Spelprogram - Pantamera FK 5 VIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBK Hallsta FK5 Vit, Svart, Vit
IBK Köping Ung Vit FK5 Eva Rimsten eva@rimsten.se 0708824475 Svart, Svart, Svart
IBK Sala FK5 Caroline Törnros Andersson caroline.tornros@hotmail.com 073-74 81 790 Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
IFK Arboga FK5 Magnus Wård magnusward72@gmail.com Blå, Blå, Blå
Kungsörs IBK FK5 Jonatan Ek jonatan.ek@hotmail.com 073-913 28 91 Svart / Svart / Svart
Per-Ols IBF FK5 Röd, Svart, Svart
Romfartuna GOIF FK5 Cecilia Skure cilla.skure@gmail.com 0706448738 svart/svart/vit
Rönnby IBK Ung Orange FK5 Rose-Marie Eriksson rosemarie.eriksson79@gmail.com 0709597711 Orange, Svart, Svart
Rönnby IBK Ung Svart FK5 David Albertsson david.m.albertsson@gmail.com 0704400567 Orange/svart/svart
Västerås IBS Ung FK5 Maria Linder maria.linder@regionvastmanland.se 0721530531 Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-12 10:00 211019001 Kungsörs IBK FK5 - IBK Köping Ung Vit FK5 5 - 2 Sporthallen Kungsör A
2019-10-12 11:15 211019005 Rönnby IBK Ung Svart FK5 - IBK Sala FK5 4 - 1 Önsta Skolan
2019-10-12 12:15 211019002 IFK Arboga FK5 - Per-Ols IBF FK5 2 - 4 Vasahallen
2019-10-13 14:30 211019003 Romfartuna GOIF FK5 - IBK Hallsta FK5 3 - 2 Wenströmska Skolan
Omgång 2
2019-10-19 11:00 211019009 IBK Sala FK5 - Romfartuna GOIF FK5 Sala Idrottshall
2019-10-19 11:15 211019010 Rönnby IBK Ung Svart FK5 - Västerås IBS Ung FK5 Önsta Skolan
2019-10-19 15:45 211019006 IBK Köping Ung Vit FK5 - Rönnby IBK Ung Orange FK5 Ullvihallen
2019-10-19 15:45 211019007 Per-Ols IBF FK5 - Kungsörs IBK FK5 Fagerstahallen
Omgång 3
2019-10-26 11:15 211019011 Per-Ols IBF FK5 - IBK Köping Ung Vit FK5 Fagerstahallen
2019-10-27 10:00 211019015 Västerås IBS Ung FK5 - Romfartuna GOIF FK5 Klövernhallen Plan 1
2019-10-27 13:45 211019014 IFK Arboga FK5 - Rönnby IBK Ung Svart FK5 Vasahallen
2019-10-27 14:15 211019012 Rönnby IBK Ung Orange FK5 - IBK Hallsta FK5 Önsta Skolan
Omgång 4
2019-11-09 11:15 211019019 Rönnby IBK Ung Svart FK5 - Kungsörs IBK FK5 Önsta Skolan
2019-11-09 12:45 211019016 IBK Köping Ung Vit FK5 - IBK Hallsta FK5 Ullvihallen
2019-11-10 09:00 211019018 IBK Sala FK5 - Rönnby IBK Ung Orange FK5 Sporthallen Lärkan
2019-11-10 14:30 211019020 Romfartuna GOIF FK5 - IFK Arboga FK5 Wenströmska Skolan
Omgång 5
2019-11-16 11:15 211019023 Per-Ols IBF FK5 - Rönnby IBK Ung Svart FK5 Fagerstahallen
2019-11-16 12:45 211019024 Rönnby IBK Ung Orange FK5 - Västerås IBS Ung FK5 Önsta Skolan
2019-11-16 13:00 211019025 Kungsörs IBK FK5 - Romfartuna GOIF FK5 Sporthallen Kungsör A
2019-11-17 12:00 211019022 IBK Hallsta FK5 - IBK Sala FK5 Sporthallen Hallstahammar
Omgång 6
2019-11-23 11:15 211019029 Per-Ols IBF FK5 - Romfartuna GOIF FK5 Fagerstahallen
2019-11-24 11:00 211019028 Västerås IBS Ung FK5 - IBK Hallsta FK5 Klövernhallen Plan 1
2019-11-24 12:30 211019030 IFK Arboga FK5 - Rönnby IBK Ung Orange FK5 Vasahallen
2019-11-24 15:45 211019026 IBK Köping Ung Vit FK5 - IBK Sala FK5 Karlbergshallen Köping Trägolv
Omgång 7
2019-11-26 19:00 211019031 Rönnby IBK Ung Svart FK5 - IBK Köping Ung Vit FK5 Önsta Skolan
2019-11-26 19:00 211019032 IBK Sala FK5 - Västerås IBS Ung FK5 Sporthallen Lärkan
2019-11-26 19:00 211019034 IBK Hallsta FK5 - IFK Arboga FK5 Sporthallen Hallstahammar
2019-11-27 18:15 211019035 Rönnby IBK Ung Orange FK5 - Kungsörs IBK FK5 Önsta Skolan
Omgång 8
2019-12-01 11:15 211019036 IBK Köping Ung Vit FK5 - Västerås IBS Ung FK5 Karlbergshallen Köping Trägolv
2019-12-01 13:00 211019039 Kungsörs IBK FK5 - IBK Hallsta FK5 Sporthallen Kungsör A
2019-12-01 13:45 211019038 IFK Arboga FK5 - IBK Sala FK5 Vasahallen
2019-12-01 14:15 211019040 Rönnby IBK Ung Orange FK5 - Per-Ols IBF FK5 Önsta Skolan
2019-12-01 14:30 211019037 Romfartuna GOIF FK5 - Rönnby IBK Ung Svart FK5 Wenströmska Skolan
Omgång 9
2019-12-07 15:30 211019042 Västerås IBS Ung FK5 - IFK Arboga FK5 Klövernhallen Plan 1
2019-12-08 13:00 211019043 IBK Sala FK5 - Kungsörs IBK FK5 Sporthallen Lärkan
2019-12-08 15:15 211019041 Romfartuna GOIF FK5 - IBK Köping Ung Vit FK5 Wenströmska Skolan
2019-12-08 15:30 211019045 IBK Hallsta FK5 - Per-Ols IBF FK5 Sporthallen Hallstahammar
Omgång 10
2019-12-14 13:00 211019049 Per-Ols IBF FK5 - IBK Sala FK5 Fagerstahallen
2019-12-14 15:45 211019046 IBK Köping Ung Vit FK5 - IFK Arboga FK5 Ullvihallen
2019-12-15 10:00 211019047 Kungsörs IBK FK5 - Västerås IBS Ung FK5 Sporthallen Kungsör A
2019-12-15 14:15 211019048 Rönnby IBK Ung Orange FK5 - Rönnby IBK Ung Svart FK5 Önsta Skolan
Omgång 11
2020-01-11 11:30 211019053 Västerås IBS Ung FK5 - Per-Ols IBF FK5 Klövernhallen Plan 1
2020-01-12 11:15 211019051 IFK Arboga FK5 - Kungsörs IBK FK5 Vasahallen
2020-01-12 14:00 211019054 IBK Hallsta FK5 - Rönnby IBK Ung Svart FK5 Sporthallen Hallstahammar
2020-01-12 14:30 211019052 Romfartuna GOIF FK5 - Rönnby IBK Ung Orange FK5 Wenströmska Skolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis