Spelprogram - Blå PK6 ÖLIBF (08-09)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Askersunds IBK PK6 svart, svart, svart
Fellingsbro IBS PK6 David Persson david@winja.nu 0703626097 Gul, Grön, Gul
Gropens IF PK6 Stefan Carlsson stefan-carlsson@live.se 0707958833 Svart / Svart / Svart
KFUM Örebro PK6 Magnus Frid manganfrid@hotmail.com 0703731394 Blå/Blå
Nora IBK PK6 Johan Lennartsson lennartsson@telia.com 070-398 21 99 Röd, Röd, Svart
Pålsboda IBF PK6 Lila, Svart, Svart
Örebro SK Ung Röd PK6 Annika Lindmark Annika.lindmark@live.se Vit/Svart/Vit
Örebro SK Ung Vit PK6 Helena Eriksson helleb@gmail.com 0734407666 Vit, svart, vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-19 10:45 1 Örebro SK Ung Vit PK6 - Nora IBK PK6 Navets skola
2019-10-19 14:00 1 Gropens IF PK6 - Örebro SK Ung Röd PK6 Fjugesta Bollhall
2019-10-19 16:30 1 KFUM Örebro PK6 - Pålsboda IBF PK6 Tegelbruket
2019-10-20 12:30 1 Askersunds IBK PK6 - Fellingsbro IBS PK6 Närlundahallen
Omgång 2
2019-10-27 09:00 2 Örebro SK Ung Vit PK6 - KFUM Örebro PK6 Tybblelundsskolan
2019-10-27 10:30 2 Nora IBK PK6 - Örebro SK Ung Röd PK6 Idrottshuset, Nora
2019-10-27 15:00 2 Fellingsbro IBS PK6 - Gropens IF PK6 Fellingsbro Idrottshall
2019-10-27 16:15 2 Pålsboda IBF PK6 - Askersunds IBK PK6 Folkasboskolan
Omgång 3
2019-11-09 10:45 3 Örebro SK Ung Röd PK6 - Fellingsbro IBS PK6 Tybblelundsskolan
2019-11-10 10:00 3 Gropens IF PK6 - Pålsboda IBF PK6 Fjugesta Bollhall
2019-11-10 11:00 3 Askersunds IBK PK6 - Örebro SK Ung Vit PK6 Närlundahallen
2019-11-10 12:30 3 KFUM Örebro PK6 - Nora IBK PK6 Tybblelundsskolan
Omgång 4
2019-11-16 09:00 4 Örebro SK Ung Vit PK6 - Gropens IF PK6 Navets skola
2019-11-16 10:45 4 KFUM Örebro PK6 - Askersunds IBK PK6 Tegelbruket
2019-11-17 10:30 4 Nora IBK PK6 - Fellingsbro IBS PK6 Idrottshuset, Nora
2019-11-27 16:15 4 Pålsboda IBF PK6 - Örebro SK Ung Röd PK6 Folkasboskolan
Omgång 5
2019-11-23 17:30 5 Örebro SK Ung Röd PK6 - Örebro SK Ung Vit PK6 Tybblelundsskolan
2019-11-24 10:00 5 Gropens IF PK6 - KFUM Örebro PK6 Fjugesta Bollhall
2019-11-24 12:30 5 Askersunds IBK PK6 - Nora IBK PK6 Närlundahallen
2019-11-24 16:00 5 Fellingsbro IBS PK6 - Pålsboda IBF PK6 Fellingsbro Idrottshall
Omgång 6
2019-12-07 10:45 6 Örebro SK Ung Vit PK6 - Fellingsbro IBS PK6 Tybblelundsskolan
2019-12-08 10:30 6 Nora IBK PK6 - Pålsboda IBF PK6 Idrottshuset, Nora
2019-12-08 11:00 6 Askersunds IBK PK6 - Gropens IF PK6 Närlundahallen
2019-12-08 14:30 6 KFUM Örebro PK6 - Örebro SK Ung Röd PK6 Tegelbruket
Omgång 7
2019-12-14 10:45 7 Örebro SK Ung Röd PK6 - Askersunds IBK PK6 Tybblelundsskolan
2019-12-15 10:00 7 Gropens IF PK6 - Nora IBK PK6 Fjugesta Bollhall
2019-12-15 16:00 7 Fellingsbro IBS PK6 - KFUM Örebro PK6 Fellingsbro Idrottshall
2019-12-15 16:15 7 Pålsboda IBF PK6 - Örebro SK Ung Vit PK6 Folkasboskolan
Omgång 8
2020-01-11 10:45 8 Örebro SK Ung Röd PK6 - Gropens IF PK6 Tybblelundsskolan
2020-01-12 10:30 8 Nora IBK PK6 - Örebro SK Ung Vit PK6 Idrottshuset, Nora
2020-01-12 16:00 8 Fellingsbro IBS PK6 - Askersunds IBK PK6 Fellingsbro Idrottshall
2020-01-12 16:15 8 Pålsboda IBF PK6 - KFUM Örebro PK6 Folkasboskolan
Omgång 9
2020-01-13 9 Askersunds IBK PK6 - Pålsboda IBF PK6 Närlundahallen
2020-01-19 10:00 9 Gropens IF PK6 - Fellingsbro IBS PK6 Fjugesta Bollhall
2020-01-19 10:45 9 Örebro SK Ung Röd PK6 - Nora IBK PK6 Tybblelundsskolan
2020-01-19 15:00 9 KFUM Örebro PK6 - Örebro SK Ung Vit PK6 Tegelbruket
Omgång 10
2020-01-25 12:30 10 Örebro SK Ung Vit PK6 - Askersunds IBK PK6 Tybblelundsskolan
2020-01-26 10:30 10 Nora IBK PK6 - KFUM Örebro PK6 Idrottshuset, Nora
2020-01-26 16:15 10 Pålsboda IBF PK6 - Gropens IF PK6 Folkasboskolan
2020-01-26 16:15 10 Fellingsbro IBS PK6 - Örebro SK Ung Röd PK6 Fellingsbro Idrottshall
Omgång 11
2020-01-27 11 Askersunds IBK PK6 - KFUM Örebro PK6 Närlundahallen
2020-02-02 09:00 11 Örebro SK Ung Röd PK6 - Pålsboda IBF PK6 Tybblelundsskolan
2020-02-02 10:00 11 Gropens IF PK6 - Örebro SK Ung Vit PK6 Fjugesta Bollhall
2020-02-02 16:00 11 Fellingsbro IBS PK6 - Nora IBK PK6 Fellingsbro Idrottshall
Omgång 12
2020-02-01 09:00 12 Örebro SK Ung Vit PK6 - Örebro SK Ung Röd PK6 Tybblelundsskolan
2020-02-09 10:30 12 Nora IBK PK6 - Askersunds IBK PK6 Idrottshuset, Nora
2020-02-09 14:45 12 KFUM Örebro PK6 - Gropens IF PK6 Tegelbruket
2020-02-09 16:15 12 Pålsboda IBF PK6 - Fellingsbro IBS PK6 Folkasboskolan
Omgång 13
2020-02-10 13 Örebro SK Ung Röd PK6 - KFUM Örebro PK6 Tybblelundsskolan
2020-02-16 10:00 13 Gropens IF PK6 - Askersunds IBK PK6 Fjugesta Bollhall
2020-02-16 16:00 13 Fellingsbro IBS PK6 - Örebro SK Ung Vit PK6 Fellingsbro Idrottshall
2020-02-16 16:15 13 Pålsboda IBF PK6 - Nora IBK PK6 Folkasboskolan
Omgång 14
2020-03-02 14 Askersunds IBK PK6 - Örebro SK Ung Röd PK6 Närlundahallen
2020-03-07 13:00 14 Nora IBK PK6 - Gropens IF PK6 Idrottshuset, Nora
2020-03-08 09:00 14 Örebro SK Ung Vit PK6 - Pålsboda IBF PK6 Birgittaskolan
2020-03-08 14:15 14 KFUM Örebro PK6 - Fellingsbro IBS PK6 Birgittaskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis