Spelprogram - Pantamera PK4 Röd VIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBK Köping PK4 Micael Magnusson micael.magnusson@saferoad.se 0703237007 Svart, Svart, Svart
IBK Sala PK4 Ralf Träskman ralf@badanka.nu 0706452438 Svart-Vit/Svart/Svart
IFK Arboga PK4 Sofia Fredriksson fia1980@hotmail.com 0732523510 Blå, Blå, Blå
Kungsörs IBK PK4 Svart, Svart , Svart
Per-Ols IBF PK4 Röd, Svart, Svart
Skogsgymnastikens IBS PK4 Anders Dahlberg anders.dahlberg@secotools.com Blå, Blå, Blå
Skälby IBK PK4 Svart, Svart, Svart
Tillberga IK Ung PK4 Grön, Svart, Svart
Västerås IBS Ung PK4 Robert Frygnevik frygne85@hotmail.se 0763180777 Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-05 11:15 211011001 IBK Köping PK4 - Per-Ols IBF PK4 6 - 6 Karlbergshallen Köping Trägolv
2019-10-05 13:00 211011003 Kungsörs IBK PK4 - IFK Arboga PK4 0 - 3 Sporthallen Kungsör A
2019-10-06 12:00 211011004 IBK Sala PK4 - Tillberga IK Ung PK4 0 - 18 Sporthallen Lärkan
2019-10-06 15:00 211011002 Skogsgymnastikens IBS PK4 - Skälby IBK PK4 6 - 3 Frida Hansdotter Arena
Omgång 2
2019-10-12 12:30 211011007 Tillberga IK Ung PK4 - Skogsgymnastikens IBS PK4 5 - 3 Tillberga Sporthall
2019-10-12 12:30 211011008 IBK Sala PK4 - Kungsörs IBK PK4 2 - 8 Sporthallen Lärkan
2019-10-12 13:45 211011006 IFK Arboga PK4 - IBK Köping PK4 2 - 2 Vasahallen
2019-10-13 12:00 211011005 Per-Ols IBF PK4 - Västerås IBS Ung PK4 5 - 7 Fagerstahallen
Omgång 3
2019-10-19 10:00 211011009 Västerås IBS Ung PK4 - Skälby IBK PK4 2 - 7 Klövernhallen Plan 1
2019-10-19 11:00 211011012 Skogsgymnastikens IBS PK4 - Kungsörs IBK PK4 Frida Hansdotter Arena
2019-10-19 13:45 211011010 Per-Ols IBF PK4 - IFK Arboga PK4 2 - 3 Fagerstahallen
2019-10-20 10:30 211011011 IBK Köping PK4 - IBK Sala PK4 3 - 2 Karlbergshallen Köping Trägolv
Omgång 4
2019-10-26 12:33 211011013 IFK Arboga PK4 - Västerås IBS Ung PK4 Sturehallen
2019-10-26 13:00 211011015 IBK Sala PK4 - Per-Ols IBF PK4 Sporthallen Lärkan
2019-10-26 17:30 211011014 Tillberga IK Ung PK4 - Skälby IBK PK4 Tillberga Sporthall
2019-10-27 15:00 211011016 Skogsgymnastikens IBS PK4 - IBK Köping PK4 Frida Hansdotter Arena
Omgång 5
2019-11-05 18:15 211011019 Skälby IBK PK4 - Kungsörs IBK PK4 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2019-11-05 19:00 211011020 Per-Ols IBF PK4 - Skogsgymnastikens IBS PK4 Fagerstahallen
2019-11-06 18:20 211011017 Västerås IBS Ung PK4 - Tillberga IK Ung PK4 Klövernhallen Plan 1
2019-11-06 18:30 211011018 IFK Arboga PK4 - IBK Sala PK4 Vasahallen
Omgång 6
2019-11-09 13:00 211011022 Kungsörs IBK PK4 - Tillberga IK Ung PK4 Sporthallen Kungsör A
2019-11-09 14:15 211011024 IBK Köping PK4 - Skälby IBK PK4 Ullvihallen
2019-11-10 10:30 211011021 IBK Sala PK4 - Västerås IBS Ung PK4 Sporthallen Lärkan
2019-11-10 15:00 211011023 Skogsgymnastikens IBS PK4 - IFK Arboga PK4 Frida Hansdotter Arena
Omgång 7
2019-11-15 18:30 211011027 Tillberga IK Ung PK4 - IBK Köping PK4 Tillberga Sporthall
2019-11-17 10:15 211011028 Skälby IBK PK4 - Per-Ols IBF PK4 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2019-11-17 13:00 211011026 IBK Sala PK4 - Skogsgymnastikens IBS PK4 Sporthallen Lärkan
2019-11-17 15:30 211011025 Västerås IBS Ung PK4 - Kungsörs IBK PK4 Klövernhallen Plan 1
Omgång 8
2019-11-23 14:30 211011032 Skälby IBK PK4 - IFK Arboga PK4 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2019-11-24 11:00 211011031 Per-Ols IBF PK4 - Tillberga IK Ung PK4 Fagerstahallen
2019-11-24 14:15 211011030 IBK Köping PK4 - Kungsörs IBK PK4 Karlbergshallen Köping Trägolv
2019-11-24 15:00 211011029 Skogsgymnastikens IBS PK4 - Västerås IBS Ung PK4 Frida Hansdotter Arena
Omgång 9
2019-11-25 19:00 211011035 IBK Sala PK4 - Skälby IBK PK4 Sporthallen Lärkan
2019-11-26 18:30 211011036 Tillberga IK Ung PK4 - IFK Arboga PK4 Tillberga Sporthall
2019-11-26 20:00 211011034 Kungsörs IBK PK4 - Per-Ols IBF PK4 Sporthallen Kungsör A
2019-11-27 18:20 211011033 Västerås IBS Ung PK4 - IBK Köping PK4 Klövernhallen Plan 1
Omgång 10
2019-11-30 12:45 211011038 Skälby IBK PK4 - Skogsgymnastikens IBS PK4 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2019-11-30 14:00 211011037 Per-Ols IBF PK4 - IBK Köping PK4 Fagerstahallen
2019-11-30 16:30 211011040 Tillberga IK Ung PK4 - IBK Sala PK4 Tillberga Sporthall
2019-12-01 15:15 211011039 IFK Arboga PK4 - Kungsörs IBK PK4 Vasahallen
Omgång 11
2019-12-07 13:00 211011044 Kungsörs IBK PK4 - IBK Sala PK4 Sporthallen Kungsör A
2019-12-08 09:30 211011042 IBK Köping PK4 - IFK Arboga PK4 Karlbergshallen Köping Trägolv
2019-12-08 11:00 211011041 Västerås IBS Ung PK4 - Per-Ols IBF PK4 Klövernhallen Plan 1
2019-12-08 13:00 211011043 Skogsgymnastikens IBS PK4 - Tillberga IK Ung PK4 Frida Hansdotter Arena
Omgång 12
2019-12-14 11:30 211011047 IBK Sala PK4 - IBK Köping PK4 Sporthallen Lärkan
2019-12-15 12:35 211011046 IFK Arboga PK4 - Per-Ols IBF PK4 Vasahallen
2019-12-15 13:00 211011048 Kungsörs IBK PK4 - Skogsgymnastikens IBS PK4 Sporthallen Kungsör A
2019-12-15 14:45 211011045 Skälby IBK PK4 - Västerås IBS Ung PK4 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
Omgång 13
2019-12-21 11:30 211011049 Västerås IBS Ung PK4 - IFK Arboga PK4 Klövernhallen Plan 1
2019-12-21 12:45 211011050 Skälby IBK PK4 - Tillberga IK Ung PK4 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2019-12-22 09:30 211011052 IBK Köping PK4 - Skogsgymnastikens IBS PK4 Karlbergshallen Köping Trägolv
2019-12-22 13:45 211011051 Per-Ols IBF PK4 - IBK Sala PK4 Fagerstahallen
Omgång 14
2020-01-06 19:00 211011054 IBK Sala PK4 - IFK Arboga PK4 Sporthallen Lärkan
2020-01-07 17:30 211011056 Skogsgymnastikens IBS PK4 - Per-Ols IBF PK4 Frida Hansdotter Arena
2020-01-07 18:00 211011053 Tillberga IK Ung PK4 - Västerås IBS Ung PK4 Tillberga Sporthall
2020-01-07 20:00 211011055 Kungsörs IBK PK4 - Skälby IBK PK4 Sporthallen Kungsör A
Omgång 15
2020-01-11 14:30 211011057 Västerås IBS Ung PK4 - IBK Sala PK4 Klövernhallen Plan 1
2020-01-11 14:30 211011058 Tillberga IK Ung PK4 - Kungsörs IBK PK4 Tillberga Sporthall
2020-01-12 10:15 211011060 Skälby IBK PK4 - IBK Köping PK4 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2020-01-12 12:30 211011059 IFK Arboga PK4 - Skogsgymnastikens IBS PK4 Vasahallen
Omgång 16
2020-01-18 13:00 211011061 Kungsörs IBK PK4 - Västerås IBS Ung PK4 Sporthallen Kungsör A
2020-01-19 09:30 211011063 IBK Köping PK4 - Tillberga IK Ung PK4 Karlbergshallen Köping Trägolv
2020-01-19 11:00 211011064 Per-Ols IBF PK4 - Skälby IBK PK4 Fagerstahallen
2020-01-19 211011062 Skogsgymnastikens IBS PK4 - IBK Sala PK4 Frida Hansdotter Arena
Omgång 17
2020-01-25 10:00 211011065 Västerås IBS Ung PK4 - Skogsgymnastikens IBS PK4 Klövernhallen Plan 1
2020-01-25 10:00 211011066 Kungsörs IBK PK4 - IBK Köping PK4 Sporthallen Kungsör A
2020-01-25 13:30 211011068 IFK Arboga PK4 - Skälby IBK PK4 Vasahallen
2020-01-25 16:30 211011067 Tillberga IK Ung PK4 - Per-Ols IBF PK4 Tillberga Sporthall
Omgång 18
2020-02-01 10:15 211011071 Skälby IBK PK4 - IBK Sala PK4 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2020-02-01 11:15 211011069 IBK Köping PK4 - Västerås IBS Ung PK4 Karlbergshallen Köping Trägolv
2020-02-01 15:10 211011072 IFK Arboga PK4 - Tillberga IK Ung PK4 Vasahallen
2020-02-02 15:00 211011070 Per-Ols IBF PK4 - Kungsörs IBK PK4 Fagerstahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis