Spelprogram - Pantamera FK 1 VIBF/ÖLIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBF Örebro Utv FK1 Andreas Åkerling andreas.akerling@telia.com Röd, svart,svart
IBK Hallsta FK1 Tobias Pettersson totto.pettersson@gmail.com 070-5716922 Vit, Svart, Vit
IBK Köping Ung FK1 Svart, Svart, Svart
IBK Sala FK1 Jeanette Ekström chanissjo@hotmail.com 0706628472 Rosa-Vit/svart/svart
IFK Arboga FK1 Robin Suomela robin.suomela@gmail.com 073-0687978 Blå, Blå, Blå
Lillån IBK FK1 Emil Berntsson prinsenemil@hotmail.com 072-143 5598 Grön, Vit (dam=svart), Vit
Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 Rolf Schrötter rolf.schrotter@midroc.se 070-1801197 Svart/Svart/Vit
Rönnby IBK Ung FK1 Ted Robertsson tedrob@gmail.com 0707 - 81 73 73 Orange, Svart, Svart
Surahammars IBF FK1 Patric Karlsson boraglarn@hotmail.com 070-3760751 Gul, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-05 12:15 211015005 Rönnby IBK Ung FK1 - IBK Hallsta FK1 5 - 2 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2019-10-06 10:30 211015002 Surahammars IBF FK1 - Lillån IBK FK1 3 - 3 Mälarenergi Arena Surahammar
2019-10-06 14:30 211015004 Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 - IBK Sala FK1 7 - 7 Önsta Skolan
2019-10-06 17:30 211015003 IFK Arboga FK1 - IBF Örebro Utv FK1 2 - 10 Vasahallen
Omgång 2
2019-10-12 09:00 211015006 IBK Hallsta FK1 - Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 3 - 4 Nibblehallen
2019-10-12 13:00 211015009 Lillån IBK FK1 - IBK Köping Ung FK1 2 - 5 Lillåns skola
2019-10-12 15:15 211015008 IBF Örebro Utv FK1 - Surahammars IBF FK1 3 - 1 Tybblelundsskolan
2019-10-12 16:00 211015007 IBK Sala FK1 - IFK Arboga FK1 3 - 4 Sporthallen Lärkan
Omgång 3
2019-10-15 18:30 211015012 Surahammars IBF FK1 - IBK Sala FK1 Mälarenergi Arena Surahammar
2019-10-16 19:30 211015011 IBK Köping Ung FK1 - IBF Örebro Utv FK1 Ullvihallen
2019-10-16 19:30 211015013 IFK Arboga FK1 - IBK Hallsta FK1 Vasahallen
2019-10-16 20:00 211015014 Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 - Rönnby IBK Ung FK1 Önsta Skolan
Omgång 4
2019-10-19 09:30 211015017 IBK Hallsta FK1 - Surahammars IBF FK1 Nibblehallen
2019-10-19 13:45 211015016 Rönnby IBK Ung FK1 - IFK Arboga FK1 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2019-10-20 09:00 211015019 IBF Örebro Utv FK1 - Lillån IBK FK1 Tybblelundsskolan
2019-10-20 12:00 211015018 IBK Sala FK1 - IBK Köping Ung FK1 Sporthallen Lärkan
Omgång 5
2019-10-26 12:15 211015023 IFK Arboga FK1 - Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 Vasahallen
2019-10-27 09:30 211015021 IBK Köping Ung FK1 - IBK Hallsta FK1 Karlbergshallen Köping Trägolv
2019-10-27 10:30 211015025 Lillån IBK FK1 - IBK Sala FK1 Mellringehallen - Örebro
2019-10-27 16:00 211015022 Surahammars IBF FK1 - Rönnby IBK Ung FK1 Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 6
2019-11-09 11:15 211015027 Rönnby IBK Ung FK1 - IBK Köping Ung FK1 Kristiansborgshallen
2019-11-10 13:30 211015028 IBK Hallsta FK1 - Lillån IBK FK1 Sporthallen Hallstahammar
2019-11-10 14:00 211015029 IBK Sala FK1 - IBF Örebro Utv FK1 Sporthallen Lärkan
2019-11-10 14:30 211015026 Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 - Surahammars IBF FK1 Önsta Skolan
Omgång 7
2019-11-11 19:30 211015031 IBK Köping Ung FK1 - Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 Ullvihallen
2019-11-12 18:30 211015032 Surahammars IBF FK1 - IFK Arboga FK1 Mälarenergi Arena Surahammar
2019-11-12 18:45 211015034 IBF Örebro Utv FK1 - IBK Hallsta FK1 Tybblelundsskolan
2019-11-12 19:10 211015035 Lillån IBK FK1 - Rönnby IBK Ung FK1 Lillåns skola
Omgång 8
2019-11-16 10:00 211015039 IBK Hallsta FK1 - IBK Sala FK1 Nibblehallen
2019-11-16 12:15 211015038 Rönnby IBK Ung FK1 - IBF Örebro Utv FK1 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2019-11-17 14:30 211015036 IFK Arboga FK1 - IBK Köping Ung FK1 Vasahallen
2019-11-17 14:30 211015037 Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 - Lillån IBK FK1 Önsta Skolan
Omgång 9
2019-11-22 19:30 211015045 Lillån IBK FK1 - IFK Arboga FK1 Lillåns skola
2019-11-23 15:00 211015044 IBF Örebro Utv FK1 - Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 Tybblelundsskolan
2019-11-24 09:30 211015041 IBK Köping Ung FK1 - Surahammars IBF FK1 Karlbergshallen Köping Trägolv
2019-11-24 14:00 211015043 IBK Sala FK1 - Rönnby IBK Ung FK1 Sporthallen Lärkan
Omgång 10
2019-11-25 19:00 211015046 IBK Hallsta FK1 - Rönnby IBK Ung FK1 Nibblehallen
2019-11-26 19:15 211015049 Lillån IBK FK1 - Surahammars IBF FK1 Lillåns skola
2019-11-28 18:45 211015048 IBF Örebro Utv FK1 - IFK Arboga FK1 Tybblelundsskolan
2019-11-28 19:00 211015047 IBK Sala FK1 - Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 Sporthallen Lärkan
Omgång 11
2019-12-07 09:30 211015051 IBK Köping Ung FK1 - Lillån IBK FK1 Karlbergshallen Köping Trägolv
2019-12-07 13:00 211015052 Surahammars IBF FK1 - IBF Örebro Utv FK1 Mälarenergi Arena Surahammar
2019-12-08 12:30 211015053 IFK Arboga FK1 - IBK Sala FK1 Vasahallen
2019-12-08 13:30 211015054 Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 - IBK Hallsta FK1 Wenströmska Skolan
Omgång 12
2019-12-10 19:00 211015058 IBK Sala FK1 - Surahammars IBF FK1 Sporthallen Lärkan
2019-12-11 18:00 211015056 Rönnby IBK Ung FK1 - Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 Kristiansborgshallen
2019-12-11 18:45 211015059 IBF Örebro Utv FK1 - IBK Köping Ung FK1 Tybblelundsskolan
2019-12-11 19:00 211015057 IBK Hallsta FK1 - IFK Arboga FK1 Nibblehallen
Omgång 13
2019-12-14 12:45 211015061 IBK Köping Ung FK1 - IBK Sala FK1 Ullvihallen
2019-12-14 16:30 211015062 Surahammars IBF FK1 - IBK Hallsta FK1 Mälarenergi Arena Surahammar
2019-12-15 10:30 211015065 Lillån IBK FK1 - IBF Örebro Utv FK1 Mellringehallen - Örebro
2019-12-15 16:45 211015063 IFK Arboga FK1 - Rönnby IBK Ung FK1 Vasahallen
Omgång 14
2019-12-21 10:00 211015068 IBK Hallsta FK1 - IBK Köping Ung FK1 Nibblehallen
2019-12-21 11:15 211015067 Rönnby IBK Ung FK1 - Surahammars IBF FK1 Önsta Skolan
2019-12-21 12:30 211015069 IBK Sala FK1 - Lillån IBK FK1 Sporthallen Lärkan
2019-12-21 14:30 211015066 Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 - IFK Arboga FK1 Wenströmska Skolan
Omgång 15
2020-01-11 09:30 211015072 Surahammars IBF FK1 - Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 Mälarenergi Arena Surahammar
2020-01-11 12:30 211015075 Lillån IBK FK1 - IBK Hallsta FK1 Lillåns skola
2020-01-11 16:00 211015074 IBF Örebro Utv FK1 - IBK Sala FK1 Tybblelundsskolan
2020-01-12 09:30 211015071 IBK Köping Ung FK1 - Rönnby IBK Ung FK1 Karlbergshallen Köping Trägolv
Omgång 16
2020-01-18 11:00 211015079 IBK Hallsta FK1 - IBF Örebro Utv FK1
2020-01-18 13:15 211015078 Rönnby IBK Ung FK1 - Lillån IBK FK1 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2020-01-18 16:30 211015076 IFK Arboga FK1 - Surahammars IBF FK1 Vasahallen
2020-01-19 14:30 211015077 Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 - IBK Köping Ung FK1 Önsta Skolan
Omgång 17
2020-01-20 18:30 211015081 IBK Köping Ung FK1 - IFK Arboga FK1 Karlbergshallen Köping Trägolv
2020-01-20 19:00 211015084 IBF Örebro Utv FK1 - Rönnby IBK Ung FK1 Tybblelundsskolan
2020-01-21 19:00 211015083 IBK Sala FK1 - IBK Hallsta FK1 Sporthallen Lärkan
2020-01-25 12:30 211015085 Lillån IBK FK1 - Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 Lillåns skola
Omgång 18
2020-01-24 19:45 211015087 IFK Arboga FK1 - Lillån IBK FK1 Vasahallen
2020-01-25 10:30 211015086 Surahammars IBF FK1 - IBK Köping Ung FK1 Mälarenergi Arena Surahammar
2020-01-26 13:15 211015089 Rönnby IBK Ung FK1 - IBK Sala FK1 Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2020-01-26 14:30 211015088 Romfartuna GOIF/VIBS Ung FK1 - IBF Örebro Utv FK1 Önsta Skolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis