Spelprogram - Pantamera PK7 VIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBK Hallsta PK7 Torbjörn Bertilsson Tobbebertilsson@live.se 0707972654 Vit,svart, svart
IBK Köping PK7 Johan Åhlander johan_ahlander@hotmail.com 0705-088501 Svart, Svart, Svart
IBK Sala PK7 Robert Krantz Robertkrantz84@gmail.com 0735259361 Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
IFK Arboga PK7 Johan Panke johan.panke@butikskonsult.com 0724028423 Blå, Blå, Blå
Rönnby IBK Ung PK7 Martin Juhlin mj@teknolego.se 070-3660231 Orange, Svart, Svart
Skiljebo SK PK7
Surahammars IBF PK7 Jonas Lybe jonas.lybe@gmail.com 0746494452 Gul, Svart, Svart
Tillberga IK Ung PK7 Grön, Svart, Svart
Västerås IBS Ung PK7 Patrik Grönvalls pallan72@telia.com Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-19 12:30 211014005 Tillberga IK Ung PK7 - IBK Köping PK7 Tillberga Sporthall
2019-10-19 16:30 211014004 IFK Arboga PK7 - Rönnby IBK Ung PK7 Vasahallen
2019-10-20 09:15 211014003 Skiljebo SK PK7 - IBK Sala PK7 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2019-10-20 10:00 211014002 IBK Hallsta PK7 - Surahammars IBF PK7 Sporthallen Hallstahammar
Omgång 2
2019-10-26 12:45 211014007 Rönnby IBK Ung PK7 - Skiljebo SK PK7 Önsta Skolan
2019-10-27 11:00 211014008 IBK Sala PK7 - IBK Hallsta PK7 Sporthallen Lärkan
2019-10-27 14:00 211014009 Surahammars IBF PK7 - Västerås IBS Ung PK7 Mälarenergi Arena Surahammar
2019-10-27 14:15 211014006 IBK Köping PK7 - IFK Arboga PK7 Ullvihallen
Omgång 3
2019-11-09 12:15 211014014 IFK Arboga PK7 - Tillberga IK Ung PK7 Vasahallen
2019-11-10 09:15 211014013 Skiljebo SK PK7 - IBK Köping PK7 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2019-11-10 09:30 211014012 IBK Hallsta PK7 - Rönnby IBK Ung PK7 Sporthallen Hallstahammar
2019-11-10 14:00 211014011 Västerås IBS Ung PK7 - IBK Sala PK7 Klövernhallen Plan 1
Omgång 4
2019-11-16 11:15 211014018 Rönnby IBK Ung PK7 - Västerås IBS Ung PK7 Önsta Skolan
2019-11-16 15:30 211014016 Tillberga IK Ung PK7 - Skiljebo SK PK7 Tillberga Sporthall
2019-11-16 17:15 211014017 IBK Köping PK7 - IBK Hallsta PK7 Ullvihallen
2019-11-17 10:00 211014019 IBK Sala PK7 - Surahammars IBF PK7 Sporthallen Lärkan
Omgång 5
2019-11-23 08:45 211014023 Skiljebo SK PK7 - IFK Arboga PK7 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2019-11-23 17:00 211014022 IBK Hallsta PK7 - Tillberga IK Ung PK7 Sporthallen Hallstahammar
2019-11-24 14:00 211014025 Surahammars IBF PK7 - Rönnby IBK Ung PK7 Mälarenergi Arena Surahammar
2019-11-24 15:30 211014021 Västerås IBS Ung PK7 - IBK Köping PK7 Klövernhallen Plan 1
Omgång 6
2019-11-30 11:15 211014029 Rönnby IBK Ung PK7 - IBK Sala PK7 Önsta Skolan
2019-11-30 12:30 211014027 Tillberga IK Ung PK7 - Västerås IBS Ung PK7 Tillberga Sporthall
2019-11-30 16:30 211014026 IFK Arboga PK7 - IBK Hallsta PK7 Vasahallen
2019-12-01 12:45 211014028 IBK Köping PK7 - Surahammars IBF PK7 Karlbergshallen Köping Trägolv
Omgång 7
2019-12-08 09:00 211014032 IBK Hallsta PK7 - Skiljebo SK PK7 Sporthallen Hallstahammar
2019-12-08 11:30 211014034 IBK Sala PK7 - IBK Köping PK7 Sporthallen Lärkan
2019-12-08 14:00 211014035 Surahammars IBF PK7 - Tillberga IK Ung PK7 Mälarenergi Arena Surahammar
2019-12-08 15:30 211014031 Västerås IBS Ung PK7 - IFK Arboga PK7 Klövernhallen Plan 1
Omgång 8
2019-12-14 12:15 211014037 IFK Arboga PK7 - Surahammars IBF PK7 Vasahallen
2019-12-14 12:30 211014038 Tillberga IK Ung PK7 - IBK Sala PK7 Tillberga Sporthall
2019-12-14 17:15 211014039 IBK Köping PK7 - Rönnby IBK Ung PK7 Ullvihallen
2019-12-15 09:15 211014036 Skiljebo SK PK7 - Västerås IBS Ung PK7 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
Omgång 9
2020-01-11 11:15 211014043 Rönnby IBK Ung PK7 - Tillberga IK Ung PK7 Önsta Skolan
2020-01-11 13:00 211014041 Västerås IBS Ung PK7 - IBK Hallsta PK7 Klövernhallen Plan 1
2020-01-12 10:00 211014044 IBK Sala PK7 - IFK Arboga PK7 Sporthallen Lärkan
2020-01-12 10:00 211014045 Surahammars IBF PK7 - Skiljebo SK PK7 Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 10
2020-01-18 10:00 211014049 Surahammars IBF PK7 - IBK Hallsta PK7 Mälarenergi Arena Surahammar
2020-01-18 11:00 211014048 IBK Sala PK7 - Skiljebo SK PK7 Sporthallen Lärkan
2020-01-18 11:15 211014047 Rönnby IBK Ung PK7 - IFK Arboga PK7 Önsta Skolan
2020-01-19 12:45 211014046 IBK Köping PK7 - Tillberga IK Ung PK7 Karlbergshallen Köping Trägolv
Omgång 11
2020-01-25 11:30 211014051 Västerås IBS Ung PK7 - Surahammars IBF PK7 Klövernhallen Plan 1
2020-01-25 12:15 211014054 IFK Arboga PK7 - IBK Köping PK7 Vasahallen
2020-01-26 09:15 211014053 Skiljebo SK PK7 - Rönnby IBK Ung PK7 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2020-01-26 11:30 211014052 IBK Hallsta PK7 - IBK Sala PK7 Sporthallen Hallstahammar
Omgång 12
2020-02-01 09:30 211014057 IBK Köping PK7 - Skiljebo SK PK7 Karlbergshallen Köping Trägolv
2020-02-01 11:15 211014058 Rönnby IBK Ung PK7 - IBK Hallsta PK7 Önsta Skolan
2020-02-01 15:30 211014056 Tillberga IK Ung PK7 - IFK Arboga PK7 Tillberga Sporthall
2020-02-02 11:00 211014059 IBK Sala PK7 - Västerås IBS Ung PK7 Sporthallen Lärkan
Omgång 13
2020-02-08 10:00 211014065 Surahammars IBF PK7 - IBK Sala PK7 Mälarenergi Arena Surahammar
2020-02-09 09:15 211014063 Skiljebo SK PK7 - Tillberga IK Ung PK7 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2020-02-09 09:30 211014062 IBK Hallsta PK7 - IBK Köping PK7 Sporthallen Hallstahammar
2020-02-09 15:30 211014061 Västerås IBS Ung PK7 - Rönnby IBK Ung PK7 Klövernhallen Plan 1
Omgång 14
2020-02-15 11:15 211014069 Rönnby IBK Ung PK7 - Surahammars IBF PK7 Önsta Skolan
2020-02-15 12:15 211014066 IFK Arboga PK7 - Skiljebo SK PK7 Vasahallen
2020-02-15 12:30 211014067 Tillberga IK Ung PK7 - IBK Hallsta PK7 Tillberga Sporthall
2020-02-15 15:45 211014068 IBK Köping PK7 - Västerås IBS Ung PK7 Ullvihallen
Omgång 15
2020-03-07 10:00 211014075 Surahammars IBF PK7 - IBK Köping PK7 Mälarenergi Arena Surahammar
2020-03-08 10:00 211014074 IBK Sala PK7 - Rönnby IBK Ung PK7 Sporthallen Lärkan
2020-03-08 13:00 211014072 IBK Hallsta PK7 - IFK Arboga PK7 Sporthallen Hallstahammar
2020-03-08 15:30 211014071 Västerås IBS Ung PK7 - Tillberga IK Ung PK7 Klövernhallen Plan 1
Omgång 16
2020-03-14 09:45 211014076 Skiljebo SK PK7 - IBK Hallsta PK7 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2020-03-14 12:15 211014077 IFK Arboga PK7 - Västerås IBS Ung PK7 Vasahallen
2020-03-14 12:30 211014078 Tillberga IK Ung PK7 - Surahammars IBF PK7 Tillberga Sporthall
2020-03-15 09:30 211014079 IBK Köping PK7 - IBK Sala PK7 Karlbergshallen Köping Trägolv
Omgång 17
2020-03-21 10:00 211014085 Surahammars IBF PK7 - IFK Arboga PK7 Mälarenergi Arena Surahammar
2020-03-21 11:15 211014083 Rönnby IBK Ung PK7 - IBK Köping PK7 Önsta Skolan
2020-03-22 10:00 211014084 IBK Sala PK7 - Tillberga IK Ung PK7 Sporthallen Lärkan
2020-03-22 12:30 211014081 Västerås IBS Ung PK7 - Skiljebo SK PK7 Klövernhallen Plan 1
Omgång 18
2020-03-28 12:15 211014088 IFK Arboga PK7 - IBK Sala PK7 Vasahallen
2020-03-28 12:30 211014089 Tillberga IK Ung PK7 - Rönnby IBK Ung PK7 Tillberga Sporthall
2020-03-29 10:00 211014086 IBK Hallsta PK7 - Västerås IBS Ung PK7 Sporthallen Hallstahammar
2020-03-29 10:15 211014087 Skiljebo SK PK7 - Surahammars IBF PK7 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis