Spelprogram - Pantamera Pojkar Division 6A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Fränsta IK Pojkar 06-08 Monika Langemar monika.langemar@telia.com 0703119560 Blå/Blå/Vlå
G/K IBS P08 Blå Maria Palmkvist maria.palmkvist@icloud.com 070-316 03 23 Tröja blå/byxa svart/strumpa blå
G/K IBS P08 Vit Maria Palmkvist maria.palmkvist@icloud.com 070-316 03 23 blå/svart/blå
IBK Härnösand P08 Daniel Harlin daniel.harlin@skandia.se 076-147 85 82 Blå/svart
Jäbo IK P08 Jimmy Persson jimmypersson77@hotmail.com 0702638796 svart
SKB Sundsvall P08 Magnus Svensson 1 svens_son10@hotmail.com
Sundsvall City IBC U P-08 Svart Olle Rylander rylle75@hotmail.com 0727247194 Orange, Svart, Svart
Sundsvall City IBC U P-08 Vit Olle Rylander rylle75@hotmail.com 0727247194 Orange, Svart, Svart
Sundsvall FBC U P08 Öst Svart Henrik Andersson henrik.andersson@teliacompany.com 0705556222 Vit, Vit, Vit
Sundsvall FBC U P08 Öst Vit Henrik Andersson henrik.andersson@teliacompany.com 0705556222 Vit, Vit, Vit
Sundsvall FBC U P09 Nordväst Johan Nordell johannordell69@gmail.com 070-423 43 17 Vit, Vit, Vit
Sundsvall FBC Ungdom P08 Väst Åsa Lönnelid loennelid@hotmail.com Vit/Svart/Svart
Sundsvall GBK P08 Robert Tjernström robert.tjernstrom@telia.com 0705943888 Vit, Vit, Vit
Timrå IBC P08 Lars Andersson famloka@gmail.com 070-6847093 röd/svart/svart
Vattjoms IK P-07 Martin Ringbert martin.ringbert@gmail.com 070-2326128 Svart, Svart, Svart
Vattjoms IK P-08 Sofie Nordell Eriksson sofie.nordell@gmail.com 070-2116223 Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-19 09:30 1 Sundsvall FBC Ungdom P08 Väst - Sundsvall City IBC U P-08 Svart Markus Helsing, Julia Medelberg Sundsvalls Sporthall-A
2019-10-19 10:15 1 Fränsta IK Pojkar 06-08 - Vattjoms IK P-07 Markus Helsing, Linnea Junggren Sundsvalls Sporthall-A
2019-10-19 11:00 1 IBK Härnösand P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart Linnea Junggren, Julia Medelberg Sundsvalls Sporthall-A
2019-10-19 11:45 1 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Vattjoms IK P-07 Julia Medelberg, Markus Helsing Sundsvalls Sporthall-A
2019-10-19 12:30 1 Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Sundsvall FBC Ungdom P08 Väst Linnea Junggren, Markus Helsing Sundsvalls Sporthall-A
2019-10-19 13:15 1 IBK Härnösand P08 - Fränsta IK Pojkar 06-08 Linnea Junggren, Julia Medelberg Sundsvalls Sporthall-A
2019-10-19 14:00 1 Sundsvall City IBC U P-08 Vit - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit Maja Strese, Jennifer Österlund Sundsvalls Sporthall-A
2019-10-19 14:45 1 SKB Sundsvall P08 - Sundsvall GBK P08 Maja Strese, Jennifer Österlund Sundsvalls Sporthall-A
2019-10-19 15:30 1 Vattjoms IK P-08 - Sundsvall FBC U P09 Nordväst Jennifer Österlund, Maja Strese Sundsvalls Sporthall-A
2019-10-19 16:15 1 Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Timrå IBC P08 Maja Strese, Tove Sjöström Sundsvalls Sporthall-A
2019-10-19 17:00 1 Sundsvall GBK P08 - Sundsvall City IBC U P-08 Vit Robert Lundqvist, Tove Sjöström Sundsvalls Sporthall-A
2019-10-19 17:45 1 Vattjoms IK P-08 - SKB Sundsvall P08 Robert Lundqvist, Tove Sjöström Sundsvalls Sporthall-A
2019-10-19 18:30 1 Timrå IBC P08 - Sundsvall FBC U P09 Nordväst Tove Sjöström, Robert Lundqvist Sundsvalls Sporthall-A
Omgång 2
2019-10-26 10:00 2 Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - G/K IBS P08 Blå Thea Taflin, Markus Helsing Vibacke Alnö Sundsvall
2019-10-26 10:45 2 Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Jäbo IK P08 Ester Wahlbeck, Markus Helsing Vibacke Alnö Sundsvall
2019-10-26 11:30 2 Sundsvall GBK P08 - G/K IBS P08 Blå Thea Taflin, Ester Wahlbeck Vibacke Alnö Sundsvall
2019-10-26 12:15 2 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Jäbo IK P08 Markus Helsing, Thea Taflin Vibacke Alnö Sundsvall
2019-10-26 13:00 2 Sundsvall City IBC U P-08 Vit - G/K IBS P08 Blå Markus Helsing, Ester Wahlbeck Vibacke Alnö Sundsvall
2019-10-26 13:45 2 Sundsvall FBC Ungdom P08 Väst - Jäbo IK P08 Ester Wahlbeck, Thea Taflin Vibacke Alnö Sundsvall
Omgång 3
2019-11-17 3 Sundsvall FBC U P09 Nordväst - SKB Sundsvall P08 Fränsta Sporthall
2019-11-17 09:00 3 Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Sundsvall City IBC U P-08 Svart Yngwe Lindström, William Bergman Fränsta Sporthall
2019-11-17 09:45 3 Vattjoms IK P-07 - IBK Härnösand P08 Robin Lindström, Yngwe Lindström Fränsta Sporthall
2019-11-17 10:30 3 Sundsvall FBC Ungdom P08 Väst - Fränsta IK Pojkar 06-08 William Bergman, Robin Lindström Fränsta Sporthall
2019-11-17 11:15 3 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - IBK Härnösand P08 William Bergman, Yngwe Lindström Fränsta Sporthall
2019-11-17 12:00 3 Fränsta IK Pojkar 06-08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart Robin Lindström, Yngwe Lindström Fränsta Sporthall
2019-11-17 12:45 3 Sundsvall FBC Ungdom P08 Väst - Vattjoms IK P-07 William Bergman, Robin Lindström Fränsta Sporthall
2019-11-17 13:30 3 Sundsvall GBK P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit Robin Lindström, William Bergman Fränsta Sporthall
2019-11-17 14:15 3 Sundsvall City IBC U P-08 Vit - Vattjoms IK P-08 Jennifer Österlund, Maja Strese Fränsta Sporthall
2019-11-17 15:00 3 Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - SKB Sundsvall P08 Jennifer Österlund, Maja Strese Fränsta Sporthall
2019-11-17 15:45 3 Timrå IBC P08 - Sundsvall City IBC U P-08 Vit Maja Strese, Jennifer Österlund Fränsta Sporthall
2019-11-17 16:30 3 Vattjoms IK P-08 - Sundsvall GBK P08 Jennifer Österlund, Maja Strese Fränsta Sporthall
2019-11-17 17:15 3 SKB Sundsvall P08 - Timrå IBC P08 Maja Strese, Jennifer Österlund Fränsta Sporthall
Omgång 4
2019-11-23 11:00 4 G/K IBS P08 Blå - Sundsvall City IBC U P-08 Svart Matilda Öhlén, Julia Hållberg Husum
2019-11-23 11:45 4 G/K IBS P08 Vit - Sundsvall City IBC U P-08 Vit Matilda Öhlén, Julia Hållberg Husum
2019-11-23 12:30 4 Jäbo IK P08 - Sundsvall City IBC U P-08 Svart Wilma Selin, Maja Högdahl Husum
2019-11-23 13:15 4 G/K IBS P08 Blå - Sundsvall City IBC U P-08 Vit Ebba Selin, Nova Dahlbäck Husum
2019-11-23 14:00 4 G/K IBS P08 Vit - Sundsvall City IBC U P-08 Svart Wilma Selin, Maja Högdahl Husum
2019-11-23 14:45 4 Jäbo IK P08 - Sundsvall City IBC U P-08 Vit Nova Dahlbäck, Ebba Selin Husum
Omgång 5
2019-12-08 10:00 5 Fränsta IK Pojkar 06-08 - Sundsvall City IBC U P-08 Svart Stefan Lanner, Felix Thor Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-12-08 10:45 5 IBK Härnösand P08 - Sundsvall FBC Ungdom P08 Väst Stefan Lanner, Felix Thor Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-12-08 11:30 5 Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Vattjoms IK P-07 Linnea Junggren, Hanna Buttner Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-12-08 12:15 5 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Sundsvall FBC Ungdom P08 Väst Hanna Buttner, Linnea Junggren Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-12-08 13:00 5 Vattjoms IK P-07 - Fränsta IK Pojkar 06-08 Hanna Buttner, Linnea Junggren Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-12-08 13:45 5 Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - IBK Härnösand P08 Simon Lejdstrand, Oskar Dalin Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-12-08 14:30 5 Vattjoms IK P-08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit Simon Lejdstrand, Oskar Dalin Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-12-08 15:15 5 Sundsvall City IBC U P-08 Vit - Sundsvall FBC U P09 Nordväst William Bergman, Nora Sjöberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-12-08 16:00 5 Timrå IBC P08 - Sundsvall GBK P08 William Bergman, Nora Sjöberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-12-08 16:45 5 SKB Sundsvall P08 - Sundsvall City IBC U P-08 Vit Nora Sjöberg, William Bergman Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-12-08 17:30 5 Vattjoms IK P-08 - Timrå IBC P08 Theo Sundin, Nora Sjöberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-12-08 18:15 5 Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - SKB Sundsvall P08 Nora Sjöberg, Theo Sundin Sundsvalls Sporthall B-hall
2019-12-08 19:00 5 Sundsvall FBC U P09 Nordväst - Sundsvall GBK P08 Theo Sundin, Nora Sjöberg Sundsvalls Sporthall B-hall
Omgång 6
2019-12-14 09:00 6 Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Sundsvall GBK P08 Vilma Pettersson, Tove Sjöström Timrå Sporthall
2019-12-14 09:45 6 Sundsvall FBC Ungdom P08 Väst - Timrå IBC P08 Tove Sjöström, Vilma Pettersson Timrå Sporthall
2019-12-14 10:30 6 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Vattjoms IK P-08 Tove Sjöström, Vilma Pettersson Timrå Sporthall
2019-12-14 11:15 6 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Sundsvall GBK P08 Julia Holmlund, Julia Medelberg Timrå Sporthall
2019-12-14 12:00 6 Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Timrå IBC P08 Julia Medelberg, Julia Holmlund Timrå Sporthall
2019-12-14 12:45 6 Sundsvall FBC Ungdom P08 Väst - Vattjoms IK P-08 Julia Medelberg, Julia Holmlund Timrå Sporthall
2019-12-14 13:30 6 Sundsvall FBC Ungdom P08 Väst - Sundsvall GBK P08 , Jakob Karlqvist Timrå Sporthall
2019-12-14 14:15 6 Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Vattjoms IK P-08 Jakob Karlqvist, Robin Lindström Timrå Sporthall
2019-12-14 15:00 6 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Timrå IBC P08 Robin Lindström, Jakob Karlqvist Timrå Sporthall
Omgång 7
2020-01-12 11:00 7 G/K IBS P08 Blå - SKB Sundsvall P08 Zimon Bajen Bjuhr, Håkan Berglund Husum
2020-01-12 11:45 7 G/K IBS P08 Vit - Timrå IBC P08 Håkan Berglund, Zimon Bajen Bjuhr Husum
2020-01-12 12:30 7 Jäbo IK P08 - SKB Sundsvall P08 Håkan Berglund, Zimon Bajen Bjuhr Husum
2020-01-12 13:15 7 G/K IBS P08 Blå - Timrå IBC P08 Ellen Söderlund, Matilda Öhlén Husum
2020-01-12 14:00 7 G/K IBS P08 Vit - SKB Sundsvall P08 Ellen Söderlund, Matilda Öhlén Husum
2020-01-12 14:45 7 Jäbo IK P08 - Timrå IBC P08 Ellen Söderlund, Matilda Öhlén Husum
Omgång 8
2020-01-19 11:00 8 G/K IBS P08 Blå - Vattjoms IK P-08 Hans Silverkraft, Håkan Berglund Husum
2020-01-19 11:45 8 G/K IBS P08 Vit - Vattjoms IK P-07 Hans Silverkraft, Håkan Berglund Husum
2020-01-19 12:30 8 Jäbo IK P08 - Vattjoms IK P-08 Håkan Berglund, Hans Silverkraft Husum
2020-01-19 13:15 8 G/K IBS P08 Blå - Vattjoms IK P-07 Fanny Delén, Tindra Nordin Husum
2020-01-19 14:00 8 G/K IBS P08 Vit - Vattjoms IK P-08 Fanny Delén, Tindra Nordin Husum
2020-01-19 14:45 8 Jäbo IK P08 - Vattjoms IK P-07 Fanny Delén, Tindra Nordin Husum
Omgång 9
2020-01-26 09:30 9 IBK Härnösand P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit Matilda Öhlén, Julia Hållberg Landgrenshallen (Plan A)
2020-01-26 10:15 9 Fränsta IK Pojkar 06-08 - Sundsvall FBC U P09 Nordväst Ellen Söderlund, Ella Indevall Landgrenshallen (Plan A)
2020-01-26 11:00 9 Vattjoms IK P-07 - SKB Sundsvall P08 Ellen Söderlund, Matilda Öhlén Landgrenshallen (Plan A)
2020-01-26 11:45 9 IBK Härnösand P08 - Sundsvall City IBC U P-08 Vit Ella Indevall, Julia Hållberg Landgrenshallen (Plan A)
2020-01-26 12:30 9 Fränsta IK Pojkar 06-08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit Matilda Öhlén, Ella Indevall Landgrenshallen (Plan A)
2020-01-26 13:15 9 Vattjoms IK P-07 - Sundsvall FBC U P09 Nordväst Julia Hållberg, Ellen Söderlund Landgrenshallen (Plan A)
2020-01-26 14:00 9 IBK Härnösand P08 - SKB Sundsvall P08 Matilda Öhlén, Julia Hållberg Landgrenshallen (Plan A)
2020-01-26 14:45 9 Fränsta IK Pojkar 06-08 - Sundsvall City IBC U P-08 Vit Ellen Söderlund, Ella Indevall Landgrenshallen (Plan A)
2020-01-26 15:30 9 Vattjoms IK P-07 - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit Matilda Öhlén, Julia Hållberg Landgrenshallen (Plan A)
Omgång 10
2019-12-22 09:15 10 Vattjoms IK P-07 - Sundsvall City IBC U P-08 Svart Albin Jutbo, Alex Thimstrand Skönsbergshallen
2019-12-22 10:00 10 Sundsvall FBC Ungdom P08 Väst - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart Albin Jutbo, Alex Thimstrand Skönsbergshallen
2019-12-22 10:45 10 Fränsta IK Pojkar 06-08 - IBK Härnösand P08 Alex Thimstrand, Albin Jutbo Skönsbergshallen
2019-12-22 11:30 10 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart Robert Lundqvist, Julia Holmlund Skönsbergshallen
2019-12-22 12:15 10 IBK Härnösand P08 - Vattjoms IK P-07 Julia Holmlund, Robert Lundqvist Skönsbergshallen
2019-12-22 13:00 10 Fränsta IK Pojkar 06-08 - Sundsvall FBC Ungdom P08 Väst Julia Holmlund, Robert Lundqvist Skönsbergshallen
2019-12-22 13:45 10 Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Sundsvall City IBC U P-08 Vit Oskar Dalin, Robert Lundqvist Skönsbergshallen
2019-12-22 14:30 10 Sundsvall GBK P08 - SKB Sundsvall P08 Jakob Lindqvist, Oskar Dalin Skönsbergshallen
2019-12-22 15:15 10 Sundsvall FBC U P09 Nordväst - Vattjoms IK P-08 Oskar Dalin, Jakob Lindqvist Skönsbergshallen
2019-12-22 16:00 10 Timrå IBC P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit Henrik Hörnfeldt, Santiago Bedoya Skönsbergshallen
2019-12-22 16:45 10 Sundsvall City IBC U P-08 Vit - Sundsvall GBK P08 Santiago Bedoya, Henrik Hörnfeldt Skönsbergshallen
2019-12-22 17:30 10 SKB Sundsvall P08 - Vattjoms IK P-08 William Bergman, Jakob Lindqvist Skönsbergshallen
2019-12-22 18:15 10 Sundsvall FBC U P09 Nordväst - Timrå IBC P08 Jakob Lindqvist, William Bergman Skönsbergshallen
Omgång 11
2020-02-01 11:00 11 G/K IBS P08 Blå - Sundsvall GBK P08 Tindra Nordin, Ellen Söderlund Husum
2020-02-01 11:45 11 G/K IBS P08 Vit - Sundsvall FBC Ungdom P08 Väst Ellen Söderlund, Tindra Nordin Husum
2020-02-01 12:30 11 Jäbo IK P08 - Sundsvall GBK P08 Ellen Söderlund, Tindra Nordin Husum
2020-02-01 13:15 11 G/K IBS P08 Blå - Sundsvall FBC Ungdom P08 Väst Tindra Edlund, Fanny Delén Husum
2020-02-01 14:00 11 G/K IBS P08 Vit - Sundsvall GBK P08 Tindra Edlund, Fanny Delén Husum
2020-02-01 14:45 11 Jäbo IK P08 - Sundsvall FBC Ungdom P08 Väst Fanny Delén, Tindra Edlund Husum
Omgång 12
2020-02-08 10:15 12 IBK Härnösand P08 - Sundsvall City IBC U P-08 Svart Linnea Junggren, William Bergman Sundsvalls Sporthall B-hall
2020-02-08 11:00 12 Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Fränsta IK Pojkar 06-08 William Bergman, Linnea Junggren Sundsvalls Sporthall B-hall
2020-02-08 11:45 12 Vattjoms IK P-07 - Sundsvall FBC Ungdom P08 Väst Linnea Junggren, William Bergman Sundsvalls Sporthall B-hall
2020-02-08 12:30 12 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Fränsta IK Pojkar 06-08 Oskar Dalin, Simon Lejdstrand Sundsvalls Sporthall B-hall
2020-02-08 13:15 12 Sundsvall FBC Ungdom P08 Väst - IBK Härnösand P08 Oskar Dalin, Simon Lejdstrand Sundsvalls Sporthall B-hall
2020-02-08 14:00 12 Vattjoms IK P-07 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart Oskar Dalin, Simon Lejdstrand Sundsvalls Sporthall B-hall
2020-02-08 14:45 12 Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Sundsvall GBK P08 Linnea Junggren, Julia Medelberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2020-02-08 15:30 12 Vattjoms IK P-08 - Sundsvall City IBC U P-08 Vit Julia Medelberg, Linnea Junggren Sundsvalls Sporthall B-hall
2020-02-08 16:15 12 SKB Sundsvall P08 - Sundsvall FBC U P09 Nordväst Jakob Lindqvist, Robin Lindström Sundsvalls Sporthall B-hall
2020-02-08 17:00 12 Sundsvall City IBC U P-08 Vit - Timrå IBC P08 Robin Lindström, Jakob Lindqvist Sundsvalls Sporthall B-hall
2020-02-08 17:45 12 Sundsvall FBC U P09 Nordväst - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit Yngwe Lindström, Oskar Dalin Sundsvalls Sporthall B-hall
2020-02-08 18:30 12 Sundsvall GBK P08 - Vattjoms IK P-08 Yngwe Lindström, Oskar Dalin Sundsvalls Sporthall B-hall
2020-02-08 19:15 12 Timrå IBC P08 - SKB Sundsvall P08 Yngwe Lindström, Oskar Dalin Sundsvalls Sporthall B-hall
Omgång 13
2020-02-29 10:00 13 G/K IBS P08 Blå - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit Maja Högdahl, Ebba Selin Nolaskolan
2020-02-29 10:45 13 G/K IBS P08 Vit - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart Maja Högdahl, Ebba Selin Nolaskolan
2020-02-29 11:30 13 Jäbo IK P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit Nova Dahlbäck, Ebba Selin Nolaskolan
2020-02-29 12:15 13 G/K IBS P08 Blå - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart Nova Dahlbäck, Maja Högdahl Nolaskolan
2020-02-29 13:00 13 G/K IBS P08 Vit - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit Emil Verbeij, Hans Silverkraft Nolaskolan
2020-02-29 13:45 13 Jäbo IK P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart Hans Silverkraft, Emil Verbeij Nolaskolan
Omgång 14
2020-02-22 09:00 14 Sundsvall FBC U P08 Öst Vit - Vattjoms IK P-08 Linnea Junggren, Jakob Lindqvist Timrå Sporthall
2020-02-22 09:45 14 SKB Sundsvall P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit Jakob Lindqvist, Linnea Junggren Timrå Sporthall
2020-02-22 10:30 14 Sundsvall FBC U P09 Nordväst - Sundsvall City IBC U P-08 Vit Linnea Junggren, Jakob Lindqvist Timrå Sporthall
2020-02-22 11:15 14 Sundsvall GBK P08 - Timrå IBC P08 Oskar Dalin, Jakob Lindqvist Timrå Sporthall
2020-02-22 12:00 14 Sundsvall City IBC U P-08 Vit - SKB Sundsvall P08 Jakob Lindqvist, Oskar Dalin Timrå Sporthall
2020-02-22 12:45 14 Timrå IBC P08 - Vattjoms IK P-08 Oskar Dalin, Jakob Lindqvist Timrå Sporthall
2020-02-22 13:30 14 Sundsvall GBK P08 - Sundsvall FBC U P09 Nordväst Jennifer Österlund, Maja Strese Timrå Sporthall
2020-02-22 14:15 14 Sundsvall FBC Ungdom P08 Väst - Sundsvall City IBC U P-08 Svart Jennifer Österlund, Maja Strese Timrå Sporthall
2020-02-22 15:00 14 Fränsta IK Pojkar 06-08 - Vattjoms IK P-07 Maja Strese, Jennifer Österlund Timrå Sporthall
2020-02-22 15:45 14 IBK Härnösand P08 - Sundsvall FBC U P08 Öst Svart Julia Medelberg, Tove Sjöström Timrå Sporthall
2020-02-22 16:30 14 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Vattjoms IK P-07 Julia Medelberg, Tove Sjöström Timrå Sporthall
2020-02-22 17:15 14 Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Fränsta IK Pojkar 06-08 , Anton Hansson Timrå Sporthall
2020-02-22 18:00 14 IBK Härnösand P08 - Sundsvall FBC Ungdom P08 Väst , Anton Hansson Timrå Sporthall
Omgång 15
2020-02-23 09:00 15 Vattjoms IK P-07 - G/K IBS P08 Blå Julia Medelberg, Linnea Junggren Sundsvalls Sporthall B-hall
2020-02-23 09:45 15 Vattjoms IK P-08 - Jäbo IK P08 Julia Medelberg, Linnea Junggren Sundsvalls Sporthall B-hall
2020-02-23 10:30 15 IBK Härnösand P08 - G/K IBS P08 Blå Linnea Junggren, Julia Medelberg Sundsvalls Sporthall B-hall
2020-02-23 11:15 15 SKB Sundsvall P08 - Jäbo IK P08 Oskar Dalin, Javier Castro Sundsvalls Sporthall B-hall
2020-02-23 12:00 15 Timrå IBC P08 - G/K IBS P08 Blå Oskar Dalin, Javier Castro Sundsvalls Sporthall B-hall
2020-02-23 12:45 15 IBK Härnösand P08 - Jäbo IK P08 Javier Castro, Oskar Dalin Sundsvalls Sporthall B-hall
Omgång 16
2020-03-15 11:15 16 Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Sundsvall FBC U P09 Nordväst Cristine Tjernström, Tove Sjöström Skönsbergshallen
2020-03-15 12:00 16 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit Cristine Tjernström, Tove Sjöström Skönsbergshallen
2020-03-15 12:45 16 Sundsvall FBC Ungdom P08 Väst - Sundsvall City IBC U P-08 Vit Cristine Tjernström, Tove Sjöström Skönsbergshallen
2020-03-15 13:30 16 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - SKB Sundsvall P08 Nora Sjöberg, Linnea Junggren Skönsbergshallen
2020-03-15 14:15 16 Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Sundsvall City IBC U P-08 Vit Nora Sjöberg, Linnea Junggren Skönsbergshallen
2020-03-15 15:00 16 Sundsvall FBC Ungdom P08 Väst - Sundsvall FBC U P09 Nordväst Linnea Junggren, Nora Sjöberg Skönsbergshallen
2020-03-15 15:45 16 Sundsvall FBC U P08 Öst Svart - Sundsvall FBC U P08 Öst Vit Jennifer Österlund, Maja Strese Skönsbergshallen
2020-03-15 16:30 16 Sundsvall FBC Ungdom P08 Väst - SKB Sundsvall P08 Jennifer Österlund, Maja Strese Skönsbergshallen
2020-03-15 17:15 16 Sundsvall City IBC U P-08 Svart - Sundsvall FBC U P09 Nordväst Maja Strese, Jennifer Österlund Skönsbergshallen
Omgång 17
2020-03-22 11:00 17 G/K IBS P08 Blå - Fränsta IK Pojkar 06-08 Zimon Bajen Bjuhr, Håkan Berglund Husum
2020-03-22 11:45 17 G/K IBS P08 Vit - IBK Härnösand P08 Zimon Bajen Bjuhr, Håkan Berglund Husum
2020-03-22 12:30 17 Jäbo IK P08 - Fränsta IK Pojkar 06-08 Håkan Berglund, Zimon Bajen Bjuhr Husum
2020-03-22 13:15 17 G/K IBS P08 Blå - IBK Härnösand P08 Göran Norberg, Hans Silverkraft Husum
2020-03-22 14:00 17 G/K IBS P08 Vit - Fränsta IK Pojkar 06-08 Hans Silverkraft, Göran Norberg Husum
2020-03-22 14:45 17 Jäbo IK P08 - IBK Härnösand P08 Hans Silverkraft, Göran Norberg Husum
Omgång 18
2020-03-29 09:30 18 IBK Härnösand P08 - Sundsvall GBK P08 Angelina Sellin, Anna Valderrama Landgrenshallen (Plan A)
2020-03-29 10:15 18 Fränsta IK Pojkar 06-08 - Timrå IBC P08 Julia Hållberg, Matilda Öhlén Landgrenshallen (Plan A)
2020-03-29 11:00 18 Vattjoms IK P-07 - Vattjoms IK P-08 Anna Valderrama, Angelina Sellin Landgrenshallen (Plan A)
2020-03-29 11:45 18 IBK Härnösand P08 - Timrå IBC P08 Julia Hållberg, Angelina Sellin Landgrenshallen (Plan A)
2020-03-29 12:30 18 Fränsta IK Pojkar 06-08 - Vattjoms IK P-08 Matilda Öhlén, Anna Valderrama Landgrenshallen (Plan A)
2020-03-29 13:15 18 Vattjoms IK P-07 - Sundsvall GBK P08 Anna Valderrama, Julia Hållberg Landgrenshallen (Plan A)
2020-03-29 14:00 18 IBK Härnösand P08 - Vattjoms IK P-08 Angelina Sellin, Matilda Öhlén Landgrenshallen (Plan A)
2020-03-29 14:45 18 Fränsta IK Pojkar 06-08 - Sundsvall GBK P08 Angelina Sellin, Anna Valderrama Landgrenshallen (Plan A)
2020-03-29 15:30 18 Vattjoms IK P-07 - Timrå IBC P08 Matilda Öhlén, Julia Hållberg Landgrenshallen (Plan A)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis