Spelprogram - Pantamera Flickor Klass 5 ÖLIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ekeby IF Svart FK5 Jonnie Nilsson f0809@ekebyif.se 072-468 04 07 Svart, svart, svart
Ekeby IF Vit FK5 Hanna Henriksen personligapersson75@gmail.com 0768652086 Svart, svart, svart
Hovsta IF FK5 Fredrik Therus f.therus@gmail.com 0706658525 Orange/svart/svart
IBF Örebro Utv FK5 Andreas Bergström f-0809@orebroinnebandy.se 070-8794897 Röd/svart/svart
KFUM Örebro FK5 Anders Ekvall anders.ekvall@hotmail.se 0768020333 blå, blå, vit
Kopparbergs BK FK5 Magnus Eriksson mange.79@hotmail.com 0727008269 Svart / Svart /Svart
Lillån IBK FK5 Ulf Svedell ulf.svedell@gmail.com 0707105562 Grön, Vit (dam=svart), Vit
Nora IBK FK5 Johan Pettersson johanpet@telia.com 0703965398 Röd/Röd/Svart
Silvergruvans IBF FK5 David Gustafsson davidgu@telia.com 0705795221 Röd, svart, röd
SMÅ IF FK5 Katarina Carlsson katarina-carlsson@hotmail.com 0705262288 Röd tröja/svarta shorts/röda strumpor
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-12 09:30 1 Ekeby IF Vit FK5 - Silvergruvans IBF FK5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2019-10-12 10:00 1 Lillån IBK FK5 - Kopparbergs BK FK5 Lillåns skola
2019-10-12 10:00 1 Nora IBK FK5 - IBF Örebro Utv FK5 Idrottshuset, Nora
2019-10-13 11:00 1 Ekeby IF Svart FK5 - KFUM Örebro FK5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2019-10-13 12:30 1 SMÅ IF FK5 - Hovsta IF FK5 Odenskolans Sporthall
Omgång 2
2019-10-19 10:45 2 IBF Örebro Utv FK5 - Lillån IBK FK5 Tybblelundsskolan
2019-10-19 13:00 2 KFUM Örebro FK5 - Ekeby IF Vit FK5 Tegelbruket
2019-10-19 15:30 2 Hovsta IF FK5 - Ekeby IF Svart FK5 Hovstaskolan
2019-10-20 10:00 2 Silvergruvans IBF FK5 - Nora IBK FK5 Sporthallen, Hällefors
2019-10-20 13:00 2 Kopparbergs BK FK5 - SMÅ IF FK5 Ljusnarshallen
Omgång 3
2019-10-26 10:00 3 Nora IBK FK5 - KFUM Örebro FK5 Idrottshuset, Nora
2019-10-26 12:30 3 Lillån IBK FK5 - Silvergruvans IBF FK5 Lillåns skola
2019-10-27 12:30 3 SMÅ IF FK5 - Ekeby IF Svart FK5 Odenskolans Sporthall
2019-10-27 13:00 3 Kopparbergs BK FK5 - IBF Örebro Utv FK5 Ljusnarshallen 150
2019-10-27 14:45 3 Ekeby IF Vit FK5 - Hovsta IF FK5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
Omgång 4
2019-11-08 19:20 4 Hovsta IF FK5 - KFUM Örebro FK5 Hovstaskolan
2019-11-09 12:00 4 Nora IBK FK5 - Kopparbergs BK FK5 Idrottshuset, Nora
2019-11-10 10:00 4 Ekeby IF Svart FK5 - IBF Örebro Utv FK5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2019-11-10 11:30 4 Ekeby IF Vit FK5 - Lillån IBK FK5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2019-11-10 12:30 4 SMÅ IF FK5 - Silvergruvans IBF FK5 Odenskolans Sporthall
Omgång 5
2019-11-16 12:45 5 Lillån IBK FK5 - Nora IBK FK5 Lillåns skola
2019-11-16 12:45 5 Silvergruvans IBF FK5 - Ekeby IF Svart FK5 Sporthallen, Hällefors
2019-11-16 13:30 5 KFUM Örebro FK5 - SMÅ IF FK5 Birgittaskolan
2019-11-17 10:45 5 IBF Örebro Utv FK5 - Ekeby IF Vit FK5 Tybblelundsskolan
2019-11-17 13:00 5 Kopparbergs BK FK5 - Hovsta IF FK5 Ljusnarshallen
Omgång 6
6 SMÅ IF FK5 - Lillån IBK FK5 Odenskolans Sporthall
2019-11-18 18:15 6 Hovsta IF FK5 - IBF Örebro Utv FK5 Hovstaskolan
2019-11-20 19:30 6 KFUM Örebro FK5 - Silvergruvans IBF FK5 Tegelbruket
2020-01-18 13:00 6 Ekeby IF Vit FK5 - Kopparbergs BK FK5 Skogstorpskolan
2020-02-29 16:00 6 Ekeby IF Svart FK5 - Nora IBK FK5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
Omgång 7
2019-11-28 18:30 7 Nora IBK FK5 - Ekeby IF Vit FK5 Idrottshuset, Nora
2019-11-30 09:00 7 IBF Örebro Utv FK5 - SMÅ IF FK5 Tybblelundsskolan
2019-11-30 12:30 7 Lillån IBK FK5 - Ekeby IF Svart FK5 Lillåns skola
2019-11-30 12:45 7 Silvergruvans IBF FK5 - Hovsta IF FK5 Sporthallen, Hällefors
2019-12-01 13:00 7 Kopparbergs BK FK5 - KFUM Örebro FK5 Ljusnarshallen
Omgång 8
2019-12-06 19:20 8 Hovsta IF FK5 - Nora IBK FK5 Hovstaskolan
2019-12-07 12:45 8 Silvergruvans IBF FK5 - IBF Örebro Utv FK5 Sporthallen, Hällefors
2019-12-08 12:30 8 SMÅ IF FK5 - Ekeby IF Vit FK5 Odenskolans Sporthall
2019-12-08 13:00 8 Ekeby IF Svart FK5 - Kopparbergs BK FK5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2019-12-08 15:45 8 KFUM Örebro FK5 - Lillån IBK FK5 Tegelbruket
Omgång 9
2019-12-14 12:30 9 Lillån IBK FK5 - Hovsta IF FK5 Lillåns skola
2019-12-14 12:30 9 Nora IBK FK5 - SMÅ IF FK5 Idrottshuset, Nora
2019-12-14 13:00 9 Ekeby IF Vit FK5 - Ekeby IF Svart FK5 Skogstorpskolan
2019-12-15 09:00 9 IBF Örebro Utv FK5 - KFUM Örebro FK5 Tybblelundsskolan
2019-12-15 13:00 9 Kopparbergs BK FK5 - Silvergruvans IBF FK5 Ljusnarshallen
Omgång 10
2020-01-11 09:00 10 IBF Örebro Utv FK5 - Nora IBK FK5 Tybblelundsskolan
2020-01-11 12:45 10 Silvergruvans IBF FK5 - Ekeby IF Vit FK5 Sporthallen, Hällefors
2020-01-11 13:30 10 Hovsta IF FK5 - SMÅ IF FK5 Hovstaskolan
2020-01-11 15:00 10 KFUM Örebro FK5 - Ekeby IF Svart FK5 Tegelbruket
2020-01-12 13:00 10 Kopparbergs BK FK5 - Lillån IBK FK5 Ljusnarshallen
Omgång 11
2020-01-18 11:00 11 Nora IBK FK5 - Silvergruvans IBF FK5 Idrottshuset, Nora
2020-01-18 15:30 11 Lillån IBK FK5 - IBF Örebro Utv FK5 Lillåns skola
2020-01-19 12:30 11 SMÅ IF FK5 - Kopparbergs BK FK5 Odenskolans Sporthall
2020-01-19 13:30 11 Ekeby IF Svart FK5 - Hovsta IF FK5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-01-19 15:00 11 Ekeby IF Vit FK5 - KFUM Örebro FK5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
Omgång 12
2020-01-25 10:45 12 IBF Örebro Utv FK5 - Kopparbergs BK FK5 Tybblelundsskolan
2020-01-25 12:45 12 Silvergruvans IBF FK5 - Lillån IBK FK5 Sporthallen, Hällefors
2020-01-25 15:00 12 KFUM Örebro FK5 - Nora IBK FK5 Tegelbruket
2020-01-25 15:30 12 Hovsta IF FK5 - Ekeby IF Vit FK5 Hovstaskolan
2020-01-26 17:00 12 Ekeby IF Svart FK5 - SMÅ IF FK5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
Omgång 13
2020-02-01 12:30 13 Lillån IBK FK5 - Ekeby IF Vit FK5 Lillåns skola
2020-02-01 12:45 13 Silvergruvans IBF FK5 - SMÅ IF FK5 Sporthallen, Hällefors
2020-02-01 16:30 13 KFUM Örebro FK5 - Hovsta IF FK5 Tegelbruket
2020-02-02 10:45 13 IBF Örebro Utv FK5 - Ekeby IF Svart FK5 Tybblelundsskolan
2020-02-02 13:00 13 Kopparbergs BK FK5 - Nora IBK FK5 Ljusnarshallen
Omgång 14
2020-02-03 17:00 14 Ekeby IF Vit FK5 - IBF Örebro Utv FK5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-02-08 11:00 14 Nora IBK FK5 - Lillån IBK FK5 Idrottshuset, Nora
2020-02-08 13:30 14 Hovsta IF FK5 - Kopparbergs BK FK5 Hovstaskolan
2020-02-08 17:30 14 Ekeby IF Svart FK5 - Silvergruvans IBF FK5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-02-09 12:45 14 SMÅ IF FK5 - KFUM Örebro FK5 Odenskolans Sporthall
Omgång 15
2020-02-13 18:30 15 Silvergruvans IBF FK5 - KFUM Örebro FK5 Sporthallen, Hällefors
2020-02-14 19:30 15 Lillån IBK FK5 - SMÅ IF FK5 Lillåns skola
2020-02-15 09:00 15 IBF Örebro Utv FK5 - Hovsta IF FK5 Tybblelundsskolan
2020-02-15 11:00 15 Nora IBK FK5 - Ekeby IF Svart FK5 Idrottshuset, Nora
2020-02-16 13:00 15 Kopparbergs BK FK5 - Ekeby IF Vit FK5 Ljusnarshallen
Omgång 16
2020-03-07 15:30 16 Ekeby IF Svart FK5 - Lillån IBK FK5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-03-07 15:30 16 Hovsta IF FK5 - Silvergruvans IBF FK5 Hovstaskolan
2020-03-07 16:30 16 Ekeby IF Vit FK5 - Nora IBK FK5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-03-07 16:30 16 KFUM Örebro FK5 - Kopparbergs BK FK5 Tegelbruket
2020-03-08 11:00 16 SMÅ IF FK5 - IBF Örebro Utv FK5 Odenskolans Sporthall
Omgång 17
2020-03-14 10:45 17 IBF Örebro Utv FK5 - Silvergruvans IBF FK5 Tybblelundsskolan
2020-03-14 11:00 17 Nora IBK FK5 - Hovsta IF FK5 Idrottshuset, Nora
2020-03-14 12:30 17 Ekeby IF Vit FK5 - SMÅ IF FK5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-03-14 17:00 17 Lillån IBK FK5 - KFUM Örebro FK5 Lillåns skola
2020-03-15 13:00 17 Kopparbergs BK FK5 - Ekeby IF Svart FK5 Ljusnarshallen
Omgång 18
2020-03-20 19:20 18 Hovsta IF FK5 - Lillån IBK FK5 Hovstaskolan
2020-03-21 12:45 18 Silvergruvans IBF FK5 - Kopparbergs BK FK5 Sporthallen, Hällefors
2020-03-21 15:00 18 KFUM Örebro FK5 - IBF Örebro Utv FK5 Tegelbruket
2020-03-21 15:30 18 Ekeby IF Svart FK5 - Ekeby IF Vit FK5 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-03-22 12:30 18 SMÅ IF FK5 - Nora IBK FK5 Odenskolans Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis