Spelprogram - Pantamera PK1 Röd

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ekeby IF PK1 Moa Molin moagabriella@hotmail.com Svart, Svart, Svart
IBK Köping PK1 Lasse Wickman Lars.Wickman@ponsse.com 070-3990254 Svart/Svart/Svart
IFK Arboga PK1 Erik Schlegel erik79schlegel@gmail.com 0761314850 Blå, Blå, Blå
Lillån IBK PK1 Joakim Aderot jockeaderot@gmail.com 072-368 76 01 Gron/Vit/Vit
Skälby IBK PK1 Robert Baresic robert@baresic.se 0730-883028 Svart/Svart/Svart
SMÅ IF PK1 Johan Nilsson j.nilsson73@yahoo.se 0704240287 röd, svart, Röd
Västerås IBS Ung Röd PK1 Patrik Enberg patrik.enberg@kgk.se 076-1373381 Vit, Svart, Vit
Västerås IBS Ung Svart PK1 Pierre Raquette pierre.raquette@icloud.com 0707555289 Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
211008002 Ekeby IF PK1 - IFK Arboga PK1
2019-10-02 19:40 211008004 Västerås IBS Ung Svart PK1 - IBK Köping PK1 3 - 4 Klövernhallen Plan 1
2019-10-05 10:15 211008005 Skälby IBK PK1 - Lillån IBK PK1 4 - 5 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2019-10-05 11:30 211008003 Västerås IBS Ung Röd PK1 - SMÅ IF PK1 2 - 2 Klövernhallen Plan 1
Omgång 2
2019-10-12 09:45 211008009 IBK Köping PK1 - Skälby IBK PK1 3 - 8 Karlbergshallen Köping Trägolv
2019-10-12 13:30 211008008 Lillån IBK PK1 - Västerås IBS Ung Röd PK1 5 - 2 Norrbyhallen
2019-10-13 13:30 211008010 IFK Arboga PK1 - Västerås IBS Ung Svart PK1 3 - 4 Vasahallen
Omgång 3
2019-10-16 19:00 211008012 Västerås IBS Ung Svart PK1 - Ekeby IF PK1 Klövernhallen Plan 1
2019-10-19 11:30 211008014 Västerås IBS Ung Röd PK1 - IBK Köping PK1 Klövernhallen Plan 1
2019-10-20 13:45 211008013 Skälby IBK PK1 - IFK Arboga PK1 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
Omgång 4
2019-10-25 19:45 211008019 IFK Arboga PK1 - Västerås IBS Ung Röd PK1 Vasahallen
2019-10-26 13:30 211008017 Lillån IBK PK1 - SMÅ IF PK1 Norrbyhallen
2019-10-26 17:00 211008020 Ekeby IF PK1 - Skälby IBK PK1 Kumlahallen Viahallen (Stora)
Omgång 5
2019-11-09 13:00 211008023 Västerås IBS Ung Röd PK1 - Ekeby IF PK1 Klövernhallen Plan 1
2019-11-10 13:45 211008025 SMÅ IF PK1 - IBK Köping PK1 Odenskolans Sporthall
2019-11-10 14:00 211008022 Skälby IBK PK1 - Västerås IBS Ung Svart PK1 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
Omgång 6
2019-11-16 11:30 211008027 Västerås IBS Ung Svart PK1 - Västerås IBS Ung Röd PK1 Klövernhallen Plan 1
2019-11-16 12:45 211008028 IBK Köping PK1 - Lillån IBK PK1 Ullvihallen
2019-11-17 12:30 211008030 IFK Arboga PK1 - SMÅ IF PK1 Vasahallen
Omgång 7
2019-11-20 19:00 211008031 SMÅ IF PK1 - Ekeby IF PK1 Odenskolans Sporthall
2019-11-20 19:20 211008032 Lillån IBK PK1 - IFK Arboga PK1 Lillåns skola
2019-11-20 19:40 211008034 Västerås IBS Ung Röd PK1 - Skälby IBK PK1 Klövernhallen Plan 1
Omgång 8
2019-12-07 11:30 211008039 Västerås IBS Ung Svart PK1 - SMÅ IF PK1 Klövernhallen Plan 1
2019-12-08 16:45 211008037 IFK Arboga PK1 - IBK Köping PK1 Vasahallen
2019-12-08 19:00 211008038 Ekeby IF PK1 - Lillån IBK PK1 Kumlahallen Viahallen (Stora)
Omgång 9
2019-12-14 09:30 211008043 IBK Köping PK1 - Ekeby IF PK1 Karlbergshallen Köping Trägolv
2019-12-14 13:30 211008042 Lillån IBK PK1 - Västerås IBS Ung Svart PK1 Norrbyhallen
2019-12-15 13:15 211008041 SMÅ IF PK1 - Skälby IBK PK1 Odenskolans Sporthall
Omgång 10
2020-01-11 09:30 211008049 IBK Köping PK1 - Västerås IBS Ung Svart PK1 Karlbergshallen Köping Trägolv
2020-01-11 13:30 211008048 Lillån IBK PK1 - Skälby IBK PK1 Norrbyhallen
2020-01-12 13:45 211008046 SMÅ IF PK1 - Västerås IBS Ung Röd PK1 Odenskolans Sporthall
2020-01-12 16:30 211008050 IFK Arboga PK1 - Ekeby IF PK1 Vasahallen
Omgång 11
2020-01-18 10:00 211008052 Västerås IBS Ung Röd PK1 - Lillån IBK PK1 Klövernhallen Plan 1
2020-01-18 11:00 211008053 Skälby IBK PK1 - IBK Köping PK1 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2020-01-18 11:30 211008054 Västerås IBS Ung Svart PK1 - IFK Arboga PK1 Klövernhallen Plan 1
Omgång 12
2020-01-25 18:00 211008056 Ekeby IF PK1 - Västerås IBS Ung Svart PK1 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-01-26 11:15 211008058 IBK Köping PK1 - Västerås IBS Ung Röd PK1 Karlbergshallen Köping Trägolv
2020-01-26 15:30 211008057 IFK Arboga PK1 - Skälby IBK PK1 Vasahallen
Omgång 13
2020-02-08 10:00 211008062 Västerås IBS Ung Röd PK1 - IFK Arboga PK1 Klövernhallen Plan 1
2020-02-08 12:15 211008063 Skälby IBK PK1 - Ekeby IF PK1 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2020-02-09 14:00 211008065 SMÅ IF PK1 - Lillån IBK PK1 Odenskolans Sporthall
Omgång 14
2020-02-15 11:30 211008066 Västerås IBS Ung Svart PK1 - Skälby IBK PK1 Klövernhallen Plan 1
2020-02-15 15:30 211008067 Ekeby IF PK1 - Västerås IBS Ung Röd PK1 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-02-16 09:30 211008069 IBK Köping PK1 - SMÅ IF PK1 Karlbergshallen Köping Trägolv
Omgång 15
2020-03-07 10:00 211008072 Västerås IBS Ung Röd PK1 - Västerås IBS Ung Svart PK1 Klövernhallen Plan 1
2020-03-07 13:30 211008074 Lillån IBK PK1 - IBK Köping PK1 Norrbyhallen
2020-03-08 12:15 211008075 SMÅ IF PK1 - IFK Arboga PK1 Odenskolans Sporthall
Omgång 16
2020-03-14 12:45 211008076 Skälby IBK PK1 - Västerås IBS Ung Röd PK1 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2020-03-14 13:45 211008079 IFK Arboga PK1 - Lillån IBK PK1 Vasahallen
2020-03-15 14:15 211008078 Ekeby IF PK1 - SMÅ IF PK1 Kumlahallen Viahallen (Stora)
Omgång 17
2020-03-21 09:30 211008083 IBK Köping PK1 - IFK Arboga PK1 Karlbergshallen Köping Trägolv
2020-03-21 13:30 211008084 Lillån IBK PK1 - Ekeby IF PK1 Norrbyhallen
2020-03-22 13:45 211008085 SMÅ IF PK1 - Västerås IBS Ung Svart PK1 Odenskolans Sporthall
Omgång 18
2020-03-28 10:45 211008087 Skälby IBK PK1 - SMÅ IF PK1 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2020-03-28 11:30 211008088 Västerås IBS Ung Svart PK1 - Lillån IBK PK1 Klövernhallen Plan 1
2020-03-28 12:30 211008089 Ekeby IF PK1 - IBK Köping PK1 Kumlahallen Viahallen (Stora)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis