen
Omgång 6
2019-11-16 09:00 6 Vallentuna IBK (C) - Vaxholms IBF (B) Hammarbackens Sporthall
2019-11-16 10:00 6 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK (B) Grindtorpshallen
2019-11-16 12:00 6 Rotebro IS IBK (B) - Hässelby SK IBK (C) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-11-16 15:00 6 Väsby AIK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Väsby skolan
2019-11-16 15:15 6 Mariebergs SK (B) - Åkersberga IBF (A) Engelbrektshallen
2019-11-17 08:30 6 Bele Barkarby IF IBF (B) - FBI Tullinge (B) Björkebyhallen
2019-11-17 10:00 6 Duvbo IK (B) - Täby FC (B) Löthallen
2019-11-17 14:15 6 Danderyds SK IBF (B) - Silverdals IF Mörbyhallen
Omgång 7
2019-11-23 10:00 7 Vaxholms IBF (B) - Ängby IF Innebandyhallen Vaxholm
2019-11-23 13:00 7 Hässelby SK IBK (C) - Väsby AIK (A) Riddersvik
2019-11-23 15:15 7 Duvbo IK (B) - Bele Barkarby IF IBF (B) Hallonbergshallen
2019-11-23 16:30 7 FBI Tullinge (B) - Danderyds SK IBF (B) Rikstenshallen
2019-11-24 09:00 7 Hässelby SK IBK (B) - Ekerö IK (A) Hässelbyhallen
2019-11-24 10:00 7 Silverdals IF - Täby FC (D) Silverdalshallen
2019-11-24 11:30 7 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK (C) Åkersberga Sporthall A
2019-11-24 17:45 7 Täby FC (B) - Mariebergs SK (B) Grindtorpshallen
Omgång 8
2019-11-30 10:00 8 Vallentuna IBK (C) - Mariebergs SK (B) Hammarbackens Sporthall
2019-11-30 13:00 8 Rotebro IS IBK (B) - Vaxholms IBF (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-11-30 13:15 8 Ekerö IK (A) - Silverdals IF Tappströms Bollhall
2019-11-30 15:15 8 Nacka Wallenstam IBK (B) - Hässelby SK IBK (B) Ormingehallen
2019-12-01 10:00 8 Ängby IF - Åkersberga IBF (A) Grimstahallen
2019-12-01 10:00 8 Täby FC (D) - FBI Tullinge (B) Grindtorpshallen
2019-12-01 12:15 8 Danderyds SK IBF (B) - Duvbo IK (B) Mörbyhallen
2019-12-01 13:00 8 Bele Barkarby IF IBF (B) - Täby FC (B) Herresta Sporthall
Omgång 9
2019-12-07 12:00 9 Hässelby SK IBK (B) - Hässelby SK IBK (C) Riddersvik
2019-12-07 12:15 9 Mariebergs SK (B) - Ängby IF Gärdeshallen
2019-12-07 13:30 9 Vaxholms IBF (B) - Väsby AIK (A) Innebandyhallen Vaxholm
2019-12-07 14:30 9 FBI Tullinge (B) - Ekerö IK (A) Rikstenshallen
2019-12-08 09:00 9 Täby FC (B) - Vallentuna IBK (C) Grindtorpshallen
2019-12-08 09:00 9 Bele Barkarby IF IBF (B) - Danderyds SK IBF (B) Björkebyhallen
2019-12-08 10:30 9 Duvbo IK (B) - Täby FC (D) Löthallen
2019-12-08 13:15 9 Åkersberga IBF (A) - Rotebro IS IBK (B) Åkersberga Sporthall A
Omgång 10
2019-12-14 09:00 10 Täby FC (D) - Bele Barkarby IF IBF (B) Grindtorpshallen
2019-12-14 09:00 10 Väsby AIK (A) - Åkersberga IBF (A) Väsby skolan
2019-12-14 09:15 10 Ekerö IK (A) - Duvbo IK (B) Mälaröhallen
2019-12-15 09:00 10 Rotebro IS IBK (B) - Mariebergs SK (B) Rotebrohallen (Nya)
2019-12-15 10:00 10 Ängby IF - Vallentuna IBK (C) Grimstahallen
2019-12-15 11:00 10 Hässelby SK IBK (C) - Silverdals IF Hässelbyhallen
2019-12-15 16:45 10 Nacka Wallenstam IBK (B) - FBI Tullinge (B) Ormingehallen
2019-12-15 17:45 10 Danderyds SK IBF (B) - Täby FC (B) Mörbyhallen
Omgång 11
2020-01-11 11:00 11 Täby FC (B) - Ängby IF Grindtorpshallen
2020-01-11 11:00 11 Mariebergs SK (B) - Väsby AIK (A) Stora Mossen 1
2020-01-11 13:30 11 Vaxholms IBF (B) - Hässelby SK IBK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2020-01-11 14:15 11 FBI Tullinge (B) - Hässelby SK IBK (C) Rikstenshallen
2020-01-12 10:00 11 Bele Barkarby IF IBF (B) - Ekerö IK (A) Björkebyhallen
2020-01-12 12:00 11 Vallentuna IBK (C) - Rotebro IS IBK (B) Hammarbackens Sporthall
2020-01-12 13:15 11 Duvbo IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Löthallen
2020-01-12 16:00 11 Danderyds SK IBF (B) - Täby FC (D) Mörbyhallen
Omgång 12
2020-01-18 09:00 12 Väsby AIK (A) - Vallentuna IBK (C) Väsby skolan
2020-01-18 10:15 12 Rotebro IS IBK (B) - Ängby IF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-01-18 14:00 12 Täby FC (D) - Täby FC (B) Grindtorpshallen
2020-01-19 08:30 12 Ekerö IK (A) - Danderyds SK IBF (B) Mälaröhallen
2020-01-19 09:00 12 Bele Barkarby IF IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Björkebyhallen
2020-01-19 11:00 12 Silverdals IF - Vaxholms IBF (B) Arena Satelliten
2020-01-19 12:00 12 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (A) Hässelbyhallen
2020-01-19 13:00 12 Hässelby SK IBK (C) - Duvbo IK (B) Hässelbyhallen
Omgång 13
2020-02-01 09:00 13 Mariebergs SK (B) - Hässelby SK IBK (B) Stora Mossen 1
2020-02-01 09:15 13 Åkersberga IBF (A) - Silverdals IF Åkersberga Sporthall A
2020-02-01 10:00 13 Ängby IF - Väsby AIK (A) Stora Mossen 1
2020-02-01 11:00 13 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK (B) Grindtorpshallen
2020-02-01 14:30 13 FBI Tullinge (B) - Vaxholms IBF (B) Rikstenshallen
2020-02-01 16:00 13 Täby FC (D) - Ekerö IK (A) Grindtorpshallen
2020-02-02 10:00 13 Bele Barkarby IF IBF (B) - Hässelby SK IBK (C) Björkebyhallen
Omgång 14
2020-02-08 11:00 14 Hässelby SK IBK (B) - Vallentuna IBK (C) Riddersvik
2020-02-08 13:00 14 Hässelby SK IBK (C) - Danderyds SK IBF (B) Riddersvik
2020-02-08 13:45 14 FBI Tullinge (B) - Åkersberga IBF (A) Storvretens Sporthall
2020-02-08 15:30 14 Vaxholms IBF (B) - Duvbo IK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2020-02-08 16:00 14 Ekerö IK (A) - Täby FC (B) Mälaröhallen
2020-02-09 10:15 14 Silverdals IF - Mariebergs SK (B) Silverdalshallen
2020-02-09 12:30 14 Väsby AIK (A) - Rotebro IS IBK (B) Väsby skolan
Omgång 15
2020-02-15 09:00 15 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK (C) Skarpängskolan A
2020-02-15 11:00 15 Vallentuna IBK (C) - Silverdals IF Hammarbackens Sporthall
2020-02-15 11:00 15 Duvbo IK (B) - Åkersberga IBF (A) Brotorpshallen
2020-02-15 13:00 15 Täby FC (B) - Väsby AIK (A) Grindtorpshallen
2020-02-15 13:15 15 Mariebergs SK (B) - FBI Tullinge (B) Engelbrektshallen
2020-02-16 10:00 15 Bele Barkarby IF IBF (B) - Vaxholms IBF (B) Björkebyhallen
2020-02-16 11:00 15 Ängby IF - Hässelby SK IBK (B) Grimstahallen
2020-02-16 17:00 15 Ekerö IK (A) - Nacka Wallenstam IBK (B) Mälaröhallen
Omgång 16
2020-03-07 11:30 16 Åkersberga IBF (A) - Bele Barkarby IF IBF (B) Åkersberga Sporthall A
2020-03-07 13:15 16 Nacka Wallenstam IBK (B) - Täby FC (B) Järla Sporthall
2020-03-07 13:30 16 Vaxholms IBF (B) - Danderyds SK IBF (B) Innebandyhallen Vaxholm
2020-03-07 14:30 16 FBI Tullinge (B) - Vallentuna IBK (C) Rikstenshallen
2020-03-08 10:00 16 Hässelby SK IBK (B) - Rotebro IS IBK (B) Hässelbyhallen
2020-03-08 11:00 16 Hässelby SK IBK (C) - Ekerö IK (A) Hässelbyhallen
2020-03-08 11:00 16 Silverdals IF - Ängby IF Arena Satelliten
2020-03-08 11:00 16 Duvbo IK (B) - Mariebergs SK (B) Löthallen
Omgång 17
2020-03-14 09:00 17 Väsby AIK (A) - Hässelby SK IBK (B) Väsby skolan
2020-03-14 11:15 17 Rotebro IS IBK (B) - Silverdals IF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-03-14 12:00 17 Vallentuna IBK (C) - Duvbo IK (B) Hammarbackens Sporthall
2020-03-14 14:00 17 Täby FC (D) - Vaxholms IBF (B) Grindtorpshallen
2020-03-14 17:45 17 Nacka Wallenstam IBK (B) - Hässelby SK IBK (C) Myrsjöskolan
2020-03-15 10:00 17 Ängby IF - FBI Tullinge (B) Grimstahallen
2020-03-15 10:00 17 Bele Barkarby IF IBF (B) - Mariebergs SK (B) Björkebyhallen
2020-03-15 13:15 17 Danderyds SK IBF (B) - Åkersberga IBF (A) Mörbyhallen
Omgång 18
2020-03-21 09:15 18 FBI Tullinge (B) - Rotebro IS IBK (B) Tullingehallen
2020-03-21 10:00 18 Hässelby SK IBK (C) - Täby FC (B) Hässelbyhallen
2020-03-21 10:00 18 Mariebergs SK (B) - Danderyds SK IBF (B) Stora Mossen 1
2020-03-21 13:30 18 Bele Barkarby IF IBF (B) - Vallentuna IBK (C) Viksjö Sporthall
2020-03-21 14:30 18 Vaxholms IBF (B) - Ekerö IK (A) Innebandyhallen Vaxholm
2020-03-22 10:15 18 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (D) Åkersberga Sporthall A
2020-03-22 11:15 18 Silverdals IF - Väsby AIK (A) Arena Satelliten
2020-03-22 11:15 18 Duvbo IK (B) - Ängby IF Löthallen
Omgång 19
2020-03-28 09:15 19 Rotebro IS IBK (B) - Duvbo IK (B) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-03-28 13:00 19 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (B) Grindtorpshallen
2020-03-28 15:00 19 Täby FC (D) - Mariebergs SK (B) Grindtorpshallen
2020-03-28 17:30 19 Nacka Wallenstam IBK (B) - Vaxholms IBF (B) Ormingehallen
2020-03-29 10:00 19 Ekerö IK (A) - Åkersberga IBF (A) Mälaröhallen
2020-03-29 11:00 19 Ängby IF - Bele Barkarby IF IBF (B) Grimstahallen
2020-03-29 11:30 19 Väsby AIK (A) - FBI Tullinge (B) Väsby skolan
2020-03-29 13:15 19 Danderyds SK IBF (B) - Vallentuna IBK (C) Mörbyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis