Spelprogram - Pantamera P N Röd Gr 1 (-03)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bankeryds Skid o MK P03 Nicklas Pehrsson nicklas.pehrsson@gmail.com 0763198072 Blå, Blå, Blå
Bankeryds SMK/Fagerhult Habo Ungd P03-04 Nicklas Pehrsson nicklas.pehrsson@gmail.com 0763198072 Blå, Blå, Blå
Hovslätts IK P04 Röd, Vit, Vit
Jönköpings IK Ungdom P03 Röd, Röd, Röd
Jönköpings IK Ungdom P04/1 Röd, Röd, Röd
Lagan IBK P03-04 Toni Kupari toni.kupari@gmail.com 070-5264331 Svart/svart/svart
Vetlanda IBF P03-04 Martin Mosskull massemosskull@hotmail.com 072-3178954 Blå/blå/blå
Värnamo IK P03 Mats Königsson blixtenmcqueen@telia.com 0702616594 Vit/svart/vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-11 18:45 1 Bankeryds Skid o MK P03 - Bankeryds SMK/Fagerhult Habo Ungd P03-04 2 - 5 Kim Bjurek, Ricky Karlquist Torpshallen
2019-10-13 17:30 1 Lagan IBK P03-04 - Hovslätts IK P04 7 - 13 Filip Karlsson, Linn Dahlin Åbyhallen 60
2019-10-13 18:00 1 Jönköpings IK Ungdom P03 - Värnamo IK P03 3 - 6 Nicklas Bard, Daniel Persson Jönköpings Idrottshus B-hall 57
Omgång 2
2019-10-20 11:30 2 Vetlanda IBF P03-04 - Jönköpings IK Ungdom P04/1 1 - 6 Bengt Andersson, Tomas Akthagen ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-10-20 12:00 2 Bankeryds SMK/Fagerhult Habo Ungd P03-04 - Lagan IBK P03-04 4 - 3 Nicklas Bard, Ricky Karlquist Habo Sporthall C-hall 52
2019-10-20 13:00 2 Hovslätts IK P04 - Jönköpings IK Ungdom P03 2 - 3 Jonas Kvant, Jonny Nilsson Stadsgården, Råslätt
Omgång 3
2019-10-26 09:30 3 Jönköpings IK Ungdom P03 - Bankeryds SMK/Fagerhult Habo Ungd P03-04 4 - 2 Kim Bjurek, Hampus Abrahamsson Jönköpings Idrottshus B-hall 38
2019-10-26 12:30 3 Bankeryds Skid o MK P03 - Lagan IBK P03-04 11 - 4 Johnny Edh, Hampus Abrahamsson Torpshallen
2019-10-26 15:30 3 Jönköpings IK Ungdom P04/1 - Värnamo IK P03 3 - 6 Josef Bard, Ricky Karlquist Jönköpings Idrottshus B-hall 63
Omgång 4
2019-11-08 19:00 4 Bankeryds SMK/Fagerhult Habo Ungd P03-04 - Hovslätts IK P04 7 - 6 Jonny Nilsson, Gustav Jarnegren Habo Sporthall C-hall 89
2019-11-09 12:30 4 Bankeryds Skid o MK P03 - Värnamo IK P03 7 - 12 Johnny Edh, Kim Bjurek Torpshallen
2019-11-10 17:30 4 Lagan IBK P03-04 - Vetlanda IBF P03-04 7 - 2 Jan Blohm, Andreas Karlsson Åbyhallen
2019-11-24 12:00 4 Jönköpings IK Ungdom P03 - Jönköpings IK Ungdom P04/1 9 - 3 Hampus Abrahamsson, Anders Perman Arenan - Jönköpings Idrottshus 83
Omgång 5
2019-11-15 19:30 5 Vetlanda IBF P03-04 - Jönköpings IK Ungdom P03 3 - 6 Mikael Fransson, Michael Hellqvist ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda 104
2019-11-16 11:00 5 Värnamo IK P03 - Lagan IBK P03-04 10 - 3 Kim Bjurek, Mattias Tokic Tinas Ö 40
2019-11-17 10:15 5 Hovslätts IK P04 - Bankeryds Skid o MK P03 5 - 6 Patrick Eberhardsson, Jonas Säleby Stadsgården, Råslätt
Omgång 6
2019-11-22 19:00 6 Bankeryds SMK/Fagerhult Habo Ungd P03-04 - Vetlanda IBF P03-04 10 - 5 Kim Bjurek, Emil Lindén Habo Sporthall A-hall 59
2019-11-23 12:00 6 Hovslätts IK P04 - Värnamo IK P03 3 - 1 Ricky Karlquist, Ebba Bladh Stadsgården, Råslätt
2019-11-23 14:30 6 Bankeryds Skid o MK P03 - Jönköpings IK Ungdom P04/1 4 - 5 Lucas Rosén, Adam Rydholm Torpshallen
Omgång 7
2019-11-30 11:00 7 Vetlanda IBF P03-04 - Bankeryds Skid o MK P03 4 - 5 Michael Johansson, Michael Hellqvist ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-12-01 12:00 7 Värnamo IK P03 - Bankeryds SMK/Fagerhult Habo Ungd P03-04 5 - 8 Nicklas Bard, Peter Nykvist Tinas Ö 40
2019-12-01 13:30 7 Jönköpings IK Ungdom P04/1 - Lagan IBK P03-04 10 - 3 Hampus Abrahamsson, Adam Nikolausson Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 8
2019-12-03 19:45 8 Hovslätts IK P04 - Jönköpings IK Ungdom P04/1 3 - 4 Mattias Tokic, Hampus Abrahamsson Stadsgården, Råslätt
2019-12-07 15:00 8 Värnamo IK P03 - Vetlanda IBF P03-04 9 - 3 Anders Perman, Gustav Perman Tinas Ö 40
2019-12-07 17:15 8 Bankeryds Skid o MK P03 - Jönköpings IK Ungdom P03 2 - 5 Nicklas Bard, Peter Nykvist Torpshallen
Omgång 9
2019-12-11 20:00 9 Jönköpings IK Ungdom P04/1 - Bankeryds SMK/Fagerhult Habo Ungd P03-04 1 - 3 Kim Bjurek, Peter Nykvist Jönköpings Idrottshus B-hall 91
2019-12-13 19:30 9 Vetlanda IBF P03-04 - Hovslätts IK P04 2 - 9 Alexander Lagerström, Torbjörn Klasson ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2019-12-14 10:30 9 Jönköpings IK Ungdom P03 - Lagan IBK P03-04 10 - 0 Kim Bjurek, Mattias Tokic Jönköpings Idrottshus B-hall 25
Omgång 10
2019-12-19 19:30 10 Bankeryds SMK/Fagerhult Habo Ungd P03-04 - Bankeryds Skid o MK P03 9 - 2 Emil Lindén, Nicklas Bard Habo Sporthall C-hall
2019-12-21 11:30 10 Värnamo IK P03 - Jönköpings IK Ungdom P03 3 - 7 Ebba Bladh, Bjarne Olsen Värnamo Sporthall 40
2019-12-21 13:30 10 Hovslätts IK P04 - Lagan IBK P03-04 3 - 2 Peter Nykvist, Jonas Kvant Stadsgården, Råslätt
Omgång 11
2020-01-12 08:15 11 Jönköpings IK Ungdom P03 - Hovslätts IK P04 5 - 0 Kim Bjurek, Simon Fennsjö Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen 53
2020-01-12 11:45 11 Jönköpings IK Ungdom P04/1 - Vetlanda IBF P03-04 9 - 8 Kim Bjurek, Simon Fennsjö Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-01-12 17:30 11 Lagan IBK P03-04 - Bankeryds SMK/Fagerhult Habo Ungd P03-04 2 - 9 Jan Blohm, Andreas Karlsson Åbyhallen
Omgång 12
2020-01-17 19:00 12 Bankeryds SMK/Fagerhult Habo Ungd P03-04 - Jönköpings IK Ungdom P03 7 - 4 Kim Bjurek, Simon Fennsjö Habo Sporthall C-hall 78
2020-01-18 15:00 12 Värnamo IK P03 - Jönköpings IK Ungdom P04/1 5 - 6 Jan Blohm, Bjarne Olsen Tinas Ö 50
2020-01-19 17:30 12 Lagan IBK P03-04 - Bankeryds Skid o MK P03 3 - 5 Filip Karlsson, Lars Hjelm Åbyhallen
Omgång 13
2020-01-25 08:30 13 Hovslätts IK P04 - Bankeryds SMK/Fagerhult Habo Ungd P03-04 1 - 7 Mattias Tokic, Peter Nykvist Stadsgården, Råslätt
2020-01-25 11:30 13 Vetlanda IBF P03-04 - Lagan IBK P03-04 7 - 6 Jan Blohm, Andreas Karlsson ISCAR Arena LF, Vetlanda
2020-01-26 12:00 13 Värnamo IK P03 - Bankeryds Skid o MK P03 13 - 1 Suvad Kaltak, Bjarne Olsen Tinas Ö 35
2020-01-29 20:00 13 Jönköpings IK Ungdom P04/1 - Jönköpings IK Ungdom P03 4 - 5 Daniel Pettersson, Peter Nykvist Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 14
2020-02-01 16:30 14 Bankeryds Skid o MK P03 - Hovslätts IK P04 3 - 10 Suvad Kaltak, Mattias Tokic Torpshallen
2020-02-02 17:30 14 Lagan IBK P03-04 - Värnamo IK P03 0 - 16 Suvad Kaltak, Sam Najafizadeh Åbyhallen
2020-02-16 12:00 14 Jönköpings IK Ungdom P03 - Vetlanda IBF P03-04 12 - 4 Emil Lindén, Peter Nykvist Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen 38
Omgång 15
2020-02-08 11:30 15 Värnamo IK P03 - Hovslätts IK P04 5 - 4 Anders Perman, Gustav Perman Värnamo Sporthall 45
2020-02-26 20:00 15 Jönköpings IK Ungdom P04/1 - Bankeryds Skid o MK P03 10 - 3 Peter Nykvist, Nicklas Bard Jönköpings Idrottshus B-hall
2020-03-01 10:45 15 Vetlanda IBF P03-04 - Bankeryds SMK/Fagerhult Habo Ungd P03-04 2 - 8 Johan Ferm, Edo Sabanovic ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
Omgång 16
2020-02-22 14:45 16 Bankeryds Skid o MK P03 - Vetlanda IBF P03-04 3 - 11 Anders A Nilsson, Gustav Jarnegren Torpshallen
2020-02-23 17:30 16 Lagan IBK P03-04 - Jönköpings IK Ungdom P04/1 2 - 25 Leif Johansson, Sam Najafizadeh Åbyhallen
2020-03-15 10:00 16 Bankeryds SMK/Fagerhult Habo Ungd P03-04 - Värnamo IK P03 Habo Sporthall A-hall
Omgång 17
2020-02-28 19:30 17 Vetlanda IBF P03-04 - Värnamo IK P03 7 - 8 Oscar Tjärnström, Lars Östh ISCAR Arena Ney.se, Vetlanda
2020-02-29 10:30 17 Jönköpings IK Ungdom P04/1 - Hovslätts IK P04 4 - 9 Suvad Kaltak, Mattias Tokic Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2020-02-29 12:30 17 Jönköpings IK Ungdom P03 - Bankeryds Skid o MK P03 5 - 3 Suvad Kaltak, Mattias Tokic Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen 54
Omgång 18
2020-03-07 13:30 18 Hovslätts IK P04 - Vetlanda IBF P03-04 14 - 3 Nicklas Bard, Filippa Glimryd Stadsgården, Råslätt
2020-03-07 15:00 18 Lagan IBK P03-04 - Jönköpings IK Ungdom P03 0 - 21 Filip Karlsson, Senad Hamula Åbyhallen
2020-03-07 19:00 18 Bankeryds SMK/Fagerhult Habo Ungd P03-04 - Jönköpings IK Ungdom P04/1 8 - 15 Nicklas Bard, Ricky Karlquist Torpshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis