Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkaby IF IBF (A) Anders Sundström anders.sundstrom74@gmail.com 0704542534 Svart, Svart, Svart
Duvbo IK (A) Mats Andersson matsrune@gmail.com 0705284959 Röd/Svart/Svart
Duvbo IK (C) Jenny Minnema jenny@duvboik.se 0735-66 57 29 Röd, Svart, Svart
Enebybergs IF Lila, Vit, Lila
Hässelby SK IBK (B) Mikael Lundfors mikael.lundfors@valmet.com 070 216 25 88 Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK (D) Mikael Lundfors mikael.lundfors@valmet.com 070 216 25 88 Röd, Svart, Svart
IK Frej Täby IBK Niklas Viklund niklas.viklund@lexus.se 0768307188 Gul/Svart/Gul
Järfälla IBK Andreas Bergström Andreasbergstrom1975@gmail.com 070 554 62 40 Röd, Röd, Svart
Rosersbergs IK Hans Thorell hanserik.thorell@gmail.com 070-4010121 röd/blå/röd
Rotebro IS IBK Linda Idevall linda.idevall73@gmail.com 0760-40 93 99 MörkBlå, MörkBlå, Vit
Stäkets IF Blå, Blå, Blå
Täby FC (A) Vit, Vit, Vit
Täby FC (B) Vit, Vit, Vit
Täby FC (F) Anna Erneving anna.erneving@danderyd.se 197202290685 Vit, Vit, Vit
Täby FC (G) Håkan Schön hakan.schon@hotmail.com 0732744131 Vit, Vit, Vit
Töjnan IBK (B) Malin Stridh Gul tröja, svarta shorts, svarta strumpor
Vallentuna IBK Mikael Guilotte mikael.guilotte@caverion.com Svart, Svart, Svart
Vaxholms IBF Mikael Lagerlöf mikael@lagerlof.nu 072-3588084 Svart/Svart/Svart
Åkersberga IBF (A) Carina Martin carina.martin@live.se 0705521814 Orange, Svart, Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-09-28 11:00 1 IK Frej Täby IBK - Järfälla IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-09-28 11:00 1 Rosersbergs IK - Täby FC (G) Rosershallen
2019-09-28 13:30 1 Vaxholms IBF - Täby FC (A) Innebandyhallen Vaxholm
2019-09-28 14:00 1 Täby FC (B) - Vallentuna IBK Grindtorpshallen
2019-09-28 14:00 1 Hässelby SK IBK (B) - Hässelby SK IBK (D) Riddersvik
2019-09-28 18:00 1 Täby FC (F) - Rotebro IS IBK Grindtorpshallen
2019-09-29 09:30 1 Bele Barkaby IF IBF (A) - Enebybergs IF Björkebyhallen
2019-09-29 11:15 1 Duvbo IK (A) - Stäkets IF Löthallen
2019-09-29 15:00 1 Åkersberga IBF (A) - Duvbo IK (C) Åkersberga Sporthall A
Omgång 2
2019-10-05 12:00 2 Täby FC (G) - Bele Barkaby IF IBF (A) Grindtorpshallen
2019-10-05 12:00 2 Hässelby SK IBK (D) - Täby FC (B) Riddersvik
2019-10-05 12:15 2 Stäkets IF - Åkersberga IBF (A) Kallhälls sporthall
2019-10-05 12:30 2 Järfälla IBK - Duvbo IK (A) Viksjö Sporthall
2019-10-05 13:00 2 Täby FC (F) - Hässelby SK IBK (B) Grindtorpshallen
2019-10-06 09:00 2 Rotebro IS IBK - Rosersbergs IK Rotebrohallen (Nya)
2019-10-06 10:00 2 Duvbo IK (C) - Töjnan IBK (B) Löthallen
2019-10-06 14:00 2 Vallentuna IBK - Vaxholms IBF Hammarbackens Sporthall
2019-10-06 15:00 2 Enebybergs IF - IK Frej Täby IBK Mörbyhallen
Omgång 3
2019-10-12 09:00 3 IK Frej Täby IBK - Täby FC (G) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-10-12 12:00 3 Rosersbergs IK - Hässelby SK IBK (B) Rosershallen
2019-10-12 13:00 3 Duvbo IK (C) - Täby FC (A) Hallonbergshallen
2019-10-13 09:00 3 Duvbo IK (A) - Enebybergs IF Hallonbergshallen
2019-10-13 09:00 3 Täby FC (B) - Täby FC (F) Grindtorpshallen
2019-10-13 09:30 3 Stäkets IF - Järfälla IBK Kallhälls sporthall
2019-10-13 10:30 3 Bele Barkaby IF IBF (A) - Rotebro IS IBK Björkebyhallen
2019-10-13 11:15 3 Åkersberga IBF (A) - Töjnan IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2019-10-13 13:30 3 Vaxholms IBF - Hässelby SK IBK (D) Innebandyhallen Vaxholm
Omgång 4
2019-10-19 10:00 4 Rotebro IS IBK - IK Frej Täby IBK Rotebrohallen (Nya)
2019-10-19 11:00 4 Rosersbergs IK - Täby FC (B) Rosershallen
2019-10-19 11:30 4 Hässelby SK IBK (B) - Bele Barkaby IF IBF (A) Riddersvik
2019-10-19 13:00 4 Vallentuna IBK - Duvbo IK (C) Hammarbackens Sporthall
2019-10-20 09:00 4 Täby FC (F) - Vaxholms IBF Grindtorpshallen
2019-10-20 10:00 4 Täby FC (G) - Duvbo IK (A) Grindtorpshallen
2019-10-20 11:00 4 Järfälla IBK - Åkersberga IBF (A) Kallhälls sporthall
2019-10-20 11:00 4 Täby FC (A) - Töjnan IBK (B) Grindtorpshallen
2019-10-20 16:15 4 Enebybergs IF - Stäkets IF Danderyds Gymnasium
Omgång 5
2019-10-26 10:00 5 IK Frej Täby IBK - Hässelby SK IBK (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-10-26 12:15 5 Stäkets IF - Täby FC (G) Kallhälls sporthall
2019-10-27 10:00 5 Bele Barkaby IF IBF (A) - Täby FC (B) Björkebyhallen
2019-10-27 10:15 5 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (A) Åkersberga Sporthall A
2019-10-27 10:15 5 Duvbo IK (A) - Rotebro IS IBK Löthallen
2019-10-27 11:00 5 Järfälla IBK - Enebybergs IF Viksjö Sporthall
2019-10-27 11:15 5 Duvbo IK (C) - Hässelby SK IBK (D) Löthallen
2019-10-27 13:00 5 Töjnan IBK (B) - Vallentuna IBK Silverdalshallen
2019-10-27 13:45 5 Vaxholms IBF - Rosersbergs IK Innebandyhallen Vaxholm
Omgång 6
2019-11-09 09:45 6 Rotebro IS IBK - Stäkets IF Rotebrohallen (Nya)
2019-11-09 10:00 6 Vallentuna IBK - Täby FC (A) Hammarbackens Sporthall
2019-11-09 15:00 6 Täby FC (F) - Duvbo IK (C) Grindtorpshallen
2019-11-10 11:00 6 Bele Barkaby IF IBF (A) - Vaxholms IBF Björkebyhallen
2019-11-10 13:00 6 Täby FC (G) - Järfälla IBK Grindtorpshallen
2019-11-10 13:15 6 Hässelby SK IBK (B) - Duvbo IK (A) Grimstahallen
2019-11-10 17:00 6 Täby FC (B) - IK Frej Täby IBK Grindtorpshallen
2019-11-10 17:15 6 Enebybergs IF - Åkersberga IBF (A) Danderyds Gymnasium
2019-11-10 17:30 6 Hässelby SK IBK (D) - Töjnan IBK (B) Hässelbyhallen
Omgång 7
2019-11-16 10:30 7 Duvbo IK (C) - Rosersbergs IK Brotorpshallen
2019-11-16 12:00 7 IK Frej Täby IBK - Vaxholms IBF Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2019-11-16 13:00 7 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (D) Grindtorpshallen
2019-11-17 09:15 7 Åkersberga IBF (A) - Vallentuna IBK Åkersberga Sporthall A
2019-11-17 09:30 7 Stäkets IF - Hässelby SK IBK (B) Kallhälls sporthall
2019-11-17 10:00 7 Töjnan IBK (B) - Täby FC (F) Silverdalshallen
2019-11-17 11:00 7 Järfälla IBK - Rotebro IS IBK Viksjö Sporthall
2019-11-17 12:00 7 Duvbo IK (A) - Täby FC (B) Löthallen
2019-11-17 16:15 7 Enebybergs IF - Täby FC (G) Danderyds Gymnasium
Omgång 8
2019-11-30 11:00 8 Rosersbergs IK - Töjnan IBK (B) Rosershallen
2019-11-30 13:00 8 Hässelby SK IBK (B) - Järfälla IBK Riddersvik
2019-11-30 14:00 8 Rotebro IS IBK - Enebybergs IF Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2019-11-30 15:00 8 Hässelby SK IBK (D) - Vallentuna IBK Riddersvik
2019-11-30 16:00 8 Bele Barkaby IF IBF (A) - Duvbo IK (C) Björkebyhallen
2019-12-01 10:00 8 Täby FC (B) - Stäkets IF Grindtorpshallen
2019-12-01 12:00 8 Täby FC (F) - Täby FC (A) Grindtorpshallen
2019-12-01 13:00 8 Täby FC (G) - Åkersberga IBF (A) Grindtorpshallen
2019-12-01 13:30 8 Vaxholms IBF - Duvbo IK (A) Innebandyhallen Vaxholm
Omgång 9
2019-12-14 11:00 9 Täby FC (A) - Rosersbergs IK Grindtorpshallen
2019-12-14 13:00 9 Täby FC (G) - Rotebro IS IBK Grindtorpshallen
2019-12-14 13:15 9 Järfälla IBK - Täby FC (B) Kallhälls sporthall
2019-12-14 14:15 9 Stäkets IF - Vaxholms IBF Kallhälls sporthall
2019-12-15 12:00 9 Duvbo IK (C) - IK Frej Täby IBK Löthallen
2019-12-15 13:00 9 Töjnan IBK (B) - Bele Barkaby IF IBF (A) Silverdalshallen
2019-12-15 14:30 9 Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK (D) Åkersberga Sporthall A
2019-12-15 15:00 9 Vallentuna IBK - Täby FC (F) Hammarbackens Sporthall
2019-12-15 18:15 9 Enebybergs IF - Hässelby SK IBK (B) Danderyds Gymnasium
Omgång 10
2020-01-11 11:00 10 Rosersbergs IK - Vallentuna IBK Rosershallen
2020-01-11 13:00 10 Rotebro IS IBK - Åkersberga IBF (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-01-11 13:00 10 IK Frej Täby IBK - Töjnan IBK (B) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-01-11 13:30 10 Vaxholms IBF - Järfälla IBK Innebandyhallen Vaxholm
2020-01-11 17:00 10 Täby FC (B) - Enebybergs IF Grindtorpshallen
2020-01-12 09:00 10 Täby FC (F) - Hässelby SK IBK (D) Grindtorpshallen
2020-01-12 10:00 10 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (G) Hässelbyhallen
2020-01-12 11:00 10 Bele Barkaby IF IBF (A) - Täby FC (A) Björkebyhallen
Omgång 11
2020-01-25 09:00 11 Rotebro IS IBK - Hässelby SK IBK (B) Rotebrohallen (Nya)
2020-01-25 09:00 11 Täby FC (A) - IK Frej Täby IBK Grindtorpshallen
2020-01-25 10:00 11 Täby FC (G) - Täby FC (B) Grindtorpshallen
2020-01-25 12:15 11 Stäkets IF - Duvbo IK (C) Kallhälls sporthall
2020-01-26 09:15 11 Åkersberga IBF (A) - Täby FC (F) Åkersberga Sporthall A
2020-01-26 10:15 11 Töjnan IBK (B) - Duvbo IK (A) Silverdalshallen
2020-01-26 13:00 11 Hässelby SK IBK (D) - Rosersbergs IK Hässelbyhallen
2020-01-26 14:00 11 Vallentuna IBK - Bele Barkaby IF IBF (A) Hammarbackens Sporthall
2020-01-26 18:15 11 Enebybergs IF - Vaxholms IBF Danderyds Gymnasium
Omgång 12
2020-01-26 16:00 12 Täby FC (B) - Rotebro IS IBK Grindtorpshallen
2020-02-01 10:00 12 IK Frej Täby IBK - Vallentuna IBK Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-02-01 11:15 12 Rosersbergs IK - Täby FC (F) Rosershallen
2020-02-01 12:30 12 Vaxholms IBF - Täby FC (G) Innebandyhallen Vaxholm
2020-02-02 10:00 12 Duvbo IK (A) - Täby FC (A) Löthallen
2020-02-02 11:00 12 Bele Barkaby IF IBF (A) - Hässelby SK IBK (D) Björkebyhallen
2020-02-02 12:00 12 Hässelby SK IBK (B) - Åkersberga IBF (A) Hässelbyhallen
2020-02-02 12:00 12 Duvbo IK (C) - Järfälla IBK Löthallen
2020-02-02 13:00 12 Stäkets IF - Töjnan IBK (B) Kallhälls sporthall
Omgång 13
2020-02-08 09:00 13 Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF Rotebrohallen (Nya)
2020-02-08 11:00 13 Vallentuna IBK - Duvbo IK (A) Hammarbackens Sporthall
2020-02-08 12:00 13 Hässelby SK IBK (B) - Täby FC (B) Riddersvik
2020-02-08 13:00 13 Täby FC (A) - Stäkets IF Grindtorpshallen
2020-02-08 14:00 13 Hässelby SK IBK (D) - IK Frej Täby IBK Riddersvik
2020-02-09 10:00 13 Täby FC (F) - Bele Barkaby IF IBF (A) Grindtorpshallen
2020-02-09 10:15 13 Åkersberga IBF (A) - Rosersbergs IK Åkersberga Sporthall A
2020-02-09 12:30 13 Järfälla IBK - Töjnan IBK (B) Viksjö Sporthall
2020-02-09 16:00 13 Enebybergs IF - Duvbo IK (C) Danderyds Gymnasium
Omgång 14
2020-02-15 10:00 14 IK Frej Täby IBK - Täby FC (F) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-02-15 12:00 14 Duvbo IK (C) - Täby FC (G) Brotorpshallen
2020-02-15 12:15 14 Stäkets IF - Vallentuna IBK Kallhälls sporthall
2020-02-15 13:00 14 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (A) Grindtorpshallen
2020-02-16 08:45 14 Järfälla IBK - Täby FC (A) Viksjö Sporthall
2020-02-16 10:00 14 Duvbo IK (A) - Hässelby SK IBK (D) Hallonbergshallen
2020-02-16 12:00 14 Bele Barkaby IF IBF (A) - Rosersbergs IK Björkebyhallen
2020-02-16 12:30 14 Vaxholms IBF - Hässelby SK IBK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2020-02-16 12:30 14 Töjnan IBK (B) - Enebybergs IF Arena Satelliten
Omgång 15
2020-03-07 09:00 15 Rotebro IS IBK - Duvbo IK (C) Rotebrohallen (Nya)
2020-03-07 09:00 15 Täby FC (G) - Töjnan IBK (B) Grindtorpshallen
2020-03-07 11:00 15 Täby FC (F) - Duvbo IK (A) Grindtorpshallen
2020-03-07 11:00 15 Vallentuna IBK - Järfälla IBK Hammarbackens Sporthall
2020-03-07 11:15 15 Rosersbergs IK - IK Frej Täby IBK Rosershallen
2020-03-08 10:15 15 Åkersberga IBF (A) - Bele Barkaby IF IBF (A) Åkersberga Sporthall A
2020-03-08 12:00 15 Täby FC (B) - Vaxholms IBF Grindtorpshallen
2020-03-08 16:00 15 Hässelby SK IBK (D) - Stäkets IF Hässelbyhallen
2020-03-08 18:15 15 Enebybergs IF - Täby FC (A) Danderyds Gymnasium
Omgång 16
2020-03-14 10:00 16 IK Frej Täby IBK - Bele Barkaby IF IBF (A) Vikingavallen - Bollhallen Täby IP
2020-03-14 10:00 16 Duvbo IK (C) - Hässelby SK IBK (B) Brotorpshallen
2020-03-14 12:15 16 Stäkets IF - Täby FC (F) Kallhälls sporthall
2020-03-14 13:30 16 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF (A) Innebandyhallen Vaxholm
2020-03-14 14:00 16 Täby FC (A) - Täby FC (G) Grindtorpshallen
2020-03-15 09:45 16 Järfälla IBK - Hässelby SK IBK (D) Viksjö Sporthall
2020-03-15 10:00 16 Duvbo IK (A) - Rosersbergs IK Hallonbergshallen
2020-03-15 10:00 16 Töjnan IBK (B) - Rotebro IS IBK Silverdalshallen
2020-03-15 15:15 16 Enebybergs IF - Vallentuna IBK Mörbyhallen
Omgång 17
2020-03-21 09:00 17 Hässelby SK IBK (D) - Enebybergs IF Hässelbyhallen
2020-03-21 11:00 17 Rosersbergs IK - Stäkets IF Rosershallen
2020-03-21 15:00 17 Rotebro IS IBK - Täby FC (A) Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-03-21 16:00 17 Täby FC (G) - Vallentuna IBK Grindtorpshallen
2020-03-21 18:00 17 Täby FC (F) - Järfälla IBK Grindtorpshallen
2020-03-22 11:00 17 Bele Barkaby IF IBF (A) - Duvbo IK (A) Björkebyhallen
2020-03-22 11:15 17 Åkersberga IBF (A) - IK Frej Täby IBK Åkersberga Sporthall A
2020-03-22 16:00 17 Täby FC (B) - Duvbo IK (C) Grindtorpshallen
2020-03-22 17:00 17 Hässelby SK IBK (B) - Töjnan IBK (B) Hässelbyhallen
Omgång 18
2020-03-28 11:45 18 Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK Hammarbackens Sporthall
2020-03-28 12:15 18 Stäkets IF - Bele Barkaby IF IBF (A) Kallhälls sporthall
2020-03-28 13:00 18 Täby FC (A) - Hässelby SK IBK (B) Grindtorpshallen
2020-03-28 17:00 18 Täby FC (G) - Hässelby SK IBK (D) Grindtorpshallen
2020-03-29 08:15 18 Töjnan IBK (B) - Täby FC (B) Silverdalshallen
2020-03-29 10:00 18 Duvbo IK (C) - Vaxholms IBF Löthallen
2020-03-29 11:00 18 Duvbo IK (A) - IK Frej Täby IBK Löthallen
2020-03-29 11:00 18 Järfälla IBK - Rosersbergs IK Viksjö Sporthall
2020-03-29 17:15 18 Enebybergs IF - Täby FC (F) Danderyds Gymnasium

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis