Spelprogram - Pantamera Flickor Röd Medelsvår Mellersta

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF Jeanette Karlsson jeanettek48@hotmail.com 0762668656 Svart, Svart, Svart
Ekerö IK (B) Andreas Eibladh andreas.eibladh@canaldigital.se 070-9118897 Blå
FBI Tullinge (B) Petter Fred petter.giraff@gmail.com Orange, Svart, Svart
Hammarby IF IBF Roger Spetz Roger.Spetz@gatun.se 070 910 16 64 grön vit, vit, vit
Huddinge IK (B) Daniel Sundberg daniel.sundberg@evry.com röd/röd/röd
Sköndals IK Stefan Sudra sudra.sudra@gmail.com 0703974071 Blå/Svart/Svart
Täby FC (C) Johan Larsson jhnlrssn@hotmail.com 073-8093153 Vit tröja/svart byxa/vit strumpa
Värmdö IF Anders Olson innebandy@varmdoif.se 0708779988 Blå, Blå, Blå
Ängby IF Tomas Mattsson tomas.mattsson@svenskhandel.se 0706-983940 Grön, Vit, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-09-29 15:00 1 Bele Barkarby IF IBF - FBI Tullinge (B) 1 - 1 William Wetterud, Totte Hallgren Björkebyhallen
2019-10-11 18:15 1 Hammarby IF IBF - Huddinge IK (B) 3 - 3 Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Sjöstadshallen
2019-11-10 09:00 1 Sköndals IK - Ekerö IK (B) 9 - 4 Johan Ståhl, Theodore Hurtig Sköndalshallen
2020-02-22 16:30 1 Ängby IF - Värmdö IF Grimstahallen
Omgång 2
2019-10-12 15:00 2 Ekerö IK (B) - Ängby IF 4 - 0 Martin Mårtensson, Samuel Oreland Mälaröhallen 28
2019-10-13 13:00 2 Värmdö IF - Hammarby IF IBF 2 - 2 Kevin Helly, Johan Nima Värmdö sporthall
2019-10-13 13:30 2 Huddinge IK (B) - Täby FC (C) 3 - 3 Tuva Egman, Tommy Egman Kvarnbergshallen
2019-10-14 18:15 2 FBI Tullinge (B) - Sköndals IK 5 - 1 Mikael Ferneback, Tobias Jansson Tullingehallen
Omgång 3
2019-10-19 10:15 3 Täby FC (C) - Värmdö IF 2 - 2 Theodore Idevall, Oscar Uhlir Hägerneholmshallen
2019-10-19 13:30 3 Hammarby IF IBF - Ekerö IK (B) 5 - 1 Jonathan Wallén Brobäck, Joel Säve-Söderbergh Sjöstadshallen
2019-10-20 13:30 3 Sköndals IK - Bele Barkarby IF IBF 2 - 5 Jonas Jatko, Jouni Kekkonen Sköndalshallen
2019-10-20 14:30 3 Ängby IF - FBI Tullinge (B) 2 - 1 Totte Hallgren, Robert Milerud Grimstahallen
Omgång 4
2019-10-26 10:00 4 FBI Tullinge (B) - Hammarby IF IBF 2 - 0 Ida Sandberg, Linnea Westerlund Tullingehallen
2019-10-26 15:30 4 Ekerö IK (B) - Täby FC (C) 1 - 2 Mattias Thomasson, Lars Sundlöf Mälaröhallen
2019-10-26 20:00 4 Bele Barkarby IF IBF - Ängby IF 3 - 0 Ricky Bagge, Johan Eklund Björkebyhallen
2019-12-06 19:00 4 Värmdö IF - Huddinge IK (B) 8 - 3 Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Värmdö sporthall
Omgång 5
2019-11-16 13:15 5 Huddinge IK (B) - Ekerö IK (B) 5 - 5 William Rennerfelt, Gustaf Reimer Kvarnbergshallen
2019-11-17 10:15 5 Täby FC (C) - FBI Tullinge (B) 3 - 6 Fredrik Bokström, Oscar Silverbratt Hägerneholmshallen
2019-11-17 10:15 5 Värmdö IF - Bele Barkarby IF IBF 0 - 2 Liam Kronkvist, Filip Öhman Värmdö sporthall
2019-11-17 17:15 5 Ängby IF - Sköndals IK 2 - 3 Lisa Dahl, Amanda Torbjörner Grimstahallen
Omgång 6
2019-11-23 16:30 6 FBI Tullinge (B) - Huddinge IK (B) 4 - 1 Aarre Hietanen, Johan Ståhl Tullingehallen
2019-11-23 17:30 6 Ekerö IK (B) - Värmdö IF 5 - 4 Niklas Forsman, Martin Åkesson Mälaröhallen
2019-11-24 12:15 6 Sköndals IK - Hammarby IF IBF 3 - 6 Daniel Mårtensson, Jouni Kekkonen Sköndalshallen
2020-01-19 12:30 6 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (C) Ej offentliggjord Viksjö Sporthall
Omgång 7
2019-11-30 12:00 7 Värmdö IF - FBI Tullinge (B) 0 - 2 Noah Hulin, Liam Kronkvist Värmdö sporthall
2019-11-30 16:30 7 Hammarby IF IBF - Ängby IF 0 - 0 Wilmer Jonsson, Tommy Egman Skanstullshallen
2019-12-01 12:15 7 Huddinge IK (B) - Bele Barkarby IF IBF 1 - 3 Johnny Mikael Claesson, Michael Hillblom Kvarnbergshallen
2019-12-01 14:00 7 Täby FC (C) - Sköndals IK 5 - 4 Patrik Larsson, Christian Ljunggren Hägerneholmshallen
Omgång 8
2019-12-07 13:00 8 FBI Tullinge (B) - Ekerö IK (B) 3 - 1 Sam Varahram, Thomas Gjutarenäfve Tullingehallen
2019-12-07 17:30 8 Bele Barkarby IF IBF - Hammarby IF IBF 4 - 1 Ricky Bagge, Imtiaz Karim Björkebyhallen
2019-12-08 16:30 8 Ängby IF - Täby FC (C) 3 - 1 Christian Ljunggren, Lars Sundlöf Grimstahallen
2020-02-09 18:45 8 Sköndals IK - Huddinge IK (B) Sköndalshallen
Omgång 9
2019-12-13 18:00 9 Värmdö IF - Sköndals IK Sadjad Nima, Kevin Helly Värmdö sporthall
2019-12-14 15:00 9 Huddinge IK (B) - Ängby IF Kenny Ly, Mauricio Castillo Kvarnbergshallen
2019-12-14 15:30 9 Ekerö IK (B) - Bele Barkarby IF IBF Sezgin Youmer, Per Sundvall Mälaröhallen
2019-12-15 14:00 9 Täby FC (C) - Hammarby IF IBF Johan Hessing, Sadjad Nima Hägerneholmshallen
Omgång 10
2020-01-11 09:00 10 Ekerö IK (B) - Sköndals IK Ej offentliggjord Mälaröhallen
2020-01-11 10:45 10 FBI Tullinge (B) - Bele Barkarby IF IBF Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Tullingehallen
2020-01-12 10:00 10 Huddinge IK (B) - Hammarby IF IBF Ej offentliggjord Tomtbergahallen
2020-01-12 10:45 10 Värmdö IF - Ängby IF Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Värmdö sporthall
Omgång 11
2020-01-25 16:30 11 Hammarby IF IBF - Värmdö IF Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Sjöstadshallen
2020-01-26 12:45 11 Täby FC (C) - Huddinge IK (B) Ej offentliggjord Hägerneholmshallen
2020-01-26 13:30 11 Sköndals IK - FBI Tullinge (B) Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Sköndalshallen
2020-01-26 14:15 11 Ängby IF - Ekerö IK (B) Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Grimstahallen
Omgång 12
2020-02-01 09:30 12 FBI Tullinge (B) - Ängby IF Ej offentliggjord Tullingehallen
2020-02-01 16:15 12 Ekerö IK (B) - Hammarby IF IBF Mälaröhallen
2020-02-01 17:45 12 Värmdö IF - Täby FC (C) Värmdö sporthall
2020-02-01 18:45 12 Bele Barkarby IF IBF - Sköndals IK Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Björkebyhallen
Omgång 13
2020-02-08 11:30 13 Hammarby IF IBF - FBI Tullinge (B) Sjöstadshallen
2020-02-08 14:00 13 Täby FC (C) - Ekerö IK (B) Hägerneholmshallen
2020-02-08 15:45 13 Huddinge IK (B) - Värmdö IF Kvarnbergshallen
2020-02-11 20:15 13 Ängby IF - Bele Barkarby IF IBF Stora Mossen 2
Omgång 14
2020-02-15 12:30 14 Ekerö IK (B) - Huddinge IK (B) Mälaröhallen
2020-02-15 14:00 14 FBI Tullinge (B) - Täby FC (C) Tullingehallen
2020-02-15 18:45 14 Bele Barkarby IF IBF - Värmdö IF Björkebyhallen
2020-02-16 16:45 14 Sköndals IK - Ängby IF Sköndalshallen
Omgång 15
2020-03-07 13:30 15 Hammarby IF IBF - Sköndals IK Sjöstadshallen
2020-03-08 09:15 15 Värmdö IF - Ekerö IK (B) Värmdö sporthall
2020-03-08 10:45 15 Huddinge IK (B) - FBI Tullinge (B) Kvarnbergshallen
2020-03-08 15:15 15 Täby FC (C) - Bele Barkarby IF IBF Grindtorpshallen
Omgång 16
2020-03-08 14:30 16 Ängby IF - Hammarby IF IBF Grimstahallen
2020-03-14 12:00 16 FBI Tullinge (B) - Värmdö IF Tullingehallen
2020-03-14 18:45 16 Bele Barkarby IF IBF - Huddinge IK (B) Björkebyhallen
2020-03-15 13:30 16 Sköndals IK - Täby FC (C) Sköndalshallen
Omgång 17
2020-03-21 17:00 17 Ekerö IK (B) - FBI Tullinge (B) Mälaröhallen
2020-03-21 17:15 17 Hammarby IF IBF - Bele Barkarby IF IBF Sjöstadshallen
2020-03-22 09:00 17 Huddinge IK (B) - Sköndals IK Kvarnbergshallen
2020-03-22 12:45 17 Täby FC (C) - Ängby IF Hägerneholmshallen
Omgång 18
2020-03-28 17:30 18 Hammarby IF IBF - Täby FC (C) Sjöstadshallen
2020-03-28 17:30 18 Bele Barkarby IF IBF - Ekerö IK (B) Björkebyhallen
2020-03-29 12:30 18 Sköndals IK - Värmdö IF Sköndalshallen
2020-03-29 16:15 18 Ängby IF - Huddinge IK (B) Grimstahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis