Spelprogram - Damer Juniorer

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Askersunds IBK DJ Nina Törnquist nina.tornqvist@askersund.se 0702439481 svart, svart, svart
IBK Hallsta DJ Mika Alamaa mega0990@icloud.com 076-0095955 Vit, svart, vit
IBK Köping Ung DJ Jan Påhlman pollepilot@hotmail.com 0703073577 Svart/Svart/Svart
IBK Sala DJ Mikael Ekström Ekan30@hotmail.se 070-330 53 10 Svart-vit/svart/svart
Lillån IBK FK1/DJ Emil Berntsson prinsenemil@hotmail.com 072-143 5598 Grön, Vit (dam=svart), Vit
SMÅ IF DJ Mattias Borg mattias.borg@orebro.se 0734-261920 röd, svart, Röd
Surahammars IBF DJ Olle Söderbäck olle@sandbergsmaskin.se 072-3153432 Gul, Svart, Svart
WSK Lindesberg DJ Jörgen Dahlström jajjen.lotta@spray.se 070-3231569 marinblå/marinblå/marinblå
Västerås IBS DJ Gustav Hellgren gustav.hellgren@numberonegym.se 0735951671 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-05 12:00 211124004 IBK Sala DJ - Lillån IBK FK1/DJ 5 - 4 Sporthallen Lärkan
2019-10-05 16:00 211124003 IBK Köping Ung DJ - SMÅ IF DJ 3 - 2 Karlbergshallen Köping Trägolv
2019-10-06 14:00 211124005 Surahammars IBF DJ - Västerås IBS DJ 1 - 5 Mälarenergi Arena Surahammar
2019-11-07 19:30 211124002 WSK Lindesberg DJ - Askersunds IBK DJ Stadsskogsskolan
Omgång 2
2019-10-12 18:00 211124009 Västerås IBS DJ - IBK Köping Ung DJ 9 - 1 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2019-10-13 13:30 211124008 Lillån IBK FK1/DJ - WSK Lindesberg DJ 5 - 8 Mellringehallen - Örebro
2019-10-13 14:00 211124010 Surahammars IBF DJ - IBK Sala DJ 6 - 2 Mälarenergi Arena Surahammar
2019-10-13 17:00 211124006 Askersunds IBK DJ - IBK Hallsta DJ 4 - 3 Närlundahallen
Omgång 3
2019-10-18 19:30 211124014 WSK Lindesberg DJ - Surahammars IBF DJ Stadsskogsskolan
2019-10-19 11:30 211124015 IBK Köping Ung DJ - IBK Sala DJ Karlbergshallen Köping Trägolv
2019-10-19 12:00 211124011 IBK Hallsta DJ - SMÅ IF DJ Nibblehallen
2019-10-19 17:00 211124012 Askersunds IBK DJ - Lillån IBK FK1/DJ Närlundahallen
Omgång 4
2019-10-23 20:00 211124020 IBK Köping Ung DJ - WSK Lindesberg DJ Karlbergshallen (KB-Hallen)
2019-10-26 11:30 211124018 Surahammars IBF DJ - Askersunds IBK DJ Mälarenergi Arena Surahammar
2019-10-26 12:30 211124016 Lillån IBK FK1/DJ - IBK Hallsta DJ Mellringehallen - Örebro
2019-10-26 18:00 211124017 Västerås IBS DJ - SMÅ IF DJ Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
Omgång 5
2019-11-09 12:30 211124022 Lillån IBK FK1/DJ - Surahammars IBF DJ Mellringehallen - Örebro
2019-11-10 15:30 211124023 SMÅ IF DJ - IBK Sala DJ Odenskolans Sporthall
2019-11-10 17:00 211124024 Askersunds IBK DJ - IBK Köping Ung DJ Närlundahallen
2019-11-30 12:00 211124021 IBK Hallsta DJ - Västerås IBS DJ Nibblehallen
Omgång 6
2019-11-15 19:00 211124027 IBK Sala DJ - Västerås IBS DJ Sporthallen Lärkan
2019-11-16 14:30 211124029 WSK Lindesberg DJ - SMÅ IF DJ Stadsskogsskolan
2019-11-17 14:00 211124026 Surahammars IBF DJ - IBK Hallsta DJ Mälarenergi Arena Surahammar
2019-11-17 19:30 211124028 IBK Köping Ung DJ - Lillån IBK FK1/DJ Karlbergshallen Köping Trägolv
Omgång 7
2019-11-23 10:00 211124031 IBK Hallsta DJ - IBK Sala DJ Nibblehallen
2019-11-23 11:00 211124032 Surahammars IBF DJ - IBK Köping Ung DJ Mälarenergi Arena Surahammar
2019-11-23 18:00 211124033 Västerås IBS DJ - WSK Lindesberg DJ Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2019-11-24 12:30 211124035 SMÅ IF DJ - Askersunds IBK DJ Odenskolans Sporthall
Omgång 8
2019-12-06 19:30 211124037 WSK Lindesberg DJ - IBK Sala DJ Stadsskogsskolan
2019-12-07 14:00 211124039 Askersunds IBK DJ - Västerås IBS DJ Närlundahallen
2019-12-08 13:00 211124036 IBK Köping Ung DJ - IBK Hallsta DJ Karlbergshallen Köping Trägolv
2019-12-08 13:45 211124040 SMÅ IF DJ - Lillån IBK FK1/DJ Odenskolans Sporthall
Omgång 9
2019-12-14 10:00 211124041 IBK Hallsta DJ - WSK Lindesberg DJ Nibblehallen
2019-12-14 18:00 211124045 Västerås IBS DJ - Lillån IBK FK1/DJ Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2019-12-15 14:00 211124044 Surahammars IBF DJ - SMÅ IF DJ Mälarenergi Arena Surahammar
2019-12-15 17:00 211124043 IBK Sala DJ - Askersunds IBK DJ Sporthallen Lärkan
Omgång 10
2020-01-12 14:00 211124050 Västerås IBS DJ - Surahammars IBF DJ Klövernhallen Plan 2
2020-01-12 15:30 211124048 SMÅ IF DJ - IBK Köping Ung DJ Odenskolans Sporthall
2020-01-12 15:30 211124049 Lillån IBK FK1/DJ - IBK Sala DJ Mellringehallen - Örebro
2020-01-12 17:00 211124047 Askersunds IBK DJ - WSK Lindesberg DJ Närlundahallen
Omgång 11
2020-01-16 19:30 211124053 WSK Lindesberg DJ - Lillån IBK FK1/DJ Stadsskogsskolan
2020-01-18 13:30 211124051 IBK Hallsta DJ - Askersunds IBK DJ Nibblehallen
2020-01-18 14:00 211124055 IBK Sala DJ - Surahammars IBF DJ Sporthallen Lärkan
2020-01-19 14:30 211124054 IBK Köping Ung DJ - Västerås IBS DJ Karlbergshallen Köping Trägolv
Omgång 12
2020-01-24 19:00 211124060 IBK Sala DJ - IBK Köping Ung DJ Sporthallen Lärkan
2020-01-24 19:30 211124059 Surahammars IBF DJ - WSK Lindesberg DJ Mälarenergi Arena Surahammar
2020-01-26 10:00 211124057 Lillån IBK FK1/DJ - Askersunds IBK DJ Mellringehallen - Örebro
2020-01-26 13:45 211124056 SMÅ IF DJ - IBK Hallsta DJ Odenskolans Sporthall
Omgång 13
2020-02-06 19:30 211124065 WSK Lindesberg DJ - IBK Köping Ung DJ Stadsskogsskolan
2020-02-08 10:00 211124061 IBK Hallsta DJ - Lillån IBK FK1/DJ Nibblehallen
2020-02-09 16:00 211124062 SMÅ IF DJ - Västerås IBS DJ Odenskolans Sporthall
2020-02-09 17:00 211124063 Askersunds IBK DJ - Surahammars IBF DJ Närlundahallen
Omgång 14
2020-02-15 09:00 211124069 IBK Köping Ung DJ - Askersunds IBK DJ Karlbergshallen Köping Trägolv
2020-02-15 14:00 211124066 Västerås IBS DJ - IBK Hallsta DJ Kristiansborgshallen
2020-02-15 15:00 211124068 IBK Sala DJ - SMÅ IF DJ Sporthallen Lärkan
2020-02-16 14:00 211124067 Surahammars IBF DJ - Lillån IBK FK1/DJ Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 15
2020-03-06 19:00 211124071 IBK Hallsta DJ - Surahammars IBF DJ Nibblehallen
2020-03-07 17:00 211124072 Västerås IBS DJ - IBK Sala DJ Kristiansborgshallen
2020-03-08 14:00 211124074 SMÅ IF DJ - WSK Lindesberg DJ Odenskolans Sporthall
2020-03-08 15:45 211124073 Lillån IBK FK1/DJ - IBK Köping Ung DJ Mellringehallen - Örebro
Omgång 16
2020-03-13 19:30 211124078 WSK Lindesberg DJ - Västerås IBS DJ Stadsskogsskolan
2020-03-14 14:00 211124076 IBK Sala DJ - IBK Hallsta DJ Sporthallen Lärkan
2020-03-15 11:30 211124077 IBK Köping Ung DJ - Surahammars IBF DJ Karlbergshallen Köping Trägolv
2020-03-15 17:00 211124080 Askersunds IBK DJ - SMÅ IF DJ Närlundahallen
Omgång 17
2020-03-21 11:00 211124081 IBK Hallsta DJ - IBK Köping Ung DJ Nibblehallen
2020-03-22 13:00 211124082 IBK Sala DJ - WSK Lindesberg DJ Sporthallen Lärkan
2020-03-22 13:00 211124085 Lillån IBK FK1/DJ - SMÅ IF DJ Mellringehallen - Örebro
2020-03-22 14:00 211124084 Västerås IBS DJ - Askersunds IBK DJ Kristiansborgshallen
Omgång 18
2020-03-27 19:30 211124086 WSK Lindesberg DJ - IBK Hallsta DJ Stadsskogsskolan
2020-03-28 12:30 211124090 Lillån IBK FK1/DJ - Västerås IBS DJ Mellringehallen - Örebro
2020-03-29 13:45 211124089 SMÅ IF DJ - Surahammars IBF DJ Odenskolans Sporthall
2020-03-29 17:00 211124088 Askersunds IBK DJ - IBK Sala DJ Närlundahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis