Spelprogram - Pantamera Herrjuniorer division 3 C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBI Tullinge (B) Torbjörn Hamner Tobbehamner@hotmail.se 0733679215 Orange, Svart, Svart
Huddinge IBS (C) Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Röd/Vita
Ingarö IF (B) Fredrik Landin fredde_landin@hotmail.com Svart, Svart, Svart
Nacka Wallenstam IBK (B) Jannica Hollingworth Jannica@nackaibk.se 0702-75 68 65 Vit/svart/vit
Sickla IF Staffan Rehnström staffan.rehnstrom@svenskaspel.se 0101207911 Röd, Blå, röda
Tyresö Trollbäcken IBK (C) Roger Jansson jansson.roger@gmail.com 070-2483133 svart/svart, svart, svart
Vendelsö IK (B) John Abbate john.a@vendelsoik.se 0707622945 Blå/Blå/Blå
Värmdö IF Patrick Eklundh 0703245447 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-09-22 09:30 1 Värmdö IF - Vendelsö IK (B) 3 - 2 Ida Nedin, Kevin Helly Värmdö sporthall
2019-09-22 13:30 1 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - FBI Tullinge (B) 1 - 1 Jouni Kekkonen, Kevin Neemé Tyresöhallen
Omgång 2
2019-09-29 19:30 2 Nacka Wallenstam IBK (B) - Sickla IF 21 - 0 Kari Malmros, Stefano Bianque Ormingehallen
2019-11-23 16:30 2 Vendelsö IK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) 7 - 4 Osama Abaied, Sezgin Youmer Lyckeby Sporthall 68
Omgång 3
2019-10-02 19:15 3 Ingarö IF (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) 4 - 4 Johan Hessing, Sadjad Nima Ingarö Sporthall
2019-10-05 18:30 3 Sickla IF - FBI Tullinge (B) 1 - 17 Alexander Rosén, Anthon Rosén Järla Sporthall
2019-10-06 10:00 3 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Värmdö IF 7 - 4 Mauricio Castillo, Zana Guzel Tyresöhallen 50
Omgång 4
2019-10-12 16:30 4 Vendelsö IK (B) - Sickla IF 15 - 1 Håkan Taxén, Johnny Mikael Claesson Lyckeby Sporthall
2019-10-13 15:15 4 Nacka Wallenstam IBK (B) - Huddinge IBS (C) 5 - 5 Daniel Karlsson, Erik Nyman Ormingehallen
2019-11-23 19:15 4 FBI Tullinge (B) - Ingarö IF (B) Svedje Ohlson, Gabriel Nääs Tullingehallen
Omgång 5
2019-10-19 15:30 5 Huddinge IBS (C) - FBI Tullinge (B) 4 - 4 William Albrecht, Åsa Gustavsson Tomtbergahallen 42
2019-10-19 18:00 5 Ingarö IF (B) - Vendelsö IK (B) 4 - 3 Kevin Helly, Zana Guzel Ingarö Sporthall
2019-10-19 18:15 5 Sickla IF - Värmdö IF 3 - 5 Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Järla Sporthall
Omgång 6
2019-10-27 09:30 6 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Sickla IF 15 - 2 Roger Nyström, Per Sundvall Tyresöhallen
2019-10-27 12:15 6 Värmdö IF - Ingarö IF (B) 1 - 10 Mauricio Castillo, Kevin Helly Värmdö sporthall
2019-10-27 17:30 6 Vendelsö IK (B) - Huddinge IBS (C) 14 - 2 Mauricio Castillo, Kim Svedberg Lyckeby Sporthall
Omgång 7
2019-11-02 10:15 7 Ingarö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) 10 - 3 Alexander Hellström, Didrik Axen Ingarö Sporthall 18
2019-11-18 20:15 7 Huddinge IBS (C) - Värmdö IF 11 - 4 Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Tomtbergahallen 32
Omgång 8
2019-11-10 13:30 8 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Huddinge IBS (C) 4 - 3 Andreas Bengtsson, Johannes Ekenberg Tyresöhallen
2020-02-15 16:45 8 FBI Tullinge (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Tullingehallen
Omgång 9
2019-10-17 20:15 9 Nacka Wallenstam IBK (B) - Vendelsö IK (B) 6 - 3 Fredrik Berglund Sonesson, Anton Fritshammar Myrsjöskolan
2019-11-16 16:15 9 Ingarö IF (B) - Sickla IF 13 - 3 Johan Engvall, Zana Guzel Ingarö Sporthall
Omgång 10
2019-11-23 18:30 10 Sickla IF - Huddinge IBS (C) 1 - 16 Emilia Tuomela, Elin Holm Järla Sporthall
2019-11-24 15:45 10 Vendelsö IK (B) - FBI Tullinge (B) 3 - 6 Magnus Vilhelm Eriksson, Tobias Jansson Lyckeby Sporthall
2019-11-24 16:15 10 Värmdö IF - Nacka Wallenstam IBK (B) 2 - 10 Fredrik Landin, Jimmy Rittervall Värmdö sporthall
Omgång 11
2019-11-29 19:30 11 FBI Tullinge (B) - Värmdö IF 4 - 4 Daniel Bjerdahl, Tobias Jansson Tullingehallen
2019-11-30 16:45 11 Huddinge IBS (C) - Ingarö IF (B) 4 - 4 Alexander Rosén, Anthon Rosén Tomtbergahallen 20
2019-12-07 15:00 11 Nacka Wallenstam IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) 9 - 5 Aarre Hietanen, Daniel Kölborn Myrsjöskolan
Omgång 12
2019-11-30 16:00 12 FBI Tullinge (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) 8 - 5 Erik Palmertz, Andreas Persson Stenberg Tullingehallen
2019-12-14 18:00 12 Vendelsö IK (B) - Värmdö IF Mauricio Castillo, Johnny Mikael Claesson Lyckeby Sporthall
Omgång 13
2020-01-11 18:30 13 Sickla IF - Nacka Wallenstam IBK (B) Järla Sporthall
2020-01-12 10:00 13 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Vendelsö IK (B) Tyresöhallen
Omgång 14
2020-01-18 17:45 14 FBI Tullinge (B) - Sickla IF Tullingehallen
2020-01-19 12:00 14 Värmdö IF - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Värmdö sporthall
2020-01-19 12:00 14 Nacka Wallenstam IBK (B) - Ingarö IF (B) Ormingehallen
Omgång 15
2020-01-25 15:00 15 Sickla IF - Vendelsö IK (B) Järla Sporthall
2020-01-25 15:30 15 Ingarö IF (B) - FBI Tullinge (B) Ingarö Sporthall
2020-01-25 17:30 15 Huddinge IBS (C) - Nacka Wallenstam IBK (B) Tomtbergahallen
Omgång 16
2020-01-31 19:30 16 FBI Tullinge (B) - Huddinge IBS (C) Tullingehallen
2020-02-02 11:45 16 Värmdö IF - Sickla IF Värmdö sporthall
2020-02-02 19:00 16 Vendelsö IK (B) - Ingarö IF (B) Lyckeby Sporthall
Omgång 17
2020-02-08 15:30 17 Sickla IF - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Järla Sporthall
2020-02-08 16:30 17 Huddinge IBS (C) - Vendelsö IK (B) Tomtbergahallen
2020-02-08 18:30 17 Ingarö IF (B) - Värmdö IF Ingarö Sporthall
Omgång 18
2020-02-16 14:15 18 Värmdö IF - Huddinge IBS (C) Värmdö sporthall
2020-02-16 16:15 18 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Ingarö IF (B) Tyresöhallen
Omgång 19
2020-02-22 12:15 19 Huddinge IBS (C) - Tyresö Trollbäcken IBK (C) Tomtbergahallen
2020-02-23 10:30 19 Nacka Wallenstam IBK (B) - FBI Tullinge (B) Ormingehallen
Omgång 20
2020-02-29 17:45 20 Sickla IF - Ingarö IF (B) Järla Sporthall
2020-03-01 14:30 20 Vendelsö IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (B) Lyckeby Sporthall
Omgång 21
2020-03-06 19:30 21 FBI Tullinge (B) - Vendelsö IK (B) Tullingehallen
2020-03-07 14:15 21 Huddinge IBS (C) - Sickla IF Tomtbergahallen
2020-03-08 17:15 21 Nacka Wallenstam IBK (B) - Värmdö IF Ormingehallen
Omgång 22
2020-03-13 20:00 22 Ingarö IF (B) - Huddinge IBS (C) Ingarö Sporthall
2020-03-14 17:15 22 Värmdö IF - FBI Tullinge (B) Värmdö sporthall
2020-03-15 09:30 22 Tyresö Trollbäcken IBK (C) - Nacka Wallenstam IBK (B) Strandhallen - Tyresö

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis