Spelprogram - Pantamera FK 3 VIBF/ÖLIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ekeby IF FK3 Maja Mustonen mustonen_maja@hotmail.com Svart/svart/svart
IBK Hallsta FK3 Emma West westemma82@gmail.com 0722155104 Vit, Svart, Vit
IBK Sala FK3 Eric Kjellbo eric.kjellbo@gmail.com 070-4156007 Svart/Svart/Svart
IFK Arboga FK3 Magnus Blixt nusseblixt@hotmail.com 0766372266 Blå, Blå, Blå
KFUM Örebro/ÖSK ungdom Magnus Frid manganfrid@hotmail.com 0703731394 Blå/Blå/Vit
Knäppmora AIK FK3 RÖD, SVART, SVART
Lillån IBK FK3 Robert Asplund robert.asplund@lindahl.se 070-2203015 Grön, Vit (dam=svart), Vit
Per-Ols IBF FK3 Roger Ågren brandutbildning@gmail.com 0702787007 Röd, Svart, Svart
Skogsgymnastikens IBS FK3 Cecilia Henriksson cissiwennerstrom@hotmail.com 0737826578 blå/blå/blå
VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 Sara Barkman sbarkman@hotmail.com 070-799 10 19 Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-04 18:30 211017002 Lillån IBK FK3 - Ekeby IF FK3 0 - 6 Lillåns skola
2019-10-05 10:30 211017004 IBK Sala FK3 - VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 1 - 6 Sporthallen Lärkan
2019-10-05 14:00 211017003 KFUM Örebro/ÖSK ungdom - Knäppmora AIK FK3 3 - 4 Tegelbruket
2019-10-06 13:15 211017001 IFK Arboga FK3 - Per-Ols IBF FK3 6 - 4 Sturehallen
2019-10-18 18:00 211017005 Skogsgymnastikens IBS FK3 - IBK Hallsta FK3 2 - 2 Frida Hansdotter Arena
Omgång 2
2019-10-11 19:00 211017008 IBK Hallsta FK3 - KFUM Örebro/ÖSK ungdom 7 - 1 Nibblehallen
2019-10-12 11:00 211017006 Per-Ols IBF FK3 - Lillån IBK FK3 2 - 6 Fagerstahallen
2019-10-12 11:00 211017007 Knäppmora AIK FK3 - IFK Arboga FK3 3 - 2 Skinnskattebergs Sporthall
2019-10-13 09:30 211017009 VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 - Skogsgymnastikens IBS FK3 3 - 3 Klövernhallen Plan 1
2019-10-13 15:45 211017010 Ekeby IF FK3 - IBK Sala FK3 5 - 2 Kumlahallen Viahallen (Stora)
Omgång 3
2019-10-19 13:00 211017013 Skogsgymnastikens IBS FK3 - Ekeby IF FK3 1 - 5 Frida Hansdotter Arena
2019-10-19 14:45 211017014 KFUM Örebro/ÖSK ungdom - VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 8 - 4 Tegelbruket
2019-10-19 17:00 211017011 Knäppmora AIK FK3 - Per-Ols IBF FK3 3 - 3 Skinnskattebergs Sporthall
2019-10-20 12:30 211017015 IFK Arboga FK3 - IBK Hallsta FK3 3 - 8 Vasahallen
2019-10-20 14:00 211017012 IBK Sala FK3 - Lillån IBK FK3 5 - 4 Sporthallen Lärkan
Omgång 4
2019-10-25 19:30 211017020 Lillån IBK FK3 - Skogsgymnastikens IBS FK3 Lillåns skola
2019-10-26 14:00 211017017 IBK Hallsta FK3 - Knäppmora AIK FK3 Nibblehallen
2019-10-27 11:00 211017018 VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 - IFK Arboga FK3 Klövernhallen Plan 1
2019-10-27 11:30 211017019 Ekeby IF FK3 - KFUM Örebro/ÖSK ungdom Kumlahallen Viahallen (Stora)
2019-10-27 13:45 211017016 Per-Ols IBF FK3 - IBK Sala FK3 Fagerstahallen
Omgång 5
2019-11-09 10:30 211017025 Knäppmora AIK FK3 - VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 Skinnskattebergs Sporthall
2019-11-09 16:30 211017024 IFK Arboga FK3 - Ekeby IF FK3 Vasahallen
2019-11-10 13:00 211017022 Skogsgymnastikens IBS FK3 - IBK Sala FK3 Frida Hansdotter Arena
2019-11-10 16:00 211017021 IBK Hallsta FK3 - Per-Ols IBF FK3 Sporthallen Hallstahammar
2019-11-10 16:00 211017023 KFUM Örebro/ÖSK ungdom - Lillån IBK FK3 Tegelbruket
Omgång 6
2019-11-15 19:30 211017029 Lillån IBK FK3 - IFK Arboga FK3 Lillåns skola
2019-11-17 09:30 211017028 VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 - IBK Hallsta FK3 Klövernhallen Plan 1
2019-11-17 13:45 211017026 Per-Ols IBF FK3 - Skogsgymnastikens IBS FK3 Fagerstahallen
2019-11-17 16:45 211017027 IBK Sala FK3 - KFUM Örebro/ÖSK ungdom Sporthallen Lärkan
2019-11-17 16:45 211017030 Ekeby IF FK3 - Knäppmora AIK FK3 Skogstorpskolan
Omgång 7
2019-11-22 19:00 211017032 IBK Hallsta FK3 - Ekeby IF FK3 Sporthallen Hallstahammar
2019-11-23 12:00 211017031 Knäppmora AIK FK3 - Lillån IBK FK3 Skinnskattebergs Sporthall
2019-11-23 16:00 211017034 KFUM Örebro/ÖSK ungdom - Skogsgymnastikens IBS FK3 Tegelbruket
2019-11-23 17:30 211017033 VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 - Per-Ols IBF FK3 Klövernhallen Plan 1
2019-11-24 13:00 211017035 IFK Arboga FK3 - IBK Sala FK3 Sturehallen
Omgång 8
2019-12-06 19:30 211017038 Lillån IBK FK3 - IBK Hallsta FK3 Lillåns skola
2019-12-07 13:15 211017037 Ekeby IF FK3 - VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 Skogstorpskolan
2019-12-07 18:00 211017039 IBK Sala FK3 - Knäppmora AIK FK3 Sporthallen Lärkan
2019-12-08 11:00 211017040 Skogsgymnastikens IBS FK3 - IFK Arboga FK3 Frida Hansdotter Arena
2019-12-08 13:00 211017036 Per-Ols IBF FK3 - KFUM Örebro/ÖSK ungdom Fagerstahallen
Omgång 9
2019-12-14 10:30 211017041 Knäppmora AIK FK3 - Skogsgymnastikens IBS FK3 Skinnskattebergs Sporthall
2019-12-14 13:00 211017042 IBK Hallsta FK3 - IBK Sala FK3 Nibblehallen
2019-12-14 13:00 211017043 VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 - Lillån IBK FK3 Klövernhallen Plan 1
2019-12-14 16:30 211017045 IFK Arboga FK3 - KFUM Örebro/ÖSK ungdom Vasahallen
2019-12-15 15:45 211017044 Ekeby IF FK3 - Per-Ols IBF FK3 Skogstorpskolan
Omgång 10
2020-01-06 211017046 Knäppmora AIK FK3 - KFUM Örebro/ÖSK ungdom Skinnskattebergs Sporthall
2020-01-10 19:00 211017048 IBK Hallsta FK3 - Skogsgymnastikens IBS FK3 Nibblehallen
2020-01-11 10:00 211017049 VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 - IBK Sala FK3 Klövernhallen Plan 1
2020-01-11 13:00 211017047 Per-Ols IBF FK3 - IFK Arboga FK3 Fagerstahallen
2020-01-11 13:30 211017050 Ekeby IF FK3 - Lillån IBK FK3 Kumlahallen Viahallen (Stora)
Omgång 11
2020-01-18 12:00 211017054 IBK Sala FK3 - Ekeby IF FK3 Sporthallen Lärkan
2020-01-18 13:30 211017052 KFUM Örebro/ÖSK ungdom - IBK Hallsta FK3 Tegelbruket
2020-01-18 14:00 211017055 Lillån IBK FK3 - Per-Ols IBF FK3 Lillåns skola
2020-01-19 13:00 211017053 Skogsgymnastikens IBS FK3 - VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 Frida Hansdotter Arena
2020-01-19 13:45 211017051 IFK Arboga FK3 - Knäppmora AIK FK3 Vasahallen
Omgång 12
2020-01-25 09:00 211017059 IBK Hallsta FK3 - IFK Arboga FK3 Nibblehallen
2020-01-25 13:00 211017058 VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 - KFUM Örebro/ÖSK ungdom Klövernhallen Plan 1
2020-01-25 15:30 211017056 Lillån IBK FK3 - IBK Sala FK3 Lillåns skola
2020-01-26 15:30 211017057 Ekeby IF FK3 - Skogsgymnastikens IBS FK3 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-01-26 16:00 211017060 Per-Ols IBF FK3 - Knäppmora AIK FK3 Fagerstahallen
Omgång 13
2020-02-08 12:00 211017064 IBK Sala FK3 - Per-Ols IBF FK3 Sporthallen Lärkan
2020-02-08 12:00 211017065 Knäppmora AIK FK3 - IBK Hallsta FK3 Skinnskattebergs Sporthall
2020-02-09 13:40 211017061 IFK Arboga FK3 - VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 Vasahallen
2020-02-09 16:15 211017062 KFUM Örebro/ÖSK ungdom - Ekeby IF FK3 Tegelbruket
2020-02-23 13:00 211017063 Skogsgymnastikens IBS FK3 - Lillån IBK FK3 Frida Hansdotter Arena
Omgång 14
2020-02-14 18:00 211017067 Lillån IBK FK3 - KFUM Örebro/ÖSK ungdom Lillåns skola
2020-02-15 10:00 211017069 VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 - Knäppmora AIK FK3 Klövernhallen Plan 1
2020-02-16 12:00 211017070 Per-Ols IBF FK3 - IBK Hallsta FK3 Fagerstahallen
2020-02-16 12:30 211017066 IBK Sala FK3 - Skogsgymnastikens IBS FK3 Sporthallen Lärkan
2020-02-16 17:30 211017068 Ekeby IF FK3 - IFK Arboga FK3 Kumlahallen Viahallen (Stora)
Omgång 15
2020-03-07 10:00 211017074 IBK Hallsta FK3 - VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 Nibblehallen
2020-03-07 12:15 211017071 IFK Arboga FK3 - Lillån IBK FK3 Vasahallen
2020-03-07 13:00 211017075 Knäppmora AIK FK3 - Ekeby IF FK3 Skinnskattebergs Sporthall
2020-03-08 15:00 211017073 Skogsgymnastikens IBS FK3 - Per-Ols IBF FK3 Frida Hansdotter Arena
2020-03-08 16:00 211017072 KFUM Örebro/ÖSK ungdom - IBK Sala FK3 Tegelbruket
Omgång 16
2020-03-14 12:30 211017078 Lillån IBK FK3 - Knäppmora AIK FK3 Lillåns skola
2020-03-14 14:30 211017079 Ekeby IF FK3 - IBK Hallsta FK3 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2020-03-14 16:30 211017077 IBK Sala FK3 - IFK Arboga FK3 Sporthallen Lärkan
2020-03-15 15:00 211017076 Skogsgymnastikens IBS FK3 - KFUM Örebro/ÖSK ungdom Frida Hansdotter Arena
2020-03-15 15:00 211017080 Per-Ols IBF FK3 - VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 Fagerstahallen
Omgång 17
2020-03-21 12:00 211017085 Knäppmora AIK FK3 - IBK Sala FK3 Skinnskattebergs Sporthall
2020-03-21 14:00 211017084 IBK Hallsta FK3 - Lillån IBK FK3 Nibblehallen
2020-03-21 14:45 211017081 IFK Arboga FK3 - Skogsgymnastikens IBS FK3 Vasahallen
2020-03-22 09:30 211017083 VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 - Ekeby IF FK3 Klövernhallen Plan 1
2020-03-22 15:30 211017082 KFUM Örebro/ÖSK ungdom - Per-Ols IBF FK3 Tegelbruket
Omgång 18
2020-03-28 12:30 211017089 Lillån IBK FK3 - VIBS Ung/Romfartuna GIF FK3 Lillåns skola
2020-03-28 15:00 211017090 Per-Ols IBF FK3 - Ekeby IF FK3 Fagerstahallen
2020-03-28 16:00 211017086 KFUM Örebro/ÖSK ungdom - IFK Arboga FK3 Tegelbruket
2020-03-29 11:00 211017088 IBK Sala FK3 - IBK Hallsta FK3 Sporthallen Lärkan
2020-03-29 15:00 211017087 Skogsgymnastikens IBS FK3 - Knäppmora AIK FK3 Frida Hansdotter Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis