Spelprogram - Pantamera Flickor Röd Medelsvår Södra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Farsta IBK Mattias Gustafsson mattias.gustafsson@farstaibk.se 0730612696 Svart, Svart, Svart
FBI Tullinge (A) Martin Östman martin.ostman@gmail.com 070-573 46 37 Orange, Svart, Svart
Huddinge IBS Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Röd/Vita
Huddinge IK (C) Minna Vendel Auinger minna.vendel-auinger@huddinge.se röd, röd, röd
Salems IF Markus Kjellberg markus.kjellberg@comhem.se 0761159120 Lila/blå, Vit, Vit
Tyresö Trollbäcken IBK (A) Jens Thorell jens.thorell@gmail.com 070-6215038 svart/svart, svart, svart
Täby FC (B) Johan Larsson jhnlrssn@hotmail.com 073-8093153 Vit/Svart/Vit
Västerhaninge IBK / Tungelsta IF Maria Forsberg maria.forsberg.75@gmail.com 0704931718 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-09-27 18:30 1 Huddinge IBS - FBI Tullinge (A) 2 - 5 Mauricio Castillo, Johan Nima Tomtbergahallen
2019-09-28 12:45 1 Täby FC (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) 4 - 0 Roger Nyström, Theodore Idevall Hägerneholmshallen
2019-09-28 13:15 1 Huddinge IK (C) - Salems IF 9 - 0 Sezgin Youmer, Theodore Hurtig Kvarnbergshallen
Omgång 2
2019-10-12 13:15 2 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Huddinge IBS 2 - 1 Emilia Tuomela, Joshua Axelsson Strandhallen - Tyresö
2019-10-13 14:30 2 Salems IF - Farsta IBK 0 - 6 Johan Hessing, Tobias Jansson Skogsängshallen
2019-10-20 19:15 2 FBI Tullinge (A) - Huddinge IK (C) 7 - 6 Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Tullingehallen
Omgång 3
2019-10-19 09:00 3 Huddinge IK (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) 3 - 1 Niclas Woxmark, Åsa Gustavsson Kvarnbergshallen
2019-10-19 11:30 3 Täby FC (B) - Västerhaninge IBK / Tungelsta IF 0 - 4 Theodore Idevall, Oscar Uhlir Hägerneholmshallen
2019-10-19 14:15 3 Farsta IBK - FBI Tullinge (A) 1 - 2 Gustav Levin, Per Sundvall Farstahallen 3
Omgång 4
2019-10-26 10:15 4 Farsta IBK - Tyresö Trollbäcken IBK (A) 4 - 4 Kevin Helly, Björn Larsson Farstahallen 3
2019-10-26 16:30 4 FBI Tullinge (A) - Salems IF 3 - 2 Kent Budell, Martin Åkesson Tullingehallen
2019-10-27 18:30 4 Västerhaninge IBK / Tungelsta IF - Huddinge IBS 0 - 2 Morgan Nordh, Nicholas Lindgren Åbyhallen
Omgång 5
2019-10-04 19:15 5 FBI Tullinge (A) - Västerhaninge IBK / Tungelsta IF 9 - 3 Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Tullingehallen
2019-11-15 18:30 5 Huddinge IBS - Täby FC (B) 1 - 5 Sadjad Nima, Johan Hessing Tomtbergahallen
2019-11-17 15:15 5 Salems IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) 4 - 1 Jouni Kekkonen, Jonas Jatko Skogsängshallen
Omgång 6
2019-11-17 18:30 6 Västerhaninge IBK / Tungelsta IF - Farsta IBK 2 - 2 Anton Forsell, Nicholas Lindgren Åbyhallen
2019-11-24 11:30 6 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - FBI Tullinge (A) 3 - 8 Max Sjöberg, Malva Sölvemark Strandhallen - Tyresö
2019-11-24 15:45 6 Täby FC (B) - Huddinge IK (C) 1 - 5 Richard Jonsson, Lars Sundlöf Hägerneholmshallen
Omgång 7
2019-11-30 10:30 7 Farsta IBK - Täby FC (B) 3 - 3 Robert Vangeus, Theodore Hurtig Farstahallen 1
2019-11-30 15:15 7 Huddinge IK (C) - Huddinge IBS 3 - 3 Michael Hillblom, Johan Hessing Kvarnbergshallen
2019-12-01 14:30 7 Salems IF - Västerhaninge IBK / Tungelsta IF 0 - 5 Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Skogsängshallen
Omgång 8
2019-12-07 11:15 8 Västerhaninge IBK / Tungelsta IF - Huddinge IK (C) 8 - 7 Alexander Rosén, Anthon Rosén Åbyhallen
2019-12-07 14:30 8 Huddinge IBS - Farsta IBK 0 - 2 Gustaf Reimer, William Rennerfelt Tomtbergahallen
2019-12-07 16:30 8 Täby FC (B) - Salems IF 4 - 3 Malva Sölvemark, Theodore Idevall Hägerneholmshallen
Omgång 9
2019-12-14 13:15 9 FBI Tullinge (A) - Täby FC (B) Martin Claësson, Viking Claësson Tullingehallen
2019-12-14 17:00 9 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Västerhaninge IBK / Tungelsta IF Niclas Woxmark, Arash Sohrevardi Strandhallen - Tyresö
2019-12-15 11:15 9 Farsta IBK - Huddinge IK (C) Martin Claësson, Viking Claësson Farstahallen 3
2019-12-15 14:45 9 Salems IF - Huddinge IBS Mattias Lönnborg, Mathias Olofsson Skogsängshallen
Omgång 10
2020-01-11 09:30 10 FBI Tullinge (A) - Huddinge IBS Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Tullingehallen
2020-01-11 14:45 10 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Täby FC (B) Ej offentliggjord Strandhallen - Tyresö
2020-01-12 16:30 10 Salems IF - Huddinge IK (C) Ej offentliggjord Skogsängshallen
Omgång 11
2020-01-17 19:00 11 Huddinge IK (C) - FBI Tullinge (A) Kvarnbergshallen
2020-01-24 18:30 11 Huddinge IBS - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Tomtbergahallen
2020-01-25 09:30 11 Farsta IBK - Salems IF Farstahallen 1
Omgång 12
2020-02-01 09:00 12 Västerhaninge IBK / Tungelsta IF - Täby FC (B) Åbyhallen
2020-02-01 10:45 12 FBI Tullinge (A) - Farsta IBK Tullingehallen
2020-02-02 12:15 12 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Huddinge IK (C) Tyresöhallen
Omgång 13
2020-02-07 18:30 13 Huddinge IBS - Västerhaninge IBK / Tungelsta IF Tomtbergahallen
2020-02-08 14:15 13 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Farsta IBK Strandhallen - Tyresö
2020-02-09 12:30 13 Salems IF - FBI Tullinge (A) Skogsängshallen
Omgång 14
2020-02-15 18:00 14 Västerhaninge IBK / Tungelsta IF - FBI Tullinge (A) Åbyhallen
2020-02-16 13:00 14 Täby FC (B) - Huddinge IBS Hägerneholmshallen
2020-02-16 16:00 14 Tyresö Trollbäcken IBK (A) - Salems IF Strandhallen - Tyresö
Omgång 15
2020-03-07 11:45 15 Farsta IBK - Västerhaninge IBK / Tungelsta IF Farstahallen 3
2020-03-07 14:15 15 Huddinge IK (C) - Täby FC (B) Kvarnbergshallen
2020-03-07 17:00 15 FBI Tullinge (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Tullingehallen
Omgång 16
2020-03-13 18:30 16 Huddinge IBS - Huddinge IK (C) Tomtbergahallen
2020-03-14 11:15 16 Västerhaninge IBK / Tungelsta IF - Salems IF Åbyhallen
2020-03-15 17:15 16 Täby FC (B) - Farsta IBK Hägerneholmshallen
Omgång 17
2020-03-21 14:00 17 Farsta IBK - Huddinge IBS Farstahallen 3
2020-03-21 14:15 17 Huddinge IK (C) - Västerhaninge IBK / Tungelsta IF Kvarnbergshallen
2020-03-22 17:30 17 Salems IF - Täby FC (B) Skogsängshallen
Omgång 18
2020-03-27 18:30 18 Huddinge IBS - Salems IF Tomtbergahallen
2020-03-28 13:30 18 Västerhaninge IBK / Tungelsta IF - Tyresö Trollbäcken IBK (A) Åbyhallen
2020-03-28 14:30 18 Huddinge IK (C) - Farsta IBK Kvarnbergshallen
2020-03-29 10:15 18 Täby FC (B) - FBI Tullinge (A) Hägerneholmshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis