Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Medel-Svår Norra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF Charlotte Walter charlotte.walter@hotmail.com 0733267274 Svart/Svart/Svart
Enebybergs IF Lila, Vit, Lila
Rotebro IS IBK Linnéa Brehme linneabrehme4@gmail.com 070-543 97 51 Blå/Blå/Vit
Täby FC (A) Caroline Gustafsson caroline.gustafsson@swedavia.se 0709911256 Vit, Vit, Vit
Vallentuna IBK Svart, Svart, Svart
Vaxholms IBF Fredrik Hedqvist fredrik.hedqvist@piab.com 076-7244458 Svart/Svart/Svart
Väsby AIK (A) Andreas Sjöblom sjoblom78@gmail.com 073-040 89 05 Röd/Röd/Vit
Väsby AIK (B) Mats Åkesson Matshakesson@gmail.com 0730312409 Röd, Röd, Vit+Röd
Åkersberga IBF Gunilla Erlandsson erlandsson.gunilla@gmail.com 072-5516859 Orange, Svart, Orange
Ängby IF (B) Viktor Engström viktor.engstrom@gmail.com 073-426 84 99 Grön, Vit, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-09-28 10:00 1 Vallentuna IBK - Rotebro IS IBK Adam Sundbom, Oscar Uhlir Hammarbackens Sporthall
2019-09-28 12:00 1 Väsby AIK (A) - Enebybergs IF Jonatan Svahn, Richard Jonsson Väsby skolan
2019-09-28 14:00 1 Väsby AIK (B) - Bele Barkarby IF IBF , Mimma Spasic Smedsgärdshallen
2019-09-29 14:00 1 Åkersberga IBF - Täby FC (A) , Ej offentliggjord Skärgårdsstadshallen
Omgång 2
2019-10-06 12:00 2 Täby FC (A) - Väsby AIK (B) Grindtorpshallen
2019-10-06 12:00 2 Bele Barkarby IF IBF - Vallentuna IBK Björkebyhallen
2019-10-06 13:00 2 Ängby IF (B) - Väsby AIK (A) Grimstahallen
2019-10-06 17:15 2 Enebybergs IF - Åkersberga IBF Danderyds Gymnasium
Omgång 3
2019-10-12 11:15 3 Vallentuna IBK - Täby FC (A) Hammarbackens Sporthall
2019-10-12 13:00 3 Väsby AIK (B) - Enebybergs IF Väsby skolan
2019-10-12 14:00 3 Väsby AIK (A) - Vaxholms IBF Väsby skolan
2019-10-13 11:30 3 Bele Barkarby IF IBF - Rotebro IS IBK Björkebyhallen
2019-10-13 15:15 3 Åkersberga IBF - Ängby IF (B) Åkersberga Sporthall A
Omgång 4
2019-10-19 13:30 4 Vaxholms IBF - Åkersberga IBF Innebandyhallen Vaxholm
2019-10-19 14:00 4 Täby FC (A) - Bele Barkarby IF IBF Grindtorpshallen
2019-10-20 11:00 4 Ängby IF (B) - Väsby AIK (B) Grimstahallen
2019-10-20 17:15 4 Enebybergs IF - Vallentuna IBK Danderyds Gymnasium
Omgång 5
2019-10-26 10:00 5 Väsby AIK (B) - Vaxholms IBF Smedsgärdshallen
2019-10-26 12:00 5 Vallentuna IBK - Ängby IF (B) Hammarbackens Sporthall
2019-10-27 12:00 5 Bele Barkarby IF IBF - Enebybergs IF Björkebyhallen
2019-10-27 13:00 5 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK Grindtorpshallen
Omgång 6
2019-11-09 08:45 6 Rotebro IS IBK - Väsby AIK (A) Rotebrohallen (Nya)
2019-11-10 13:45 6 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK Innebandyhallen Vaxholm
2019-11-10 14:15 6 Ängby IF (B) - Bele Barkarby IF IBF Grimstahallen
2019-11-10 18:15 6 Enebybergs IF - Täby FC (A) Danderyds Gymnasium
Omgång 7
2019-11-16 14:00 7 Täby FC (A) - Ängby IF (B) Grindtorpshallen
2019-11-17 09:30 7 Bele Barkarby IF IBF - Vaxholms IBF Björkebyhallen
2019-11-17 15:15 7 Åkersberga IBF - Väsby AIK (A) Åkersberga Sporthall A
2019-11-17 17:15 7 Enebybergs IF - Rotebro IS IBK Danderyds Gymnasium
Omgång 9
2019-11-30 09:15 9 Väsby AIK (B) - Åkersberga IBF Smedsgärdshallen
2019-11-30 12:00 9 Vallentuna IBK - Väsby AIK (A) Hammarbackens Sporthall
2019-12-01 13:00 9 Ängby IF (B) - Rotebro IS IBK Grimstahallen
2019-12-01 14:15 9 Enebybergs IF - Vaxholms IBF Mörbyhallen
Omgång 10
2019-12-07 09:15 10 Väsby AIK (A) - Bele Barkarby IF IBF Väsby skolan
2019-12-07 15:30 10 Vaxholms IBF - Ängby IF (B) Innebandyhallen Vaxholm
2019-12-08 09:00 10 Rotebro IS IBK - Väsby AIK (B) Rotebrohallen (Nya)
2019-12-08 12:15 10 Åkersberga IBF - Vallentuna IBK Åkersberga Sporthall A
Omgång 11
2019-12-08 14:00 11 Täby FC (A) - Väsby AIK (A) Grindtorpshallen
2019-12-14 16:30 11 Vaxholms IBF - Rotebro IS IBK Innebandyhallen Vaxholm
2019-12-15 08:45 11 Bele Barkarby IF IBF - Åkersberga IBF Björkebyhallen
2019-12-15 16:00 11 Vallentuna IBK - Väsby AIK (B) Hammarbackens Sporthall
Omgång 12
2020-01-11 09:45 12 Rotebro IS IBK - Vallentuna IBK Rotebrohallen (Nya)
2020-01-12 13:00 12 Bele Barkarby IF IBF - Väsby AIK (B) Björkebyhallen
2020-01-12 18:00 12 Täby FC (A) - Åkersberga IBF Grindtorpshallen
2020-01-12 18:15 12 Enebybergs IF - Väsby AIK (A) Danderyds Gymnasium
Omgång 13
2020-01-18 10:15 13 Vallentuna IBK - Bele Barkarby IF IBF Hammarbackens Sporthall
2020-01-18 14:00 13 Väsby AIK (A) - Ängby IF (B) Väsby skolan
2020-01-18 17:00 13 Väsby AIK (B) - Täby FC (A) Väsby skolan
2020-01-19 09:15 13 Åkersberga IBF - Enebybergs IF Åkersberga Sporthall A
Omgång 15
2020-01-25 10:00 15 Väsby AIK (B) - Ängby IF (B) Smedsgärdshallen
2020-01-25 13:30 15 Åkersberga IBF - Vaxholms IBF Åkersberga Sporthall A
2020-01-26 11:30 15 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (A) Björkebyhallen
2020-01-26 13:00 15 Vallentuna IBK - Enebybergs IF Hammarbackens Sporthall
Omgång 16
2020-02-01 14:30 16 Vaxholms IBF - Väsby AIK (B) Innebandyhallen Vaxholm
2020-02-02 10:00 16 Rotebro IS IBK - Täby FC (A) Rotebrohallen (Nya)
2020-02-02 17:15 16 Enebybergs IF - Bele Barkarby IF IBF Danderyds Gymnasium
2020-02-02 19:15 16 Ängby IF (B) - Vallentuna IBK Grimstahallen
Omgång 17
2020-02-08 10:00 17 Vallentuna IBK - Vaxholms IBF Hammarbackens Sporthall
2020-02-08 14:00 17 Väsby AIK (A) - Rotebro IS IBK Väsby skolan
2020-02-08 14:00 17 Täby FC (A) - Enebybergs IF Grindtorpshallen
2020-02-09 12:30 17 Bele Barkarby IF IBF - Ängby IF (B) Björkebyhallen
Omgång 18
2020-02-15 13:00 18 Väsby AIK (A) - Åkersberga IBF Väsby skolan
2020-02-16 09:00 18 Rotebro IS IBK - Enebybergs IF Rotebrohallen (Nya)
2020-02-16 14:00 18 Ängby IF (B) - Täby FC (A) Grimstahallen
2020-02-16 14:30 18 Vaxholms IBF - Bele Barkarby IF IBF Innebandyhallen Vaxholm
Omgång 19
2020-03-07 13:00 19 Väsby AIK (B) - Väsby AIK (A) Väsby skolan
2020-03-07 17:00 19 Täby FC (A) - Vaxholms IBF Grindtorpshallen
2020-03-08 11:15 19 Åkersberga IBF - Rotebro IS IBK Åkersberga Sporthall A
2020-03-08 19:15 19 Enebybergs IF - Ängby IF (B) Danderyds Gymnasium
Omgång 20
2020-03-14 11:00 20 Väsby AIK (A) - Vallentuna IBK Väsby skolan
2020-03-14 14:30 20 Vaxholms IBF - Enebybergs IF Innebandyhallen Vaxholm
2020-03-15 09:00 20 Rotebro IS IBK - Ängby IF (B) Rotebrohallen (Nya)
2020-03-15 09:15 20 Åkersberga IBF - Väsby AIK (B) Åkersberga Sporthall A
Omgång 21
2020-03-21 13:00 21 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF Hammarbackens Sporthall
2020-03-21 16:15 21 Väsby AIK (B) - Rotebro IS IBK Väsby skolan
2020-03-22 12:00 21 Bele Barkarby IF IBF - Väsby AIK (A) Björkebyhallen
2020-03-22 19:00 21 Ängby IF (B) - Vaxholms IBF Grimstahallen
Omgång 22
2020-03-28 09:00 22 Rotebro IS IBK - Vaxholms IBF Rotebrohallen (Nya)
2020-03-28 18:15 22 Åkersberga IBF - Bele Barkarby IF IBF Åkersberga Sporthall A
2020-03-29 14:30 22 Väsby AIK (A) - Täby FC (A) Väsby skolan
2020-03-29 15:30 22 Väsby AIK (B) - Vallentuna IBK Väsby skolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis