Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt D

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Djurgårdens IF IBS (A) Carl-Johan Corneliusson carl-johan.corneliusson@seb.se 0702535714 Marinblått/ljusblått, marinblått, ljusblått
Djurö-Vindö IF Elin Ljung Elin_ljung@live.se 070-8661040 Lila/svart/svart
Hammarby IF IBF (A) Mathias Svegreus mathias.svegreus@gmail.com 070-559 42 64 vitgrön/vit/vit
Hammarby IF IBF (C) Jan Frisell jan.frisell@aupx.com 0704953803 Grön, Vit, Vit
Huddinge IBS (C) Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Svart/Vita
Ingarö IF Fredrik Hellström fredrik@hellstromel.se 0708757537 Svart/svart/svart
Nacka Wallenstam IBK (C) Anna Wingårdh anna.wingardh@gmail.com 0736732691 Vit/svart/vit
Nynäshamns IBK Jessica Nilsson jessican76@hotmail.com 070-6489720 Blå/Blå/Vit
Salems IF (A) Jonas Broström jonas.brostrom27@hotmail.com lila/vit/vit
Salems IF (B) Kim Svedberg kimmen1997@hotmail.com 0722370787 Lila/Vit/Vit
Segeltorps IF (A) Fredrik Gradin gradin74@gmail.com 0702874810 Blå-Vit/Vit/Vit
Sickla IF Röd, Blå, röda
Tungelsta IF Claes Falk claes@seesoo.se 0705630252 orange svart svart
Tyresö Trollbäcken IBK Jonas Westergren jonas.westergren@gmail.com 0707909690 Svart/Svart/Svart
Vendelsö IK Jan-Erik Piiparinen jan_erik@hotmail.com 07042088556 Blå/Blå/Blå
Värmdö IF (A) Christer Alsiö christer.alsio@gmail.com 0706145030 Blå, Blå, Blå
Värmdö IF (B) Mathias Hyyrynen hyyrynen@hotmail.com 0731256094 blå/blå/blå
Västerhaninge IBK Jenny Palm jenny.palm77@hotmail.com 0723031108 Blå/Svart/Svart
Älvsjö AIK IBF (A) Niklas Svensson niklas.g.svensson@gmail.com 073-9234845 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-09-28 11:00 1 Vendelsö IK - Tungelsta IF Magnus Eriksson, Fredrik Bousset Lyckeby Sporthall
2019-09-28 13:00 1 Sickla IF - Västerhaninge IBK Christoffer Hellström, Anton Zaitsev Myrsjöskolan
2019-09-28 13:15 1 Djurö-Vindö IF - Salems IF (B) Noah Hulin, Liam Kronkvist Djurö Sporthall
2019-09-28 13:30 1 Ingarö IF - Huddinge IBS (C) Anna Mandelstam, Martin Johansson Värmdö sporthall
2019-09-28 13:30 1 Salems IF (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Heimo Lyly, My Källström Lyly Skogsängshallen
2019-09-28 14:30 1 Värmdö IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Anna Mandelstam, Martin Johansson Värmdö sporthall
2019-10-06 16:30 1 Tyresö Trollbäcken IBK - Värmdö IF (B) Christian Berger, David Berger Strandhallen - Tyresö
2019-11-22 20:15 1 Djurgårdens IF IBS (A) - Hammarby IF IBF (A) Isak Ålenius, Alexander Löfgren Engelbrektshallen
2019-12-07 12:00 1 Hammarby IF IBF (C) - Nynäshamns IBK Melvin Lindkvist, Christoffer Castwall Sjöstadshallen
Omgång 2
2019-10-05 10:00 2 Hammarby IF IBF (A) - Huddinge IBS (C) Kim Vulic, Saga Emtell Sjöstadshallen
2019-10-05 10:00 2 Älvsjö AIK IBF (A) - Djurö-Vindö IF Niclas Woxmark, Moa Lindell Sätrahallen
2019-10-05 10:15 2 Nynäshamns IBK - Ingarö IF Lennart Asp, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2019-10-05 11:15 2 Salems IF (B) - Segeltorps IF (A) Sezgin Youmer, Oscar Olsson Berglund Skogsängshallen
2019-10-05 12:00 2 Västerhaninge IBK - Värmdö IF (A) Leif Karlsson, Andreas Theorén Åbyhallen - Haninge
2019-10-05 12:15 2 Salems IF (A) - Sickla IF Sezgin Youmer, Oscar Olsson Berglund Skogsängshallen
2019-10-05 14:00 2 Nacka Wallenstam IBK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK Christoffer Hellström, Adam Lindell Myrsjöskolan
2019-10-06 09:00 2 Värmdö IF (B) - Djurgårdens IF IBS (A) Leif Karlsson, Adam Lönnborg Värmdö sporthall
2019-10-06 15:45 2 Tungelsta IF - Hammarby IF IBF (C) Sadjad Nima, Kenneth Johansson Tungelsta Sporthall
Omgång 3
2019-10-12 09:00 3 Ingarö IF - Hammarby IF IBF (A) Lucas Werelius, Christian Berger Ingarö Sporthall
2019-10-12 09:00 3 Nynäshamns IBK - Tungelsta IF Morgan Nordh, Nicholas Lindgren Kvarnängshallen
2019-10-12 11:00 3 Tyresö Trollbäcken IBK - Västerhaninge IBK Emilia Tuomela, Joshua Axelsson Strandhallen - Tyresö
2019-10-12 11:00 3 Värmdö IF (A) - Salems IF (A) Adam Lindell, Can Asal Värmdö sporthall
2019-10-12 12:00 3 Huddinge IBS (C) - Värmdö IF (B) Hanna Woxmark, Alva Olson Tomtbergahallen
2019-10-12 13:15 3 Djurö-Vindö IF - Sickla IF Noah Hulin, Liam Kronkvist Djurö Sporthall
2019-10-12 14:00 3 Djurgårdens IF IBS (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Annie Mattsson, Ludwig Idevall Hjorthagshallen
2019-10-12 14:15 3 Vendelsö IK - Salems IF (B) Anna Mandelstam, Kenneth Johansson Lyckeby Sporthall
2019-10-13 10:00 3 Segeltorps IF (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Jonas Jatko, Jouni Kekkonen Glömstahallen
Omgång 4
2019-10-19 09:00 4 Värmdö IF (B) - Hammarby IF IBF (A) Sezgin Youmer, Anton Zaitsev Värmdö sporthall
2019-10-19 09:00 4 Västerhaninge IBK - Djurgårdens IF IBS (A) Jonas Jatko, Fredrik Bousset Åbyhallen - Haninge
2019-10-19 09:00 4 Älvsjö AIK IBF (A) - Vendelsö IK Viggo Holm, Svante Lindholm Sätrahallen
2019-10-19 11:45 4 Tungelsta IF - Ingarö IF Mats Andersson, Daniel Bjerdahl Tungelsta Sporthall
2019-10-19 13:15 4 Djurö-Vindö IF - Värmdö IF (A) Liam Kronkvist, Carl Brorsson Djurö Sporthall
2019-10-19 13:30 4 Salems IF (B) - Hammarby IF IBF (C) Johan Engvall, Simon Righarts Skogsängshallen
2019-10-19 15:00 4 Sickla IF - Segeltorps IF (A) Christoffer Hellström, Shabbir Ahmed Myrsjöskolan
2019-10-20 09:00 4 Nacka Wallenstam IBK (C) - Huddinge IBS (C) Thea Kaplan, Saga Emtell Ormingehallen
2019-10-20 12:15 4 Salems IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Erik Gustafsson, Michael Hillblom Skogsängshallen
Omgång 5
2019-10-26 10:00 5 Ingarö IF - Värmdö IF (B) Anton Zaitsev, Adam Lindell Ingarö Sporthall
2019-10-26 11:00 5 Huddinge IBS (C) - Västerhaninge IBK Thomas Gjutarenäfve, Sezgin Youmer Tomtbergahallen
2019-10-26 11:00 5 Vendelsö IK - Sickla IF Hanna Woxmark, Moa Lindell Lyckeby Sporthall
2019-10-26 11:00 5 Tyresö Trollbäcken IBK - Djurö-Vindö IF Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Strandhallen - Tyresö
2019-10-26 11:15 5 Nynäshamns IBK - Salems IF (B) Fredrik Pålsson, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2019-10-26 12:15 5 Djurgårdens IF IBS (A) - Salems IF (A) Thea Kaplan, Kim Vulic Hjorthagshallen
2019-10-26 15:15 5 Hammarby IF IBF (C) - Älvsjö AIK IBF (A) Henrik Sommerville, Stefano Bianque Skanstullshallen
2019-10-27 09:00 5 Hammarby IF IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Saga Emtell, Kim Vulic Sjöstadshallen
2019-10-27 09:30 5 Segeltorps IF (A) - Värmdö IF (A) Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Glömstahallen
Omgång 6
2019-11-09 10:00 6 Västerhaninge IBK - Hammarby IF IBF (A) Alva Olson, Edvin Strömgren Åbyhallen - Haninge
2019-11-09 12:00 6 Älvsjö AIK IBF (A) - Nynäshamns IBK Asta Hansson, Thea Kaplan Sätrahallen
2019-11-09 13:15 6 Djurö-Vindö IF - Djurgårdens IF IBS (A) Liam Kronkvist, Noah Hulin Djurö Sporthall
2019-11-09 14:00 6 Nacka Wallenstam IBK (C) - Värmdö IF (B) Edvin Strömgren, Maja Bergman Myrsjöskolan
2019-11-09 18:15 6 Sickla IF - Hammarby IF IBF (C) Edvin Strömgren, Johan Ståhl Myrsjöskolan
2019-11-10 08:15 6 Segeltorps IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Sadjad Nima, Michael Lindblad Glömstahallen
2019-11-10 10:00 6 Värmdö IF (A) - Vendelsö IK Melvin Lindkvist, Christoffer Castwall Värmdö sporthall
2019-11-24 15:00 6 Salems IF (B) - Tungelsta IF Hampus Bergholm, Viggo Modigh Skogsängshallen
2020-01-18 11:30 6 Salems IF (A) - Huddinge IBS (C) Johan Nima, Casper Dahlberg Skogsängshallen
Omgång 7
2019-11-16 10:00 7 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK (C) Christoffer Castwall, Johan Engvall Ingarö Sporthall
2019-11-16 10:00 7 Värmdö IF (B) - Västerhaninge IBK Leif Karlsson, Carl Brorsson Värmdö sporthall
2019-11-16 10:00 7 Huddinge IBS (C) - Djurö-Vindö IF Sixten Thorén, Jakob Jansson Tomtbergahallen
2019-11-16 10:30 7 Nynäshamns IBK - Sickla IF Morgan Nordh, Nicholas Lindgren Kvarnängshallen
2019-11-16 11:00 7 Vendelsö IK - Tyresö Trollbäcken IBK Alva Olson, Hanna Woxmark Lyckeby Sporthall
2019-11-16 12:30 7 Tungelsta IF - Älvsjö AIK IBF (A) Niclas Woxmark, Fredrik Pålsson Tungelsta Sporthall
2019-11-16 13:00 7 Djurgårdens IF IBS (A) - Segeltorps IF (A) Asta Hansson, Thea Kaplan Hjorthagshallen
2019-11-16 16:30 7 Hammarby IF IBF (C) - Värmdö IF (A) William Lindahl, Edvin Strömgren Skanstullshallen
2019-11-16 17:00 7 Hammarby IF IBF (A) - Salems IF (A) Michelle Caspar, Siri Bjuremalm Sjöstadshallen
Omgång 8
2019-11-30 09:00 8 Tyresö Trollbäcken IBK - Hammarby IF IBF (C) Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Strandhallen - Tyresö
2019-11-30 10:00 8 Västerhaninge IBK - Nacka Wallenstam IBK (C) Leif Karlsson, Albin Hedenstedt Åbyhallen - Haninge
2019-11-30 11:00 8 Värmdö IF (A) - Nynäshamns IBK Tyra Müller-Nord, Noah Hulin Värmdö sporthall
2019-11-30 13:15 8 Vendelsö IK - Djurgårdens IF IBS (A) ****** ******, Jonas Jatko Lyckeby Sporthall
2019-11-30 14:00 8 Sickla IF - Tungelsta IF Maja Bergman, Anton Zaitsev Myrsjöskolan
2019-11-30 14:15 8 Djurö-Vindö IF - Hammarby IF IBF (A) Noah Hulin, Liam Kronkvist Djurö Sporthall
2019-12-01 09:00 8 Segeltorps IF (A) - Huddinge IBS (C) Sam Varahram, Martin Claësson Glömstahallen
2019-12-01 12:30 8 Salems IF (B) - Ingarö IF Erik Gustafsson, Elliot Helin Boucher Skogsängshallen
2019-12-01 13:30 8 Salems IF (A) - Värmdö IF (B) Erik Gustafsson, Elliot Helin Boucher Skogsängshallen
Omgång 9
2019-12-07 10:00 9 Ingarö IF - Västerhaninge IBK Kevin Helly, Anton Zaitsev Ingarö Sporthall
2019-12-07 13:00 9 Hammarby IF IBF (C) - Djurgårdens IF IBS (A) Tuva Egman, Tommy Egman Sjöstadshallen
2019-12-14 10:30 9 Tungelsta IF - Värmdö IF (A) Nicholas Lindgren, Morgan Nordh Tungelsta Sporthall
2019-12-14 10:30 9 Nynäshamns IBK - Tyresö Trollbäcken IBK Leif Karlsson, Kenneth Johansson Kvarnängshallen
2019-12-14 11:00 9 Huddinge IBS (C) - Vendelsö IK Saga Emtell, Kim Vulic Tomtbergahallen
2019-12-14 12:00 9 Nacka Wallenstam IBK (C) - Salems IF (A) Alexander Rosén, Linus Fredman Myrsjöskolan
2019-12-14 14:30 9 Värmdö IF (B) - Djurö-Vindö IF Lucas Werelius, Carl Brorsson Värmdö sporthall
2019-12-14 18:30 9 Hammarby IF IBF (A) - Segeltorps IF (A) Paulina Thunvall, ****** ****** Skanstullshallen
2019-12-15 11:15 9 Salems IF (B) - Älvsjö AIK IBF (A) Lennart Asp, ****** ****** Skogsängshallen
Omgång 10
2020-01-11 10:00 10 Vendelsö IK - Hammarby IF IBF (A) Heimo Lyly, My Källström Lyly Lyckeby Sporthall
2020-01-11 10:15 10 Tyresö Trollbäcken IBK - Tungelsta IF Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Strandhallen - Tyresö
2020-01-11 11:15 10 Älvsjö AIK IBF (A) - Ingarö IF Malva Sölvemark, Rebecka Edin Kämpetorpshallen 2
2020-01-11 12:00 10 Djurgårdens IF IBS (A) - Nynäshamns IBK Asta Hansson, Thea Kaplan Hjorthagshallen
2020-01-11 13:15 10 Djurö-Vindö IF - Nacka Wallenstam IBK (C) Ken Johansson, Liam Kronkvist Djurö Sporthall
2020-01-11 14:00 10 Sickla IF - Salems IF (B) Linus Fredman, Christoffer Hellström Myrsjöskolan
2020-01-11 15:00 10 Hammarby IF IBF (C) - Huddinge IBS (C) Mauricio Castillo, Sam Robertsson Skanstullshallen
2020-01-12 10:00 10 Segeltorps IF (A) - Värmdö IF (B) Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Glömstahallen
2020-01-12 13:15 10 Salems IF (A) - Västerhaninge IBK Sezgin Youmer, Kevin Geovanny Moreno Ordonez Skogsängshallen
Omgång 11
2020-01-25 10:00 11 Västerhaninge IBK - Djurö-Vindö IF Jonathan Wallén Brobäck, Mats Andersson Åbyhallen - Haninge
2020-01-25 11:15 11 Nynäshamns IBK - Huddinge IBS (C) Andreas Theorén, Anders Hillebrink Kvarnängshallen
2020-01-25 12:15 11 Värmdö IF (B) - Vendelsö IK Anton Zaitsev, Carl Brorsson Värmdö sporthall
2020-01-25 15:00 11 Älvsjö AIK IBF (A) - Sickla IF Filip Saverstam, Sezgin Youmer Kämpetorpshallen 2
2020-01-25 15:00 11 Nacka Wallenstam IBK (C) - Segeltorps IF (A) Christoffer Hellström, Christoffer Castwall Myrsjöskolan
2020-01-25 15:30 11 Hammarby IF IBF (A) - Hammarby IF IBF (C) Petra Dynesius, Christian Berger Sjöstadshallen
2020-01-26 11:15 11 Ingarö IF - Salems IF (A) Kevin Helly, Noah Hulin Värmdö sporthall
2020-01-26 12:30 11 Salems IF (B) - Värmdö IF (A) Erik Gustafsson, Elise Lundin Skogsängshallen
2020-01-26 15:00 11 Tungelsta IF - Djurgårdens IF IBS (A) Edvin Strömgren, ****** ****** Tungelsta Sporthall
Omgång 12
2020-02-01 09:15 12 Nynäshamns IBK - Hammarby IF IBF (A) Leif Karlsson, Petra Dynesius Kvarnängshallen
2020-02-01 10:00 12 Vendelsö IK - Nacka Wallenstam IBK (C) Hanna Woxmark, Moa Lindell Lyckeby Sporthall
2020-02-01 10:00 12 Huddinge IBS (C) - Tungelsta IF Oskar Ekman, Viggo Modigh Tomtbergahallen
2020-02-01 10:30 12 Värmdö IF (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Tyra Müller-Nord, Saga Emtell Värmdö sporthall
2020-02-01 13:15 12 Djurö-Vindö IF - Salems IF (A) Liam Kronkvist, Sam Robertsson Djurö Sporthall
2020-02-01 16:00 12 Sickla IF - Ingarö IF Linus Fredman, Christoffer Hellström Myrsjöskolan
2020-02-02 08:45 12 Segeltorps IF (A) - Västerhaninge IBK Sebastian Ekdahl, Hampus Bergholm Glömstahallen
2020-02-02 09:00 12 Tyresö Trollbäcken IBK - Salems IF (B) Rebecka Edin, Linnea Westerlund Strandhallen - Tyresö
2020-02-02 15:15 12 Hammarby IF IBF (C) - Värmdö IF (B) Johan Nima, Sam Varahram Sjöstadshallen
Omgång 13
2020-02-08 10:45 13 Västerhaninge IBK - Vendelsö IK Tuva Egman, Tommy Egman Åbyhallen - Haninge
2020-02-08 11:00 13 Älvsjö AIK IBF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Michelle Caspar, Siri Bjuremalm Kämpetorpshallen 1
2020-02-08 11:15 13 Salems IF (B) - Djurgårdens IF IBS (A) Erik Gustafsson, Viggo Modigh Skogsängshallen
2020-02-08 12:15 13 Salems IF (A) - Segeltorps IF (A) Erik Gustafsson, Viggo Modigh Skogsängshallen
2020-02-08 13:00 13 Sickla IF - Värmdö IF (A) Mikael Ferneback, Svedje Ohlson Myrsjöskolan
2020-02-08 17:30 13 Nacka Wallenstam IBK (C) - Hammarby IF IBF (C) Johan Engvall, Felix Fernström Myrsjöskolan
2020-02-09 11:15 13 Värmdö IF (B) - Nynäshamns IBK Carl Brorsson, Maja Bergman Värmdö sporthall
2020-02-09 13:15 13 Ingarö IF - Djurö-Vindö IF Carl Brorsson, Martin Johansson Värmdö sporthall
2020-02-09 14:00 13 Tungelsta IF - Hammarby IF IBF (A) Edvin Strömgren, Martin Åkesson Tungelsta Sporthall
Omgång 14
2020-02-15 10:00 14 Vendelsö IK - Salems IF (A) Alva Olson, Hanna Woxmark Lyckeby Sporthall
2020-02-15 10:00 14 Hammarby IF IBF (C) - Västerhaninge IBK Karl-Johan Leijon, Thomas Gjutarenäfve Sjöstadshallen
2020-02-15 10:30 14 Nynäshamns IBK - Nacka Wallenstam IBK (C) Kenneth Johansson, Tobias Jansson Kvarnängshallen
2020-02-15 11:00 14 Huddinge IBS (C) - Salems IF (B) Joshua Axelsson, Emilia Tuomela Tomtbergahallen
2020-02-15 12:00 14 Värmdö IF (A) - Ingarö IF Amanda Kaiser, Karima Sharipova Värmdö sporthall
2020-02-15 13:00 14 Djurgårdens IF IBS (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Peter Lassfolk, Isabelle Lassfolk Hjorthagshallen
2020-02-16 09:30 14 Tyresö Trollbäcken IBK - Sickla IF Sezgin Youmer, Kenny Ly Tyresöhallen
2020-02-16 11:00 14 Segeltorps IF (A) - Djurö-Vindö IF Hampus Bergholm, Johan Nima Glömstahallen
2020-02-16 14:00 14 Tungelsta IF - Värmdö IF (B) Edvin Strömgren, Niclas Andersson Tungelsta Sporthall
Omgång 15
2020-03-07 09:00 15 Värmdö IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK Carl Brorsson, Maja Bergman Värmdö sporthall
2020-03-07 09:30 15 Ingarö IF - Segeltorps IF (A) Filip Öhman, Anton Zaitsev Ingarö Sporthall
2020-03-07 10:00 15 Älvsjö AIK IBF (A) - Huddinge IBS (C) Moa Lindell, Elise Lundin Kämpetorpshallen 1
2020-03-07 10:00 15 Västerhaninge IBK - Nynäshamns IBK Mattias Lönnborg, Edvin Strömgren Åbyhallen - Haninge
2020-03-07 12:00 15 Nacka Wallenstam IBK (C) - Tungelsta IF Aida Jönsson, Oscar Olsson Berglund Myrsjöskolan
2020-03-07 13:15 15 Djurö-Vindö IF - Vendelsö IK Liam Kronkvist, Noah Hulin Djurö Sporthall
2020-03-07 13:15 15 Salems IF (B) - Hammarby IF IBF (A) Heimo Lyly, My Källström Lyly Skogsängshallen
2020-03-07 15:30 15 Salems IF (A) - Hammarby IF IBF (C) Zana Guzel, Magnus Berg Skogsängshallen
2020-03-08 09:00 15 Sickla IF - Djurgårdens IF IBS (A) Christoffer Hellström, Anton Zaitsev Ormingehallen
Omgång 16
16 Tyresö Trollbäcken IBK - Ingarö IF
16 Vendelsö IK - Segeltorps IF (A)
16 Djurgårdens IF IBS (A) - Värmdö IF (A) Hjorthagshallen
16 Hammarby IF IBF (C) - Djurö-Vindö IF Skanstullshallen
16 Huddinge IBS (C) - Sickla IF
16 Nynäshamns IBK - Salems IF (A)
16 Hammarby IF IBF (A) - Älvsjö AIK IBF (A) Sjöstadshallen
16 Tungelsta IF - Västerhaninge IBK Tungelsta Sporthall
16 Värmdö IF (B) - Salems IF (B) Värmdö sporthall
Omgång 17
17 Ingarö IF - Vendelsö IK Ingarö Sporthall
17 Tyresö Trollbäcken IBK - Djurgårdens IF IBS (A) Strandhallen - Tyresö
17 Segeltorps IF (A) - Hammarby IF IBF (C) Glömstahallen
17 Värmdö IF (A) - Huddinge IBS (C) Värmdö sporthall
17 Djurö-Vindö IF - Nynäshamns IBK Djurö Sporthall
17 Sickla IF - Hammarby IF IBF (A) Ormingehallen
17 Salems IF (A) - Tungelsta IF Skogsängshallen
17 Älvsjö AIK IBF (A) - Värmdö IF (B) Kämpetorpshallen 1
17 Salems IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (C) Skogsängshallen
Omgång 18
18 Djurgårdens IF IBS (A) - Ingarö IF Hjorthagshallen
18 Hammarby IF IBF (C) - Vendelsö IK Skanstullshallen
18 Huddinge IBS (C) - Tyresö Trollbäcken IBK Tomtbergahallen
18 Nynäshamns IBK - Segeltorps IF (A) Kvarnängshallen
18 Hammarby IF IBF (A) - Värmdö IF (A) Sjöstadshallen
18 Tungelsta IF - Djurö-Vindö IF Tungelsta Sporthall
18 Värmdö IF (B) - Sickla IF Värmdö sporthall
18 Nacka Wallenstam IBK (C) - Älvsjö AIK IBF (A) Myrsjöskolan
18 Salems IF (B) - Västerhaninge IBK Skogsängshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis