Spelprogram - Pantamera Pojkar B (P04) Norra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Engelholm P04 Ingmar Persson ingmar@briscapo.se 0705-92 11 49 Vit/Svart/Orange
FC Helsingborg P05 Blå Martin Sandberg martinsandberg1973@hotmail.com 0707-560061 Blå/Svart/Svart/Svart
Lönsboda IBK P04 Röd Marcus Salomonsson marcus.lonsboda@hotmail.com 0705576065 Röd/Svart/Svart
Lönsboda IBK P04 Svart Ted Jönsson ted.jonsson@casma.se 0706-385551 Röd/Svart/Svart
Munka Ljungby IBK Akademi Fredrik Ahlin ahlin.apelryd@gmail.com 070 - 142 55 55 blå/blå/blå
VV-84 SK Bjuv P03 Roger Fridolf fridolfroger@hotmail.com 0766352324 Röd/Vit/Röd
Åstorp/Kvidinge IBS Axel Sjölin Azkel321@gmail.com Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2019-10-12 13:00 1 Munka Ljungby IBK Akademi - FBC Engelholm P04 4 - 1 Adam Jivegård, Samuel Berg Munkahallen
2019-10-12 13:30 1 Åstorp/Kvidinge IBS - VV-84 SK Bjuv P03 1 - 3 Kevin Karlsson, Emil Stenmark Rasmussen Åstorps Sporthall
2019-10-13 15:30 1 FC Helsingborg P05 Blå - Lönsboda IBK P04 Röd 9 - 2 Linn Farken Ericsson, Malena Björnlund Helsingborg Arena C 50
Omgång 2
2019-10-20 13:30 2 FBC Engelholm P04 - FC Helsingborg P05 Blå Adam Jivegård, Adam Johnsson Ängelholms Idrottshall
2019-10-21 20:00 2 Lönsboda IBK P04 Röd - Lönsboda IBK P04 Svart Alex Andersson, Per-Ivar Kullman Lönsboda Sporthall
Omgång 3
2019-10-26 09:30 3 Lönsboda IBK P04 Svart - Åstorp/Kvidinge IBS Simon Delfin, Marcus Book Lönsboda Sporthall
2019-10-26 13:30 3 Lönsboda IBK P04 Röd - FBC Engelholm P04 Andreas Ekstrand, Jonas Malmborg Lönsboda Sporthall
2019-10-26 14:30 3 Munka Ljungby IBK Akademi - VV-84 SK Bjuv P03 Jonas Pettersson, Andreas Ljunggren Munkahallen
Omgång 4
2019-11-09 14:00 4 Åstorp/Kvidinge IBS - FBC Engelholm P04 Åstorps Sporthall
2019-11-09 16:30 4 Munka Ljungby IBK Akademi - Lönsboda IBK P04 Röd Munkahallen
Omgång 5
2019-11-16 12:15 5 VV-84 SK Bjuv P03 - Lönsboda IBK P04 Svart Brogårdaskolan
2019-11-16 13:45 5 FC Helsingborg P05 Blå - Munka Ljungby IBK Akademi Helsingborg Arena C
Omgång 6
2019-11-23 09:00 6 Åstorp/Kvidinge IBS - Munka Ljungby IBK Akademi Åstorps Sporthall
2019-11-24 10:30 6 Lönsboda IBK P04 Svart - FC Helsingborg P05 Blå Lönsboda Sporthall
Omgång 7
2019-11-30 13:00 7 Lönsboda IBK P04 Röd - VV-84 SK Bjuv P03 Lönsboda Sporthall
2019-12-01 09:30 7 FC Helsingborg P05 Blå - Åstorp/Kvidinge IBS Helsingborg Arena B
2019-12-01 13:00 7 FBC Engelholm P04 - Lönsboda IBK P04 Svart Ängelholms Idrottshall
Omgång 8
2019-12-07 12:15 8 VV-84 SK Bjuv P03 - FC Helsingborg P05 Blå Brogårdaskolan
2019-12-07 16:15 8 Åstorp/Kvidinge IBS - Lönsboda IBK P04 Röd Kvidinge Sporthall
Omgång 9
2019-12-14 16:00 9 Munka Ljungby IBK Akademi - Lönsboda IBK P04 Svart Munkahallen
2019-12-15 13:00 9 FBC Engelholm P04 - VV-84 SK Bjuv P03 Ängelholms Idrottshall
Omgång 10
2020-01-11 12:15 10 VV-84 SK Bjuv P03 - Åstorp/Kvidinge IBS Brogårdaskolan
2020-01-12 14:00 10 FBC Engelholm P04 - Munka Ljungby IBK Akademi Ängelholms Idrottshall
2020-01-25 11:00 10 Lönsboda IBK P04 Röd - FC Helsingborg P05 Blå Lönsboda Sporthall
Omgång 11
2020-01-16 17:00 11 Lönsboda IBK P04 Svart - Lönsboda IBK P04 Röd Lönsboda Sporthall
2020-01-18 09:00 11 FC Helsingborg P05 Blå - FBC Engelholm P04 Helsingborg Arena B
Omgång 12
2020-01-28 20:00 12 VV-84 SK Bjuv P03 - Munka Ljungby IBK Akademi Brogårdaskolan
2020-02-01 15:15 12 Åstorp/Kvidinge IBS - Lönsboda IBK P04 Svart Åstorps Sporthall
2020-02-02 14:00 12 FBC Engelholm P04 - Lönsboda IBK P04 Röd Ängelholms Idrottshall
Omgång 13
2020-02-08 13:00 13 Lönsboda IBK P04 Röd - Munka Ljungby IBK Akademi Lönsboda Sporthall
2020-02-09 13:00 13 FBC Engelholm P04 - Åstorp/Kvidinge IBS Ängelholms Idrottshall
Omgång 14
2020-02-15 13:00 14 Lönsboda IBK P04 Svart - VV-84 SK Bjuv P03 Lönsboda Sporthall
2020-02-16 11:45 14 Munka Ljungby IBK Akademi - FC Helsingborg P05 Blå Munkahallen
Omgång 15
2020-02-29 13:15 15 FC Helsingborg P05 Blå - Lönsboda IBK P04 Svart Helsingborg Arena B
2020-03-01 16:30 15 Munka Ljungby IBK Akademi - Åstorp/Kvidinge IBS Munkahallen
Omgång 16
2020-03-07 12:15 16 VV-84 SK Bjuv P03 - Lönsboda IBK P04 Röd Brogårdaskolan
2020-03-08 12:00 16 Lönsboda IBK P04 Svart - FBC Engelholm P04 Lönsboda Sporthall
2020-03-08 14:30 16 Åstorp/Kvidinge IBS - FC Helsingborg P05 Blå Åstorps Sporthall
Omgång 17
2020-03-14 09:00 17 FC Helsingborg P05 Blå - VV-84 SK Bjuv P03 Mariahallen
2020-03-14 13:00 17 Lönsboda IBK P04 Röd - Åstorp/Kvidinge IBS Lönsboda Sporthall
Omgång 18
2020-03-21 11:00 18 VV-84 SK Bjuv P03 - FBC Engelholm P04 Brogårdaskolan
2020-03-22 13:00 18 Lönsboda IBK P04 Svart - Munka Ljungby IBK Akademi Lönsboda Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis